Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#526 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 28. marec 2014, 14:18

Tole je posploševanje. Jst lahko govorim sam v svojem imenu in ja, jst vidm modo tko, kt da jo dirigirajo geji in pedofili.Nad pedofili se ne sam zgražam, ampak bi jih zatrl, če bi se dal. Nad geji se pak ne zgražam, mi pa njihov okus ni všeč. In se strinjam, da majo modni trendi velik, prevelik vpliv /žal/ na samopodobo ženskega življa /sploh mlajšega/ in tud moškega.

 

Se mi zdi, da je v vseh teh trendih prisotno izganjanje naravnega. Vse, kar je naravno pri človeku, je neestetsko. Je treba predelati, popraviti, nadgraditi, disciplinirati. Človekovo telo je samo še en neskončen trg. Zato toliko oglaševanja. Človek mora postati odvisen od posegov v telo. Večni potrošnik. Samo za to gre, po moje. 



#527 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 28. marec 2014, 14:21

Se mi zdi, da je v vseh teh trendih prisotno izganjanje naravnega. Vse, kar je naravno pri človeku, je neestetsko. Je treba predelati, popraviti, nadgraditi, disciplinirati. Človekovo telo je samo še en neskončen trg. Zato toliko oglaševanja. Človek mora postati odvisen od posegov v telo. Večni potrošnik. Samo za to gre, po moje. 

se strinjam

icon_smesko.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#528 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 28. marec 2014, 14:22

Zdaj pa grem kupit ene Veet ali Strep trakce, mogoče bo kar sladkorna pasta tongue.png



#529 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 31. marec 2014, 19:40

Sladkorna pasta rulz!!!! icon23.gif

 

OK, sem morala najprej pogledati filmček na YT, da sem sploh videla, kako se uporablja, nato jo pogreti, pa res se matraš, da tisto ven dobiš in namažeš, ker je trdo, pa res je nekaj packanja. 

 

AMPAK, drage moje, ful nese dol, res dosti več od trakcev, en nanos je bil skoraj dovolj za eno nogo (spodnji del), rdečica majhna, a brez pikic, gre dol s toplo vodo, danes sem pa gladka skoraj kot tiste pjur bjutiflirt.gif. (OK, fotošop bi še vedno prišel pravicon_smile_wink.gif).

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee tongue.png Sam govorim o bikini, ne o spodnjem delu nog. Najprej se v vroči vodi pasta sploh ni dovolj zmehčala. Nato sem nekaj sukala in vlekla, izvlekla notranjo plastično posodico (a si kupila v DM, Kleopatra, strong epil?) in tisto dala v vročo vodo, ok, potem se je zmehčala še preveč. Se je leplo na prste in nohte, čist noro smile.png. Še prej sem je nekaj za testiranje dala v mojo posodico za segrevanje voska in mimogrede je bila pasta prevroča in pretekoča. Kolikor sem vmes natrofla na pasto glih taprave temperature, da se je dala razmazat, je pa res, the best, manj boli kot vosek. Samo potrpljenje oziroma ročna spretnost iz taprve ni glih moja odlika. Sem hitro obupala in se vrnila k dobremu staremu vosku. Onemu, brez trakcev, kot že rečeno. Kupim ga celo kilo, pa rečmo da je cca 12 eur in poštnina, tako da, bom kar pri vosku. Razmišljam edino, ker mi to dobro uspeva, da bi nabavla kakšno bolj profi napravo, ki segreva vložke z voskom. Ker, najbolj na živce mi gre potem čiščenje posodice, z oljem in brišem, pa olje in brišem....Oo.gifukid.gif



#530 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 1. april 2014, 21:00

Neeeeeeeeeeeeeeeeeee tongue.png Sam govorim o bikini, ne o spodnjem delu nog. Najprej se v vroči vodi pasta sploh ni dovolj zmehčala. Nato sem nekaj sukala in vlekla, izvlekla notranjo plastično posodico (a si kupila v DM, Kleopatra, strong epil?) in tisto dala v vročo vodo, ok, potem se je zmehčala še preveč. 

Ja, DM, Cleopatra, Strong epil, rumena škatla. Sem dala v vročo vodo celo posodico, odprto. Na začetku je bila pretrda, a ko sem enkrat namazala, se je struktura spremenila in je šlo potem laže mazati. Pa res se mi zdi, da drži dlje od trakcev.

 

Kje pa nabavljaš ta vosek?


Life begins at the end of your comfort zone. 


#531 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 2. april 2014, 08:18

V spletni trgovini Fanči Ljubljana - www.zate.si.  Zelo prijazni...pokličem po telefonu in dobim tudi strokovne nasvete... Super so res. icon1_thumbup.gif



Aja, če si opazila, je sladkorni vosek  Kleopatra v zunanji in še notranji okrogli posodi, torej jz sem nekako dobila ven tisto notranjo okroglo plastično posodico in se je s tem tudi bolj segrel in stopil.



