Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Opozorila na energijske spremembe


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 1 x ocenjeno
1108 komentarjev na to temo

#1051 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. julij 2007, 07:43

vojko....hvala za predvid..... :vio: :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#1052 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 26. september 2007, 23:23

vojko....hvala za predvid..... :vio: :palec:


Ni kaj Amis

Energijske spremembe so sedaj opisane vsak dan na osnovni spletni strani v rubriki: KLICAJ dneva!

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1053 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 28. september 2007, 09:29

Hoj, Vojko!

tile klicaji pa so vsak dan bolj bogati :palec:

pa še predsedniške kndidate si enegijsko obdelal xokx

Bodi mavrično xrainbowx

M xDDx
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#1054 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. september 2007, 14:29

Ni kaj Amis

Energijske spremembe so sedaj opisane vsak dan na osnovni spletni strani v rubriki: KLICAJ dneva!

Lep pozdrav, Vojko

hvala :palec:

#1055 nzi

nzi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 25. november 2007, 21:11

Pozdravljeni vsi skupaj,

Slab mesec se mi dogaja da, ko pogledam na uro vidim iste ure in minute (14:14). Dogaja se mi tudi po 5krat na dan, torej praktično vsakič ko naključno pogledam na uro. Prišlo je že tako daleč, da me stvar že malček plaši.

Prosim, če mi lahko kdo objasni pomen teh naključij.

Hvala!

#1056 TAJA15

TAJA15
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 25. november 2007, 23:09

Nič bat nzi, dobivaš sporočila " od zgoraj " - malce pobrskaj po angelski numerologiji in boš dobil/-a več informacij... s število 14 : 14 ti sporočajo , da se osredotoči na svoje misli in namene; povezuj se s svojim angelom ( notranjim ) vodnikom, ki ti želi pomagati in te tako usmerjati. Pokliči ga/ jih za pomoč, vodstvo ... vse kar misliš, si " vesolje " zapisuje, zato razmišljaj pozitivno, da le to prikličeš v svoje življenje....slabe, pesimistične misli popravi in jih sprememni v pozitivne....kar imaš v mislih, imaš tudi v rokah ( The Secret )

pa ne , da verjameš v naključja x;)x

vse dobro ti želim x:)x

To temo je popravil/a TAJA15: 25. november 2007, 23:11


#1057 nzi

nzi
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 26. november 2007, 13:53

TAJA15

Hvala za odgovor!!!
Verjamem v nepričakovane posledice medosebnih/duševnih interakcij. Lahko bi to imenovala naključje.

Bodi v cvetju!!

#1058 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. december 2007, 22:39

TAJA15

Hvala za odgovor!!!
Verjamem v nepričakovane posledice medosebnih/duševnih interakcij. Lahko bi to imenovala naključje.

Bodi v cvetju!!



Uživaj NZI.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1059 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. december 2007, 07:36

nekaj razmišljam, če je danes dan Črne prsti, potem so ideje lahko seme, ki se lahko dobro primejo, če je prst negovana? Torej je danes lahko dan za sprejemanje odločitev idej ali pa se jih otrese. Je lahko to tudi dan, ko je več potresov in pretresov... In ker je zame to Karmični mesec, je lahko današnji dan, pomemben dan?
Vsa ta vprašanje se mi porajajo ob Klicaju dneva... rada bi se naučila uporabljati energijo dneva v povezavi z mesečno energijo ter svojo lastno... na zdej sem pa čist zavozlala vse skupi
ps pa res sneguje in je hladno... če sem prav razumela naj bi bila zima bela in hladna
upam, da kmalu spregledam in se naučim uporabljati energijo ki mi je na voljo ;)
hvala

#1060 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 16. december 2007, 14:44

nekaj razmišljam, če je danes dan Črne prsti, potem so ideje lahko seme, ki se lahko dobro primejo, če je prst negovana? Torej je danes lahko dan za sprejemanje odločitev idej ali pa se jih otrese. Je lahko to tudi dan, ko je več potresov in pretresov... In ker je zame to Karmični mesec, je lahko današnji dan, pomemben dan?
Vsa ta vprašanje se mi porajajo ob Klicaju dneva... rada bi se naučila uporabljati energijo dneva v povezavi z mesečno energijo ter svojo lastno... na zdej sem pa čist zavozlala vse skupi
ps pa res sneguje in je hladno... če sem prav razumela naj bi bila zima bela in hladna
upam, da kmalu spregledam in se naučim uporabljati energijo ki mi je na voljo ;)
hvala


