Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tehnično vprašanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
2057 komentarjev na to temo

#1951 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 28. marec 2013, 07:28

Zakaj ste izbrisali temo Zadržana osebnost v Astrologiji?



#1952 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. marec 2013, 10:08

Zakaj ste izbrisali temo Zadržana osebnost v Astrologiji?

Na prošnjo avtorice teme.


*

"... Uredništvo si pridržuje pravico do brisanja objav iz kakršnihkoli razlogov."


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1953 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 28. marec 2013, 10:17

Na prošnjo avtorice teme.


*

"... Uredništvo si pridržuje pravico do brisanja objav iz kakršnihkoli razlogov."

 

a je bla tko zadržana, da je ratala še sama seb dolgočasna huh.png


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1954 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 28. marec 2013, 17:44

Zadnje čase je res ogromno spema. Ne prijavljam vedno, ker predvidevam, da ostali oziroma da Marsa vidiinno.gif. Na forumu Financ so uvedli potrditev postov novih članov: http://forum.finance.si/?t=154148.

 

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi tudi tukaj uvedli kaj podobnega, mislim, da je manj dela kot pa z iskanjem in brisanjem spemov ter spemerjev. Tako tudi hitro vidiš, kateri novi člani so namenjeni točno temu in jih lahko hitro odstraniš (predvidevam, da se to da). Vem, da forum gostuje in da mogoče vse možnosti pač niso na voljo, ampak za premisliti pa jewink.png

 

Dostavek - prav bi prišla tudi hitra opcija prijavi, da ne rabiš odpreti teme in potem prijaviti. Recimo ko samo razširiš novo temo ali pa če bi kar ob robu lahko obkljubal in potem spodaj kak gumb prijavi, pa imamo več muh na en mahgreenko.jpg


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1955 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 703

Objavljeno: 28. marec 2013, 18:35

sploh nisem vedu, da kdo še bere finance...

samo spamerji med sabo še zgleda


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#1956 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. april 2013, 15:12

Zgornjemu predlogu dodajam v premislek še potrditev novih tem.

 

To je sicer bolj tricky kot odobritev postov novih članov, saj bi lahko nek star član v pričakovanju hitrih odgovorov namesto odpiranja nove teme, ki še ne obstaja, te zadeve pisal v druge teme.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1957 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 3. april 2013, 15:15

aha ... to bi bila dobra rešitev icon1_thumbup.gif



#1958 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 8. april 2013, 20:21

Zadnje čase je res ogromno spema. Ne prijavljam vedno, ker predvidevam, da ostali oziroma da Marsa vidiinno.gif. Na forumu Financ so uvedli potrditev postov novih članov: http://forum.finance.si/?t=154148.


Ne bi bilo slabo. IMO še bolje, kakor potrditev tem. Ne samo zaradi tega, kar si navedla, pač pa če spamer ne more odpret teme, lahko še vedno posta v že odprtih (v primeru, da bi se upoštevalo samo en predlog; morda pri naslednji nadgradnji tongue.png)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1959 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. april 2013, 10:18

Hm, obstajajo različni sistemi in v vsakem se da najti luknje in jih obiti, sesuvati itd.

Tako da finta ni v sistemih, pač pa v ljudeh.

Primer: Na Islandiji je drugačen sistem, kot v Sloveniji; na Islandiji pa so tudi drugačni ljudje, kot v Sloveniji.

 

 

Katerikoli forumski sistem je bil tu, je še vsak bil na nek način zlorabljan in zlorabljen, ali pa so se pač zgolj izkoristile s strani obiskovalcev oz. članov možnosti, ki jih je nudil.

Tako je tudi zdaj.

 

Na Financah imajo drugačen forum, kot je tu.

Tu sva se zdaj odločila za takega.

 

Ko bi ga (če ga bomo) spremenili kdaj, se bo našlo kaj drugega, da se bo sesuvalo.

