Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Moras povedat letnico in mesec rojstva.. Bobnar..

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Ja, jst tud, mam neke možnosti za zamenjat službo, pa kar neka selitev bi bla s tem povezana ...sam trenutno se mam tle kar fino in edino ambicioznost me vleče v spremembe....sam da se ne bom zezlna, če nardim kak premik...Kaj misliš-a rabiš kak moj podatek??!!

#53 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2003, 01:00

Pozdrav Bobnar, Rakica

Karkoli kdo vpraša naj napiše poleg svoj celoten rojstni datum.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#54 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

ok,
24.6.1976 ob 23.57
imam možnosti spremembe v hiši, pa itočasno premik nekam bližje višjim inštancam- v isti firmi.S tem, ko bi se preselila nazaj v večje mesto, bi kariera hitreje zalaufala, ampak vseeno- v tem okolju je lepše in lažje...tehtam....
Sicer so mi pa napovedani tarnziti lune, čez natalno luno in tranziti jupitra....to je pa neki druzga in ne kariera, ane!???
Hvala za trud!!!

#55 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

[/QUOTE]RAKICA pravi:

24.6.1976 ob 23.57
imam možnosti spremembe v hiši, pa itočasno premik nekam bližje višjim inštancam- v isti firmi.S tem, ko bi se preselila nazaj v večje mesto, bi kariera hitreje zalaufala, ampak vseeno- v tem okolju je lepše in lažje...tehtam....
Sicer so mi pa napovedani tarnziti lune, čez natalno luno in tranziti jupitra....to je pa neki druzga in ne kariera, ane!???
Hvala za trud!!!
<s></s>
[QUOTE]

Rakica. Veš, o tranzitih lune, ascendentih, tranzitih in podobnih stvareh ne vem skorajda nič in mi tudi nič ne pove, Bi moral študirat, pa imam zaenkrat dovolj dela drugje, da bi delil pozornost.

Lahko pa ti povem zadeve iz DZKjevskega zornega kota

Rakica 24.6.1976: - : 6 1 1

Žal mi nisi napisala kakšnega vprašanja več! Veš splošni odgovori so splošni in imajo manj vsebine. Splošen opis lahko dobiš na moji spletni strani. Pa se potrudim, da bi ti napisal kaj več.

Rakica. Zate je leto 2003 karmično leto. Leto, ko dinamika nikdar ne poneha, ko se ves čas dogajajo stvari, ki so ti povšeči in takšne, ki ti niso. Če malo bolje razmisliš, boš videla, da so vsi ti dogodki posledica tvojega delovanja v preteklosti. Opaziš jih zato, ker si letos šibkejša kot običajno in ko je človek šibak, se malo umakne in bolj razmisli - tehta - tako kot si (zelo dobro) sama napisala.
Pred dvema letoma si začela z izvajanji načrtov - novih načrtov. Lansko leto so se pokazali prvi nežni rezultati. Če si sledila uspešnim projektom zdaj že lahko vidiš, da so tvoji plani in projetkti zelo uresničljivi. Če pa si trmasto vztrajala na stvareh, ki že lani niso kazale dobrih rezultatov - jih žal - ne bodo niti letos.
Zdaj že vidiš kaj se ti uresničuje od načrtov, ki si jih delala v preteklih dveh letih a uresničujejo se tudi stvari, ki si jih zanemarjala. Zato je dobro (in še pravi čas), da nadaljuješ stvari, ki kažejo dobre rezultate in posvetiš nekaj pozornosti tistim zadevam, ki so zate pomembne, a si jih zanemarila (zdravje, družina). Najprej pospravi svoje okolje, znebi se stvari, ki jih imaš že mesece ali celo leta v svojem okolju. Ker letos zelo dobro tehtaš - ocenjuješ, boš torej ocene lažje delala, če v tvoji okolici ne bo odvečnih stvari (tako predmetov kot starih idej in načrtov, na katere se romantično spominjaš).

