Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#1926 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 16. januar 2013, 21:07

Lahko ustvariš temo s popolnoma istim naslovom, če želiš. Me ne moti.

Če imam pravico bisati temo , ki sem jo ustvarila, za kaj te pravice ne bi uporabila, če mi je jasno, da sem naredila napako.

Ni ne prva ne zadnja tema izbrisana.

In to je eden od načinov zavedanja, da je vse minljivo, kajneda.

 

Ne, ne želim. Niti nisem pisala vanjo.

Preprosto ne zdi se mi fer, ker z brisanjem teme se ne briše samo svojih komentarjev, pač pa tudi druge. Zaradi neke muhavosti, ki se jo proba zaviti sedaj v duhovnost.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1927 Nada7

Nada7
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 414

Objavljeno: 17. januar 2013, 21:21

koliko smeškov je dovoljeno?

Da vem, koliko jih izbrisati



#1928 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 31. januar 2013, 12:45

...Eno tehnično vprašanje...pa če lahko kakšen odgovor;

 

V mojem polju se od včeraj ne pokaže ikona za ocenjevanje....

Tam, kjer je prostor in oranžno polje za všečkanje  je prazno brez oznake......Sama sicer vidim pri drugih to  možnost ...pri meni je pa ni...

 

Kdo ve kaj bi lahko bilo narobe?

 

Pozdravček


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#1929 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 31. januar 2013, 13:17

Sama sebi ne moreš dati ocene wink.png.

 

Tako je (vsaj pri meni) že ves čas, pri ostalih postih vidiš gumb Všeč mi je, pri sebi pa ne. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1930 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 31. januar 2013, 13:33

...Ne Anne upam , da se hecaš......

Gre za to, da nimam tud polja...da bi videla kdo je mene ocenil...za to gre...wink.png ..nimam pregleda...ne vidim kdo me je ocenil....to sprašujem.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#1931 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 31. januar 2013, 13:46

Jaz to vidim, tik nad gumboma za citiranje. 

 

Imaš pa ti malo širši podpis, zato je najbrž ta zapis malo višje.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1932 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 31. januar 2013, 14:12

...Ma ne ...Nič nimam ...nad črto je prazno...brez vsega

...Ne izpišejo se mi imena ...od včeraj ....prej sem imela ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#1933 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2013, 14:25

Aja si jih videla... ker sem že hotla napisat, da mogoče jih pa zato ne vidiš, ker jih ni. icon_smile_clown.gif

Ker jih tudi jaz ne vidim.

 

Saj jih boš spet videla, najbrž.

 

 

Priporoćam da vsake toliko izbrišete kukije in mal resetirate vse skupaj, ker kadar je takole kaj narobe, je največkrat kaj, kar nima zveze s stranjo samo oz. ima z nekopatibilnostjo katerih programov oz. nadgradenj teh programov oz. sistemov.

 

Recimo če ti ga sračka v mozili, greš na 'orodja', 'počisti nedavno zgodovino', obseg brisanja 'vse', klikni na puščico 'podrobnosti', izberi 'piškotke' in 'predpomnilnik' in 'počisti vse'.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1934 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 572

Objavljeno: 31. januar 2013, 14:40

....Aha...Marsa...hvala...icon1_wink.gif

Se bom zvečer mal s tem pozabavala....

Možno, ker mi skozi nekaj prihaja...naj posodobim...verjetno tudi počistim ...pa sem kar ignorirala.....icon_smile_clown.gif ....

 

Zdej grem pobegnit na sooonceee ...jupi krog 10km....icon_smesko.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#1935 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. januar 2013, 14:48

Možno, ker mi skozi nekaj prihaja...naj posodobim...verjetno tudi počistim ...pa sem kar ignorirala.....icon_smile_clown.gif ....

icon_smile_clown.gificon_smile_wink.gif

poznam to ;~)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1936 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 31. januar 2013, 15:03

Pojdi na svoj profil in v levem meniju izberi Lajke, tam bi morala videti, za katere poste si jih dobila in od koga. Nato pa pojdi na tisto temo in preveri, če vidiš enako kot v tem meniju.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1937 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 1. februar 2013, 06:29

Jaoooo, kaj je zdaj tooo ???

 

Ko se odjavim, in ko naslednjič odprem stran luninega foruma, sem avtomatsko spet prijavljen ???

