Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#1476 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. oktober 2009, 08:11

Mogoče je bilo že tu kdaj omenjeno, pa bi vseeno vprašal - kako se skladata kitajski sistem let, pri katerem se elementi ponavljajo na 10 let, in 9Ki, pri katerem je cikel 9 let? Konkretno me zanima za mojo letnico 1980 - po kitajski verziji je to leto kovine, po 9KI pa zemlje......kje je štos v tem?

Hvala za odgovore x:)x



Živijo kamikaze

V kitajskem horoskopu so 'zloženi' najmanj trije sistemi - trije cikli - 9 zvezd, 10 nebesnih tokov in 12 zemeljskih vej. Poleg tega je strokovnjak dobro pozna I Ching, torej tudi zakon 5 pretvorb, Yin in Yang in še kar nekaj zadev.

To je tudi razlog, da ni veliko znalcev, ki bi kitajski horoskop resnično obvladovali, saj je le malo takšnih, ki so se pripravljeni naučiti vseh teh sistemov. Kadar pa razlagajo sisteme iz računalnika, pa so kot papige, namesto, da bi bili strokovnjaki.

Da bi ti razložil vso razliko - ne vidim, da bi bil tale forum pravo mesto za to.

Vojko

Najbrž noben pojma nima? Ali pa sem postavil preveč neumno vprašanje? :o|o:



Kamikaze

Zelo dobro vprašanje.

Iz odgovora lahko razbereš, čemu v našem tisku ni dobrih kitajskih horoskopov:

ker je le malo tistih, ki ga v resnici razumejo in ga pripravljeni napisati. Če pa ga že napišejo,

je njihovo delo predrago, da bi ga založniki plačali, kajti le malo je revij, ki članke še plačajo po dobri ceni.



Vojko

Vabilo
na delavnico

Čiščenje življenjske poti
17. in 18. oktobra 2009



Kje: Ljubljana, Celovška 142 (klik za zemljevid)

V prostorih pri trgovini Ekovita!

Cilj delavnice:

Razbistriti pogled na življenjske cilje in nevtralizirati čustvene strese preteklosti, da udeleženec z jasnim in sproščenim pogledom stopi v nov dan. To naredi skozi Coaching metode pri tem vsak uporablja svoje izkušnje, uporabljene pa so tudi različne energijske metode, NLP metode, Hawajski Huna principi, Energijski NLP, EMDR, Spinning in druge.

Opis delavnice:
Delavnica je zgrajena s sintezo mnogih znanj Psihologije, NLP-ja, KI-ologije, Hune. Skozi delavnico gre obiskovalec po preverjeni poti - po Diltsovi piramidi. Na tej poti se vsak sreča s svojimi vizijami in, ko stopi na pot k tem vizijam, se prično pojavljati ovire. Kajti vsi vemo, da se človek z ovirami sooči šele, ko stopi na pot. Ko prične potovanje, se pokažejo mnoge njegove lastnosti.... in delavnica je koncipirana tako, da ovire, ki se skrivajo znotraj človeka, na delavnici 'ujamemo' in nevtralizirajo čustveni naboji. Obiskovalec skozi delavnico zgradi svoje cilje, odstrani osebne ovire, preveri skladnost ciljev z osebnimi lastnostmi in si določi čas, ko bo te cilje uresničil.

Kako se opremiti:
lagodna trenirka, lahko tudi armaflex ali nekaj podobnega za tiste, ki raje sedijo na tleh.

Število udeležencev: največ 20. Delavnica bo organizirana še v naslednjih mesecih. Nekatere naloge se dela v parih. Če udeleženci ne bodo na pare, bo enemu udeležencu asistiral eden od vodij.

Posebni pogoji:
- vsak udeleženec delavnice naj bo zdrav, brez kroničnih in akutnih bolezni.
- udeleženec v zadnjih 14 dnevih ne uživa nobenih medikamentov za nevrološke ali srčne bolezni.
- zaželeno je, da udeleženec zadovoljuje pogoje, ki so določeni z datumom rojstva po astrologiji Devetzvezdni KI, saj na ta način dosežemo boljše rezultate.
- Zaželeno je: da se vsak udeleženec vsaj 3 dni pred delavnico prehranjuje z rednimi obroki lahke hrane s čim manj maščob, mesa in sladkorja.

Cena za dvodnevno delavnico: € 125,00

Seminar bom vodil:
- Vojko Kalan, Življenjski Coach, NLP Mojster, Huna praktik, KI-olog, Astrolog Devetzvezdni KI

Se že veselim srečanja z vami!

Vojko Kalan


Informacije in prijave na:
e-mail: vojko@9zvezd.com
9zvezd, Vojko Kalan s.p.
odnosi z javnostmi, svetovanje, izobraževanje
Cesta dr. Tineta Zajca 17
1240 Kamnik
mobile: +386 (0)40 691 006

Vzemite si ves čas za razmislek in se prijavite
na pot k zavedanju in uspehu sedaj.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1477 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 5. oktober 2009, 18:47

Še nekaj dni in tu bo nov energijski mesec.

Mesec bele kovine 6 se prične 8. oktobra.
Takrat bo tudi objavljen nov mesečni predvid.

V prehodu med energijami je dobro biti pozoren nase tako,
da smo čim bolj mirni in korektni do soljudi tako v družini,
kot na poslu in v prometu.


Želim ti lep in prijazen dan, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1478 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. oktober 2009, 17:46


Dragi prijatelji Lunatiki


Kot vsak mesec, že od februrarja 2002 naprej, sem pripravil redni mesečni predvid v Adobe reader (.pdf) formatu.

Za ta način sem se odločil, da ga lahko shranite ali pošljete in da je tiskana varianta predvida berljiva

in jo lahko nesete svoji mami, teti, babici kar na papirju, saj vemo, da nekaterim Internet ne leži preveč.