#532 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 2. april 2014, 08:38

wub.png icon1_inlove.gif schwitz.gif


prenos.jpg


#533 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. april 2014, 08:49

Heh, kako malo je včasih potrebno, da so fantje zadovoljnibiggrin.png.

 

Silvija, sem videla, hvala. Saj moram ta teden nekaj zrihtatiinno.gif. Vem, ni prava luna, ni pravo nič, a kakšno krilo bi pa kuj obleklainno.gif.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#534 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. april 2014, 06:31

Jaz imam čas, ampak samo za tvoj jezik. Potem ga bova pa še z milnico sprala wink.png

 

joj kako domišljija dela, sam pust tisto milnico, je fajn na jeziku čutit žensko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


prenos.jpg


#535 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 19. maj 2014, 22:03

jao shaman icon_smile_clown.gif

 

 

Par dni nazaj sem naletela na fotko, kako z angora zajca pulijo dlako, kao mučenje živali. Sem se takoj spomnila na tole temo icon_smile_evil.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#536 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 22. maj 2014, 10:18

Sladkorna pena se pri meni obnese samo od kolen navzdol, nikakor pa ne pod pazduho. Včeraj jokala, ko sem pulia obrvi.. bil tak dan. crying.gif

obrvi - mene najmanj boli navsezgodaj zjutraj, ko se niti umijem še ne. pojma nimam, zakaj. icon26.gif


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#537 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 22. maj 2014, 11:16

ne razumem, kako lahko boli puljenje obrvi? Pa saj ja primeš kožo - na mestu puljenja - pa nič ne boli, no vsaj mene ne.

 

Puljenje pazduh - ma ni u ludilu ne mislim tega delat, kaj je narobe z britvico?

Res pa da nisem ne vem kok poraščena, še po golenih imam vsako dlako v svoji občini whistling.gif 


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#538 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. maj 2014, 09:17

Ojejejej oj, pa kaj je z vami punce,

nimate kaj drugega za delat kot si puliti obrvi in dlačice,

raje pejt pospravljat, pa bo svet na mestu...smile.png)) tongue.pngtongue.pngtongue.pngtongue.png


dReAM

 

 

 


#539 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 23. julij 2014, 10:38

biggrin.png http://www.bonbon.si...aj=3&id=5884749

 

Tukaj pa še eno poročilo sladkorna pasta (Cleopatra rumena) vs trakci z voskom (Veet). Res se mi ni ljubilo niti pod razno, a "moj" salon je bil zaseden, pa sem si rekla, da se lahko tokrat žrtvujem za znanostbucktooth1.gif.

 

Moram reči, da je šlo hitreje s trakci in da so celo manj boleli, res pa so pustili več rdečih pik. Sicer je bila prvotna rdečica večja po sladkorni pasti, a to je šlo za rdečico kot če bi te, kaj vem, nekdo klofutnilgreenko.jpg, pikic je bilo pa tukaj manj.

 

Sladkorna pasta je pustila bolj gladko kožo, sicer pa učinkovitost tam tam, trakcem bi dala kakšno točko ali dve več. 

 

Ugotavljam, da je rezultat odvisen tudi od dolžine dlak, za daljše so očitno trakci primernejši. Najbrž je pomemben še kak dejavnik, a pustimo tisto za naslednjičicon_smile_wink.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#540 Morana21

Morana21
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 12. avgust 2014, 13:08

Hej,

mogoče katera ve za kak fajn kozmetični salon v Ljubljani, za brazilsko depilacijo? In seveda da cene niso preveč katastrofalne :)
 



#541 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. avgust 2014, 13:22

Morana, po moje je vsak salon, ki to dela, strokoven, kar pokliči nekaj salonov in preveri, mislim, da brazilske ne delajo vsi.

 

Anne, v drugi rundi preizkušanja sladkorne paste Cleopatra sem veliko bolje zadela temperaturo (pozabila naročit moj standarden vosek), je bil uspeh boljši. Vendar ga ne uspem dobro nanesti, težko ga je razporedit na kožo (ali spet meni še ne gre) in je bilo zato posledično dosti več vraščanja dlak. Sicer te težave nimam, ker z voskom sem res že pravi profi. 

 

Puljenje obrvi mi nič ne stri... icon26.gifflower.gif



#542 Morana21

Morana21
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 12. avgust 2014, 13:25


Morana, po moje je vsak salon, ki to dela, strokoven, kar pokliči nekaj salonov in preveri, mislim, da brazilske ne delajo vsi.

 

Anne, v drugi rundi preizkušanja sladkorne paste Cleopatra sem veliko bolje zadela temperaturo (pozabila naročit moj standarden vosek), je bil uspeh boljši. Vendar ga ne uspem dobro nanesti, težko ga je razporedit na kožo (ali spet meni še ne gre) in je bilo zato posledično dosti več vraščanja dlak. Sicer te težave nimam, ker z voskom sem res že pravi profi. 

