Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1343 komentarjev na to temo

#1276 probazabelu

probazabelu
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 26. december 2008, 13:50

Hvala za odgovor!
Fala znaci hvala na mom jeziku.

Pozdrav od jedne Zagrepcanke!

#1277 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. december 2008, 00:10

Hvala za odgovor!
Fala znaci hvala na mom jeziku.

Pozdrav od jedne Zagrepcanke!



Hvala, Zagrepcanka

Da bi me pitala više, i odgovor bio bi duži.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1278 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 29. december 2008, 16:03

Pozdravljen, Vojko x:)x

Se popolnoma strinjam s tabo. Sta pod 12 let... Gojim predvsem pozitivna in vesela pričakovanja ter jima želim predvsem srečo v življenju...
Hvala za komentar.

Lp, Lilit xDDx

#1279 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 31. december 2008, 15:03

Hvala Vojko za tvoj čas.
Vse dobro v novem letu :)

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1280 probazabelu

probazabelu
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. januar 2009, 15:43

Dragi Vojko,

U tom slucaju mam jos pitanja...
Ja sam 21.08.1984., on je 27.6.1982.

Dvije godine smo bili u vezi pa je onda dosao prekid s njegove strane radi udaljenosti.

Zanima me kakva je nasa kompatibilnost in ali ma smisla da se nadam nekom mogucem ponovnom susretu. Ali bi mi mogli biti the real thing?

Fala!!!
Zagrepcanka

#1281 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 7. januar 2009, 15:38

Dragi Vojko,

U tom slucaju mam jos pitanja...
Ja sam 21.08.1984., on je 27.6.1982.

Dvije godine smo bili u vezi pa je onda dosao prekid s njegove strane radi udaljenosti.

Zanima me kakva je nasa kompatibilnost in ali ma smisla da se nadam nekom mogucem ponovnom susretu. Ali bi mi mogli biti the real thing?

Fala!!!
Zagrepcanka



Pozdravljena Zagrepcanka

ti 7 2 1
on 9 1 4


Takole Zagrepcanka

Seveda je bila vajina zveza zelo vroča - tako takrat, ko sta se srečala v družbi kot, ko sta bila sama.
Privlačnost, strast, pričakovanje.

Tudi, ko sta organizirala skupen čas, vama je šlo lahko odlično, dokler se je vsak od vaju zanimal
le za to, kako se bo imel on sam. Takoj, ko si se pričela vmešavati v to, kaj, kako, zakaj nekaj dela on,
so se pričele velike težave. Tudi, ko se je vmešaval on v tvoje zadeve, ni bilo prijetno.

Torej: Lahko bi bila par v primeru, da vsak od vaju aktivno živi svojo svobodo in gradi svojo prihodnost.
V takšnem primeru bi kar naenkrat pričela dosegati uspehe. Takoj, ko bi drugi postal odvisen od takšnega
načina, pa vajina zveza ne bi šla več - najbrž je tudi razpadla ravno ob podobni situaciji.

Takšne zveze ne zna živeti prav veliko ljudi, čeprav si jih vsi želimo.


Upam, da to pomaga.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1282 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 13. januar 2009, 13:52

Lepo pozdravljeni, Rožica

Evo zgodi se. Pravilno ste izračunali vi.

Eni z mopedom pridejo čez Saharo in drugi z niti z mercedezem ne iz garaže.

Takšna je pač energija. In septembra sem bil v posebni energiji, ki mi ni vedno naklonjena.


Se opravičujem.

Vojko

---------------------
Sicer pozno, ampak bolje kot nikoli:

Vojko, hvala lepa za odgovor :palec: !