 

To ti morjo eni hekerji vdirat prek neta , tvojga čarunalnika , na vsa področja , Marsa ... zgleda ! :/

 

Daj, naj ti oni tvoj heker to preveri, drugač nevem kaj bom mogu narest .

 

Ker sem zdaj že avtomatsko prijavljen že na večih računalnikih - non stop !!!  :(

 

Kaj naj to zdaj pomeni ??

 

Upam, da kaj kmalu raziščete to .

 

Hvalaaa .

 

Brat Bošt' .

 

Lp + #



#1938 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2013, 10:21

Joj Marsa, meni pa ni fajn sad.png

Tole osveževanje, iskanje novih objav,

nič več ne najdempevc.jpg

 

Se da kje "naštelat", da ko kliknem na "Več - Nove objave", da bi mi pokazalo vse, tudi tiste, v katere sem pred kratkim komentirala

ali pa tiste, ki sem jih sicer že prebrala,

pa me npr. kasneje prime, da bi kaj napisala,

jih pa ne najdem (niti približno) iz prve, ker ne vem na pamet kje, v katerem razdelku se katera tema nahaja

?

 

pevc.jpg


... Say what you mean
And mean what you say ...

#1939 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 1. februar 2013, 10:35

Ko klikneš zgoraj na forumu v najvišjem meniju Nove objave, imaš levo meni, kjer izbereš Po vrsti vsebine - Forumi, potem pa lahko še Po datumu izbiraš različne možnosti (neprebrana vsebina, novo od mojega zadnjega obiska, v zadnjih 24 urah ipd). Na koncu imaš še Drugo, kjer lahko izbereš Teme, v katerih sodelujem.

 

Za teme, kjer si pisala, pa lahko zgoraj pri svojem profilu klikneš na puščico in izbereš Moje objave, nato imaš možnost Objave in teme, Samo teme ali Samo objave. Lahko pa greš tudi na svoj profil in v levem meniju izbereš Objave.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1940 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 1. februar 2013, 10:42

w00t.gif

 

Ok, opravičujem svojo neumnost.

Računalniško polapismena bucktooth1.gif

 

... al pa kot konj s plašnicami - malo premalo brskampevc.jpg

 

 

Hvala!!flowers.gif


... Say what you mean
And mean what you say ...

#1941 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2013, 11:08

Hvala, ker si razložila, Anne. :)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1942 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 12. februar 2013, 09:03

Kaj se pa to pravi, kar zahtevaš  ohmy.png  predrzen nehvaležnež


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1943 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. februar 2013, 10:47

Ja, več vas je javilo ta problem.

 

Ali se že ureja ali pa se bo čimprej ko bo to mogoče.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1944 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. februar 2013, 13:48

Tvojih zasebnih sporočil seveda ne more nihče brati, ne glede na to, ali si prijavljen ali odjavljen.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1945 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2013, 14:06

aja, seveda, nisem na to pomislila.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1946 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2013, 14:22

ja itak, saj pravim, sploh nisem na TO pomislila...

Ker sem vedno imela svoj računalnik in dostopala samo z njega, izjemoma če pa sem z drugega (recimo pri frendi), pa je itak taka kot jaz in ne bi brala ničesar mojega. Če bi videla da je kaj odprto, bi pač zaprla.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1947 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. februar 2013, 14:49

vidiš pa res.

če ne veš, kakšne vse situacije so možne, iz istega razloga nanje ne moreš pomislit. smile.png
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1948 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 17. februar 2013, 10:07

Mislim, da je všečkov 5. Se pa očitno resetira po 24 urah - če jih torej zvečer uporabiš 5, jih zjutraj nimaš več, čeprav je nov dan.wink.png

 

Saj nisem sama pogruntala tega, je nekdo enkrat napisalinno.gif 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1949 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2013, 10:51

5 je malo malo...

po mojem bi blo kul 10. Mogoče pa je tud skladno s statusom (da se to veča iz pametnih razlogov), ampak čudno, ker Lili Mai recimo ima veliko število postov in *visok* status.

 

Bova preverila oz. pogledala, kako pa kaj in kaj se še kej da. :)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1950 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2013, 11:36

OK, bomo vidl kako pa kaj.

 

Ja, luštno je pluse popat. :)


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0