Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

'Oko sokolovo'


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
104 komentarjev na to temo

#51 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 3. junij 2003, 07:51

Ojla ! Bo kar držalo Marsa sem že pred nekaj časa nekaj opazila, sedaj merim in ko bom zadela bo padel dol-mrtev, mene že ne bo več zezal !

LP!

#52 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. junij 2003, 20:22

vanja, pazi na zakone karme... *bo padel dol-mrtev* mislim ej hoh pazi pazi
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#53 PeterPan

PeterPan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 10

Objavljeno: 4. junij 2003, 08:50

Živjo! Marsa hvala za dobrodošlico in pohvalo.
le kako mi je to uspelo..?
mislim da sem nekoč prehodno imela ta Merkur in Neptun

Nataly:Kakršen koli aspekt med merkurjem in uranom? Trikotnik, sekstil(ki ga imam jaz recimo )..

meni se tudi zdi zanimiv uran, spomnim se, ko sem imela tranzit urana čez merkurja (mislim da se reče tako?) in sem "videla" take stvari, da nisem mogla verjeti, kaj vidim

pa uran v sco v 3.hiši ?

#54 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 18:43

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti?   x;)x

:vragec: Temnozeleno drevo 4 x;)x x:px :palec:

Zanimivo Vojko, da imam tudi v dzk-ju med osebnimi polozaji tocno takega - za oko tole. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#55 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. julij 2004, 18:47

ne npr. lastnosti ali nekaj, kar dolocena oseba skriva...

tudi raki :D če nič ne skriva si pa kaj izmislimo....

#56 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 18:49

Ja, to pa... x;)x x:px :palec:
Tudi sco podobno - celi filmi laufajo... x:o)x :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#57 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 1. julij 2004, 18:52

Kaj menite, kateri astro polozaji nakazujejo tele lastnosti oz. sposobnosti?   x;)x

Verjetno bo treba v mojih planetih kaj takega iskati. Imam kar dobro oko. Včasih v SFRJ sem vsakega Udbaša prepoznal. Malo je to verjetno tudi s psihologijo povezano.

Ko sem delal še v trgovini sem isto na tak način analiziral potrebne in nepotrebne ženske. :2src:

Andres

#58 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. julij 2004, 18:57

Ko sem delal še v trgovini sem isto na tak način analiziral potrebne in nepotrebne ženske. :2src:

Andres

Pa je bilo kaj onih, ta drugih x:Dx

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:04

Andres - to je na dlani - to je tvoja devica (ali nimas VSAJ venere tam?), sicer pa zacinjena se s saturnovskim momentom, kajti lev to pac ni. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:04

Človeka zelo hitro preberem in tudi ko zgleda, da sem se zmotila, se v končni fazi izkaže, da sem imela prav! :palec: x8Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#61 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:10

Človeka zelo hitro preberem in tudi ko zgleda, da sem se zmotila, se v končni fazi izkaže, da sem imela prav! :palec:  x8Dx

in potem ko se izkaže da si imela prav on/a pa pride s čisto drugo "resnico" in vse tvoje teorije se podrejo in vidiš še drugo plat- saj ni vse črno belo in potem do onemoglosti tehtaš x:Dx


velikokrat so tisti ki so sprva najbolj sladki v resnici kače :vragec: tisti pa ki so sprva bolj oštri v resnici zanesljivi in hm fajn...

#62 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:10

Marsa!

Ja mislim, da imam Venero. Tudi (mogoče) devico, saj ravno iz moje venere smo se nekaj zaradi seksa nekoč menili. :)
Saturnovski moment? Mislim, da razumem. Predvsem razumem sebe. x:px


Stane!

Seveda so bile. Ful je takih. Potem so pa še lene. To so tiste, ki se ne bo pripognila in pogledala artikel, ampak bo prijateljici z nogo pokazala kje se nahaja. Bolj ko ima rdečo šminko, manj jo imam rad. Te so lahko že zajebane.