 

Puljenje obrvi mi nič ne stri... icon26.gifflower.gif

 

Bom.

Zdaj malo brskam. Samo sem mislila, če se morda najde kak osebek, ki svetuje kako fajno kozmetičarko v okolici Ljubjane hehe smile.png



#543 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. avgust 2014, 13:31

Če bo katera imela info,  se bo itak oglasila wink.png . Drugač pa, saj boš videla, kr sprobat je treba, itak se vsak kje drugače počuti, glede na svojo lastno zaznavo in sprejemanje...



#544 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 12. avgust 2014, 14:34

biggrin.png http://www.bonbon.si...aj=3&id=5884749

 

Tukaj pa še eno poročilo sladkorna pasta (Cleopatra rumena) vs trakci z voskom (Veet). Res se mi ni ljubilo niti pod razno, a "moj" salon je bil zaseden, pa sem si rekla, da se lahko tokrat žrtvujem za znanostbucktooth1.gif.

Da še zaključim svoj poskusicon_smile_wink.gif  - menim, da je sladkorna pasta vseeno bolj učinkovita, pri meni je bilo manj vraščanja (zanimivo, Silvija) in mislim, da je pobrala tudi več dlak, morda celo počasneje rastejo. Res je bolj zamudno in se moraš navaditi, a po tem enkratnem dogodku lahko dam kakšno točko več njej. 

 

Hej,

mogoče katera ve za kak fajn kozmetični salon v Ljubljani, za brazilsko depilacijo? In seveda da cene niso preveč katastrofalne smile.png

Poglej tukaj: 

http://www.kozmetikalavanda.si/

 

So v Šiški, cene normalne, prej nizke proti ostalim salonom, zelo prijazne punce, za brazil uporabljajo Perron Rigot vosek, ki je boljši v vseh pogledih. Vsake toliko imajo akcijo, sedaj je to poletna ponudba, poglej na spletu. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#545 Morana21

Morana21
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 12. avgust 2014, 22:51

Da še zaključim svoj poskusicon_smile_wink.gif  - menim, da je sladkorna pasta vseeno bolj učinkovita, pri meni je bilo manj vraščanja (zanimivo, Silvija) in mislim, da je pobrala tudi več dlak, morda celo počasneje rastejo. Res je bolj zamudno in se moraš navaditi, a po tem enkratnem dogodku lahko dam kakšno točko več njej. 

 

Poglej tukaj: 

http://www.kozmetikalavanda.si/

 

So v Šiški, cene normalne, prej nizke proti ostalim salonom, zelo prijazne punce, za brazil uporabljajo Perron Rigot vosek, ki je boljši v vseh pogledih. Vsake toliko imajo akcijo, sedaj je to poletna ponudba, poglej na spletu. 

 

Predlagam salon Apolonija na Cigaletovi. Dela mlada simpatična punca, prijetna in pomembno, zanesljiva. Cene niso nabite, ampak sredina. Brazilo naredi globoko kot rečeš, brez sramu in obotavljanja. Meni je prva in edina izbira wink.png

 

Predlagam salon Apolonija na Cigaletovi. Dela mlada simpatična punca, prijetna in pomembno, zanesljiva. Cene niso nabite, ampak sredina. Brazilo naredi globoko kot rečeš, brez sramu in obotavljanja. Meni je prva in edina izbira wink.png

 

oo, superca. Hvala vama! :)



#546 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. september 2014, 07:45

w.jpg


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#547 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. september 2014, 07:52

ne, ne, ne! Noben "winter is coming", jaz mam še rjave nogice, super za opomnik, še danes se naročim - za jutri seveda :-)

 

zame velja, da je kontinuiteta pomembna. Drugače boli za popiz.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#548 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 10. september 2014, 09:51

ne, ne, ne! Noben "winter is coming", jaz mam še rjave nogice, super za opomnik, še danes se naročim - za jutri seveda :-)

 

zame velja, da je kontinuiteta pomembna. Drugače boli za popiz.

bravo , tole čakam! oziroma sem čakal!

 

še!

 

Torej salon Apolonija naredi brazilo, kak že?


prenos.jpg


#549 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 10. september 2014, 10:03

bravo , tole čakam! oziroma sem čakal!

 

še!

 

Torej salon Apolonija naredi brazilo, kak že?

to je edinstvena in neponovljiva izkušnja, vsekakor jo MORAŠ preizkusiti.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#550 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 10. september 2014, 10:26

biggrin.png 

Po pravici mi ni jasno, kako tipi prestanejo to, a vem, da obstajajo junaki, ki se podvržejo temu.


Life begins at the end of your comfort zone. 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0