Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

'Oko sokolovo'


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 10:19

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 30. maj 2003, 10:29

Objavljena slika :?:
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 10:45

O... ta je tud ful dober... 'smesko'... x:Dx

Riba? Riba nima ravno oko sokolovo - ima pa res tole 'ribje oko', kot se rece...
Riba vidi nekako vse naenkrat, kar takole naokoli (kar recimo ZELO koristi v prometu).
Ceprav VSE opazi.... Vendar ni tako precizna in morda konkretna v tem smislu... 'sokolovem'.. x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. maj 2003, 11:00

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti?  x;)x

Fleten, igriv, navihan:" a sem te?"

#5 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:30

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti?   x;)x

Fleten, igriv, navihan:" a sem te?"

x:Dx Marsa, ne najdem smeška, ga iščem x;)x
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#6 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:36

Pojma nimam, kateri astrološki položaji ti dajo oko sokolovo,
ampak zasigurno takšni, ki jih jaz nimam. x:Dx

namreč jaz ne opažam nadrobnosti, pri ljudeh ali stvareh.

začutim pa neko energijo (ne mislim tu na privlačnost)pri ljudeh
..
ali pa najdem bistvo v špehu blal....bla ...bla papirja, tisto ključno besedo... ampak to ni oko sokolovo, bolj intuicija?.

Odreši nas, Marsa!



xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca


Pa kaj se vsi že resetirate danes, da ni nobenga gor????

#7 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 30. maj 2003, 12:53

Objavljena slika Bo x?x
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#8 PeterPan

PeterPan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 30. maj 2003, 13:44

x:)x Živjo!
Mislim da je za to potreben miren um in mogoče celo neka čustvena oddaljenost. Ali pa da si nekako skoz na preži, skoncentriran na tukaj in zdaj. Mogoče kombinacija intuicije- planeti in znamenja s tem povezani - da veš kam usmerit svojo pozornost, ter analiziranja, smisel za podrobnosti.
Poznam devico z ascendentom škorpijona, mislim da bi to bilo to. Pa dobra kombinacija Merkurja in Neptuna. :inocent:

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 13:47

...
Poznam devico z ascendentom škorpijona, mislim da bi to bilo to. Pa dobra kombinacija Merkurja in Neptuna. :inocent:

Zivjo in dobrodosel! x:)x
Bravo. Ja, to je lahko tudi to. :palec:

In, Kljuka - prav tako dvojni - vendar sam dvojni premalo - ce asc sco, vec verjetnosti. x;)x
Sanjalica - ne verjamem. x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. maj 2003, 14:46

... MA KAKA RIBA, PHE, ŽIVLJENSKA ZMEDENOST x:Dx ...

xg:Dx xg:Dx xg:Dx

... Vendar ne bodi tako preprican... x:o)x
Da te ne bo ravno potem kak ribji inspektor razkrinkal s svojim prodornim duhom in opazanjem... x;)x :fool:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. maj 2003, 18:19

xnckrivx
rak z asc v tehtnici sigurno ni
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 30. maj 2003, 18:51

jaja zihr je kej natančega, pa dojemljivega , z izjemno presojo intuicije.....po moje tak člowk ima žiwalski čut, hu x:Dx

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 30. maj 2003, 19:52

Poznam, Ovna, z asc v skorpijonu, in natancnim trikotnikom merkur neptun.... hehe To je to, morda še opozicija sonce luna, za boljšo prspektivo, dvostranskost, živalski čut, to je to, gotovo ga je treba iskat med marsovimi znamenjim, za tisto sokolje oko pa bi jaz rekel da je med merkurjem in neptunom, hm sokol, težko ampak škorpijonov drugi pol naj bi bil Orel, tako da to je tudi blizu... hehe..... Tisto z ribami nisem preveč prepričan, ker fish eye, kot se reče ti da možnost da vidiš ogromno ampak ne pa podrobnosti...

ribji inšepektor, hm ta bi bil dober ko je zelo malo sledi, in je nujno treba odkrit še kakšno, če jih je pa ogromno, bi jaz stavil na škorpijona.... device se mi ne zdijo prave za take zadeve ker jim manjka tisti instinkt, saj ne rečem da nebi devica med 1000 stvarmi odkrila prave, ampak pomoje marsovci.. (oven,škorpijon), začnejo iskat bolj na pravem mestu....

Torej case closed, naslednja tema, kateri položaji ti dajejo tigrovo oko... hehe the eye of the tiger
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 30. maj 2003, 19:57

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti?   x;)x

:vragec: Temnozeleno drevo 4 x;)x x:px :palec:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. maj 2003, 09:06

x:Dx - Vojko - pa si me! :vragec: x:px x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. maj 2003, 12:55

Verjamem da imam jaz sokolovo oko.
Samo...kaj ko ne vem, kam pripadam...nikakor da se spravim v škatlico...
Sem tako posebna in izjemna...da noben vzorec zame ne vzdrži...poka po šivih (hmm Marsa kaj mi ne verjameš?)