Premisli: Ali ne daješ malo preveč pozornosti svoji zunanjosti - saj je prav, da si urejena, še posebej letos, ko si v družbenem in družabnem smislu vsem na očeh, ko vsi vidijo, kaj se dogaja s tabo. A mislil sem na to, da bi bilo dobro in lepo, če bi poskrbela za svoje notranje želje, za svoje srce - le, ko boš izpolnila želje srca boš srečna!

Menjava službe:

Če si menjavo službe planirala že lansko leto, če je menjava službe le posledica tvojega dolgoročnega delovanja, potem je to dobro. Potem s polno paro naprej, posebej če je tisto, kar boš v novi službi delala področje, na katerem si začela delati v preteklih nekaj letih. Če pa je to neka prilika "kar tako", izven tvojih notranjih želja, samo za denar, potem ti te spremembe ne priporočam. Torej. Priporočam ti, da raje napreduješ v podjetju kjer delaš sedaj, na področjih, za katera čutiš, da so tvoja ali da si na njih delovala v zadnjih dveh - treh letih.

To je povezano tudi s selitvijo - ki ti je ne priporočam.

Selitev:

Letos selitev zate ni priporočljiva, razen, če je to zelo kratka razdalja - načelno v istem kraju. Vsaka druga selitev je lahko problematična. Žal nisi povedala v kateri smeri bi se selila oziroma iz katerega kraja v kateri.
Če se že kaniš seliti, potem je zate letos ugodna samo ena smer - proti zahodu (kot 45 stopinj proti zahodu). Nikakor pa se ne seli proti jugovzhodu in severovzhodu. Proti severovzhodu bi sicer lahko doživela velik finančen in materialen uspeh, a bi te ta pot uničila.

Lepo se imej in veliko uspeha ti želim in odprte oči, ko ti karma kaže, kaj "ga lomiš" in kaj delaš dobro!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#56 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

SHIT!
Vojko, hvala lepa, ma če mi daš svoj privat mail, pol bom postavla bolj podrobna vprašanja!
Drgač pa...noro, no!!!!

#57 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

Rakica
Pa saj imam e-naslov tu na forumu, le piši!
Lepo se imej vsak trenutek - ta trenutek!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#58 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

Bobnar 20.1.1977
Hm, zanimivo. No meni se obeta možnost selitve konec tega ali v začetku naslednjega leta, vse skupaj pa je odvisno od financ. Torej, če bo job (in keš) bo selitev. Kakšna prognoza, Vojko?

LP

Direktor
Bobnar 20.1.1977 : - : 6 - 3 - 8
Ja, gospod direktor, pri vas je podobno, kot pri kolegici Rakici.

Takole: Letos ne priporočam selitve na velike razdalje (Slovenija ni ravno velika, vendar pa je selitev tista, ki dolgo časa traja in kar šteje pri tem je razdalja, trajanje in smer).
Keš bo prihodnje leto - ustrezno s tem, kako priden in uspešen si bil pretekli dve leti in seveda letos ter prihodnje leto. Reciva takole. Energije so ti naklonjene, pomembno je, če si šel v toku z energijami in kaj naredil na načrtih, ki so se ti pojavljali pred dvema letoma. Si jih startal? Jih nadaljuješ? Če ja, potem ni težav in seveda boš naslednje leto žel, kar si sejal.
Malo težav imaš sam s sabo, saj si venomer v notranjih konfliktih - ves čas z svojo notranjostjo kontroliraš svoje zunanje delovanje - zunanje delovanje je pa še kako pomembno, saj s komunikacijo, izgledom upravljaš z zunanjim - materialnim svetom - to pa ti je bilo v preteklem letu kaj težko.
Poskusi izrabiti svoj močan racio, ki ga imaš znotraj sebe s svojo zunanjo impulzivnostjo - ki jo je dobro letos ZELO umiriti. Kako? Najprej zberi podatke, jih premisli, nato reagiraj.
Tvoja življenjska pot gre proti velikim ciljem. Najbrž si želiš graditi hišo, veliko podjetje - velike stvari! - Si že začel? V tem devetletju je zate čas, ko ti gredo načelno skorajda vse stvari laže kot pa ti je šlo v prejšnjem devetletju (1991 - 2000), zato se ti ta čas izplača izkoristiti, če si s tem začel leta 2001 je to zelo dobro. Pa ne pozabi se na ustrezen način zahvaliti za pomoč tistim, ki ti stojijo ob strani ali pa ti pomagajo pri navidez drobnih stvareh!

