Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Droge


  • Prijavi se, če želiš komentirati
72 komentarjev na to temo

#51 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 20. december 2003, 02:52

xrolleyesx dobro mi je poznana ta tema ker sem imela prijateljico in nj. hči je bila odvisnik mnogo let in sedaj je končno čista...vendar se nikakor ne strinjam s teboj stane ..pomankanje ljubezni ti ne nadomesti nobena sol in pomankanja samozavesti ravno tako ne .pozabljaš da je v telesu duh ki ima svoje potrebe...čustveno praznino je treba napolniti in ozdraviti ,včasih je pred soljo preprosto razumevanje in podpora nato pa še delo na fizisu.. :inocent: :2src:

#52 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. december 2003, 14:08

Eh, sstane, na žalost ti ne morm verjet...  x:Dx  x:Dx  že zaradi tega ne, ker bi potem moje priznanje pomenilo, da študiram stvar, ki sploh ne obstaja  :P  :D  x;)x

Drugač bi pa prišel "prav" kakšen direkten link, da se ne bomo spotikali in iskali na celotnem forumu, kaj praviš? Pa bom potem, če me bo stvar "potegnila", kaj komentirala  x;)x  Hvala ti  x:)x


Sončna Vila

Sonce, nisi edina, ki mi to pravi. Neka mlada zdravnica je bila še bolj žalostna. Jaz pa pravim, da ne. Znanje se vedno dopolnjuje, nikoli pa ne vzami nič, kar znaš, za večno resnico.
Pridi tudi ti na čvekarije, tvoj nasvet sem upošteval.

#53 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 20. december 2003, 17:23

sstane, kolikor se loviva okrog vroče juhe kot mačka in miš, še vedno nama uspe pristat na istem bregu x;)x

se čisto strinjam s tabo... znanje se dopolnjuje. :palec: pa saj sem ti tudi v neki drugi temi napisala, da je pomembna integracija vsega... najprej, če telo ne dela, je treba na fizičnem nivoju stvari poštimat, da lahko delaš s psiho... nekaj najlepšega pa je pravzaprav to, da sta ti dve stvari povezani hkratno in ne ena za drugo.... fizično stanje vpliva na psihično in obratno x:)x (da o drugih nivojih ne govorimo, ampak ker tu nimam še nobenih izkušenj, bom raje modro tiho... x;)x )

veš, iz tvojih sporočil na forumu izgleda, da za predpogoj vsega smatraš ravnovesje zdrave soli v telesu in to zna biti včasih moteče... zadnjič, ko sem brala eno tvoje sporočilo na forumu, mi je v misli švignila ironična misel "A potem je tudi za to, da Bush tako vodi Ameriko, kot jo vodi, kriva sol?" ... ljudje nismo samo rezultat našega fizisa, temveč tudi naše psihe in duše... in mogoče je tale tvoja privrženost soli na čisto fizičnem nivoju malce moteča pri dojemanju vsega, kar imaš za povedat...

ampak kljub temu, to so samo moje misli, moje videnje trenutne situacije... mlada sem še, na veliko področjih nimam izkušenj, še celo življenje potovanja in dograjevanja imam pred sabo, zato nočem za 100% trditi zgoraj napisanega... nekaj najlepšega je namreč to, da v debati z drugim človekom odkrivaš nove horizonte, ne?

pa ker smo ravno v tem topicu... seveda, kar se ekstazija tiče, je eden zelo perečih problemov na partijih ravno vročinski udar, ki je posledica tega, da oseba s potenjem izgubi preveč vode in elektorlitov, mineralov... kaj pa boš rekel na zadevanje na privatkah? tam ljudje ne plešejo toliko, svojo aktivnost dajo predvsem v druge aktivnosti x;)x in tako se ti problemi tam ne pojavljajo v tako velikem obsegu (sicer primerjalnih razmerij ti ne morem dat, razen če bi šla to sama raziskovat, pa še takrat ne vem, koliko bi bila to reprezentativna raziskava x;)x )... to, da se ljudje ubijajo z drogami, ima zame izvor drugje in ne samo v soli... x:)x


LP


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#54 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. december 2003, 18:08

ljudje nismo samo rezultat našega fizisa, temveč tudi naše psihe in duše...