Lepo, dobro razmišljaš, Ksenija

Se mi zdi kakor, da lepo napreduješ v znanju KI 9 zvezd in imam lep občutek, da se izobražuješ tudi na tem področju. Upam, da ti pomaga. Verjamem, da bi lahko delovala še hitreje, ko bi obiskala tečaj. No, upam, da bo vsaj osnovni tečaj na voljo v naslednjem letu tudi preko računalnika. Stran že deluje, le tečaje je potrebno še narediti.

Želim ti lepo nedeljo.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1061 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 16. december 2007, 14:57

Lepo, dobro razmišljaš, Ksenija

Se mi zdi kakor, da lepo napreduješ v znanju KI 9 zvezd in imam lep občutek, da se izobražuješ tudi na tem področju. Upam, da ti pomaga. Verjamem, da bi lahko delovala še hitreje, ko bi obiskala tečaj. No, upam, da bo vsaj osnovni tečaj na voljo v naslednjem letu tudi preko računalnika. Stran že deluje, le tečaje je potrebno še narediti.

Želim ti lepo nedeljo.

Vojko

čisto nič se ne izobražujem, le pametna sem tolk ;) sej ne hecam se... ampak rada povezujem, razmišljam...
ko bo osnovni tečaj preko računalnika mi pa le javi :palec:
ok, osvojila sem tale dan torej, odločitve lahko padejo na plodna tla, če le ta niso zastrupljena in polna balasta... in s čim jih očistimo? s pozitivnim razmišljanjem? ker pri meni čisti včasih vulkan solz ;)
hvala ti ker deliš svoje znanje z nami

uživaj v tem dnevu in naj ti ideje obrodijo :palec:

#1062 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. december 2007, 06:21

danes je energija bele prsti 8 ane? Torej tule sem pa brez ideje... današnji dan je odličen za potovanje vase, nehitenja, pa če nas kakšen preobrat preseneti ne smemo biti presenečeni... tudi dan za strast? ampak bela prst kontrolira belo vodo 1 torej danes ni ravno moj dan za odločanje...itak bi zavita v oddejo nekje presanjarila dan ;) in uživala v zimskem dnevu na soncu in snegu....
se motim o tem dnevu?

#1063 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. december 2007, 00:13

danes je energija bele prsti 8 ane? Torej tule sem pa brez ideje... današnji dan je odličen za potovanje vase, nehitenja, pa če nas kakšen preobrat preseneti ne smemo biti presenečeni... tudi dan za strast? ampak bela prst kontrolira belo vodo 1 torej danes ni ravno moj dan za odločanje...itak bi zavita v oddejo nekje presanjarila dan ;) in uživala v zimskem dnevu na soncu in snegu....
se motim o tem dnevu?


Hvala za tvoj 'odblesk' občutka dneva!

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1064 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. december 2007, 06:32

danes ko je močan energijski dan (se mi samo zdi ali je zelo podoben včeajšnjemu ;)) - moj dan, bom glede energij molčala ;)
sem ugotovila da so me prebliski minil.... z veseljem se bom še naprej kukala v klicaj dneva in razmišljala... bom pa molčala (če se bo dal )
Lep decembrski solsticij ti želim
Ksenija

#1065 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 27. december 2007, 19:50

danes ko je močan energijski dan (se mi samo zdi ali je zelo podoben včeajšnjemu ;)) - moj dan, bom glede energij molčala ;)
sem ugotovila da so me prebliski minil.... z veseljem se bom še naprej kukala v klicaj dneva in razmišljala... bom pa molčala (če se bo dal )
Lep decembrski solsticij ti želim
Ksenija


Pa ne pisat, Ksenija

Ne piši takoj danes.

Piši, ko se spet utrne blisk zvezde....


Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1066 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 5. februar 2008, 06:50

prijetno bivanje v novi letni energiji ti želim, hkrati pa ti čestitam ob obletnici xsrcx
Ksenija

#1067 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. februar 2008, 11:25

nov predvid :2src: hvala :palec:
podzravček od 178

#1068 bacci

bacci
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 4. marec 2008, 11:40

pozdravljeni,

ta forum in spletne strani 9ZKI spremljam že kar precej časa, no to je lahko relativno, vsekakor že 2-3 leta. In nekatere menjave mesečnih energij zelo močno občutim. kot naprimer tole sedaj. čez vikend me je od sobote polodan tako nekaj težilo, pa ne vem niti prav kaj. Počutila sem se brez voljno in utrujeno, tečno. Poleg tega pa sem imela želodčne težave...

Zanima me ali resnično lahko mesečni prehod energij tako močno vpliva oz. ali tega sedaj jaz kot 6 4 7 občutim toliko močneje. kakšen mesec namerč skoraj da ne zaznam nihanj.

hvala in en lep dan želim! x:)x

#1069 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. marec 2008, 19:41

pozdravljeni,

ta forum in spletne strani 9ZKI spremljam že kar precej časa, no to je lahko relativno, vsekakor že 2-3 leta. In nekatere menjave mesečnih energij zelo močno občutim. kot naprimer tole sedaj. čez vikend me je od sobote polodan tako nekaj težilo, pa ne vem niti prav kaj. Počutila sem se brez voljno in utrujeno, tečno. Poleg tega pa sem imela želodčne težave...

Zanima me ali resnično lahko mesečni prehod energij tako močno vpliva oz. ali tega sedaj jaz kot 6 4 7 občutim toliko močneje. kakšen mesec namerč skoraj da ne zaznam nihanj.

hvala in en lep dan želim! x:)x


Lepo pozdravljena, Bacci

Lepa hvala ti za tole sporočilo. Želim si več takšnih vaših iskrenih povratnih informacij, saj na ta način pomagamo nejevernim Tomažem v naši okolici.
Res ne vem Bacci, ali spremljaš le forum ali tudi spletno stran Devetzvezdni KI ?

Kar zadeva tvojega čutenja energije pa takole:
Ker je tvoja energija 6 in si letos pod vplivom energije bele vode 1, je prav gotovo mogoče, da letos menjavanja energije čutiš veliko močneje kot pa običajno. Prav lahko se zgodi, da te objamejo tudi kakšno ljubosumje, pa strah pred materialno eksistenco (dovolj denarja, kdo bo s tabo, kako boš preživela, ...... in še in še).
Kar pa se mi zdi bolj pomembno je to, da lahko ti sama, z ustreznim ravnanjem (če ga poznaš) vplivaš na svoje počutje in s tem tudi razpoloženje. Sicer pa verjamem, da ninhanja zaznaš vedno, (ali pa bi jih zaznala vedno), ko bi vedela na kakšen način opazovati.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1070 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2008, 19:43

hvala za novo celoletno napoved. x;)x

#1071 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 8. marec 2008, 20:08

hvala za novo celoletno napoved. x;)x



Hvala tebi, VilaSonca

da jo čitaš
da si pozorna
da mi to napišeš

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1072 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 10. april 2008, 09:21

Vojko - hvala za nov predvid :flowers: in lep pozdrav
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1073 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. april 2008, 22:41

Vojko - hvala za nov predvid :flowers: in lep pozdrav



O, hvala ti za pozdrav in spodbudno zahvalo.

Zanimivo, da mi je vilinčica že iz otroštva prinaša lepoto in izziv...

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#1074 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 17. april 2008, 09:56

O, hvala ti za pozdrav in spodbudno zahvalo.

Zanimivo, da mi je vilinčica že iz otroštva prinaša lepoto in izziv...

Vojko


Malenkost - je dobro vsake toliko komu pokazati da ceniš to kar dela - da lahko vrneš vsaj del tega, kar (ti) ta človek daje :)

Želim ti lep dan Vojko in uspešno še naprej :palec:
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#1075 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. april 2008, 16:46

Malenkost - je dobro vsake toliko komu pokazati da ceniš to kar dela - da lahko vrneš vsaj del tega, kar (ti) ta človek daje :)

Želim ti lep dan Vojko in uspešno še naprej :palec:



Hvala lepa, Vilinčica

Tudi sam ti želim, lep, harmoničen in prijazen dan

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0