Si zadovoljen z odgovorom? Ha. Če si joba do sedaj nisi uspel zrihtat, se pa kar pomujaj. Če pač v zadnjih letih nisi naredil nič bo naslednje leto letina kaj slaba - kar si sejal boš žel.
Če pa si bil priden - težav ne bo. Kaj se ti ne svetijo lepši časi? Se ti ne obeta noben posel?
Priporočam ti, da letos čim manj potuješ, sicer se ti lahko zgodi, da boš zamudil ugodno priložnost. Če pa že, poskrbi, da boš imel dobro zvezo s svojim domom in obstoječo službo (sodelavci) da boš takoj obveščen, če se bo kaj dogajalo (pa včasih tudi to ni dovolj)!
Če se bi selil letos, potem je ugodna smer selitve kot pri Rakici. Naslednje leto pa ni najbolj ugodno leto za selitev - ZA NIKOGAR!, če pa že potem pa proti severovzhodu!
Pozdrav

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#59 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. marec 2003, 01:00

quote:
RAKICA pravi:

ok,
24.6.1976 ob 23.57
imam možnosti spremembe v hiši, pa itočasno premik nekam bližje višjim inštancam- v isti firmi.....



Rakica
Napiši mi kako daleč in v kateri smeri je selitev doma.
Če pa je napredek v istem podjetju, je to zelo kul.


Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#60 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. marec 2003, 01:00

<blockquote ><font size="1" face="Arial, Helvetica, Verdana" >quote:<hr height="1" noshade > Bobnar pravi:

Vojko, hvala za izčrpen odgovor!
Je pa en problem, namreč nisem se najbolje izrazil, letos končujem študij in se pripravljam na diplomo, res je da sem lani naredil ogromen nepredek na tem področju in tudi par manjših poslov.Tudi letos mi gre na faksu dobro.
En tanajvečji posel izpred dveh let pa je propadel in posledice čutim še sedaj in jih verjetno še bom nekaj časa.
Glede selitve, ta bo v razdalji le cca.6-7 km... je pa odvisno od tega če bom po diplomi dobil pameten job.(konec leta). Rad bi tudi vpisal podiplomski študij...
Bolj se mi nekako zdi, da sem dve leti delal kot konj, rezultati pa niso ravno pravi....

LP

Direktor
[/quote]

Bobnar,

Ni blema. Če si delal v pravi smeri, boš že letos zagledal, da se tvoji plani uresničujejo, a na žalost še ne bo veliko materializiranega - nagrada - žetev pride naslednje leto..., (no kaj malega tudi že letos) Se pa splača delati letos in naslednje leto - je potem toliko bolj veselo in zabavno.. Pazi, da ne boš zanemaril zdravja, ali tistih stvari - ljudi, ki ti veliko pomenijo.

Lep pozdrav,

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#61 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. marec 2003, 01:00

<blockquote ><font size="1" face="Arial, Helvetica, Verdana" >quote:<hr height="1" noshade > Bobnar pravi:

Ok. We'll see.
Thx


Direktor
[/quote]

Bobnar! "We'll see" - je premalo. Energije so ti naklonjene, potrebno je pa tudi migniti. Saj veš, ni dovolj, če veter piha v pravo smer, treba je dvigniti jadra!