Vabim vas, da si pogledate, kako vam kaže energija KI
in vam želim lep večer ter prijeten vikend.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1479 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 10. oktober 2009, 08:11

Živijo Dana274
Hvala za karte.
Ja, malo poznam tudi zahodno astrologijo.
Še vedno je zadeva enaka kot sem ti napisal.
Letos je tvoje karmično leto. Selitev v tem času ti ne samo, da ne prinese nič posebno dobrega, prej nasprotno.
Letošnje leto te tukaj čaka nekaj, ka bi ne dobila, če greš kamorkoli drugam.
Lep pozdrav, Vojko
Vojko

Halo Vojko,

Kot pravis, letosnje leto je moje karmicno leto. Res je: nikoli mi ni bilo tako hudo, kot je letos. Samo smrt se manjka.
Tukaj sem dobila "vse"; manjka se, da me nekdo tepe.
Danes je 10.10.2009. Skoraj konec leta!

LP, Dana

#1480 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. oktober 2009, 19:12

Halo Vojko,

Kot pravis, letosnje leto je moje karmicno leto. Res je: nikoli mi ni bilo tako hudo, kot je letos. Samo smrt se manjka.
Tukaj sem dobila "vse"; manjka se, da me nekdo tepe.
Danes je 10.10.2009. Skoraj konec leta!

LP, Dana



Živijo Dana

Ne najdem tvojih rojstnih podatkov.
Pa si pomislila, da na vse, kar se dogaja lahko
vsaj nekaj vplivaš tudi ti.


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1481 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 12. oktober 2009, 09:52

Hm.

Potem vzamem tisto, kar se mi zdi pač bolj ustrezno?

Ali se mogoče na neki ravni oboje pokriva? Kot sem razumel, je 9KI enostavnejši od kompletnega kitajskega horoskopa?

Nekaj drži zame po kitajskem horoskopu (opica z elementom kovine, 1980), precej pa tudi po 9KI, kjer je leto 1980 leto zemlje.... občutek imam, da pri 9KI drži celo malo bolj.

Vsaj če se knjiga KIGAKU Takea Morija navezuje nanj....po njej drži kar precej.

Sicer se na to ne navezujem preveč, le ne grejo mi v račun neskladja;-)
cosmic dancer

#1482 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. oktober 2009, 20:19

Hm.

Potem vzamem tisto, kar se mi zdi pač bolj ustrezno?

Ali se mogoče na neki ravni oboje pokriva? Kot sem razumel, je 9KI enostavnejši od kompletnega kitajskega horoskopa?

Nekaj drži zame po kitajskem horoskopu (opica z elementom kovine, 1980), precej pa tudi po 9KI, kjer je leto 1980 leto zemlje.... občutek imam, da pri 9KI drži celo malo bolj.

Vsaj če se knjiga KIGAKU Takea Morija navezuje nanj....po njej drži kar precej.

Sicer se na to ne navezujem preveč, le ne grejo mi v račun neskladja;-)



Dragi Kamikaze

dobro opažaš in tudi sklepaš.

Pa si kdaj pomislil, da vsako zadevo interpretira človek, nato pa je tu drugi človek, ki to interpretacijo sprejema.

Sprejem iz pisanih virov je sploh kritičen. Napisan je za določen kvorum ljudi v določenem stilu.
Vmes je bil še prevajalec, ki je besede interpretiral po svoje.
Vmes je še čas, ki spremeni splošno izrazoslovje.


Mislim, da sem napisal, da je Kitajski horoskop bolj 'recepturni' - torej interpret čita iz kombinacij, ki nimajo toliko svobode čitanja kot pri devetzvezdnem ki.

Devetzvezdni KI je lahko toliko preprost ali pa toliko kompleksen kot ga razume ali zna tisti, ki ga interpretira.
Lahko je bolj precizen kot najbolj precizen horoskop, lahko pa je tudi zelo splošen.
Odvisno od tega, katere parametre upoštevamo in kako natančno ga gledamo.

Kar je res odlično pri Devetzvezdnem KI je, da lahko začnemo 'pri začetku'. Po mojem tečaju lahko človek že po dveh dnevih z veliko gotovostjo in natančno napoveduje prihodnjo energijo in njene posledice.

Z iskušnjami in dodatnim znanjem se tako uči analitične kombinacije, po drugi plati pa tudi čutenje energije.

Torej Devetzvezdni KI je "Craft & Art" ali kot bi slovensko rekli: poklic in umetnost (znanje in umetnost). Podobno velja za Feng Shui.
Mnogi so poskušali zmesti napovedovalce z različnimi nepomembnimi podatki, vendar dober DZK mojster in Feng Shui mojster vedno pride do enakih in dobrih rezultatov, čeprav jih niso uspeli narediti z računalniško simulacijo. Pri stvareh, kjer ni umetnosti in čutenja in intuicije se da z računalniškim programom narediti rezultat, ki je podoben tistemu, ki ga naredi človek. Kjer pa je Craft & Art, tega ne uspejo prav pogosto.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1483 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 13. oktober 2009, 08:24

Živijo Dana
Ne najdem tvojih rojstnih podatkov.
Pa si pomislila, da na vse, kar se dogaja lahko
vsaj nekaj vplivaš tudi ti.
Vojko

Halo Vojko,
Na zalost ne morem vplivati na bolečine ki trajajo vec kot 40 let: na vreme, vlago, pravega zdravnika in drugo.
Jaz imam tri nevralgije: na obrazu (trigeminus, atipicni: zelo, zelo bolec); na zadnjem delu glave; na vratni hrbtenici.
Kaksne posledice so mi prinesle moje bolecine, je dosti za en roman!
Zelim samo da grem nekam, kje bi dobila pravo terapijo in pravo klimo. Spanija je zdaj na 1.mestu.
Kaj je najhujse, tablete katere sem dobijala iz Londona, so ukinjene. Cudno: hitro mine vse kaj mi pomaga.
Kaj ne razumem: meni je v Nemciji pomagal nevrolog v 20 minutah z eno edino injekcijo v vrat desno. Tukaj imam datoteko, staro tocno 20 let pa se bolj me boli.
Nimam vec moci, verjemi mi!
Lep pozdrav,
Dana - 27.4.1946, 16:50