Podobno kot je zdaj; ker ni več možnosti minusiranja, se zdaj pač prekomerno plusira, da se bo kasneje to lahko problematiziralo (kar se je zgodilo pravzaprav zdaj in tu).

 

Takšno smo že imeli; člani so/ste objavljali (z različnimi nicki) raznorazen spam, da so/ste ga (pogosto celo isti člani) prijavljali in kazali nanj, češ, kako je pospemano.

Zdaj je zelo podobno.

 

Če pa kdo dejansko misli, da uletavajo z vsega sveta (!) na LNF, zato ker morajo ravno tu nadnujno objaviti ugg boots ipd. in zraven še stiskati članom minuse (zdaj pač pluse, ker se minusov več ne da uporabljat in jih tako tudi ne več problematizirat), je milorečeno naiven.

 

Skratka, sistem je tak, kot je.

(ljudje pa tudi)

Do nadaljnjega pač ostaja tak(o).


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1960 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 10. april 2013, 10:57

Meni neki spamerji dajejo pluse icon_smile_clown.gif

Se še komu to dogaja?

biggrin.png Mogoče želijo upravičiti svoj obstoj.

 

Hm, obstajajo različni sistemi in v vsakem se da najti luknje in jih obiti, sesuvati itd.

Katerikoli forumski sistem je bil tu, je še vsak bil na nek način zlorabljan in zlorabljen, ali pa so se pač zgolj izkoristile s strani obiskovalcev oz. članov možnosti, ki jih je nudil.

Tako je tudi zdaj.

 

Če pa kdo dejansko misli, da uletavajo z vsega sveta (!) na LNF, zato ker morajo ravno tu nadnujno objaviti ugg boots ipd. in zraven še stiskati članom minuse (zdaj pač pluse, ker se minusov več ne da uporabljat in jih tako tudi ne več problematizirat), je milorečeno naiven.

Če tole dvoje skupaj berem, lahko razumem, da Lili oglašuje Luis Vuittona (za Uggice je že malo toplo) in si daje plusetongue.png 

 

Mogoče sem res naivna, ampak ne vem, kdo drug kot spemer (pač z vsega sveta) bi oglaševal karkoli pač že tu gor.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1961 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. april 2013, 11:46

Anne, reciva tako: dejstvo je, da se je to pojavilo kot problem (jaz pa sem v bistvu samo čakala, kdaj se bo to zgodilo).

Tudi meni namreč skriti spemerski oboževalci z vsega sveta pritiskajo pluse in sem kot rečeno samo čakala, kdaj se bo to izpostavilo kot problem. Ker minusi se zdaj pač ne morejo.

 

Ko sem ravno pri minusih: na Financah (ki si jih omenila kot dober sistem) imajo še vedno sistem plusov in minusov, kar ste tu totalno skritizirali - v bistvu smo se večkrat celo po mesece bodli zaradi tega. Tako da pač itak jih niste želeli oz. ste bili strašno proti.

Zdaj je pa tako.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1962 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 10. april 2013, 12:08

Finance sem dala kot primer predloga, kako se poskusiti izogniti spemanju. Foruma, forumov ne poznam in verjamem, da delata tako, kakor je najbolje možno, predlog se mi je zdel, da bi v prvi vrsti pomagal vama. Vidva imata tudi vpogled, da nekdo "od nas" torej prijavi še nick asdasdasd, tala pluse in istočasno oglašuje Uggice. Tako jaz zdaj to razumem, čeprav so mi dejansko takšna dejanja nerazumljiva.

 

Jaz dajanja plusov ne izpostavljam kot problem, čeprav sama nimam skritih spemerskih oboževalcevtongue.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1963 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 10. april 2013, 12:12

Kdor misli, da ima preveč plusov, jih lahko komot nakaže na moj account in se s tem odreši določenega bremena...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1964 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. april 2013, 12:18

Finance sem dala kot primer predloga, kako se poskusiti izogniti spemanju.