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#62 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 17. marec 2003, 01:00

časssssssssss
the time
dej cajtu cajtObjavljena slika
P°k0w<


#63 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. marec 2003, 01:00

quote:
pokowc pravi:

časssssssssss
the time

P°k0w<



Hej P°k0w<,
nekaj si želel povedat, ampak oprosti, res ne razumem.Objavljena slikaObjavljena slika

Pozdrav

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#64 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

Vojko,
jst sem ti pa na mail postavla konkretnejše vprašanje in potrpežljivo čakam....upam, da si zadevo dobil in da nimaš preveč dela....
lp,5ra

#65 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

Jst mam pa očitno s kompjutrom trouble, se je pojavla kao nova objava od Pokowca, pa sem vidla samo svojo, a pa admin kaj ne dela pravilno, kuga dogaja?!!

#66 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

Hoj Rakica
Le potrpežljivo čakaj. Veš, veliko sva se pregovarjala, preden si poslala podatke in vprašanja in vmes so prišli drugi. Pa saj bo. Enkrat je časa več, drugič manj.

Lep pozdrav

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#67 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

Bobnar! Poslal sem ti e-sporočilo. Upam, da si zadovoljen, čeprav nisem bil nežen s tabo.

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#68 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

Capisco, capisco, kein Problem, sej vem, kako sem bla jaz zasuta v linku zunanjost, pa sem tud počas odgovarjala, ....grehe mam pa še.....bom 'robala letos rešit, da ne bom karmično še bolj betonirala...
buon lavoro in Bohlonej!

#69 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 19. marec 2003, 01:00

oj ni težava nich s tvojim kompjuterom,gre se zato, da sem neki dodal v svoj post, potem pa se kr pokaže kot nova objavaObjavljena slika

P°k0w<

#70 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. marec 2003, 01:00

Objavljena slikaHoj
Prosim vse tiste, ki sem jim poslal odgovore na vprašanja po e-mailu, da mi tu - na tem forumu - napišejo kratko besedilo o tem, kako so z odgovorom zadovoljni. Še posebej sem vesel tistih, ki svoje življenje najprej dobro opazujete in odgovorite šele potem.

Hvala lepa.

Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#71 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. marec 2003, 01:00

Prebrala sem izčrpne odgovore,ki sta jih bila deležna Bobnar in Rakica:)). Saj bi te tudi jaz kaj vprašala, pa se nič ne spomnim:)) Tako,da ti Vojko želim vse naj, naj še naprej!

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#72 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 20. marec 2003, 01:00

Ma kje ste vsi...že cel popoldne čekiram, pa kr nč dogaja, sigurno ste bli vsi na sončku, jst pa notr.............

#73 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. marec 2003, 01:00

quote:
RAKICA pravi:

Ma kje ste vsi...že cel popoldne čekiram, pa kr nč dogaja, sigurno ste bli vsi na sončku, jst pa notr.............



Hoj Rakica
Saj nas ni treba čakat, raje kaj lepega napiši, kaj zanimivega vprašaj in gotovo se najde kdo, ki ti bo odpisal in ti vrnil lepo misel. Če bomo vsi samo čakali - kot midva, ne bo lepih misli, ne vprašanj in ne odgovorov. Se strinjaš?

Želim ti veliko sončka



Živi ta trenutek - vsak trenutek
Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#74 Masa

Masa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 27. marec 2003, 14:59

Živjo!

Sedaj ko je LN ponovno delovati :D , lahko rečem samo "Hvala, ker obstajate". Moram priznati, da sem vas pogrešala.

Vojko: napisal si, da če ne bomo nič vprašali, tudi odgovorov ne bo. Potem pa naj poskusim - moji podatki so 7.2.1977. Glede na napovedane in planirane dogodke, me čaka zanimivo leto. Vendar pa vse, kar se napoveduje, nisem najbolj sigurna, zato bi lepo prosila, če ti lahko konkretnejša vprašanja pošljem na tvoj mail.
Hvala in lep pozdrav, Mateja

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. marec 2003, 21:14

Masa

Seveda Masa mi lahko pišeš na e-naslov. Saj je tudi mišljeno tako. Na tem mestu pač odgovorim tisto, kar ti želiš oziroma bolj splošno, preko e-maila pa tisto, kar je zelo osebno. Ker pa je mnogo članov foruma tako ali tako v "ilegali" bom seveda vesel tudi vprašanj, ki so zelo konkretna, predvsem kar zadeva partnerske odnose.