#1484 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. oktober 2009, 11:41

Halo Vojko,
Na zalost ne morem vplivati na bolečine ki trajajo vec kot 40 let: na vreme, vlago, pravega zdravnika in drugo.
Jaz imam tri nevralgije: na obrazu (trigeminus, atipicni: zelo, zelo bolec); na zadnjem delu glave; na vratni hrbtenici.
Kaksne posledice so mi prinesle moje bolecine, je dosti za en roman!
Zelim samo da grem nekam, kje bi dobila pravo terapijo in pravo klimo. Spanija je zdaj na 1.mestu.
Kaj je najhujse, tablete katere sem dobijala iz Londona, so ukinjene. Cudno: hitro mine vse kaj mi pomaga.
Kaj ne razumem: meni je v Nemciji pomagal nevrolog v 20 minutah z eno edino injekcijo v vrat desno. Tukaj imam datoteko, staro tocno 20 let pa se bolj me boli.
Nimam vec moci, verjemi mi!
Lep pozdrav,
Dana - 27.4.1946, 16:50


Halo Dana

Ja, verjamem, da ne znaš vplivati na bolečine, ki so trajale 40 let.
Pa si pomislila, kako bi vplivala na boljše počutje tukaj in sedaj?


Prosim te, da premisliš, preden čitaš vrstice spodaj.
S tem, ko si prebrala to vrstico zame pomeni, da si prevzela odgovornost za to,
kar boš čitala in kar boš potem mislila. Kajti ne mislim svojih tez zagovarjati.
Lako pa ti pokažem, da veljaljo, vsaj za enega človeka razen zate.

___________________________________________________________________
In čemu ne napišeš romana? Kaj pa, če bi se potem počutila boljše in bi šla vsa zgodovina z romanom....?

Ja, verjamem, da se ti zdijo te besede čudne.
Verjamem pa tudi, da si ti tista, ki lahko narediš spremembo.
Spremembo z načinom sprejemanja sveta okrog sebe. Le kdo ve, kaj vse je v bolečini, ki jo čutiš? Kaj pa, če je to svet okoli tebe?

Poznam ljudi, ki so zelo občutljivi na energije okrog njih. Nekatere boli takrat, ko boli nekoga v bližini.
Poznam človeka, ki čuti potrese (kot bolečino) takrat, ko se zgodijo....

In čemu bi 'dobila' terapijo.

Kako bi bilo, ko bi NAREDILA terapijo sama sebi?

Kako bi bilo, ko bi pomislila, da te bolečine čutiš ti
in kako bi bilo, ko bi ti naredila nekaj za to,
da jih pričneš sprejemati drugače.

Kaj pa, če je to način, da nekaj izveš?


________________________________________________________________
Dana - KI 9 3 2



Lep pozdrav, Vojko


Draga dana.

Naj se najprej opravičim, ker sem vskočila v tole temo, ker bo offtopic, ampak sem se morala oglasiti.

Na žalost je naša ljuba država zelo mačehovska do bolnikov. Vem, o čem govorim, saj sem tudi sama kronični bolnik. Vrsto let sem se zdravila z velikim spektrom zdravil, ki so mi sicer nekaj časa pomagale, a se mi je sesulo vse drugo - telesno in vizualno sem bila razvalina. Nova, biološka zdravila so pa itak samo za redke izbrance. Jaz nisem bila med njimi. Nekega dne mi je počil film in poiskala sem si pomoč pri alternativni medicini.
Zanima me, če si poskusila tudi v tej smeri ... vsaj malo?

Želim ti vse najlepše in predvsem - pogumno. xsrcx



Hvala Mystica

Lepo mi zveni, kar si napisala.

Moje mišljenje je le še, da je človek tisti, ki se zdravi.

Zdravniki in zdravila pa pomagajo.

(Vendar verjamem, da poskusiti ni dovolj. Odločiti se - pomaga.
Dojeti, da je vsak sam odgovoren za to, kar se mu dogaja.)

Vedno je bilo tako, pa če so bili tu svetniki, vrači, duhovniki ali zdravniki.

Ravno tu je razlog, da spoštujem zdravnike, ki se zavedajo pomembnosti bolnika, ga bodrijo, se z njim pogovarjajo itn...
in kirurge, ki so najboljši 'mehaniki' (v odličnem pomenu besede) za naša telesa, ki 'popravijo' takrat, ko bi brez njih ne imeli več tako velike možnosti še čutiti, peti, vohati, okušati, tipati, ....., to življenje..


Hvala še enkrat,

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1485 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. oktober 2009, 17:09

Živjo.
Da, hotela sem povedati, da se da ... da se ne sme obupat. Jaz sem tretje leto brez zdravil in verjemite, da govorim o zdravilih kot so Medrol, Methotrexat (stric gugl bo povedal marsikaj o tem). Samo pač .. potrebovala sem pomoč, vodstvo. Sama nisem zmogla. Nisem še na koncu poti, še vedno se učim in delam napake. Zamerim in skušam odpuščat (moja glavna napaka, ki vodi dejansko v revmatizem). V glavnem ... kar sem hotela reči je - se strinjam s tistim, kar si zgoraj dani napisal.

In mimogrede - po vseh teh vodenih terapijah sem se začela šele ukvarjati z astrologijo in delati na sebi. če drugega ne, mi astrologija gre, kar se pa zdravja tiče; zdaj tečem, hodim na thai chi in kdor me vidi, pravi, da zgledam zdaj stara 20 let, pred 5 leti sem pa zgledala stara 30 let.

Samo težko je začet delat na sebi, resnično težko.