Andres

#63 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:12

Bolj ko ima rdečo šminko, manj jo imam rad. Te so lahko že zajebane. x:Dx

Andres, je ni čez naravno lepoto x^x x;)x

#64 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:15

in potem ko se izkaže da si imela prav on/a pa pride s čisto drugo "resnico" in vse tvoje teorije se podrejo in vidiš še drugo plat- saj ni vse črno belo in potem do onemoglosti tehtaš x:Dx

Aira,imam ogromno posla z različnimi ljudmi in sem velikokrat primorana hitro in trezno ocenit situacijo, zato nimam čas kolebati in tehtati,ampak se moram hitro in pravilno odločiti. Zaenkrat sem se vedno prav, ko pa se ne bom, boš ti prva zvedela! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#65 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:17

jaz sem to s svoje strani komentirala... mislim dodala svoj point of vju, svojo tehtnica/rakovsko izkušnjo...pospravimo strupke x:Dx

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:19

x:px x:o)x x:Dx x:Dx xDDx x!x
Ejjj!!!
ZDAJLE (pa ravno sem osvezila tole temo), mi je mitja poslal link za chekirat (LN magazin), in pravi, 'ko bos utegnila' (kao xrolleyesx x:Dx), si malo chekiraj, pa ce bo treba kaj popravit itd...
Grem pogledat, aha, malo uch vrzem... hm, ck - kaj pa tole?
Med stotinami povezav najdem ravno napako oz. nekaj, kar ne dela in je narobe!!! xDDx xDDx xDDx x:o)x x:px :vragec:
Zdajle, tale moment. x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:24

Evo marsa, nov dokaz,da Škorpijoni obvladamo! :palec: x^x x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. julij 2004, 19:27

ja, saj, definitivno je to to - pac v primeru sco tipov imamo tudi na dlani...
Imam se duh v sco in to je to. ;) :vragec: x:px xcivx

Ampak je to res hecno... vse kar je narobe, kar ne pase... zato lahko vidis vse to...
Vcasih niti ne ves, za kaj tocno gre oz. iz cesa si to sklenil...
Ko gre za pogovor recimo, iz razlicnega tona glasu (kajti govorica telesa jasno tisockrat fejkne, na primer jaz se vedno nekaj praskam in okoli gledam, pa iskreno govorim, preprosto nocem prevec 'pasti noter' v cloveka)... Itd...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 1. julij 2004, 20:01

Pogovor in mimika seveda povesta veliko. Ampak se zgodi, da se neke stvari čeravno dobro vidne človek v pravem pomenu zave šele čez kak dan, morda čez nekaj ur. Samo linije je treba skupaj potegniti.

Boris!

Normalna stvar. Šminka, tista ostro rdeča je za tiste, ki hočejo biti poudarjene. Ostale imajo vazelin, ali morebiti kako bolj normalno barvo.
Zanimivost nastopa, ker se z močno rdečo po večini nekoliko starejše šminkajo. In one kot da nimajo nekoga ki bi imel oko sokolovo, ki bi jih opazil. Zato to. Moški smo pa slepi al kaj? No, ne ravno vsi.

Andres

#70 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 1. julij 2004, 20:04

na lahko se zaveš kar nenadoma- najprej si slep recimo potem pa spregledaš in :eek: gnusitis... ampak ni to bistvo, bistvo je da čutimo človeka kot človeka in ga ne odje.... zaradi npr. rdeče šminke. :vragec:

#71 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 1. julij 2004, 20:05

Človeka zelo hitro preberem in tudi ko zgleda, da sem se zmotila, se v končni fazi izkaže, da sem imela prav! :palec:  x8Dx

Oprosti za kancek zlobe, ampak o necem podobnem sem jaz pisal v temi 'Skorpijoni'... :eek: x:Dx

#72 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 1. julij 2004, 20:29

Cool! :palec: x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#73 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 1. julij 2004, 20:30

Jasno...zate x;)x

#74 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 2. julij 2004, 06:14

kroko, kaj pa je narobe s tem, da mamo škorpijoni pač te sposobnosti :8): .......saj to ni slabo, mogoče pa omogoča bolj pristne odnose........al pa se prej izkaže, da nima smisla x:Ix x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#75 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 2. julij 2004, 06:16

Amis, nekatere ta pronicljivost moti ali še bolje, jim gre na jetra! x;)x xg:Dx :shsh:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0