To temo je popravil/a Rožica I: 13. januar 2009, 13:53


#1283 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. januar 2009, 21:42

Pozdravljen Vojko,

zanima me ujemanje z nekom, ki sem ga predkratkim spoznala in je name naredil res velik vtis.

jaz: 481
on: 528

Hvala
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1284 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. januar 2009, 23:44

Pozdravljen Vojko,

zanima me ujemanje z nekom, ki sem ga predkratkim spoznala in je name naredil res velik vtis.

jaz: 481
on: 528

Hvala



Lepo pozdravljena, Pinka

On 5 2 8
Ti 4 8 1

Ni čudno, da je naredil velik vtis nate. Po eni strani sta si zelo različna in sta si torej precej privlačna, po drugi plati, pa ti ta človek leto 'sede', ker izgleda popolnoma drugače kot ti bo zgledal že v zelo kratkem času. Morda ti bo nekaj časa všeč še bolj. Da bi lahko spoznala, kako delujeta skupaj, si omisli skupne projekte, ki jih bosta izvedla vidva sama.

V komunikaciji sta si kar blizu, vendar je lahko ravno tu zanka, saj imata včasih občutek, da se ujemata, vendar vsak meni drugače. Ravno zato sem ti nasvetoval, da pričneta skupni projekt, kajti vajin način reševanja izzivov sta si dokaj različna in če želita živeti skupaj, je dobro, da se tega naučita čimprej.

Vojko

Hvala Vojko za tvoj čas.
Vse dobro v novem letu :)

Lp


Hvala lepa, Pinka

Tudi tebi vse najlepše in hvala tudi za pozornost.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1285 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 3. februar 2009, 15:24

Zakaj ni čudno, da je naredil velik vtis name? Sej še jaz ne vem zakaj? Nisem razumela kako misliš, a da mi samo letos sede? In kaj mi bo všeč še bolj in potem manj?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1286 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2009, 22:57

pozdravljen, Vojko.

kakšna je letošnja dinamika odnosa med 858 (jaz) in 115 (on)? kratko analizo pa si že podal dolgo nazaj. x;)x me zanima, a sem še pod takim vplivom energije števila 1?

#1287 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 20. februar 2009, 08:17

Pozdravljeni, Vojko!

Odkril sem te strani in forum me je pozitivno presenetil.

Tudi meni se je zgodili, da sem naletel na problem, ki ga sam ne znam rešiti in mi je vsako mnenje dobrodošlo.

S punco sva skupaj že kar nekaj časa (šteje se že v letih), tako da je veza bila zares resna. Nedavno nazaj je prišlo do problemov s tretjo osebo iz njene strani. Imam jo zares rad in znam stvari oprostiti in iti naprej z njo, vendar je problem na njej, ker ne ve čist točno, kaj želi (mene ali njega).

Je možnost (želim si to), da greva skupaj naprej? Ali je bolje glede na številke osebnosti, da iščeva vsak svojo pot? Bi bila z njim, ki ji zdaj piha na dušo, bolj srečna?

Moje številke po vaših izračunih so 656 in njene 216. Njegove (3.oseba) so 775.

Hvala za pomoč (mnenje, znanje).

#1288 pnce

pnce
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 23. februar 2009, 07:37

Pozdravljeni, Vojko!

Odkril sem te strani in forum me je pozitivno presenetil.

Tudi meni se je zgodili, da sem naletel na problem, ki ga sam ne znam rešiti in mi je vsako mnenje dobrodošlo.

S punco sva skupaj že kar nekaj časa (šteje se že v letih), tako da je veza bila zares resna. Nedavno nazaj je prišlo do problemov s tretjo osebo iz njene strani. Imam jo zares rad in znam stvari oprostiti in iti naprej z njo, vendar je problem na njej, ker ne ve čist točno, kaj želi (mene ali njega).

Je možnost (želim si to), da greva skupaj naprej? Ali je bolje glede na številke osebnosti, da iščeva vsak svojo pot? Bi bila z njim, ki ji zdaj piha na dušo, bolj srečna?

Moje številke po vaših izračunih so 656 in njene 216. Njegove (3.oseba) so 775.

Sem v veliki dilemi, za to Vas vljudno prosim za odgovor.

Hvala za pomoč (mnenje, znanje).


