Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Med kot afrodizijak


  • Prijavi se, če želiš komentirati
102 komentarjev na to temo

#76 Grega

Grega
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 6. januar 2004, 23:10

Se mi je nekaj relativno zanimivega zgodilo. Na Apimodiji sem kupil nekaj kozarcev medu. Med drugim tudi neki med iz Kašmirja (na kozarcku je pisalo "herbal" - verjetno neka sorta cvetličnega medu) in kozarec resinega medu iz Hrvaške. Najprej je začel rjaveti pokrovček na kozarcu iz Kašmirja. Sem ga vrgel stran! Vendar je začel rjaveti tudi pokrovček na resinem medu. Oba kozarca medu imam shranjene med ostalimi medovi (kaksen je star tudi tri leta, s pokrovčkom vred), kakšen kozarec je kar nekaj let s pokrovčkom in medom preživel v čebelnjaku, vendar še noben ni rjavel?!
Resin med še vedno imam, pravtako rjav pokrovček. Bom videl, kako hitro ga bo "razžrlo"

#77 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 7. januar 2004, 02:12

Resin med še vedno imam, pravtako rjav pokrovček. Bom videl, kako hitro ga bo "razžrlo"

......ja zakaj razžre?...

#78 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 10. januar 2007, 08:43

:D se malo pritaknem tele stare teme ;) so gor taki ljudje med kere tudi js spadam...

moj priimek je po mami v prevodu Medenimož... :D tko da morem sem povedat da zdej pridno ližem 1 žlico hojinega meda na dan.... pa ne opažam kakega učinka kot afrodizijak...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#79 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 08:54

x:Dx x:)x kostanjev med s prepeličjimi jajci flikni v mikser,pa penasto zmešaj navsezgodaj

en mesec vsak jutr, pol pa pridi povedat x:Dx x:)x x8Dx xcivx

Nino sam ti pa res še tega ne rabiš :o|o:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#80 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 10. januar 2007, 12:59

vsak dan žlico medu pojem, pa ni nobenih sprememb :eek:
mogoče afrodizijak, ko kdo po tebi med razmaže in ga potem počasi z jezikom spravi s tebe x:Dx :2src:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#81 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 13:56

x:Ix včasih se prav vprašam, zakaj pišem takele nasvete

pri dvajsetih pa res ne rabiš tega

se bova pogovarjale čez trideset let x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#82 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. januar 2007, 15:18

mogoče afrodizijak, ko kdo po tebi med razmaže in ga potem počasi z jezikom spravi s tebe x:Dx :2src:

he he...to bla tud moja taprva asociacija......ziher deluje..... x^x x:px ....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#83 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 16:02

xcivx x^x grozne ste babnice

sam še enkrat napišem: kostanjev med v kombinaciji s prepeličjimi jajci vrača življensko moč in s tem posledično spolno moč

mažite se pa raj s čokoladnim grehom, kostanjev med pa prepeličja jajca pa jejte za zdravilo

vaša hrana naj bo zdravilo x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#84 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. januar 2007, 18:43

sam veš kaj, lia....je pa čist res, da mi je bil kostanjev med že od malega najbolj všeč......

da se ne bom sam zezala....a prepeličja jajca se surova zmeša v med.....brrrrr......( :xx!: )......?.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#85 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 10. januar 2007, 19:04

sam veš kaj, lia....je pa čist res, da mi je bil kostanjev med že od malega najbolj všeč......

da se ne bom sam zezala....a prepeličja jajca se surova zmeša v med.....brrrrr......( :xx!: )......?.....


Hmm...Kot majhen sem rad mel stepene surove rumenjake z medom al pa sladkorjem. Če so bli beljaki zraven, so bili naknadno zamešani, še prej pa stepeni v sneg in je blo prav fajn. Cela surova jajca z medom zmešana se pa tudi meni zdijo mal hm hm.... x:Dx Ampak bi tudi to šlo najbrž čez. x:Dx

#86 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 10. januar 2007, 20:54

ne vem kako drugi, pr naš hiš razbijem v stepalnik 5 celih prepeličjih jajčk, pa kostanjev med eno žlico, pa pustim, da se speni
pol jim pa nalijem v kozarčke s pecljem, se jim strašno nobl zdi
pol se kr stepejo, tud mulariji x:Dx x;)x
pa za zajterk je to še najbolj praktično x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#87 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 10. januar 2007, 23:02

kako pa ste na tem področju, med so uporabljali že stari grki in rimljani za jačanje spolne moči ( pa, da nebo kdo mislil, da mi je potreben za ta namen x:Dx x:Dx ) ampak na dan z besedo kdo kaj ve o tem x?x

če med zmiksaš med šnops, dobiš za en kurac medico...
pa če dost spiješ, je čist dobr afrodizijak. usaka rata lepa x^x x^x x^x xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#88 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. januar 2007, 00:23

x^x eh , nea šopaj janko

alkohol, pa šnopc te zagvišno spravi ob potenco
pol pa res lahk sam še gledaš lepe ženske xrolleyesx

ne kuj, počasi in z leti xcivx

tak da nea zaj ti mene tu neka fuflaj...men se še noben ni zdel lepši, če sn ga en štamperle, po enih šestih, če sn odkrita jih tud vidla nisn več x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#89 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 11. januar 2007, 00:32

x^x eh , nea šopaj janko

alkohol, pa šnopc te zagvišno spravi ob potenco
pol pa res lahk sam še gledaš lepe ženske xrolleyesx

ne kuj, počasi in z leti xcivx

tak da nea zaj ti mene tu neka fuflaj...men se še noben ni zdel lepši, če sn ga en štamperle, po enih šestih, če sn odkrita jih tud vidla nisn več x:o)x


maš pa izjave k da si cimerotič x^x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#90 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. januar 2007, 00:38

xrolleyesx kaj češ, moč prilagajanja, zmeraj se probam prilagodit jeziku sogovornika x:Dx x:Dx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#91 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 11. januar 2007, 00:39