#17 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. maj 2003, 14:48

:V: hvala g. Bobnar. Sem mislila, da niste na tem forumu tako zelo odklonilni do tistih, ki izstopajo od povprečja...
G. Bobnar, tudi za Vas velja - malo več strpnosti do drugačnih. In mimogrede, za popokane šive bom poprosila tiste, ki mi ne bodo tako vrgli pod nos moje telesne teže. Hvala Vam, gospod Bobnar.

#18 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 31. maj 2003, 20:41

Hmm je pa Bobnar le užaljen da me ne bo po šivih skup šival... hihi...saj sem ti rekla že 100 X ... moja ritka - tvoja fotka :xx!:

ps. sem pa uporabila še drugo temo pri prejšnjem postu...vikanje, ko hočeš nekomu nekaj na distanci dopovedati.. Bobnar...sem mislila da se veš zajebavat do čistega konca x;)x x;)x x;)x :vragec:

#19 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 31. maj 2003, 21:59

Temnozeleno drevo 4[/URL]  x;)x  x:px  :palec:

Če se reče "oko sokolovo" temu, da n.pr. iz razdalje 1 metra pravilno oceniš, da neka stvar meri 1,75 cm, potem imam jaz zagotovo "oko sokolovo". Kajti ravno danes sem kolegici v službi rekla, da je nekaj, kar je držala v roki, široko 1,75 cm, in ko je izmerila, je videla, da je res! :eek: x^x :palec: . Kaj takega se mi velikokrat zgodi, in potem mi rečejo: "Pa ti imaš oko sokolovo!"

Vojko, ko sem brala tisto o temnozelenem drevesu 4, se mi je zdelo, kot da berem o sebi. x:)x Ziher sem jaz taka osebnost - drevo 4. x^x

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 31. maj 2003, 22:01

Hm, jaz imam nekaj teh lastnosti. No, zgleda da ne ravno sokoljega očesa, saj ničemur od naštetega ne ustrezam... ampak je res, hitro imam prečekirano sceno in to v detajle, pa ne s kakšnim namenom, tako to je pri meni, opazim vsako malenkost, začutim filing v okolju in to... je to kaj drugega mišljeno? Najbrž. Ker sem po 9Qi Črna prst, sicer pa devičica, v sco pa imam neptuna...

xnckrivx

#21 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 31. maj 2003, 22:02

A ja, ne vem, kakšno vezo ima to z astrologijo... sem pa Lev z asc. v Dvojčkih, Luno v Tehtnici, Merkurjem v Devici...

#22 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 31. maj 2003, 22:33

He, he, Vojko, sem si malo bolje ogledala tvojo spletno stran in ugotovila, da sem res DREVO 4! Vidiš, kako drži tisti opis! Super! :palec:

#23 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 31. maj 2003, 22:42

He, he, Vojko, sem si malo bolje ogledala tvojo spletno stran in ugotovila, da sem res DREVO 4! Vidiš, kako drži tisti opis! Super!  :palec:

Ja, Tamara

Drevesa 4 ste prav gotovo krasni opazovalci - na vašo srečo! x:)x
Vendar pa ga dostikrat polomite, ko menite, da se vse da oceniti na prvi pogled.
Tako vas dostikrat zafrkavajo opravila s tehnologijo, ki ni prirejena za splošbno uporabo, ali pa ocena situacije v družbi, kadar ne poznate ozadja, ki je zelo zapleteno.

Drevesa 4 imate običajno tudi velike (ali vsaj malo večje) hipnotične očke in izžarevate iz sebe nežno a močno, žametno energijo, ki je podobna občutku prihajanja pomladi, ki prihaja počasi, a je nič ne zaustavi.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#24 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 31. maj 2003, 23:10

...Vendar pa ga dostikrat polomite, ko menite, da se vse da oceniti na prvi pogled.
Tako vas dostikrat zafrkavajo opravila s tehnologijo, ki ni prirejena za splošbno uporabo, ali pa ocena situacije v družbi, kadar ne poznate ozadja, ki je zelo zapleteno.

Drevesa 4 imate običajno tudi velike (ali vsaj malo večje) hipnotične očke in izžarevate iz sebe nežno a močno, žametno energijo, ki je podobna občutku prihajanja pomladi, ki prihaja počasi, a je nič ne zaustavi.

Lep pozdrav, Vojko

To pa še kako drži! :palec:

Večkrat ga polomim, ko človeka ocenjujem na prvi pogled - po tistem, kar sama vidim. Nočem videti ozadja, ne zanima me n.pr. njegova preteklost, ne zanimajo me mnenja drugih, ki ga poznajo od prej... Vedno si hočem ustvariti sliko izključno s tistim, kar jaz vidim.

Moje očke? Ja, malo bolj mačje so - podolgovate. x;)x

#25 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 1. junij 2003, 06:29

Kakršen koli aspekt med merkurjem in uranom? Trikotnik, sekstil(ki ga imam jaz recimo x8Dx )..

Tudi jaz mislim, da dobro postavljeni neptun.

Čeprav jaz nimam oka sokoljevega....ker sem prepovršna...in se mi kratko malo fučka za vse okoli sebe...v glavnem.
Ljudi zaznavam drugače. In do zdaj se v svoji presoji še nisem zmotila x:o)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0