Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn v četrti hiši


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#1 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. marec 2002, 01:00

Kakšne težave, blokade povzroči tranzitni saturn v četrti hiši, natalno se nahaja v sedmi, vladar četrte je merkur, ki je natalno v drugi hiši?

#2 elizabeta

elizabeta
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 104

Objavljeno: 14. marec 2002, 01:00

Saturn-vladar mojega Sonca:)) Je kot učitelj, ki ima trdo roko, ali palico in nas kaznuje in uči. Nas testira in področje hiše je tisto, kamor je usmerjena naša pozornost.
Za nas je bolje, da ga čim preje sprejmemo in se od njega učimo. Brez Saturna nas ne bi bilo /vsaj ne v taki obliki/.
Četrta hiša kaže na naš dom, intimo, čustva naš notranji svet. Ob prehodu skozi to hišo Saturn testira naš mir, čustva, dom,... . Tu se soočamo s preteklostjo, družinskim okoljem, z občutkom varnosti. Za nas postane to kar naenkrat velik vprašaj??? Ali pripadamo tej družini, kaj je naše bistvo, kaj je z mojimi čustvi, kaj je z mojo varnostjo... .
To je čas ko se lahko poglobimo v svojo notranjost, v svoja čustva. Lahko rešimo odnos do staršev in vsega kar je z njimi povezano. Treba je preučiti notranje in zunanje odnose. In če je ta struktura grajena na slabih tleh, potem imamo zdaj idealno priložnost, da vse to prenovimo, prestrukturiramo. In tako bomo zopet modrejši in močnejši!




E.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

Tudi tale ni zanemarljiv - zagotovo ima se kdo to - ki morda ravno zdajle v tem trenutku vneto objavlja vprasanje. ;)))

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

JAaa, kaj pa Saturn v 9h Dvojčih....kdaj se tole razgibano obdobje končujeObjavljena slika
P°k0w<


#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

Razgibano, ja... Potem pa te ravno vlece na kaksne poti, pa ravno kaj zoprnega se ti potem lahko dogaja na teh podrocjih...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

Aja - v Dvojckih bo do Junija.

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. marec 2003, 01:00

jah zoprnga, nevem..sem vedno v pripremi, sam prav fulk mora skakat zravnObjavljena slikaMenim, da je tezko se kaj novga se lotit, ker pač kerObjavljena slika Nevšečne stvari, ki nujne zarad preobrazbe; mordaObjavljena slika
P°k0w<


#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. marec 2003, 08:17

Poznam primer, ko mu je zdaj dve leti tranzitiral saturn preko desete hiše, dvojček po soncu je delal na področju službe trdo, trdo. Vpisal se je poleg službe še na en faks, tako,da se je vse vrtelo samo okrog dela. Zdaj si lahko obeta " ta pravo" resnično direktorsko mesto. Bravo. Mislim,če se pod tem tranzitom saturna potrudimo bomo nagrajeni, če pa ne naredimo nič, so samo težave in nobenega napredka. Mislim, da to drži pri prehodu skozi katerokoli hišo.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. marec 2003, 09:15

Tocno tako, Lunca!

Je pa seveda vseeno nekoliko mocnejsi cez MC (sploh, ker gre ravno za Saturna, vladarja)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 31. marec 2003, 09:10

Hmmmm, pri meni saturn tranzitira sedmo hišo. Ni čudno, da imam vraga in pol pri hiši :vragec:
Dobesedno preizkuša hmmm. Upam, da se bo čimprej premaknil kam...bilo kam x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#11 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 31. marec 2003, 14:24

....v svoj svet, natali x:Dx

#12 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 31. marec 2003, 22:11

.....ja, junija nekje.....je Marsa zapisala....do tedaj pa:)))
ej....bo pa potem v osmi hiši...kaj pa pol????

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. april 2003, 13:39

Nataly, poglej kdo je vladar tvoje osme hiše, kje imaš natalno saturna, kako sta z vladarjem osme hiše aspektirana in kmalu ti bo jasno kje bo blokada.

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. april 2003, 07:47

No vladar 8.hiše je rak...se kar bojim pokomentirati to...(natalno nimam ničesar tukaj)...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. april 2003, 08:20

Vladar raka je luna, nek drugačen način čustvovanja, ohladitev nekih čustev, važno kje natalno luna je.

#16 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. april 2003, 07:41

Luno imam v devici - 10.hiša.
Aha ohladitev....no.... :xx!:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. april 2003, 09:16

Ne bo hudega, saj je samo poslovno področje, mogoče kakšna čustvena blokadica z enim od staršev?
Nataly tvoja racionalna lunca v devici ne bo zelo prizadeta. Nč bat. x;)x

#18 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. april 2003, 11:02

Sem že boljše volje x:)x .
Hvala ti lunca x8Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#19 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 4. junij 2004, 09:38

Čeprav se mi zdi, da smo nekje že imeli temo Saturn v 9. hiši, je zdaj ne najdem.

Imam prijateljico, ki ima Saturna v 9.h in se je preselila in ustanovila firmo v tujini, roditi otroka je prišla v domovino.

Kot da ji je tujina usojena. In seveda ji vlada Saturn 4.hiši in vkleščeni 3.
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#20 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 4. junij 2004, 21:00

Imam prijateljico, ki ima Saturna v 9.h in se je preselila in ustanovila firmo v tujini,roditi otroka je prišla v domovino.

čemu pa to, se zarad tega tut planeti spremenijo, ufaa..hmm....
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#21 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. junij 2004, 05:12

Jaz ga imam blizu poldneva v natalni, trenutno pa v 4.hiši, pa vem, kaj sledi...."tu čiči, pa čaki", saj to je sreča, ker gre naprej, pa je treba izkoristiti tudi njegove pozitivne lastnosti, x;)x

#22 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. junij 2004, 06:40

Ko je šel meni Saturn čez 4.hišo, sem kupila stanovanje. Doma so se pa začeli problemi, prepiri. Zbolela mi je mama... :C:

Moj natalni Saturn je pa v 1.hiši.
Dum spiro, spero.

#23 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. junij 2004, 07:28

Žal mi je za mamo, torej je pri tebi definitivno 4.hiša mati, oče pa 10.hiša x;)x

#24 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 5. junij 2004, 11:46

Žal mi je za mamo, torej je pri tebi definitivno 4.hiša mati, oče pa 10.hiša x;)x

Mislim, da sem vedno imela samo mamo...na očeta pa slabe spomine... x:)x
In si dostikrat nisem čisto na jasnem kdo je v 4. in kdo v moji 10.hiši !!!
Dum spiro, spero.

#25 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. junij 2004, 11:52

Sem se spomnil ob tebi, ko mi tranzira tale ata Saturn/04, da je v tem obdobju moja mati tudi nekako na slabšem, kar se tiče zdravja, naj hitro mine.....če je tako, kot praviš je že sigurno tvoja in moja 4. hiša mati, kar pa pri vseh kartah ni, je pa res pri večini x:)x ....lp, B. x;)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0