Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Devetzvezdni KI - FS Astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 5 x ocenjeno
1517 komentarjev na to temo

#1501 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 23. december 2009, 13:58

Mhm?

Vsekakor, ja, je še veliko odprtega - sploh zato, ker je toliko sistemov, ki ponujajo včasih podobne, včasih pa čisto nasprotne rešitve. Še zdaj ne razumem razlike med kitajskim 10 letnim krogom elementov in 9KI. Sej se mora skrižat, in to večkrat kot pa ujemat. Potem daš zraven še zahodno astrologijo ali džjotiš, pokombiniraš s svojim telesnim tipom po ajurvedi, in na koncu te samo glava boli od vseh možnih kombinacij....


Živijo kamikaze

Kitajski horoskop je kompleksen horoskop, ki je sestavljen iz 12 zemeljskih vej in 10 nebesnih tokov in le malo ljudi ve, tudi iz devetih zvezd. Tako kot z zahodnim se tudi s kitajskim horoskopom lahko gleda na vsako sekundo življenja in hkrati so tu še do stopinje natančne smeri neba, ki so ugodne ali ne. Odvisno je pač od tega, kako natančno in za katero življenjsko področje bi delali horoskop.

Čemu ne objavljam horoskopov te vrste, čeprav zadeve poznam?

Horoskop je nekaj fiksnega, nekaj nespremenljivega, kar interpretira naš kozmos in ljudi v njem kot delčke, ki bi bili v celoti odvisni le od nam zunanjih sil. Takšen način gledanja je bil (in najbrž je še sprejemljiv) za državo kot je Kitajska, ki si želi, da bi ljudje ubogali njene ukaze in gledali tako horoskop kot državo kot nekaj, kar je potrebno brezpogojno spoštovati, brez, da bi razmišljal ali poskušal v sebi najti tiste sile, ki spremenijo moje vesolje.

Devetzvezdni KI je bistven del Feng Shui in kitajskega horoskopa. Z njegovo pomočjo lahko čitamo 'jezik Boga' in se zavemo, da smo bistven element kreacije in hkrati njen kreativni del. Torej smo mi tisti, ki ustvarjamo vesolje, ki ga poznamo.


Upam, Kamikaze, da sem ti malo odprl pot k nadaljnjemu raziskovanju.

Lep pozdrav in prijeten dan ti želim


Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1502 Enigma27

Enigma27
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 40

Objavljeno: 2. avgust 2011, 15:18

Živjo! Sem nova tukaj in me zanima, če mi zna kdo povedati, kako mi letos kej kaže s službo? Trenutno jo iščem in me zanima a se bo to vse skupaj kaj premaknilo? Hvala :)

Roj.podatki: 24.04.1984, ura: 19:53

Najlepša hvala :)

#1503 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. januar 2012, 09:18

Živjo! Sem nova tukaj in me zanima, če mi zna kdo povedati, kako mi letos kej kaže s službo? Trenutno jo iščem in me zanima a se bo to vse skupaj kaj premaknilo? Hvala :)

Roj.podatki: 24.04.1984, ura: 19:53

Najlepša hvala :)


Pozdravljena Enigma27

Kar se je zgodilo, se je v glavnem že, a ne. (res nisem bil na forumu)
Januar 2012 je dober napovednik leta. In, če ti ni šlo lani, ti bo šlo letos boljše.
Edina zanka zate je, da letos ne boš ravno pridna.
Z redno aktivnostjo med znanci in prijatelji lahko zelo izboljšaš svoje življenje.
Pripravi se na naslednje leto: z odnosi, z zdravjem, z delom na sebi.

Lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1504 Baal

Baal
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 12

Objavljeno: 19. marec 2012, 02:15

Lep pozdrav!

Zanima me v zvezi moje prihodnje službe. Mi bo uspelo dobiti službo in ostati v tujini? :)

#1505 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. februar 2013, 23:14

Lep pozdrav!

Zanima me v zvezi moje prihodnje službe. Mi bo uspelo dobiti službo in ostati v tujini? smile.gif

 

Živijo Baal

 

Se opravičujem, ker ti nisem odgovoril.

No, če je vprašanje še aktualno, mi napiši tvoj rojstni datum, datum odhoda: od kje in kam in kdaj bi se rad vrnil.

 

Lep pozdrav, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1506 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 13. marec 2013, 12:19

4. februarja 2013 se je pričelo čisto posebno leto. Leto rumene prsti 5.
S klikom na prejšnjo povezavo si lahko prečitate nekaj  o lastnostih te energije nekaj več.