Hvala lepa, Mystica

Upam, da tvoje pisanje vsaj malo spodbudi Dano, da razmisli o tem, kaj in kako se da narediti.
Predvsem sem vesel, da vztrajaš. In da iščeš nove poti.
Kar pa zadeva napak - Mystica - ti priporočam, da o načinu, kako razmišljaš o njih tudi malo pomeditiraš ali pa se pogovoriš s kom, ki ve o čem govori.

In, če ti praviš, da je težko delat na sebi - jaz pravim, da je lepo delat na sebi.
Še posebej, ko naenkrat človek sreča polno ljudi, ki so mu bliže kot mu je bil
prej najbližji.


Lep in prijazen večer, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1486 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. oktober 2009, 17:54

Pravim, da je težko začeti. Potem pa že gre in zadeve stečejo. :) In nebo se začne jasniti. :inocent:

Zdaj grem pa nazaj v brlog. Prišla sem malo pokukat na forum spet pa me je tema spodbudila, da sem se prijavila in napisala nekaj spodbudnih besed.
xsrcx

Lep večer vsem.




Hvala lepa, Mystica



Lep in prijazen večer tudi tebi.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1487 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 14. oktober 2009, 11:17

Draga dana.
Naj se najprej opravičim, ker sem vskočila v tole temo, ker bo offtopic, ampak sem se morala oglasiti.
Na žalost je naša ljuba država zelo mačehovska do bolnikov. Vem, o čem govorim, saj sem tudi sama kronični bolnik. Vrsto let sem se zdravila z velikim spektrom zdravil, ki so mi sicer nekaj časa pomagale, a se mi je sesulo vse drugo - telesno in vizualno sem bila razvalina. Nova, biološka zdravila so pa itak samo za redke izbrance. Jaz nisem bila med njimi. Nekega dne mi je počil film in poiskala sem si pomoč pri alternativni medicini.
Zanima me, če si poskusila tudi v tej smeri ... vsaj malo?
Želim ti vse najlepše in predvsem - pogumno. xsrcx

Draga Mystica,
Nimas se kaj opravicevati. Vesela sem, da se najde nekdo ki razume mojo situacijo. Nisem vesela, da si bila v podobni situaciji, ampak pravijo da: podobno privlaci podobno. Res je tudi, da zdrav clovek ne verjame bolnemu, dokler sam ne zboli.
Glede Googla: jaz sem preiskala vse mogoce. Ker sem 2,5 leta bila na Nemskem in Angleskem Forumu za Zdravje, ko iscem moje bolecine, vecinoma pridem na moja vprasanja v raznih Forumih. Kot da iscem samo sebe.
Kaj je se hujse, tablete iz Anglije, katere so mi saj delno pomagale, so ukinjene. V ponedeljek sem dobila 2 skatle in mi je prijatelj povedal, da njegov farmacevt ima probleme z Tovarno. Zakaj, moram se pogledati. Mogoce sem sama kriva, ker sem prevec okrog pisala, kako mi samo te tablete pomagajo (pozdravijo pa ne). Ocitno: vsemu enkrat pride konec.
Glede alternativne medicine: zadnja knjiga, katero sem prebrala je: PROPHET - EDGAR CAYCE. Kako je on vedel v transu (spanju) vse, kaj bolnik ima, kje je vzrok, kaj naj mu pomaga, kdo mu bo pomagal itn. Vse je bilo res! Zdravnikom je en cas bil "na poti", ker je vec vedel kot oni in ker so se bolniki odpovedali zdravnikom in sli h Caycu, da jim pomaga. Samo eden zdravnik (se mlad) se je opogumil in zacel delati po Cayce-vem "CITANJU". V bistvu sta zacela skupaj delati. Potem je uspeh bil popoln.
Zanimivo je pri tem, da je vzrok bil dalec od mesta bolecine. Jaz sem se kot otrok slisala, da glava boli zaradi zelodca. Ce kaj taksnega omenim zdravniku, gleda me kot da sem "padla" z drugega planeta. Po branju Caycove knjige sem si zazelela, da sem takrat zivela v Ameriki in bila njegov pacient. Drugace se da tudi danes pomagati po njegovem "CITANJU", ker je njegova tajnica zapisala vse, kaj je govoril v spanju.
Najvec me boli, ko sem pisala na "Center za Zdravje - MZZ": da poslusam zdravnike; da grem po drugo mnenje (to je sele novo z njihove strani). Koga naj poslusam, ce nic ne vedo (glede moje situacije)?
Meni je potrebno veliko toplote, ker sem se rodila z malo scitnico: to sem zvedela v Avstriji od enega zdravnika, Primarijusa, leta 2005. To leto je dalec od mojega rojstva! Glede scitnice: sama sem predlagala pregled, leta 1989. "Naenkrat" sem imela: Hipotireozo! Nihce se prej ni spomnil moje scitnice (ona povzroca veliko drugih bolezni). Sele januarja letos mi je Tirolog v Ljubljani povedal, da mi je scitinca mala in suha.

Lep pozdrav in dobro zdravje ti zeli
Dana

#1488 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 14. oktober 2009, 11:43

In mimogrede - po vseh teh vodenih terapijah sem se začela šele ukvarjati z astrologijo in delati na sebi. če drugega ne, mi astrologija gre, kar se pa zdravja tiče; zdaj tečem, hodim na thai chi in kdor me vidi, pravi, da zgledam zdaj stara 20 let, pred 5 leti sem pa zgledala stara 30 let.
Samo težko je začet delat na sebi, resnično težko.

