Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nogometni stadion


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
55 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. maj 2003, 11:41

Ali ste za to, da se gradi novi stadion in kje bi bilo najprimernejse?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 28. maj 2003, 11:54

Nogometni stadion je totalno nepotrebna stvar. Po mojem bi moral nogomet prepovedat. Saj to ni noben šport je en velik biznis, folk pa naseda na te finte.
"Ljudem daj kruha in iger" so pravli stari rimljani pa so šli... x:)x
www.rael.org

#3 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 28. maj 2003, 11:57

Zakaj pa novega graditi x?x Če že hočejo graditi, lahko stare obnovijo.
Objavljena slika

#4 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 28. maj 2003, 13:21

Saj to ni noben šport je en velik biznis, folk pa naseda na te finte.

Kateri pa ni,..frnikolanje mogoče... x:Dx

Sem za.Kje?V bistvu je irelevantno,sej Slovenija je majhna ,tako da si v minimalnem času kjerkoli bi že bil postavljen,...morda kje na Primorsko,zaradi klime.No ja pozabil sem omenit, da naj bi bil ta stadion ne le za fuzbal, ampak tudi za atletiko, taka kolosalna zadeva.
Glej naprej, če se le da,...

#5 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 28. maj 2003, 15:01

Jaaa na primorskem, da jim burja žogo odpihne v piranski zaliv pa bo takoj mednarodni incident. x:)x
www.rael.org

#6 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 28. maj 2003, 15:05

Samo ne za moj denar.


Pa ne pri meni




:vragec:
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#7 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. maj 2003, 16:10

Saj ga dobimo kmalu...v Celju...pol se pa bo morala Ljubljanska godpoda drugam vozit, hja x:Dx

čist narobe napisano:ljubljansko gospodo bodo vozili šoferji...kje pa si že videl,da se sami vozijo :vragec: x?x
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#8 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. maj 2003, 16:14

Ali ste za to, da se gradi novi stadion in kje bi bilo najprimernejse?

sem pa zlo proti dokler nimamo drugih stvari pošlihtanih ...pa,da ne bi ravno o pediatrični kliniki....

naj že enkrat povežejo rondo na Žalah(Linhartova c) z obvoznico... pa polno je tega ...

če pa že...naj ga grade nekje na štajerskem koncu..štajerci so navdušeni nogometaši...Ljubljana je bolj zaspana xg:Dx xg:Dx xg:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#9 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. maj 2003, 20:34

....pošlihtanih ...pa,da ne bi ravno o pediatrični kliniki....

oja, seveda, ne bi jest to gradil še˝ Raje bi stare štadione kvalitetno preuredil,..... ko pa je treba vse drugo, bolj koristno prejle.. ... ..... .drgač pa, a je zabava nujna od zdravja?

PRED LETI SM NAVIVAL ZA hIT gORICA˝

#10 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 29. maj 2003, 06:51

Nov stadion v CE.. Gužva bo, gužva... tam okrog se vozit ko bo tekma...... ccccc....
Mushi

#11 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. maj 2003, 07:52

No...da smo si na jasnem...stadion je pač potreben.
Če se že Ljubljana ne more zmigat....pač naj bo na Štajerskem.
Saj se ve, od kod so dobri nogometaši.

Mimogrede....potrebna je tudi pediatrična klinika. Kdaj že se je keš zbiral za njo??? Kako daleč je??

Marsikaj je potrebno. Vprašanje je le, komu je kaj prioriteta!

Ej, mimogrede...komu na čast bomo gradili tako velik mejni prehod v Gruškovju? Če pa bodo za najmanj deset let Hrvati v Evropi????? Logika :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. maj 2003, 08:00

Jaz se v bistvu strinjam z vami, ki ste rekli, da je kaj drugega seveda veliko pomembnejsega, vse pa pac denrano in casovno ne more it skozi...
Ce pa ze, pa sem za novega - obnova starih se mi zdi nesmiselna in negospodarna in neekonomicna.
In ce ze, pa naj bo res na Stajerskem - ceprav sem Ljubljancanka.
Sem v bistvu za to, da je v MB, ce ze...
Sicer pa - res je, tudi guzva ni zanemarljiv dejavnik... Tako nic ne pogresam tega v LJ.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 29. maj 2003, 12:33

x:Dx Marsa je pa spremljala Olimpija : Maribor ! Tada, tada, taada!

Maribor naj ima nov lep fukcionalen stadion!
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#14 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 29. maj 2003, 12:40

Jest sm za štadion, če ga ne bodo gradili z denarjem davkoplačevalcev. Tisti, ki se vam zdi, da je štadion tako nujno potreben, izvolite in prepričajte o tem investitorje. Če ga resnično potrebujemo, pol se mora splačat. x^x Zaradi mene ga lahko nardijo na Montekukolu, če čjo.

lp
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#15 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 29. maj 2003, 12:46

Jest sm za štadion, če ga ne bodo gradili z denarjem davkoplačevalcev.

x:o)x
Objavljena slika

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 08:05

x:Dx Marsa je pa spremljala Olimpija : Maribor ! Tada, tada, taada!

Maribor naj ima nov lep fukcionalen stadion!