Lp, obupani

#1289 mia_mia

mia_mia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 24. februar 2009, 11:41

Vojko,

sem pisala že drugi temi, kjer mi je bilo prav zanimivo, da mene kot "vijolični ogenj" zanimajo le "bele vode".
Kolikor sem prebrala na strani 9zvezdni KI, se sama načeloma naj ne bi najbolje ujemala z belim ognjem, ampak sem do sedaj samo s takšnimi ujela. :) hmmm... ne vem kaj naj rečem na tole, očitno že mora biti tako. :)

A mi lahko poveš o najini letošnji dinamiki (moje: 941, njegovo: 124). Hvala.

#1290 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. marec 2009, 23:23

Kmalu odgovorim tudi na vprašanja tule.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1291 bibica

bibica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. marec 2009, 09:07

Pozdravljen Vojko!

Bi lahko tudi meni pogledal, kakšna je letošnja dinamika in kompatibilnost med mano-389 in partnerjem-288? Pa tudi, ali je morebitni odhod partnerja na severozahod(Avstrija) v letošnjem letu- praksa za dobo enega leta- dobra smer za naju?

Hvala za tvoj čas.

Lep dan, Bibica.

#1292 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. marec 2009, 22:57

Pozdravljen Vojko!

Bi lahko tudi meni pogledal, kakšna je letošnja dinamika in kompatibilnost med mano-389 in partnerjem-288? Pa tudi, ali je morebitni odhod partnerja na severozahod(Avstrija) v letošnjem letu- praksa za dobo enega leta- dobra smer za naju?

Hvala za tvoj čas.

Lep dan, Bibica.



Lepo pozdravljena, Bibica

Se opravičujem, ker ti nisem odgovoril takoj.

on 2 8 8
ti 3 8 9

Poglej Vidva s partnerjem imata eno od dobrih zvez, saj je privlačnost med vama velika in poleg tega lahko jasno komunicirata (to ne pomeni, da se vedno strinjata!)

Res je tudi, da je za oba hkrati ugodna ena sama smer, kar pri partnerstvu ni vedno najboljše. To je smer proti 9.
Ker je devet letos v hiši 5 (v sredini) nimata nobene res ugodne smeri za oba.

NW je ugodna smer zate, ne pa zanj. Ker je blizu, bi lahko malo kompenzirala s tem, da bi se selila junija (6. junij do 5. julij).

Še boljše bi bilo, da bi se tja selila naslednje leto.


Upam, da odgovor pomaga.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1293 bibica

bibica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 1. april 2009, 13:25

Lep pozdrav še enkrat!

Hvala za odgovor, veš da pomaga. x:)x Res cenim tvoj trud in voljo, da si vzameš čas za analizo in odgovoriš nazaj vsem nam.

Veliko uspeha še naprej,

Bibica

#1294 mia_mia

mia_mia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 1. april 2009, 21:49

Vojko,

upam, da te ne bom spet zgrešila... ne vem ali ne želiš odgovoriti na moje vprašanje ali ga spregledaš... zadnjič si napisal, da kmalu odgovoriš na vprašanje, pa mi žal nisi odgovoril... vseeno te prosim, če lahko odgovoriš. :) Hvala.

lp Mia

#1295 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. april 2009, 13:40

Lep pozdrav še enkrat!

Hvala za odgovor, veš da pomaga. x:)x Res cenim tvoj trud in voljo, da si vzameš čas za analizo in odgovoriš nazaj vsem nam.

Veliko uspeha še naprej,

Bibica


Kul Bibica

Lepa hvala.

Želim ti veliko lepega vsak trenutek


Vojko


Vojko,

sem pisala že drugi temi, kjer mi je bilo prav zanimivo, da mene kot "vijolični ogenj" zanimajo le "bele vode".
Kolikor sem prebrala na strani 9zvezdni KI, se sama načeloma naj ne bi najbolje ujemala z belim ognjem, ampak sem do sedaj samo s takšnimi ujela. :) hmmm... ne vem kaj naj rečem na tole, očitno že mora biti tako. :)

A mi lahko poveš o najini letošnji dinamiki (moje: 941, njegovo: 124). Hvala.