Draga Mystica (se enkrat),


Ne vem kaj imava mi dve skupnega: jaz sem se zacela ukvarjati z Astrologijo zaradi mojih bolecin, leta 1995. Imam knjigo: Astromedicina od Mileta Duporja (tezka je, ampak uporabna) in sem zacela gledati najpre pri sebi: zakaj nisem umrla, takrat ko sem spila veliko tablet (stara: 23 let in 9 mesecev - Venera v 8.hisi brez slabih aspektov); zakaj mi nihce ne najde pravega vzroka bolecin (Neptun v 12.hisi); zakaj vse moje bolecine se vrtijo okrog glave (Merkur v Ovnu, v 6.hisi - opozicija Neptun v 12.h.); zakaj je tu šcitnica vpletena (vecina rojenih v znamenju Bika ima te tezave) itn.
Isto je glede starosti: enkrat me imajo za 30 let staro (Jupiter v 1.hisi); drugic (ce me zelo boli in cutim hladnoco po obrazu) sem stara tolk, kolk sem stara v rojstnem listu.
Meni so misice skrcene: od lopatice do spodnjeg dela glave. Od taksnih misic so stisnjeni zivci. Krcenje misic pa povzroca scitnica. Voda tu ne pomaga: dobila sem kalcinacijo na cesariki.
Drugace, glede zdravja in Astromedicine zbiram vse mogoce, na vec jezikih. Tudi to, kako je nekdo umrl: zaradi katerih bolecin; ali je umrl naravne smrti; zaradi kapi; zaradi nesrece z avtom in mnoge druge vzroke. Vladar mojeg ascendenta je v 8.hisi, hisi smrti in zato me zanima smrt


Vesela sem, da sem te srecala, saj na Forumu.
LP, Dana

#1489 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 14. oktober 2009, 12:14

Halo Dana
Ja, verjamem, da ne znaš vplivati na bolečine, ki so trajale 40 let.
Pa si pomislila, kako bi vplivala na boljše počutje tukaj in sedaj?
Prosim te, da premisliš, preden čitaš vrstice spodaj.
S tem, ko si prebrala to vrstico zame pomeni, da si prevzela odgovornost za to,
kar boš čitala in kar boš potem mislila. Kajti ne mislim svojih tez zagovarjati.
Lako pa ti pokažem, da veljaljo, vsaj za enega človeka razen zate.
___________________________________________________________________
In čemu ne napišeš romana? Kaj pa, če bi se potem počutila boljše in bi šla vsa zgodovina z romanom....?
Ja, verjamem, da se ti zdijo te besede čudne.
Verjamem pa tudi, da si ti tista, ki lahko narediš spremembo.
Spremembo z načinom sprejemanja sveta okrog sebe. Le kdo ve, kaj vse je v bolečini, ki jo čutiš? Kaj pa, če je to svet okoli tebe?
Poznam ljudi, ki so zelo občutljivi na energije okrog njih. Nekatere boli takrat, ko boli nekoga v bližini.
Poznam človeka, ki čuti potrese (kot bolečino) takrat, ko se zgodijo....
In čemu bi 'dobila' terapijo.
Kako bi bilo, ko bi NAREDILA terapijo sama sebi?
Kako bi bilo, ko bi pomislila, da te bolečine čutiš ti
in kako bi bilo, ko bi ti naredila nekaj za to,
da jih pričneš sprejemati drugače.
Kaj pa, če je to način, da nekaj izveš?

_______________________________________________________________
Dana - KI 9 3 2
Lep pozdrav, Vojko
Vojko

Zdravo Vojko,


Hvala za nasvet. Res je cas, da napisem knjigo o mojem zivljenju. Ce ne pre, v zadnih 9 letih (decembra 2000 se poslabsalo moje zdravje) imam dosti napisanega, moram samo da popravim in da zgleda kot prava "MY STORY", kot se spodobi. Ena ameriska Astrologinja (povabila me je v Twitter, ko sem napisala svojo zgodbo skupaj z Natalno Karto) mi je napisala, da je najbolje da vse napisem, kaj mi se tocno zgodilo, ne samo bolecine, tudi posledice teh bolecin (te so sele prava drama). Na ta nacin bi prisla do pravice! V to ne verjamem prevec. Leta so zgubljena: ne dajo se kupiti z nobenim vrnjenim denarjem ali z odskodnino.


Res je tudi, da okolica vpliva na zdravje. Tu ni samo prava klima, ampak pravi ljudje. Tezko je, ce se nimas kaj pogovarjati z ljudmi okrog sebe.
Ko sem se preselila sim, Maja 2001 sem mislila da mi bodo zdravniki pomagali in da bom sla v Prago (tam sem imela dve priajteljici) in da bi delala za Unicef. Nihce mi ni pomagal: ne morem delati lazje stvari, kaj sele za Unicef. Vsekakor bi rada pomagala ljudem: najraje v Raziskovalnem Centru za Zdravje (vem za RC v Barceloni, Londonu in Baslu).


Se tezje je, ce pades z konja na osla ali se slabse: z konja na zemljo. To sem jaz in ne morem se dvigniti z zemlje.

Lep pozdrav,
Dana

#1490 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. oktober 2009, 14:14

Halo Vojko,

Kot pravis, letosnje leto je moje karmicno leto. Res je: nikoli mi ni bilo tako hudo, kot je letos. Samo smrt se manjka.
Tukaj sem dobila "vse"; manjka se, da me nekdo tepe.
Danes je 10.10.2009. Skoraj konec leta!

LP, Dana



Pozdravljena Dana

Uf, končno sem malo zložil tele poste.
Si želim, da so malo posortirani po vsebinah.

Vidiš in končno je prišel na vrsto za odgovor tudi tvoj post, ko sva se lovila glede tvojega rojstnega datuma.
In vedel sem, da na en tvoj post nisem odgovoril. To je tale.

Takole:
Verjamem ti, da opisana situacija ni takšna, da bi se jo človek razveselil.
Po drugi plati pa vem, da tudi ne pomaga, če človek o tem, kar ni dobro preveč široko razpreda.

V tvojem pisanju takoj zaznam vzorce izražanja, za katere ne verjamem, da ti pomagajo,
verjamem celo, da ti prinašajo del bolečin, ki jih 'imaš'.

Takoj si napisala dve stvari, ki ti manjkata in za kateri dve ne verjamem, da si jih zares želiš.