 

Letos se torej med seboj lahko vidimo in čutimo v naravnem odnosu. Tako lahko čutimo tudi sebe. Kajti letos je vsak od nas v svoji lastni, rojstni KI energiji. Vsak je torej lahko najbolj uspešen na področju, ki mu je lastno. To ne pomeni, da vsi žanjejo rezultate preteklih let. Ne. Nekateri ste na začetku novega obdobja, nekateri ste letos pričeli živeti in nekateri ste končno prišli iz situacije, ki vam lansko leto ni pustila široko in odprto dihati. 

 

Za vse nas je to tudi leto, ko vidimo, kam smo prišli kot družba. Ne samo Slovenija ali Evropa - vse človeštvo. Iz našega trenutnega stanja se vsi naučimo, kako bi bilo dobro delovati - in možnost imamo, da tudi delujemo - takoj danes. Kajti naša aktivnost pride do izraza - takoj dan˘es. Konec koncev se odločamo, živimo le v tem trenutku. Včeraj je spomin in jutri so sanje, V tem trenutku pa imamo moč odločitve. Sami se odločimo, ali želimo živeti napeto, ves čas v stiski, pod stresom, v strahu ali pa  veselo, mirno, sproščeno...


Kakšna je vaša odločitev?

 

Kateri je vaš naslednji korak k želenemu življenju?

 

 

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1507 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. marec 2013, 09:55

Nov energijski mesec

 

4. aprila 2013 se prične nov energijski mesec 9.

 

V času tri dni pred in tri dni po tem datumu se naš organizem intenzivno prilagaja.

tako velja, da si privoščimo dovolj spanja, vode in mirno sprejemamo okolico.

Kajti mi smo tisti, ki lahko naredimo razliko.

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1508 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 3. april 2013, 15:00

April bo prislovično vihrav in spremenljiv mesec - pa ne le kar zadeva vreme, ko nam bo vroče in bo 'žgala' tudi slana. Tudi v vsakdanjem življenju je dinamika nadpovprečna.


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1509 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. april 2013, 13:44

Lepo pozdravljeni Lunatiki

 

Kot vidite, se spet javljam. Zvezde so zložene in mi kažejo pot.

 

Tako ste danes lahko priča Letnemu in mesečnemu predvidu na spletni strani www.9zvezd.com .

 

Obrnite vašo usodo v pravo smer!

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1510 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 1. julij 2013, 10:18

9KI Dnevni predvid - dnevni horoskop - na vašem mobilniku in tabličnem računalniku: http://9zvezd.com/tel

 

Prijazno vabljeni.

 

Vojko J Kalan


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1511 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. julij 2013, 14:35

Pozdravljen-a

 

7. julija 2013 malo čez polnoč se je pričel nov energijski mesec bele kovine 6. To je zadnji mesec pred 'udarnim' časom, ki se prične 7. avgusta 2013. Zakaj udarnim? Ker je letos karmično leto za nas vse in se 7. avgusta prične karmični mesec v karmičnem letu rumene prsti 5. Rumena prst 5 je namreč energija, ki vse kreira in lahko karkoli in kadarkoli tudi uniči. Vse mesečne energije torej letos delujejo na nek način karmično, saj s svojo energijo poudarijo karmo svojega področja. Da bi to leto preživeli lepše, boljše in bolj uspešno, vas vabim, da si ogledate 'predvid' - tj  Horoskop meseca na spletni strani Devetzvezdni KI

 

Da pa bi videli v predvidu več, vam vsak dan poklonim tudi dnevni horoskop, oziroma dnevni predvid. Lahko si ga ogledate tako z računalnikom kot tudi na vašem mobillniku

 

In seveda vas vabim, da mi postavite vprašanje tukaj na Luninem forumu.

 

Želim vam lep in prijazen mesec

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1512 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. oktober 2014, 13:51

Hojla  moji dragi lunatiki

 

Še vedno sem tu in še vedno je aktivna tudi moja stran www.9zvezd.com

Vabim vas, da si ogledate mesečne predvide.

Pa ne samo to. Sedaj lahko dobivate dnevne 'prebliske' na vašem računalniku
ali pa celo na telefonu - preko SMS sporočil.

Le prijavite se na twitter, tam iznačite, da bi radi dobivali sporočila od @vojko_9ki 
in sporočila bodo prišla na vaš SMS. 

