Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kupim čebelarsko opremo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
19 komentarjev na to temo

#1 zojko

zojko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 13. maj 2003, 11:28

x?x Kupim kamin za prevoz čebel za približno 50 panjev atestiran. Ponudbe
pošljite po forumu. Hvala x!x

#2 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 13. maj 2003, 19:42

:V: A boš stopil med prevaževalce x?x Čstitam, če zvem kaj dobre javim, kolko si pripravljen investirat x?x

#3 zojko

zojko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 14. maj 2003, 22:04

xrolleyesx Ja, sem začel malo resneje o otem razmišljati, biti vezan na donose v svojem kraju-ali bo kaj ali ne :inocent: -to tako ne gre več. Treba je pač iti tam kjer so donosi x!x . Moram povedati, da sem si nabavil kontejner za 36panjev + 18 pol. ga takorekoč napolnil in ugotovil :V: : glede na mojo višjo postavo je delo nemogoče saj je premalo mesta med panji. Tako sem kontejner z ene strani enostvno zaprl in ga bom uporabil kot rezervno mesto in napolnil z panji samo eno stran.
Zorko

#4 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 15. maj 2003, 04:27

Ja pravilno ugotavljaš brez prevoza je težko dobiti sortne medove :palec:
Do kolko denarja pa bi investiral x?x x?x

#5 zojko

zojko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 17. maj 2003, 06:39

Pavzarav ne vem kaj bi ti rekel. V neko veliko investicijo verjetno ne bom šel,
po drugi strani pa če je kamion vredu in v dobrem stanju pa morda tudi.
Razmišljal sem tako,da bi ga mogoče sam predalal pa mi malo problemov dela a test. Dobil bi mogoče kakšno Zastavo zelo ugodno(640 5 ton).

#6 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 17. maj 2003, 17:10

x^x Ehh jaz se tega nebi lotil kajti sam sem kupil pred leti TAM-a 110 za 50.000 ampak, če bi hotel to postavit za prevoz čebel potem adijooo vse skup. Kupi rabljen že predelan tovornjak najbolje TAM kajti je zračno hlajen motor in te bo stal 100.000 pa ga malce porihtaš in imaš kot cukerček vsaj tak sem jaz nardil x!x :palec:

#7 zojko

zojko
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 21. maj 2003, 16:50

:palec: Se strinjam popolnoma! Najdi kaj takšnega ali temu podobnega - boš

#8 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 21. maj 2003, 18:04

Čim kaj izvem ti javim :palec:

#9 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 28. maj 2003, 16:39

A kdo ve za kakšne rabljene Kozince, jaz sem nekako se odločil za to veliko kišto in malce prakticiram v njej??

Jani

#10 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 30. maj 2003, 05:57

No kaj je??? Kaj res nihče ne ve za kakšne rabljene kozince.

Jani

#11 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 30. maj 2003, 08:28

Jaz žal ne na našem koncu niti nihče nima kolk sem obveščen...

#12 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 30. maj 2003, 13:12

¸Imel jih je Krže nove. Pa mi je danes Mihelič povedal, da so Nemci pokupili ves med na hrvaškem in so se hrvati vrgli v čebelarstvo kot nori in Kržetu pokupili vse panje in še zakupili pol proizvodnje vnaprej.

#13 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 30. maj 2003, 13:21

x:Dx zakaj pa mislite je Medex povišal cene medu x?x x?x cena pri Medexu ( 600 SIT) za akacijo je zelo dobro glede na drobno prodajno, ko nekateri prodajajo za 800, prodaš 2 toni pokasiraš miljonček in adijo se dol vsedeš pa nimaš čačkanja. Torej konkurenca pa naj bo Nemška je zmeraj dobrodošla :palec: x:px

#14 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 30. maj 2003, 20:02

Se popolnoma strinjam - tisti ki kupi in ima interes naj vzame pa odnese? Medex je pa tako ali tako posebna zgodba, med ki je v mercatorjevi blagovni znamki je po mojem tako ali tako argentinski.

Jani

#15 Miro

Miro
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 317

Objavljeno: 30. junij 2003, 13:26

Ker sem se ravnokar vrnil iz dopustovanja po Dalmaciji so vsi vtisi še dovolj sveži in eden izmed njih zadeva tudi ponudbo medu na Hrvaškem. Cena mešanega, temnega medu iz like je 50 kun (močno se čuti žajbelj in pa okus po karameli?! - ne vem od kod karamela, upam pa, da ni od pregrevanja...) in ta med gre - kot pravijo - resnično za med. Za mano so v vrsti čakali švabi in komentirali - hrvatsko, domače, da ponesemo sa sobom ... gastrbajterji, katerih vsak je vzel vsaj 5 kilogramčkov. Super in to poleti, ko ga jaz svojim strankam prodam komaj kakšen kozarček....

V okolici Zadra nisem našel nobenega čebelarja s čebelami, eden bivši pa mi je rekel, da so čebele enostavno pomrle, da jih je vzela neka bolezen. Predvidevam, da varoja.
Zgoraj, višje, v Liki in proti Plitvicam, pa je bilo videti čebelarje, ki so uporabljali LR panje.

Aha, še tole - prodam nove, samo eno sezono (enkrat) rabljene lesice za 9 in 10 s AŽ.

P.S. V enem izmed čebelarjev sem prebral, da bi bila objektivna odkupna cena za kilogram medu 750 SIT?!

#16 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 30. junij 2003, 18:18

VSI, ki se zanimate za prevozni čebelnjak kontakna številka je 040 550 051 lokacija Ilirska Bistrica TAM 2000 predelan za prevoz AŽ panjev, cena nekje 500 evrov možno bo še kaj shandlat po moje, pa
VESEL NAKUP!!

#17 Miro

Miro
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 317

Objavljeno: 19. avgust 2003, 09:52

Rabljene panje, 10 ali 11 S AŽ, stare do 15 let, kupim.

#18 BeeKeeper

BeeKeeper
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 8. september 2003, 18:17

Ali ima mogoče kdo načrte za izdelavo nakladsnih panjev v AŽ merah x:Dx x;)x x^x ! x?x :palec: xrolleyesx x?x

#19 medmax

medmax
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 6. september 2004, 14:47

x?x Kupim LR panje x!x

#20 Danilo

Danilo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 007

Objavljeno: 7. september 2004, 04:21

iščeš nove ali rabljene




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0