Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#76 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. februar 2004, 21:28

Saj je prav, da se zabavaš, ampak nocoj se še za nianso bolj kot ponavadi....nič ni narobe, da ne boš kaj mislila, le lep večer tebi in tvojim x;)x :palec:

#77 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 23. februar 2004, 21:33

Pa res, tole(nova ikonca!) je bilo pa v trenutku moje objave, ampak Marsa s tem žuganjem, no ne vem, kaj si takrat ali zdaj mislila x?x saj sem rekel nagajivo, saj grem spat, ker ne smem zamuditi jutranje telovadbe.....lahko noč lunatki x;)x :palec:

#78 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:23

Se sprasujete, zakaj vlece lunin.net skor vsak dan tak0 pocasi, ker je treba nabaut hitrejsi server...

#79 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:33

Se sprasujete, zakaj vlece lunin.net skor vsak dan tak0 pocasi, ker je treba nabaut hitrejsi server...

:vragec:


k bosh pr svojih "AVTORSKIH" fotkah bl skromna,
bo tut cajt manj skromen

666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#80 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:51

k bosh pr svojih "AVTORSKIH" fotkah bl skromn,
bo tut cajt manj skromen

Marš Ahutk, jest svoje slike vedno mecem stran!...( sm jih sploh vedno nekak matau dol..pejdi mau na obhod....) ti mas se vedno VECJE Na zalogi tamle,..pa tut prasel nisi,ce jih lahko objavis...sm jest zmrn ,..brez tvojega 0kusnega˝ pokroviteljskega zdraha :xx!:

#81 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:52

Ja, tako nekako je TUDI.

Vseeno pa ni samo to, ceprav je res, da vcasih totalno pretiravate s fotkami in velikostjo in citiranji vseh citiranj citiranj. xrolleyesx

Vcasih kolnem, potem pa grem se kam drugam (recimo najdi.si, ki je med najsolidnejsimi) in je isto - se ne odpre - iz cesar potem sklepam, recimo, da so tudi oni na siolu in da je siol 'dol'.
Ali kaj takega.
Vcasih kaj pedenajo na serverju, ki nas gosti (s tem da LN je tam v gosteh po prijateljski ceni, jemlje pa placa kot taveliki, to si niso sploh predstavljali :eek:)...
LN ima ful podportalov, naenkrat je recimo povprecno samo na F po 30 ljudi, v Lunci, na Novicah, na Koledarju, v mislih, obrne se po pribl. 25 - 30.000 strani na LN DNEVNO.

Treba pa bo, seveda. In tudi bodemo. Samo ko bo cas(h). :palec: x8Dx x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#82 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. februar 2004, 13:58

k bosh pr svojih "AVTORSKIH" fotkah bl skromn,
bo tut cajt manj skromen

Marš Ahutk, jest svoje slike vedno mecem stran!...( sm jih sploh vedno nekak matau dol..pejdi mau na obhod....) ti mas se vedno VECJE Na zalogi tamle,..pa tut prasel nisi,ce jih lahko objavis...sm jest zmrn ,..brez tvojega 0kusnega˝ pokroviteljskega zdraha :xx!:

:vragec:


odplakn se poko-WC....
moja nbena ni vechja od 30kilo


666 zlodejou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#83 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. februar 2004, 14:08

ja, tAKO NEKAKO JE TUDI, JA. me veseli˝,da neki je takega...oz. da se vsaj ve!
zakaj pa si ne dovoliš to mau Sama skrčit...Je to tako težko..... xscratchx

ahutk, pejdi mau na obhod, no..pa boš vidu...ene dve sta še gor taki.....

#84 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 14:36

Je to tako tezko?

Ja, to je tezko.
SAMO POPRAVLJANJE ene samcate teme mi vzame tudi vec kot pol ure. Ene. Popravila pa sem jih, odkar smo se preselili, kakih 200-500 morda.
Vsak posamezen post (pa se - kot opazas, se pocasi odpira).
Da odgovorim na maile, porabim uro (ali vec, odvisno, koliko je konkretnega, kar pomeni, da porabim pol ure, da pocistim spame in podobno). Da zrihtam Novice, kake pol ure. Da potrdim in spedenam Lunco, kako uro - ce je kaj za pakirat (LK), se dodatna ura.
Forum mi vzame cistega povprecno uro do dve (ali vec, ce delam kaj takega) dnevno.
Strinjas se najbrz, da je kul in smotrno poceti se kaj za cash - zdaj mi pa pokazi ta moj odvecni cas, pliz?
Imam pa tudi soloobveznega otroka - s svojimi zahtevami. Torej dve dodatni uri za vijevaje v mesto in nazaj.
Tamali je povprecno eno uro do dve dnevno na netu (z mojega racunalnika).
Na kako zaloizbo skocit... par telefonskih... vse je cas...
Nekateri nimamo prevec casa.

Podatki nekaj govorijo. 30.000 strani devno obrnjenih na LN ne pomeni samo podatka, da se zdaj hvalim.
Pomeni, kaksen pretok je to ljudi - in tako seveda je nenehno nekaj, ki potrebuje ukvarjanje.

Za tele fotke sva preventivno 'poskrbela' s tem, da se jih ne da objavljat v vsakem forumu. In podobno.
Vsake toliko blago omenim, pa vas ne zanima. Ignorirate to.

Ravno zato sploh ne hodim v sliko dneva... in v kaksne teme, ker se mi ne da zagledat ful ogromnih fotk - ker se vcasih preprosto nimam casa se s tem ukvarjat - kot tudi ne z vsemi besednimi dvobojevanji na forumu.