Samo smrt se manjka.
Tukaj sem dobila "vse"; manjka se, da me nekdo tepe.


In, če se na takšen način pogovarjaš z drugimi tudi v vsakdanjem življenju,
potem se tako pogovarjaš tudi s seboj, mar ne?

Ko je mama Roberta Diltsa (eden najboljših NLPjevcev na svetu), zbolela za ponovljenim rakom na dojkah in so ji napovedali le še nekaj mesecev življenja, je mladi Robert mami predlagal, da spremeni življenje v korenine. In sta šla. Delala sta vsak dan, mama je 'odklopila' vse časopisje, televizijo in vse tiste druščine, ki so se pogovarjale o bolezni in o smrti. S sinom sta ugotavljala vzorce obnašanja in jih odpravljala, kakor sta v tistem času znala. Patricia je nato živela še do leta 1995, brez simptomov za raka.


Govor so namreč vzorci, ki kažejo pogled na naše življenje in na nas same.
Ko spremenimo življenje, spremenimo razmišlajnje, ko spremenimo razmišljanje in čutenje o sebi,
spremenimo življenje. Eno z drugim - z roko v roki.

Vsa doživetja v rani mladosti vplivajo na naše življenje in na naše zdravje.
Naš um ne razlikuje, kaj je bilo v mladosti in kaj je danes.
Vse, kar imamo v umu, živimo in vse ima vpliv na naše življenje.

Preteklost lahko spremenimo! In ta se pozna v naši sedanjosti. V našem zdravju, bivanju, sreči.

In čemu ne bi sedaj pričela spreminjati svoj odnos do vsega? Do sebe?

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1491 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 15. oktober 2009, 11:57

Pozdravljena Dana
Uf, končno sem malo zložil tele poste. Si želim, da so malo posortirani po vsebinah.
Vidiš in končno je prišel na vrsto za odgovor tudi tvoj post, ko sva se lovila glede tvojega rojstnega datuma.
In vedel sem, da na en tvoj post nisem odgovoril. To je tale.
Takole:
Verjamem ti, da opisana situacija ni takšna, da bi se jo človek razveselil.
Po drugi plati pa vem, da tudi ne pomaga, če človek o tem, kar ni dobro preveč široko razpreda.
V tvojem pisanju takoj zaznam vzorce izražanja, za katere ne verjamem, da ti pomagajo,
verjamem celo, da ti prinašajo del bolečin, ki jih 'imaš'.
Takoj si napisala dve stvari, ki ti manjkata in za kateri dve ne verjamem, da si jih zares želiš.
In, če se na takšen način pogovarjaš z drugimi tudi v vsakdanjem življenju,
potem se tako pogovarjaš tudi s seboj, mar ne?
Ko je mama Roberta Diltsa (eden najboljših NLPjevcev na svetu), zbolela za ponovljenim rakom na dojkah in so ji napovedali le še nekaj mesecev življenja, je mladi Robert mami predlagal, da spremeni življenje v korenine. In sta šla. Delala sta vsak dan, mama je 'odklopila' vse časopisje, televizijo in vse tiste druščine, ki so se pogovarjale o bolezni in o smrti. S sinom sta ugotavljala vzorce obnašanja in jih odpravljala, kakor sta v tistem času znala. Patricia je nato živela še do leta 1995, brez simptomov za raka.
Govor so namreč vzorci, ki kažejo pogled na naše življenje in na nas same.
Ko spremenimo življenje, spremenimo razmišlajnje, ko spremenimo razmišljanje in čutenje o sebi,
spremenimo življenje. Eno z drugim - z roko v roki.
Vsa doživetja v rani mladosti vplivajo na naše življenje in na naše zdravje.
Naš um ne razlikuje, kaj je bilo v mladosti in kaj je danes.
Vse, kar imamo v umu, živimo in vse ima vpliv na naše življenje.
Preteklost lahko spremenimo! In ta se pozna v naši sedanjosti. V našem zdravju, bivanju, sreči.
In čemu ne bi sedaj pričela spreminjati svoj odnos do vsega? Do sebe?
Lep pozdrav, Vojko

ZDRAVO VOJKO,
HVALA ZA NASVET.

1. V VSAKDANJEM ZIVLJENJU SE NE POGOVARJAM VELIK. RAJE PISEM. PO NARAVI SEM TIHA IN GOVORIM, SAMO KADAR MORAM. DRUGACE SEM SE RADA POGOVARJALA Z TUJCI (KO SEM DELALA V TURIZMU), ALI Z LJUDMI KI SO ZIVELI V TUJINI.

2. GLEDE MAME OD ROBERTA: ONA NI EDINI PRIMER, DA SO ZDRAVNIKI POVEDALI ZA PAR MESECEV ZIVLJENJA. VELIKO JE TAKSNIH PRIMEROV ZA KATERE SEM SLISALA, DA SO ZIVELI SE 10 LET. ZDRAVNIKI BI MORALI PAZITI GLEDE "NAPOVEDI" SMRTI ALI DOLZINE ZIVLJENJA.