Vila, že Sfingi sem dejal, ponavljam tudi tebi - miselni procesi, duhovni, psihični, instiktivni in še kakšni, se oblikujejo v možganih s pomočjo prenosa elektroimpulzov. Te pa prenašajo elektroliti, sol in ne sladkor, na primer. Zato elektroliti so predpogoj življenja in so bili v jajčecu, iz katerega si se razvila, prej, kot tvoja psiha.
Razlika med ekstazi uživalci in drugimi, kar se tiče elektrolitov, pa je v tem, da ekstazisti jih izgubijo s potenjem, ostali pa jih imajo stalno premalo in jim lučka ves čas utriplje- baterija bo vsak čas prazna.
Ampak, seveda, nekaj tehničnega znanja za razumevanje fizike telesa moraš tudi imeti. Da je človek v fizičnem smislu stroj, ti je pa že Nikola Tesla povedal, če si bila v muzeju v Beogradu kdaj.
Se mi zdi, Sončna Vila, da je tvoj študij preveč ozko usmerjen. Kaj pa študiraš?

#55 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 21. december 2003, 17:41

xrolleyesx za vsemi procesi v telesu in na sploh v univerzumu stoji DUH..IN NE GOVORI MI O IZOBRAZBI IMAM MEDICINSKO KAR PA SPLOH NI POMEMBNO KER PRAVO ZNANJE NI ZNANJE TEMVEČ MODROST ,ki je pogojena z izkušnjami in doživetji...vprašaj se kdo si ...m :inocent: .ogoče boš našel ....SOL..opazila sem da je sončna vila dejavna na mnogih področjih in da se kljub njeni mladosti od nje lahko veliko naučim ,kar pa pri tebi ne opažam...raje pometi pred svijim pragom in brez zamere vsaj upam..

#56 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 22. december 2003, 22:29

Da je človek v fizičnem smislu stroj, ti je pa že Nikola Tesla povedal, če si bila v muzeju v Beogradu kdaj.

A ti tudi občuduješ Teslo hohohooo x^x :palec: ...
Ja sam ka mali pao s lipe

#57 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 22. december 2003, 23:20

Soli v telesu x:Dx x:Dx x:Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#58 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 22. december 2003, 23:40

Bogam.....ču ga mlatnut kukuruzom...... slanim pečenim x;)x x:Dx :vragec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#59 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. december 2003, 23:40

Mislim, da nimam zadosti soli v xzobkox, da bi participirala v tej razpravi.

(en medklic v moji glavi xrolleyesx )
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#60 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 30. december 2003, 13:52

Ohjoj x:Dx x:Dx šele danes sem naletela na tele odzive x;)x dinamično, ni kaj :palec:

sstane, študiram psihologijo x;)x zdaj pa vidiš, zakaj tolk ne maram samo fizičnih zadev x:Dx x:o)x ("če vrjameš" x;)x )... hej, strinjam se, fizis je nadvse pomemben, saj na tem naša psiha stoji, ampak... saj sem ti napisala že enkrat prej, da mi je kvantna fizika zelo zanimiva s strani tega, koliko ljudje oblikujemo sami svojo realnost... (tako da so še na nivoju FIZIKE danes pogruntali, da naše okolje lahko oblikujemo z lastno psiho, pričakovanji, zornim kotom... huh, a? x:Ix ) ... pa sem tudi popoln začetnik oz. še to ne na tem področju, tako da... ne me spraševat dalje x:Dx x:Dx (pa se preko tipkovnice pogovarjaš z bivšim totalnim empirikom x;)x ) ... isto je zelo lepo povedala tudi sfinga :palec: , se ji pridružujem x:)x sama ti tega svojega gledišča še ne bi znala popolnoma zagovarjat in utemeljit, ker ne vem vseh pro et contra... ampak saj se celo življenje učimo, a ne? torej je zelo zelo ozkogledno od nas, če se zapičimo samo v eno stvar in jo potem furamo non-stop... saj drugih to ne moti toliko, večji problem je v tem, da se na ta način sami omejujemo in si zaviramo "rast"... se ti ne zdi? nikoli ne boš mogel stvari vzet za gotove... edino, kar je gotovo, je sprememba...