 

Preko twitterja lahko tudi komunicirate z menoj - na spletni strani.
 

 

 

Tsti,  ki znate angleško, si lahko ogledate še drugačne predvide na spletni strani http://perfect-life.9ki.org/

Predvidi so napisani v istem mesecu, vendar niso prevedeni - napisani so posebej. In ker ima vsak jezik svoje posebnosti in ker predvidi niso napisani v istem trenutku - so različni.

 

Dobrodošli.

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1513 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. november 2014, 16:50

Hojla Lunatiki

 

7. novembra, približno opoldne nas je objela nova KI energija. (Qi, Qui, Chi, Prana - torej energija iz katere smo v našem bistvu). Kombinacija energij je tokrat skorajda enaka tisti iz septembra 2001. Torej je to čas precej velikih sprememb, ki pa jih bomo lahko opazili šele prihodnje mesece. Tako kot smo lahko zaradi dogodkov septembra 2001 opazili spremembe v delovanju praktično vseh svetovnih držav in posledic na ljudi šele leto in več kasneje. 

 

In seveda sem tudi tokrat, kot že več kot zadnjih deset let za vse vas pripravil mesečne predvide s katerim si lahko pomagate narediti lepše in boljše življenje, Kajti temu je predvid namenjen. Tisti, ki me sprašujete "Kako to deluje", vam odgovarjam: Poglejte si nekaj predvidov nazaj, 'zavrtite' nazaj tudi vaš spomin in hitro boste vedeli zakaj predvidu (ne) verjamete. Odločitev o uporabi je tako ali tako vaša izbira.

 

Če pa znaš dobro angleško, te vabim na spletno stran Perfect Life, kjer si tudi lahko prečitaš mesečni predvid. Je drugačen kot slovenski, saj je tudi posebej pisan. Tako skupaj tvorita več kot vsak posamezno.

 

In seveda, če želiš odgovor na dobro zastavljeno vprašanje, me lahko vprašaš tukaj. 

Podaj datum tvojega rojstva, datum rojstva osebe za katero sprašuješ, datume selitev, datume porok, ločitev itn.

Vprašanje naj bo podano dovolj obsežno, da bo zadevo lahko razumel vsak lunatik. Tako bo lahko sem in tja kdo dobil odgovor tudi zase.

 

Lep pozdrav, Vojko


To temo je popravil/a Vojko: 10. november 2014, 16:52
dodana povezava

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1514 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 10. november 2014, 21:29

Mene zanima :) Jaz 23. 7. 1980, oseba moški, 4. 10. 1971. Zanima me iskrenost osebe v pogovorih, pa če se počuti, da sem ga na nek način užalila ali prizadela. Ni mi bilo najbolj jasno, kaj pričakuje od mene. Poleg tega pa, ne vem na kak način povedat, da sem bila užaljena na malo bolj direkten način ali bolj uvideven... Rada bi, da se vzpostavi nazaj neko zaupanje, ker ta oseba rabi pomoč. Je kako upanje zanj, se sploh zaveda resnosti ali bo še vedno krivil druge, da so ga pustili na cedilu? Nočem, da ima občutek, da sem med temi...



#1515 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. november 2014, 11:38

Mene zanima smile.png Jaz 23. 7. 1980, oseba moški, 4. 10. 1971. Zanima me iskrenost osebe v pogovorih, pa če se počuti, da sem ga na nek način užalila ali prizadela. Ni mi bilo najbolj jasno, kaj pričakuje od mene. Poleg tega pa, ne vem na kak način povedat, da sem bila užaljena na malo bolj direkten način ali bolj uvideven... Rada bi, da se vzpostavi nazaj neko zaupanje, ker ta oseba rabi pomoč. Je kako upanje zanj, se sploh zaveda resnosti ali bo še vedno krivil druge, da so ga pustili na cedilu? Nočem, da ima občutek, da sem med temi...

 

Hoj mačky

 

mačky  KI 2 6 1

moški   KI 2 4 3

 

Ja mačky. Veš, vsak človek pove v pogovoru vse, kar ga vprašaš. Vendar to ne pomeni, da pove vse naravnost. Malo se je potrebno potruditi, da ujameš to, kar je povedal. Predvsem je pomembno, da ga vpraša tisto, kar te zanima. Včasih malo naookoli. 

 

Kar zadeva užaljenosti in prizadetosti. Je že res, da je tu on res nagnjen k prizadetosti. Kajti prizadane sam sebe s svojim delovanjem. Vendar mu ti ne moreš pomagati z nasvetom, če te on ne prosi za pomoč. 

