Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Carovnistvo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
206 komentarjev na to temo

#26 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 8. junij 2003, 11:45

ZAKAJ SO NEKATERI LJUDJE TAKO ZLOBNI?????????!!!!!!!!!!!!
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi

#27 soncica

soncica
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 91

Objavljeno: 8. junij 2003, 11:51

Zato ker nikol ne pomislijo na to, kaj bojo s svojim dejanjem naredili drugim... eni pa preprosto uzivajo v tem, da prizadanejo druge... :\:

What goes around, comes around :vio:

Crna vrtnica, ne se jim pustit... :palec:
To the living we owe respect.
But to the dead we owe only the truth.

#28 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. junij 2003, 11:52

:vragec:

ZARADI KOZMICHNEGA RAVNOTEZHJA x:Dx


:vragec: bi morau bit vaga :xx!:
(sicer je pa vaga edini predmet v zodiaku)
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#29 numnum

numnum
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 8. junij 2003, 19:48

zoprnica je slaba coprnica.

kar se tiče bele, črne, sive in sploh magije...
kaj magija ne pomeni moč (magus, might, moč)? Ali je zasužnjevanje človeka sploh dejanje moči? Je črna magija sploh magija? :xx!:

Gremo vsi na čaranje! x:)x

#30 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 8. junij 2003, 22:05

če mislite moj komentar, spoh nisem imela namena biti zlobna.
tole mislim o čarovnijah in čudežih:

čudeži ne padajo z neba, v tebi vzcvetijo, ko odpreš pot, da lahko zaživijo. da pa lahko zaživijo, mora življenski tok steči....

ne čarajmo, pustimo, dopustimo, da življenski tok teče in uživajmo v tem čudovitem procesu
hvala
niky

#31 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2003, 22:12

če mislite moj komentar, spoh nisem imela namena biti zlobna.
tole mislim o čarovnijah in čudežih:

čudeži ne padajo z neba, v tebi vzcvetijo, ko odpreš pot, da lahko zaživijo. da pa lahko zaživijo, mora življenski tok steči....

ne čarajmo, pustimo, dopustimo, da življenski tok teče in uživajmo v tem čudovitem procesu
hvala
niky

..katerega kljuc je morda razumevanje! ali zavedanje!

#32 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. junij 2003, 10:36

uuu, tud jaz bi rada znala čarat x:Dx

pol sem pa enkrat tuhtala, ja hvala bogu da ne zanm!!!! A si predstavljate, če bi znali, kaj bi počeli v trenutkih "šibkosti"? Si na nekoga jezen, pa puf,....čez pol ure se pa pomitiš. Kaj pa pol? Bož čas nazaj začaral? x;)x

Ko si čist v srcu in duši, pol čari, sam takrat pa tud ne boš več hotel.

obstaja še ena velika resnica, bodi previden, kaj si želiš, ker se ti to lahko uresniči!!!

Ne ven več, nekje sem brala, kako si je ena ženska želela sosedovo hišo in jo je dobila, ampak šele, ko je sosed umrl. Zato je treba biti previden z željami in povedat točno kaj si želiš in kako. In to potrem lahko tudi dobiš. In tudi to je ene vrste čaranje. x;)x

Brala sem tudi eno zgodno od škratov, da če ga ujameš, seveda morajo tudi obstajati, da ti ali izpolni tri želje, ali pa ti da svoj zaklad. A ljudje, ki so izbrali tri želje, so si na koncu želeli, da sploh ne bi nikoli ujeli škrata. Zakaj? Ker mora biti želja točno določena.

Tako kot eden, ki je ujel zlato ribico in si je zaželel nenasitnega tiča, pa pride v gostilno s pagio na rami, ja je dobil nenasitnega tiča, papigo, ki je skuz lačna.,,, he he he

Saj sem kar malo zabluzila stran od čarovništva in magije. A misel ima največjo moč in največjo magijo, zato bodite previdni kaj mislite in kaj si želite. x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. junij 2003, 10:39

To je zelo res, kar pravis, Anaconda...
Ko se mi je vcasih kdo posteno zameril, sem se morala prav prisiliti in sem prav molila zanj, ker sem vedela, da imam mocne energije, pa mu nisem hotela skodovati.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 9. junij 2003, 10:45

jaz pa včasih tako molim, za sebe, da bi videla pod krinko svoje jeze in da bi razumela, zakaj se je v določen trenutku to tudi zgodilo.

pa kaj, ko moram take zadeve ponavadi prespati x:Dx , ponavadi še večkrat x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#35 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 9. junij 2003, 13:22

To ni čarovništvo, lahko bi mu rekli čarovništvo ampak pol pa na grmado x:)x
www.rael.org

#36 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. junij 2003, 16:17

:vragec:

anaconda


en moj profesor na teofaxu je enkat reku prblizhn tkole:
HVALA BOGU, DE JST NISM BOG...
KOLK KRIVIC BI SHELE POL BLO... x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: je raj kr :vragec:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#37 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. junij 2003, 23:43

Hmm hudiček je študent teofaksa. Madonca ti s' pa res od Hudiča.
Ja sam ka mali pao s lipe

#38 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. junij 2003, 02:16

:vragec:

:vragec: jke tok od :vragec: de ni vech shtudent



mi :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: se mamo radi, radi, radi....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. junij 2003, 04:54

če bi bil pa pr teh letih še zmeri študent...

ta bi bla pa res od :vragec:

mislm, za tiste teoprfokse

#40 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 10. junij 2003, 10:53

:vragec:

anaconda


en moj profesor na teofaxu je enkat reku prblizhn tkole:
HVALA BOGU, DE JST NISM BOG...
KOLK KRIVIC BI SHELE POL BLO... x:Dx  x:Dx  x:Dx


:vragec:  je raj kr  :vragec:

:palec:
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#41 artem

artem
  • D član
  • Št. objav: 625

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:24

x:)x :palec:
www.rael.org

#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. junij 2003, 15:27

:vragec:

matejka

kaj pa "tretja univerza"? x:Dx x:Dx x:o)x


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. junij 2003, 17:04

ma, aakhut, za tja si pa premlad

primojdunaj, sej sploh nisi za nikamor x:Dx

#44 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. junij 2003, 17:12

Ti :vragec: ti,

al misliš, da bi bli pol še tolk pri močeh, da bi še tretjo univerzo pri tebi vpisal??

Pol bomo sam še za knjigco, pa dekco, se mi zdi.

ABRAKADABRA

ups
tole je blo pa premočno,
da ne bom šla kar nazaj v jaslce

mucamaca



By the way, JE škorpijonska luna

#45 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. junij 2003, 23:53

:vragec:


boljsh dekco pa termosko s toplo vodo



:vragec: tut na rozhnik che treba
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#46 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 11. junij 2003, 10:59

kar se tiče čarovnije, se lahko zgodi takole;


Objavljena slika


x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. junij 2003, 11:09

:vragec:

in iz anaconde nastane ana? x:Dx



chirule charule :vragec: rata :xmas:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 11. junij 2003, 11:19

al pa

Objavljena slika
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#49 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. junij 2003, 11:29

"Zacumprala si me, in pol spet sanjam te, ti ti sam ti..."

Poznate, no sicer pa o čaranju, sama želja po tem je dokaj otroška (ne mislim v slabem smislu), tako kot vsi otroci hočejo postati zdravniki, policaji,... in potem ko prideš do tja, opaziš da jih je kakih 10% res rojenih za ta poklic, če si pravi/prava, potem to pride k tebi, ne pa ti k tej stvari...

Sem gledal horoskop enega izmed velikih čarovnikov, (Marjo Pogačnik, pokojni...) edino tako čarovniško zadevo (poleg tega da je imel večino postavljeno med vsa nestalna znamenja, precej v ribah (tudi sonce), je luna tik pred plutonom, kar naj bi bil kao karmični aspekt za čaranje, tako da če vas zanima ta plat zgodbe lahko pogledate če mate luno blizu plutona in malo sprejdaj, (in nobenega planeta vmes)

Sicer pa sam nisem čarovnik, tako da vam težko dam kakšen nasvet, intuicija mi pravi, da je najbolje da vodite zdravo asketsko življenje, priporočam osamo, pa bo, se kaj premaknilo, veliko narave, obisk puščave, karkoli, meditirajte, sam ne mi brat knjig z uroki, ker taprave čarovnije pridejo iz srca, ne pa iz urokov, uroki so mantre ki te spravijo v pravo vzdušje, ki pa ga lahko dosežeš tudi na veliko drugih načinov...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#50 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 12. junij 2003, 08:43

"Zacumprala si me, in pol spet sanjam te, ti ti sam ti..."

Poznate, no sicer pa o čaranju, sama želja po tem je dokaj otroška (ne mislim v slabem smislu), tako kot vsi otroci hočejo postati zdravniki, policaji,... in potem ko prideš do tja, opaziš da jih je kakih 10% res rojenih za ta poklic, če si pravi/prava, potem to pride k tebi, ne pa ti k tej stvari...

Sem gledal horoskop enega izmed velikih čarovnikov, (Marjo Pogačnik, pokojni...) edino tako čarovniško zadevo (poleg tega da je imel večino postavljeno med vsa nestalna znamenja, precej v ribah (tudi sonce), je luna tik pred plutonom, kar naj bi bil kao karmični aspekt za čaranje, tako da če vas zanima ta plat zgodbe lahko pogledate če mate luno blizu plutona in malo sprejdaj, (in nobenega planeta vmes)

Sicer pa sam nisem čarovnik, tako da vam težko dam kakšen nasvet, intuicija mi pravi, da je najbolje da vodite zdravo asketsko življenje, priporočam osamo, pa bo, se kaj premaknilo, veliko narave, obisk puščave, karkoli, meditirajte, sam ne mi brat knjig z uroki, ker taprave čarovnije pridejo iz srca, ne pa iz urokov, uroki so mantre ki te spravijo v pravo vzdušje, ki pa ga lahko dosežeš tudi na veliko drugih načinov...

kaj pa sedaj ko nimam? a pol pa ne bom mogla nobenga zacumprat? :inocent:
a, saj mi že dec prav da sem čarovnica, nekaj bo pa ziher na tem držalo x:Dx

če se kdo zbudi zjutraj, spremenjen v žabo, vedite, da nisem bila jaz na delu x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0