[quote name='lia' post='776411' date='11. Jan 2007, 00:24'][quote name='lia' date='11. Jan 2007, 00:24' post='776411'
po enih šestih, če sn odkrita jih tud vidla nisn več x:o)x[/quote]
Čudn to deluje, ja........k jaz pa sn jih lahko še...... le gledal xcivx x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#92 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. januar 2007, 07:50

Hmm...Kot majhen sem rad mel stepene surove rumenjake z medom al pa sladkorjem. Če so bli beljaki zraven, so bili naknadno zamešani, še prej pa stepeni v sneg in je blo prav fajn. Cela surova jajca z medom zmešana se pa tudi meni zdijo mal hm hm.... x:Dx Ampak bi tudi to šlo najbrž čez. x:Dx

aha....tega se tud js spomnim....sam stepenamajo drugačen okus....surovga jajca pa menda tud kot otrok nisem po grlu spravila....so enkrat probali (ne vem več zakaj)....pa se želodec baje ni strinjal....... :o|o: x:Dx

ne vem kako drugi, pr naš hiš razbijem v stepalnik 5 celih prepeličjih jajčk, pa kostanjev med eno žlico, pa pustim, da se speni
pol jim pa nalijem v kozarčke s pecljem, se jim strašno nobl zdi
pol se kr stepejo, tud mulariji x:Dx x;)x
pa za zajterk je to še najbolj praktično x^x

hvala za recept....

drgač pa nimamo prepelic....tako da se bo treba še zmer sam na lastne moči zanest..... :inocent: x;)x

pa če dost spiješ, je čist dobr afrodizijak. usaka rata lepa x^x x^x x^x xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

pravijoda pitje povečuje željo in zmanjšuje možnost realizacije........če sem mal zlobna bi rekla, da so po tej logiki uni ki stalno pijejo čisti idealisti.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#93 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. januar 2007, 08:05

x:)x a majonezo pa ješ, razne kremejajčne, pa vinski šodo pa tak?

a to pa gre po grlu xcivx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#94 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 11. januar 2007, 08:58

x^x eh , nea šopaj janko

alkohol, pa šnopc te zagvišno spravi ob potenco
pol pa res lahk sam še gledaš lepe ženske xrolleyesx



pravijoda pitje povečuje željo in zmanjšuje možnost realizacije........če sem mal zlobna bi rekla, da so po tej logiki uni ki stalno pijejo čisti idealisti.....


:palec: :palec: x^x x^x čist zna bit. sploh če en pije zato, k še sam na more vrjet, zakva ustraja z neznosno babo... x^x pol pa je seveda refošk kriu, da ne more x:px doma vsaj x^x
zdej pa janko nekm more it x;)x . peš, lepo počas x^x vi pa le mal pomodrujte, da se bo janko spet mal cepou od smeha x:Dx x:Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#95 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. januar 2007, 09:34

x:)x ti kr

jst grem pa dans na lov za prepelicami

dobr da ste me mal brcnili v tazadnjo, da se malo zmigam x^x

kak pa vsak svoje probleme rešuje je pa njegova osebna stvar, eni so deloholiki, drugi alkoholiki....ta deseti pa karkoli že hočejo

na konc vsak sam do sebe pride z dedcem , z babnco al pa brez
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#96 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 11. januar 2007, 11:54

na konc vsak sam do sebe pride z dedcem , z babnco al pa brez


al pa s pjano babo x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#97 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 11. januar 2007, 12:45

jaz imam tudi rada kostanjev med x:px
pa imamo doma večinoma cvetličnega :inocent: ...ampak je vseeno zakon

čokoladni greh...hm...raje med x:Dx :vragec: ...se težje zliže s telesa, dlje traja x:Dx x:o)x x;)x
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#98 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. januar 2007, 13:08

x:Dx ej Mana, morm probat, pa pol poročam

iz estetskih razlogov raj uporabljam sladko smetano, ko je koža bolj ciganska xcivx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#99 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. januar 2007, 15:16

x:)x a majonezo pa ješ, razne kremejajčne, pa vinski šodo pa tak?

a to pa gre po grlu xcivx x;)x

niti ne...majonezo redko...ostalga pa še manj......

sam priznaj, da majo stepena jajca čist drgačen okus ko una groza v stilu "jajce na živo"..... :huk:

vi pa le mal pomodrujte, da se bo janko spet mal cepou od smeha x:Dx x:Dx x:Dx

a mi smo pa zdej studio za zabavo...al kako..... :vragec: .... :sniky: .... :frog:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#100 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 11. januar 2007, 17:41

:huk:
a mi smo pa zdej studio za zabavo...al kako..... :vragec: .... :sniky: .... :frog:


ne ne... super ste x:)x x:)x x:)x
sam janko mal po svoje učas kej vid x^x x^x x^x
pomoje janko premal pije x;)x x;)x x;)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0