 

In vidiš, si že našla pravo stvar. Bistvo je, da si užaljena ti. In, ko si užaljenja, čutiš užaljenost v njem. In svoje čustvo mu lahko zaupaš kadarkoli. Vendar bodi pozorna, da bo podano iz srca in da ne bo spremljano z očitkom, niti  z razlago. Kajti očitek in razlaga sta namenjena tebi. 

 

To zlahka 'potreniraš' doma pred ogledalom. Tam stojiš, si predstavljaš njega v ogledalu (to je čisto lahko, saj sta si v duši zelo podobna) in mu poveš svoje občutke tolikokrat, da izjokaš tvoje očitke in tvoje razlage.

 

In, ko čutiš, da on potrebuje pomoč. Ja, mačky. res jo potrebuješ. Morda jo potrebuje tudi on, vendar najprej pomagaj sebi. Kajti tudi ti ves čas kažeš s prstom na njega, da je on tisti, ki krivi druge, da je on tisti, ki rabi pomoč, da je on tisti, ki bi se moral zavedati resnosti  situacije. 

 

- . -

Mlado dekle se bojuje za storjene krivice.

Odrasla ženska se umije in počaka, da krivice poravna - Karma.

- . -

 

Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1516 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 12. november 2014, 13:14

Hm... ja, to je sigurn vse res :) Užaljenost, je sigurno obojestranska, pa vem, da sem situacijo sprožila sama, v naprej sem vedela do česa bo prišlo... Pa tudi to, da si naredim težave zaradi sebe in enih nerazčiščenih stvari. Točno vem, katere so in da imam v tem trenutku enoo blokado in strah, saj študiram kako se soočit s tem. Kar ne morem in ne morem z ene točke, pa iščem verjetno... nekaj kar mi itak ne bo pomagalo. Sem mislila, da se bodo stvari rešile same od sebe čez čas, sam očitno to ni enostavno...

 

Vseen je res težko prit do pravih besed. Sem že probala, da si zamislim pogovor in se res zalotim, da očitam nekaj nekomu, saj to sem v naprej vedela kako je, se pravi je krivda v meni.

 

Kaj to pomeni, da sva si v duši podobna? Razmišljanje in čustvovanje na isti način? A je to tisto, kar nas ponavadi vleče k nekomu, pa ti ni jasno kaj? Čeprav okolica tega ne sprejema, notranji občutek ti pa pravi ne :)  Isti problem imam z eno kolegico - mislim, da sva si ful podobne... Pa mi notranji občutek pravi ne... :)



#1517 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 4. januar 2015, 18:32

Hm... ja, to je sigurn vse res smile.png Užaljenost, je sigurno obojestranska, pa vem, da sem situacijo sprožila sama, v naprej sem vedela do česa bo prišlo... Pa tudi to, da si naredim težave zaradi sebe in enih nerazčiščenih stvari. Točno vem, katere so in da imam v tem trenutku enoo blokado in strah, saj študiram kako se soočit s tem. Kar ne morem in ne morem z ene točke, pa iščem verjetno... nekaj kar mi itak ne bo pomagalo. Sem mislila, da se bodo stvari rešile same od sebe čez čas, sam očitno to ni enostavno...

 

Vseen je res težko prit do pravih besed. Sem že probala, da si zamislim pogovor in se res zalotim, da očitam nekaj nekomu, saj to sem v naprej vedela kako je, se pravi je krivda v meni.

 

Kaj to pomeni, da sva si v duši podobna? Razmišljanje in čustvovanje na isti način? A je to tisto, kar nas ponavadi vleče k nekomu, pa ti ni jasno kaj? Čeprav okolica tega ne sprejema, notranji občutek ti pa pravi ne smile.png  Isti problem imam z eno kolegico - mislim, da sva si ful podobne... Pa mi notranji občutek pravi ne... smile.png

 

Hoj Mačky.

 

Srečno novo leto 2015 ti želim.

 

Hvala ti za iskren komentar.

 

Vse dobro, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1518 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. junij 2018, 07:08

Živ

 

Si že pogledal moj blog
Zdaj je že kaj za pogledat. Mogoče poleg mesečnega predvida odkriješ kaj dobrega zase.

 

Obišči, poglej in mi povej.

 

Lep in prijazen dan ti želim,   Vojko


To temo je popravil/a Vojko: 28. junij 2018, 07:09
dodajanje povezave

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0