3. CE SE POGOVARJAS Z ZELO STARIMI LJUDMI, TI BODO POVEDALI, DA JE VSE USODA. USODE SE NE DA SPREMENITI. STARI SIGURNO VEC VEDO, KOT MLADI LJUDJE. SAMA SEM PRIMER, KAJ POMENI USODA: KO SEM BILA STARA 25 LET, SEM NASLA NEVROLOGA V TUJINI, KATERI MI JE POMAGAL Z ENO SAMO INJEKCIJO: VSE MOJE BOLECINE SO ZGINILE. ZA CELIH PET LET. TAKRAT SEM BILA TAKOJ VESELA, DRUGACNA, UZIVALA SEM V ZIVLJENJU.
TUKAJ SE BORIM 20 LET, DA DOBIM PRAVO ZDRAVILO ALI TERAPIJO PA NI NIC OD TEGA. PROBALA SEM VSE VRSTE MEDICINE: OD KLASICNE DO ALTERNATIVE. NA KONCU NI NIC. CE SE JE KDO BORIL, TO SEM JAZ. NE MORE CLOVEK CELO ZIVLJENJE DA SE BORI. ENKRAT MU ZMANJKA MOCI. ZA ZDRAVLJENJE JE TUDI POMEMBNO: NAJTI PRAVO ZDRAVILO, PRAVE LJUDI IN PRAVO KLIMO. BITI NA PRAVEM MESTU, V PRAVEM CASU!
PA SE TO: SAMA SEM NASLA NA GOOGLE-U TISTO MOJO BOLEZEN. ATYPICAL TRIGEMINAL NEURALGIA HAS A NICK NAME: "SUICIDE DISEASE". TO JAZ NISEM IZMISLILA. GLEDE TEGA, DA MI JE TO HOBI, MISLIM DA NE BOM UMRLA NA TAKSEN NACIN.

ZELIM TI DOBRO ZDRAVJE IN VELIKO USPEHA,
LP, DANA

#1492 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. oktober 2009, 15:13

ZDRAVO VOJKO,
HVALA ZA NASVET.

1. V VSAKDANJEM ZIVLJENJU SE NE POGOVARJAM VELIK. RAJE PISEM. PO NARAVI SEM TIHA IN GOVORIM, SAMO KADAR MORAM. DRUGACE SEM SE RADA POGOVARJALA Z TUJCI (KO SEM DELALA V TURIZMU), ALI Z LJUDMI KI SO ZIVELI V TUJINI.

2. GLEDE MAME OD ROBERTA: ONA NI EDINI PRIMER, DA SO ZDRAVNIKI POVEDALI ZA PAR MESECEV ZIVLJENJA. VELIKO JE TAKSNIH PRIMEROV ZA KATERE SEM SLISALA, DA SO ZIVELI SE 10 LET. ZDRAVNIKI BI MORALI PAZITI GLEDE "NAPOVEDI" SMRTI ALI DOLZINE ZIVLJENJA.

3. CE SE POGOVARJAS Z ZELO STARIMI LJUDMI, TI BODO POVEDALI, DA JE VSE USODA. USODE SE NE DA SPREMENITI. STARI SIGURNO VEC VEDO, KOT MLADI LJUDJE. SAMA SEM PRIMER, KAJ POMENI USODA: KO SEM BILA STARA 25 LET, SEM NASLA NEVROLOGA V TUJINI, KATERI MI JE POMAGAL Z ENO SAMO INJEKCIJO: VSE MOJE BOLECINE SO ZGINILE. ZA CELIH PET LET. TAKRAT SEM BILA TAKOJ VESELA, DRUGACNA, UZIVALA SEM V ZIVLJENJU.
TUKAJ SE BORIM 20 LET, DA DOBIM PRAVO ZDRAVILO ALI TERAPIJO PA NI NIC OD TEGA. PROBALA SEM VSE VRSTE MEDICINE: OD KLASICNE DO ALTERNATIVE. NA KONCU NI NIC. CE SE JE KDO BORIL, TO SEM JAZ. NE MORE CLOVEK CELO ZIVLJENJE DA SE BORI. ENKRAT MU ZMANJKA MOCI. ZA ZDRAVLJENJE JE TUDI POMEMBNO: NAJTI PRAVO ZDRAVILO, PRAVE LJUDI IN PRAVO KLIMO. BITI NA PRAVEM MESTU, V PRAVEM CASU!
PA SE TO: SAMA SEM NASLA NA GOOGLE-U TISTO MOJO BOLEZEN. ATYPICAL TRIGEMINAL NEURALGIA HAS A NICK NAME: "SUICIDE DISEASE". TO JAZ NISEM IZMISLILA. GLEDE TEGA, DA MI JE TO HOBI, MISLIM DA NE BOM UMRLA NA TAKSEN NACIN.

ZELIM TI DOBRO ZDRAVJE IN VELIKO USPEHA,
LP, DANA



Hvala Dana

Lep pozdrav in prijeten dan,

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1493 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 16. oktober 2009, 08:56

Zivijo Vojko,
Sinoci sem nekaj prebrala v knjigi: "ALEKSANDER VELIKI", kje je napisal njegov osebni astrolog in vedezevalec (v 3.st. pred nasim stetjem):

"KAKOR NAD LJUDMI, VLADA TUDI NAD VSAKIM KRAJEM NA ZEMLJI DOLOCENA ZVEZDA. ZATO IMAJO VSI LJUDJE OD NAJSKROMNEJSIH DO NAJRAZVITEJSIH KRAJE, KI SO NAMENJENI ZA NJIHOV USPEH IN KRAJE KI SO NAMENJENI ZA NJIHOVO POGUBLJENJE. TAKO BODO NEKATERA OZEMLJA ZANJE POGUBNA, NEKATERA DRUGA PA JIM ZMEROM NAKLONJENA"

To velja tudi za mene osebno.

LP, Dana

#1494 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. oktober 2009, 14:15

Zivijo Vojko,
Sinoci sem nekaj prebrala v knjigi: "ALEKSANDER VELIKI", kje je napisal njegov osebni astrolog in vedezevalec (v 3.st. pred nasim stetjem):

"KAKOR NAD LJUDMI, VLADA TUDI NAD VSAKIM KRAJEM NA ZEMLJI DOLOCENA ZVEZDA. ZATO IMAJO VSI LJUDJE OD NAJSKROMNEJSIH DO NAJRAZVITEJSIH KRAJE, KI SO NAMENJENI ZA NJIHOV USPEH IN KRAJE KI SO NAMENJENI ZA NJIHOVO POGUBLJENJE. TAKO BODO NEKATERA OZEMLJA ZANJE POGUBNA, NEKATERA DRUGA PA JIM ZMEROM NAKLONJENA"

To velja tudi za mene osebno.