primer... preden so iznašli mikroskop, so bili nekateri trdno prepričani, da ni delcev, manjših od tistih, ki so vidni s prostim očesom... x;)x

sfinga... hvala za kompliment x:Ix x:)x means a lot xrainbowx xrosex


pa ne se več kregat, noooo ... saj raznolikost mnenj je čisto dobrodošla :palec:
aja, sstane, strinjam se, da je naš študij zelo ozko usmerjen, jaz pa tudi še... zaenkrat... se pa trudimo na širjenju obzorij x;)x

LP


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#61 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 30. december 2003, 14:12

Sončna vila pa psihologijo študira.Ne vem sicer kakšna je generacija današnjih študentov psihologije, ampak iz časa mojega študija, sem preizkusil nekaj teh njihovih žurov in garantirano so bili najbolj "zdoupani" in psihološko omamno poglobljeni.
Glej naprej, če se le da,...

#62 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 30. december 2003, 15:19

xzobkox xzobkox xzobkox

... eeeeeeerm ... pa ja sam ti potpuno izvan reda, znaš x:Dx x:Dx x:Dx x;)x ... heh heh

xg:Dx


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#63 zizi

zizi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 30. december 2003, 15:37

ej družba-klapa

kokta fanta jupi to so veliki strupi x:Dx

SE HECAM

mislim da o drogah smo že dost slišali in prebrali

NI OK, ma vsak, razen otrok, ve zase-povem pa vam,da vsaka stvar v količini normale ni škodljiva
(strupi v odrejeni dozi so zdravilo)

SEM ZAGOVORNIK MEHKIH DROG!!!-zaradi trave ne zgnijejo jetra :inocent:

OTROCI PA: igrajo naj se rajši zdravnike x8Dx - in če imate kaj po žepih takoj poslat meni x:o)x

#64 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. december 2003, 15:57

Ohjoj  x:Dx  x:Dx  šele danes sem naletela na tele odzive  x;)x  dinamično, ni kaj  :palec:

sstane, študiram psihologijo  x;)x  zdaj pa vidiš, zakaj tolk ne maram samo fizičnih zadev  x:Dx  x:o)x ("če vrjameš"  x;)x )... hej, strinjam se, fizis je nadvse pomemben, saj na tem naša psiha stoji, ampak... saj sem ti napisala že enkrat prej, da mi je kvantna fizika zelo zanimiva s strani tega, koliko ljudje oblikujemo sami svojo realnost... (tako da so še na nivoju FIZIKE danes pogruntali, da naše okolje lahko oblikujemo z lastno psiho, pričakovanji, zornim kotom... huh, a?  x:Ix ) ... pa sem tudi popoln začetnik oz. še to ne na tem področju, tako da... ne me spraševat dalje  x:Dx  x:Dx (pa se preko tipkovnice pogovarjaš z bivšim totalnim empirikom  x;)x ) ... isto je zelo lepo povedala tudi sfinga  :palec: , se ji pridružujem  x:)x sama ti tega svojega gledišča še ne bi znala popolnoma zagovarjat in utemeljit, ker ne vem vseh pro et contra... ampak saj se celo življenje učimo, a ne? torej je zelo zelo ozkogledno od nas, če se zapičimo samo v eno stvar in jo potem furamo non-stop... saj drugih to ne moti toliko, večji problem je v tem, da se na ta način sami omejujemo in si zaviramo "rast"... se ti ne zdi? nikoli ne boš mogel stvari vzet za gotove... edino, kar je gotovo, je sprememba...

primer... preden so iznašli mikroskop, so bili nekateri trdno prepričani, da ni delcev, manjših od tistih, ki so vidni s prostim očesom...  x;)x

sfinga... hvala za kompliment  x:Ix  x:)x  means a lot  xrainbowx  xrosex


pa ne se več kregat, noooo ... saj raznolikost mnenj je čisto dobrodošla  :palec:
aja, sstane, strinjam se, da je naš študij zelo ozko usmerjen, jaz pa tudi še... zaenkrat... se pa trudimo na širjenju obzorij  x;)x

LP


Sončna Vila

Glej jo, si le spoznala, da je prešla kvantna fizika na teren religije, nedokazljivega, na srečo.
Da pa lahko midva kvantava, se lahko zahvaliva bolj pritlehni fiziki navadnih elektronov, ki letijo po soli od možganov do tvojih prstov, ki pritiskajo na tastaturo in sprožajo nov tok elektronov v računalniku, ki po etru prilete do mene in preko ekrana v moji glavi preko slanih solz oblikujejo tvoje sporočilo v moj spomin.
Vse je valovanje in prenos informacij, delček poti pa ti informirani valovi narede tudi po tvoji in moji slani vodi.
In nič več kot to ne pravim, ozemlji svoje sončno telo, pa bo tvoja misel še čistejša in jasnejša, tvoja koža pa mehka in gladka in sladka kot med.
Kaj praviš? x;)x