Pa poglejva:

Masa 7.2.1977 5 2 8

Najprej na hitro poglejva, kaj pomenijo številke:

Prva številka je tvoj notranji (nespremenljivi) jaz - tu se rojevajo tvoje najgloblje želje in nameni. Ko uresničiš te - si srečna.

Druga številka kaže na človeka kakršen je v komunikaciji, na kakšen način se obnaša v družbi in pa takrat, ko je pod stresom.

Tretja številka kaže na energetski jaz oziroma življenjsko pot. S pomočjo te številke lahko vidim, kako te sprejmejo tam, kjer te ne poznajo.
Pokaže nam pa tudi, v kateri smeri te vodijo življenjski cilji.

Ko te številke kombiniramo s številkami druge osebe, lahko ugotovim v kakšni meri sta osebi skladni (kompatibilni) in v kakšno dinamiko bi imelo njuno skupno življenje. Kako lahko ali težko komunicirata med sabo, ali je med njima velika privlačnost, odvisnost, sozvočje, dolgočasje.....

Seveda pa obstaja še časovni del. Tvoje številke pravilno umestim v časovno tabelo in iz nje lahko vidim, kaj je v trenutnem času tvoj izziv, česa si trenutno (ali kdajkoli v preteklosti ali prihodnosti) sposobna, česa se je dobro izogibati, kakšna hrana je v določenem času ustrezna itn.

Lastnosti posameznega znaka si lahko ogledaš na moji spletni strani Devetzvezdni KI.

Zdaj pa k tebi.
Napisal bom samo nekaj splošnih stvari zate osebno, vse drugo si prosim prečitaj na spletni strani.

Masa 5 2 8

Imaš kar srečo. Sama s sabo si kar skladna, si človek, ki mu energije zlepa ne zmanjka, pa najsi bo v dobrih ali slabih časih. To, da te čaka dinamično leto - tega meni pravzaprav ne bi bilo potrebno povedati, saj to vem sam. Vendar letošnje leto zate ni nič v primerjavi z letom 2004. Takrat te čaka prava dinamika - to kar doživljaš sedaj, je le uvod. 2 v tvojem podznaku te rešuje iz stresne situacije, ker - če ni prehuda, takrat začneš sodelovati s svojo okolico bolj kot običajno.
Letos je zate zanimivo leto. Zdaj se že počasi kažejo prvi nežni rezultati tvojega dela (nedela) v lanskem letu. Tam, kjer vidiš, da so rezultati dobri - nadaljuj. Tam pa, kjer so rezultati slabi - zavrzi projekte, saj je škoda energije. Če slučajno nisi delala prav nič, pa je skrajni čas, da začneš - in sicer na področju, ki si ga imela v mislih v preteklih dveh letih. Na družbenem področju letos ne pričakuj preveč in v komunikaciji z drugimi pazi, da se boš izražala čim boljše.

Lani in letos si malo bolj jezljiva kot običajno. Se je pa dobro jezi izogibati za vsako ceno, saj najbolj škoduje ravno tebi. Tudi žolč in trebušna slinavka sta letos pri tebi pod velikim pritiskom, zato se poskusi ustrezno hraniti.

Občutek nadzora - ki ga imaš ves čas - delaš sama nad sabo. Izkoristi to, da se sprostiš in hkrati ti naj to služi le za preverjanje tvojega delovanja. Zdaj je čas, da delaš hitro in učinkovito. Tvoje kreativne sposobnosti in občutek za ljudi in lepoto je letos zelo povečan.

Bo zadosti?

Hvala za vprašanje in imej se lepo

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0