LP, Dana



Živijo Dana

Seveda, če tako želiš.

Havajci so imeli psihologijo razvito bolj kot danes zahod že leta 300.
Z njihovimi metodami se zlahka odpravlja fobije, celi rani, zdravi bolezni.

Eno od njihovih sedmih načel je:


Svet je natančno takšen, kakršen misliš da je.


In četudi bi to ne veljalo. Sam bom naredil vse, kar zmorem znam, da bi razširil svoj svet,
da bi videl, čutil, okusil, se naučil, spoznal več (po možnosti dobrega), kar se da.

In moj svet je vsak človek, ki ga srečam, ki je voljan izmenjati pogled, besedo, nasmeh..

Ti pa po svoje.
Hvala ti za tvoj pogled in tvojo izkušnjo.

Vse dobro ti želim,

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1495 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. oktober 2009, 20:04

Joj Dana, nujno boš morala spremeniti pogled na svet, nase in svojo bolezen. Nujno! :sori: ker tako toneš globlje.



Hoj Mystica

Veš, spoznal sem, da je za nekatere stvari dobro,
da ostanejo takšne kot so.

Ko vidim Kamniške Alpe, že približno vem, kje sem.


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1496 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 22. oktober 2009, 00:17

Jutri, 23. oktobra 2009 ob 8:43, ko gre sonce v škorpiona,
se prične druga polovica KI-jevega meseca.

To pomeni, da se bo energija bele kovine 6 izrazila še bolj močno
kot doslej. Še več bo nenadnih zaustavitev, politika deluje še bolj močno
predvsem znotraj velikih ustanov. Birokracija ima kot vedno veliko dela
z dokumenti - tokrat s takšnimi, ki imajo zelo dolgoročen vpliv
in se bomo zaradi njih 'praskali' precej kasneje.

Dobro bi bilo, da bi bili na te dokumente ljudje veliko bolj pozorni (tudi politiki),
saj so pomembni prav za vse nas in dober vpogled lahko zelo izboljša
naša življenja.

Sicer pa od 23. naprej še bolj veljajo predvidi objavljeni na moji spletni strani.

Vabim vas, da si prečitate svojega.

Lep in prijazen dan vam želim,


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1497 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 2. november 2009, 20:08

Le še nekaj dni ...

... in počutili se bomo spet boljše v ... 'svoji koži' ....


... saj prihaja energija rumene prsti 5 ...


... to je čas, ko na nas vpliva naša 'rojstna energija' .....



mirno in pozorno v prometu,

Lep in prijazen dan želim,


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1498 kamikaze

kamikaze
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 205

Objavljeno: 30. november 2009, 23:23

Mhm?

Vsekakor, ja, je še veliko odprtega - sploh zato, ker je toliko sistemov, ki ponujajo včasih podobne, včasih pa čisto nasprotne rešitve. Še zdaj ne razumem razlike med kitajskim 10 letnim krogom elementov in 9KI. Sej se mora skrižat, in to večkrat kot pa ujemat. Potem daš zraven še zahodno astrologijo ali džjotiš, pokombiniraš s svojim telesnim tipom po ajurvedi, in na koncu te samo glava boli od vseh možnih kombinacij....
cosmic dancer

#1499 dana274

dana274
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 39

Objavljeno: 15. december 2009, 14:23

Živijo Dana
Ne najdem tvojih rojstnih podatkov.
Pa si pomislila, da na vse, kar se dogaja lahko
vsaj nekaj vplivaš tudi ti.
Vojko

Halo Vojko,

Spet sem tukaj.
Nekaj se zgodilo (razen tistega, kaj sem ti ze povedala):
Po 20 let iskanja vzroka mojih bolečin, dne 14.12.2009 sem dobila diagnozo:
"Kronicna ledvicna odpoved, st.4"
Imam pri sebi izvide od leta 1992 in potem skoraj vsako leto, kje se ledvice omenjajo, kot problem. Kot mnogi vedo, ledvice ne bolijo. Ko zacnejo boleti, potem je konec. Mene bolijo zdaj in posebej vceraj, ko sem dobila posto. Ta zdravnik je izredno dober in v njegovo diagnozo verjamem.
Tudi jeter ima ze dolgo ciste. Za te se nihce ne meni. Moj zdravnik misli, da sem v otrostvu imela hepatitis. Nisem imela nobene bolezni do 16,5 let starosti. Od takrat se vrstijo ena za drugo, s tem da so Nevralgije in Sinusi kot refleksne bolecine.

To je to posebno leto!

Lep pozdrav,
Dana

#1500 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. december 2009, 00:45

Halo Vojko,

Spet sem tukaj.
Nekaj se zgodilo (razen tistega, kaj sem ti ze povedala):
Po 20 let iskanja vzroka mojih bolečin, dne 14.12.2009 sem dobila diagnozo:
"Kronicna ledvicna odpoved, st.4"
Imam pri sebi izvide od leta 1992 in potem skoraj vsako leto, kje se ledvice omenjajo, kot problem. Kot mnogi vedo, ledvice ne bolijo. Ko zacnejo boleti, potem je konec. Mene bolijo zdaj in posebej vceraj, ko sem dobila posto. Ta zdravnik je izredno dober in v njegovo diagnozo verjamem.
Tudi jeter ima ze dolgo ciste. Za te se nihce ne meni. Moj zdravnik misli, da sem v otrostvu imela hepatitis. Nisem imela nobene bolezni do 16,5 let starosti. Od takrat se vrstijo ena za drugo, s tem da so Nevralgije in Sinusi kot refleksne bolecine.

To je to posebno leto!

Lep pozdrav,
Dana


Dana

Verjamem ti, da ti ni lepo pri srcu.
Kljub temu: Ali kdaj reagiraš na to, kar te vprašam?
Več ti tu ne bom pisal.
Če želiš, me pokliči.

Lep pozdrav in vse dobro,

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0