#65 zizi

zizi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 30. december 2003, 16:03

aj mene-smo pa doktorirani,učeni xrolleyesx

povej rajši da te daje kemija x:Dx x:Dx x:Dx

saj je ok :vio:

#66 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 30. december 2003, 16:05

x:)x

sstane, sej sem ti rekla, da sva že od nekdaj prjatla x;)x , sam mal drugačno izrazoslovje imava... x:)x tole o kvantni fiziki sem pa vedla že praj, pravzaprav... zdaj sem prvič (mogoče, al pa drugič) zapisala že prej... priporočam v branje knjigo The tao of physics, Fritjof Capra - so jo priporočili tudi meni - povezava kvantne fizike in ravno tistega narazložljivega, okorg katerega se itak vrti ves ta forum :palec:

lepo se mejte, mogoč se še zvečer kaj pišemo... šibam domov x;)x


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#67 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 1. januar 2004, 01:52

xrolleyesx ssstane mogoče ti bo všeč kozmična doktrina od dion forčun...ali pa ana tomski atlas..preden govorimo o univerzumu moramo poznati svoje telo in SEBE ...ko spoznaš mikrokozmos lahko govoriš o makrokozmosu ker potem ne pišeš o izkušnjah drugih temveč itz sebe o svojih...mogoče ti bo zvenelo prepotentno vendar bi ti o tem lahko marsikaj povedala...na tem področju delujem že 20 let in ne prodajam megle.pa dovolj o tem.želim ti da poleg soli najdeš tudi to kar je edino pomembno SEBE..S SOLJO ALI BREZ SI MI PRAVZAPRAV PRAV SIMPATIČEN...lep pozdravček :vio: :2src:

#68 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 1. januar 2004, 01:54

xrolleyesx :palec: :palec: tebi pa sončna vila želim da nam še naprej tako toplo osvetljuješ naše poti :2src:

#69 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2004, 02:35

xrolleyesx ssstane mogoče ti bo všeč kozmična doktrina od dion forčun...ali pa ana tomski atlas..preden govorimo o univerzumu moramo poznati svoje telo in SEBE ...ko spoznaš mikrokozmos lahko govoriš o makrokozmosu ker potem ne pišeš o izkušnjah drugih temveč itz sebe o svojih...mogoče ti bo zvenelo prepotentno vendar bi ti o tem lahko marsikaj povedala...na tem področju delujem že 20 let in ne prodajam megle.pa dovolj o tem.želim ti da poleg soli najdeš tudi to kar je edino pomembno SEBE..S SOLJO ALI BREZ  SI MI PRAVZAPRAV PRAV SIMPATIČEN...lep pozdravček :vio:  :2src:

Hvala Sfinga, oba nekaj veva. Grem spat, ne morem več. Lahko noč in lepo 2004!

#70 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 1. januar 2004, 18:04

xrolleyesx  :palec:  :palec: tebi pa sončna vila želim da nam še naprej tako toplo osvetljuješ naše poti :2src:

x:Ix xsrcbumx xrainbowx xrosex

Hvala ti, Sfinga... Kako lepo sporočilo za prvi dan v letu :flower:

... in Stane, zanimivo se je pogovarjat s tabo :palec: x:)x


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#71 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2004, 21:29

Zdravo, Sonce, v novem letu in hvala ti za vabilo na klepet. O čem pa bi se želela pogovarjati? Moja tema na tem forumu o zdravi soli je končana, lahko pa rečeva kaj o Manifestu civilne družbe, ali pa o nastanku jezika, ali pa...
Ti povej, o čem.

#72 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 1. januar 2004, 21:58

bo že padla debata spontano... ni tako najlepše? x;)x

Lep pozdrav xrainbowx xrosex


Sončna Vila
SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#73 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. januar 2004, 23:05

Ni.
Vsaka debata mora imeti tudi nek smisel in določen cilj, če ne bova izgubljala čas v prazno.
Kdo naju bo pa poslušal? xcivx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0