Hoj mia_mia

Ja, meni je tudi zanimivo, hkrati pa nič nenavadno, posebej ne za lansko leto in letos.
Veš, ravnokar je bil tečaj devetzvezdnega KI in bi se lahko o dinamiki naučila veliko, saj spletna stran ni namenjena izobraževanju in tale forum tudi ne razlagam.
Če želiš več odgovorov, pojdi na moj forum, pa bo morda kdo imel toliko veselja in želje, da ti razloži bolj natančno.

Tudi sicer je dokaj običajno, da se ljudje v teh dveh znakih privlačijo, nekateri celo potem, ko že živijo skupaj in imajo veliko podobnosti, ki na prvi pogled niso jasne.

Lep pozdrav in želim ti še naprej zavedanje in pozornost kot ju imaš

Vojko


pozdravljen, Vojko.

kakšna je letošnja dinamika odnosa med 858 (jaz) in 115 (on)? kratko analizo pa si že podal dolgo nazaj. x;)x me zanima, a sem še pod takim vplivom energije števila 1?


Hoj VilinSončica

Še kar vztrajata? Ja, privlačnost je velika in 1 je letos v hiši bele kovine 6, kar je osmici kar všeč, beli vodi 1 pa tudi včasih.
Vprašanje je takšno, da sem ti zanj hvaležen, vendar bi lahhko na njem delal cel elaborat in potem bi ne bil več kratek forumski odgovor. Tako te prosim, da greš na spletno stran in si tam prečitaš devetletni, letni in mesečne predvide - Prav?

8 je bila v hiši vode leta 2005, Sedaj pa je v hiši vode celih devet let (od leta 2009 - 20018)

Ko imaš pa res potrebe, da bi bolj natančno poznala situacijo pa se mi zdi fair, da bi se zmenila za konzultacijo, mar ne?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1296 mia_mia

mia_mia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 4. april 2009, 19:08

Vojko,

hvala za odgovor.

Priznam, da vsake toliko grem in malce raziskujem po internetu, pa kaj preberem... sem šla brati tudi razne strani devetzvezdnega KI-ja, ampak v to se moraš poglobiti... malo preberem, pol mi zmanjka časa, pa spet čez ne vem koliko časa preberem in spet zmanjka časa, pol pa raje vprašam koga, ki mu je to v krvi...

lp

#1297 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. april 2009, 12:32

Vojko,

hvala za odgovor.

Priznam, da vsake toliko grem in malce raziskujem po internetu, pa kaj preberem... sem šla brati tudi razne strani devetzvezdnega KI-ja, ampak v to se moraš poglobiti... malo preberem, pol mi zmanjka časa, pa spet čez ne vem koliko časa preberem in spet zmanjka časa, pol pa raje vprašam koga, ki mu je to v krvi...

lp



Seveda mia_mia

Ali nimam zato objavljene telefonske številke, da me kdo lahko pokliče in vpraša za nasvet in celo več!

Lep podzrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1298 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 21. april 2009, 19:14

Vojko, kaj praviš, kako se ujameva 858 (jaz) in 712 (on)? razen velike privlačnosti ... :2src:

#1299 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. junij 2009, 08:47

Vojko, kaj praviš, kako se ujameva 858 (jaz) in 712 (on)? razen velike privlačnosti ... :2src:



Lepo pozdravljena VilaSonca

Vajina privlačnost je predvsem na fizičnem nivoju in ko se srečujeta v družbi.
Notranje, pa je tvoja energija tista, ki podpira njegovo. Seveda pa je letos situacija ustrezna s trenutno letno in mesečno energijo. Hkrati sta vajini življenjski poti povsem drugačni.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1300 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2009, 10:42

te številke sploh ne štimajo (njegove), ker je bil nesporazum glede letnice rojstva.
katere številke sploh ima? 10. 9. 1985 (to je pravi datum).




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0