Tole razlagam predvsem zato, ker ce je ze tema - da je tu in da se ve.
Nic pa si ne delam utvar, da bo s tvoje strani to prebrano ali postekano.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#85 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 17:40

Oj, bomo videli, kaj bo s tem... tudi osebno maram fotke, samo potem je tezko... hm, tole mero vzpostavljati...

Nekaj pa sem hotela - pa ne bom nove teme odpirala, ker se ni v tej fazi in bi bil naslov zavajajoc celo, pravzaprav (ker bi mislili, da gre ze za nove, ker je velik interes):
namrec - LN Novice (se vedno jih pedenava, jasno, intenzivno, to bo noro zrihtano) - ampak tele 'ta stare', zdajsnje - nekaj ne dela, niti se ne odpre cela stran, v administracijo sploh ne morem - tako da se opracicujem vsem, ki ne morete vpisati dogodkov in jih tudi ne najti, tisti, ki vas zanima.

Zelo kmalu bo to povsem v novi podobi in vsem (tudi zato zdaj ne popravljava in ne urejava obstojecih).
Hvala za razumevanje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#86 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. februar 2004, 17:42

:vragec:


malenkost... x:)x x;)x


666 razumevajochih
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#87 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. februar 2004, 17:43

x:px x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#88 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. februar 2004, 10:11

x:)x

zanima me nekaj stavri v zvezi z OS. sporočila sem sproti brisala, pa mi vseeno kaže, da je moj box zaseden cca 80%. mogoče sem kaj naredila napačno? očitno se nekje ne znajdem al pa podatki o polnosti ne kažejo prav x:Ix . kakšen nasvet?

hvala za odgovor in pomoč x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 10:13

Amis - ves kaj je najbrz... Ti si zbrisala najbrz samo Inbox - ne pa tudi 'Poslano' (morda pa si celo kaj shranjevala v arhiv) - to tudi jemlje prostor.
Najbrz je to, poglej. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:10

:vragec:


tehnichno vprashanje:
zakaj sneg pada in ne frli,
zakaj dezh pada in shchije,
zakaj sonce sije in ne sveti,
koliko je tezhka prazna luna,
zakaj so marsovci zeleni in chrni,
zakaj mora bit aakhut zdej klele namest u postli?


666 zlodejeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:14

:vragec:


zakaj mora bit aakhut zdej klele namest u postli?


666 zlodejeu....tralala

Bogi. x;)x x:)x

p.s. marsovci so pa zeleni, ker so po 9 zvezdnem ki-ju 4 - temnozeleno drevo. x^x x8Dx
ostalo pa se mi ne da spomnit kaksne fore zdajle... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:24

:vragec:


jst sm pa najbl rachunu na un odgovor o prazni luni....c c c horo®skoparke x:)x x;)x


666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#93 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. februar 2004, 11:57

marsa hvala! kje pa najdem poslana sporočila? ne vidim ikonce za to. še malo pomoči, prosim x:Ix
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#94 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 12:02

Tam imas na desni strani (osrednja stran OS sporocil oz. Inbox), tik nad datumi - SKOK V MAPO - in gres v 'poslano'. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#95 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. februar 2004, 13:12

najlepša hvala, marsa x:Xx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#96 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 26. februar 2004, 18:40

Hm. Ne vem, če je vprašanje primerno za tole rubriko, sam včasih me ene stvari spravjo v strašanske dvome in depresijo.
Problem je v tem, ker jemljem stvari preveč dobesedno. Včeraj sem se npr. čisto zmedel, ko mi je nekdo voščil lahko noč. Najprej sem pomislil, da mi skuša zakomplicirati življenje. Naj grem zdaj noč tehtati, da bom vedel, ali je lahka ali ne? Kako se sploh noč stehta?
Potem sem razmišljal naprej. Hm. Predpona "lahka" je zelo varljiva, zlasti če jo damo npr. pred besedo ženska. Lahko noč. Hm? Mi torej želi razuzdano noč?
U glavnem - nč ne štekam in zmeden sem. V lajfu se nikakor ne znajdem. Mi lahko pomagate s kakšnim dobrim nasvetom? :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#97 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. februar 2004, 18:50

Nosorog! x:o)x

Olajsano, ko takole zadihas (pac olajsano) - zato 'lahko' noc. :palec:

Amis - kadarkoli, malenkost! :palec: :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#98 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 26. februar 2004, 20:19

[quote name='nosorog' date='26. Feb 2004 ob 18:41']Hm. Ne vem, če je vprašanje primerno za tole rubriko, sam včasih me ene stvari spravjo v strašanske dvome in depresijo.
  Problem je v tem, ker jemljem stvari preveč dobesedno. Včeraj sem se npr. čisto zmedel, ko mi je nekdo voščil lahko noč. Najprej sem pomislil, da mi skuša zakomplicirati življenje. Naj grem zdaj noč tehtati, da bom vedel, ali je lahka ali ne? Kako se sploh noč stehta?
Potem sem razmišljal naprej. Hm. Predpona "lahka" je zelo varljiva, zlasti če jo damo npr. pred besedo ženska. Lahko noč. Hm? Mi torej želi razuzdano noč?
U glavnem - nč ne štekam in zmeden sem. V lajfu se nikakor ne znajdem. Mi lahko pomagate s kakšnim dobrim nasvetom? :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:[/quote]
[QUOTE]

:eek: :sori:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#99 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. februar 2004, 20:23

Nosorog, vedno znova me navdušuješ s svojimi komentarji.. :palec:

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#100 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 26. februar 2004, 22:08

Nosorog, hehehehehehehehehhehe.........ma ti pa si taprav............zdej bos pa gruntu, kaj sem hotla s tem povedat..... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx Dober si! (za pojest!) x;)x x8Dx
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0