:8): x:Ix x:)x
Res sem spremljala, Kljuka.. x;)x
Pa res ga naj dobijo Mariborcani.... se mi zdi to kul in posteno.
(*Joj, se bom zdajle zamerila kaksnim 'zabarjem' x;)x )

Samo res pa naj se prej uredijo druge stvari, veliko pomembnejse... Mick je omenil onkologijo.... joj, sem zdanjic razmisljala, kako je zdravstvo v k... ... Grozno. Sramota, v bistvu...
'Tast' je imel sum na srcni infarkt - prisel v LJ, Mitja peljal na urgenco. Bila tam VES DAN (! - domov je prisel ob 21h), narocen je cez nekaj mesecev - kar je "ZELO HITRO"!!! Ce imas srcni infarkt?? Too much...

Res je tako, da je vedno cash za najvecje bedarije, za pomembne zadeve pa ga nekako zmanjka. Halo.

A vseeno v bistvu ne mislim, da je stadion bedarija. V bistvu mislim, da mora biti. Kaj pa se sicer sploh gremo?

Ma - povsod vse poka po sivih ztaradi interesov posameznikov in njihovih ohlapnih moralnih in eticnih nacel.
Ubogo in vsega prezira vredno (pih! - kot da jih to kaj gane.)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 DUHOVNI ISKALEC

DUHOVNI ISKALEC
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 66

Objavljeno: 30. maj 2003, 09:49

Me pa veselijo misli tistih, ki ga privoščijo MB, pa niso iz MB. Je pa res, da bi sam, ob vseh socialnih in drugih problemih v MB, raje videl, da se ta denar da v druge namene.

:palec: Bravo Mick :palec:

se strinjam s tabo :palec:
vse kar delaš, delaj z veseljem in ljubeznijo

#18 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. maj 2003, 11:18

x;)x Ja, sem za stadion, zdrav duh v zdravem telesu, ampak naj gre vse lepo po vrsti. Najprej naj zgradijo res, res nujne ustanove, ambulante, aparature in podobno. Kaj nam pomaga stadion, v celi naši državi nimamo aparature za slikanje raka na jajčnikih. Haloo, kamena doba. No, saj tisti, ki naj bi skrbeli za to, se zdravijo v tujini.
Stadion naj se pa zgradi, ampak iz denarja tistih, ki ga bodo tam obračali. Naši otročki, ki hodijo k fuzbalu na trening, to že pri desetih plačujejo in sicer 4000 SIT na mesec. x?x x?x :vragec:

#19 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 2. junij 2003, 11:12

tako je x:)x
odzadi je en velik biznis, kjer si politki in razni funkcionarji nabašejo žepe z denarjem drugih. Temu se po domače reče kraja.
x:)x
www.rael.org

#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. junij 2003, 14:01

:vragec:

lohk bi ga pa u fuzhinah nardil


al pa na metelkovi


:vragec: bi rushu lastnorochno
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 dr.Zgaga

dr.Zgaga
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 5. junij 2003, 15:00

sigurno rabimo en dober nov stadion
in kaj ima veze Kje je?

dr.Zgaga

#22 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 6. junij 2003, 13:13

Nisem siguren da rabmo en nov stadion, prej bi reku da rabmo kako dobro bolnico la pa da vsaj končamo začete. x:)x
www.rael.org

#23 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 7. junij 2003, 12:50

:vragec:

dejmo namest shtadiona postavt
AMFITEATER

:vragec: bi not utaknu pol fuzhin pa zhivi shchit
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. junij 2003, 08:53

Hmmm - najbrz so kar vsi tile dejavniki, ki si omenil...
Res bi se to moralo resevati malo bolj v globalu in ne zgolj samo takole entuzijasticno, brez nekaksnega plana.
Poleg tega pa - ali se zavedate, kaj pomeni dobrodelni koncert in vse?
Sama sem precej skepticna do tegale...
Ko je kaksna varianta, se takoj naredi komad - kao v podporo - v bistvu pa gre za shlepanje na aktualno zadevo oz. tezavo za naso lastno prezentacijo - ne pravim, da je tu bilo tako ali da je v vseh primerih tako - dobrodelnost je zelo velikokrat res dobrodelnost.
Ampak zelo velikokrat pa ni.

Ali moram v podporo stadionu -ali cemurkoli- res poslusati najbolj brezvezne bende?
Ali ni bolj preprosto dati tistega jurja drugace?
Kljub temu, da dobrodelna, pa prireditev seveda tudi ni zastonj.
Organizacija v tem primeru je stala (po mojih virih) 4.500.000 sit.

Navadno se vsi odrecejo HONORARJEM - ne pa: dnevnicam, potnim stroskom, prehrani, organizacijskim stroskom etc...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. junij 2003, 09:28

Ja res je.. kar se honorarjev tiče... Drugo pa za kozlat... sploh kar se tiče koncertov dobrote, pa za otroke, RK... Take scene, več služijo nastopajoči in organizatorji s tem, kot dobijo pomoči potrebni.. pa svinjarija glede Posočja, ko je od vsake položnice država svoj davek kasirala, ko bi mogla prispevat k temu.. sej tko davkoplačevalski dnar dobiva.. Res too much.. želodec se mi obrača ob takih scenah.. Požrešneži požrešni.
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0