Spemanju se ne da izogniti, ker je, kot sem napisala, problem v ljudeh in ne v sistemih.

Lahko narediva kar čva (ali kar čte), bo vedno nekaj.

 

Taki smo/ste/so ljudje.


Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1965 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. april 2013, 15:47

Anne, reciva tako: dejstvo je, da se je to pojavilo kot problem (jaz pa sem v bistvu samo čakala, kdaj se bo to zgodilo).
Tudi meni namreč skriti spemerski oboževalci z vsega sveta pritiskajo pluse in sem kot rečeno samo čakala, kdaj se bo to izpostavilo kot problem. Ker minusi se zdaj pač ne morejo.

 

A res... takšni smo na tem forumu? Očitno komaj čakamo, da ti bomo lahko kaj očitali? Prej minuse (ki, btw, niso bili moteči sami po sebi, moteče je bilo to, da se jih je nabijalo za brezveze par posameznikom), sedaj ko jih več ni, smo pa nekaj drugega izbrskali, komplikatorji.

Ali kako je bilo tole mišljeno?

 

To, kar je Lili Mai omenila, mi niti ni zgledalo kakor neka pritožba, pač omenila je. Ampak če pa prav čakaš, da bo kdo kaj našel, pa verjamem, da lahko tudi tako zveni. 

Če pa dejansko res kdo nalašč spama forum in daje pluse, potem.... hja, ne vem, kake zamere imate to med sabo, a ostali člani nismo krivi.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1966 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 10. april 2013, 16:07

Spemanju se ne da izogniti, ker je, kot sem napisala, problem v ljudeh in ne v sistemih.

Lahko narediva kar čva (ali kar čte), bo vedno nekaj.

 

Taki smo/ste/so ljudje.

 

Razumem, sam kot vidim, so spemarji tujci in če bi ti naredila naprimer tako, da moraš naprimer prvih pet objav vsakega novega ti odobrit preden se objavi, bi se oni naveličali to počet, oziroma ne bi niti spemali. Ker bi jih skenslala ko bi vidla da so objave spemi.

 

Novih objav tistih k pa niso spemarji je pa tolk malo, da ne bi mela nevem kakga dela. Najbrž manj, kot ga maš zdej vsak dan brisat tolk enih spemov.

 

Po moje......huh.png



#1967 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. april 2013, 16:43

Če pa dejansko res kdo nalašč spama forum in daje pluse, potem....

Razumem, sam kot vidim, so spemarji tujci

Samo tole bom napisala:
Kdor se še spomni zadnje 'prigode' s plusi in minusi, se potem tudi spomni, kaj in kako je bilo:
en član je dobival neskončno število minusov, v bistvu overdose teh ocen (podobno kot je zdaj s tem spemanjem in po novem plusi).
Tedaj NISO bili prisotni 'tujci'.
Bili smo prisotni 'sami domači', pa se je vseeno dogajalo (in ni bilo ponesreči).

...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1968 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 10. april 2013, 18:09

Samo tole bom napisala:

...

 

Hočeš povedat da je za vsem tem sranjem sam en A......? huh.png



#1969 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 10. april 2013, 19:01

A? Antoninus, Alan? Dvomim. Slednji je direkt povedal, kar mu je ležalo na duši.

 

Iz plusov nihče ne dela problemov, tako da morda ni glih fer se obračat na nas ostale člane, kakor da v zasedi prežimo za napakami (vsaj tako se meni sliši.)

Nimamo vpogleda v kakšna ozadja, da bi lahko vedeli, od kje spam... podan je bil pač predlog in če meniš, da ne bo deloval, ok. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1970 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. april 2013, 19:44

Hočeš povedat da je za vsem tem sranjem sam en A......? huh.png

Pravzaprav ne; ker v večih teh primerih (blazotne doze minusov dotičnemu članu) sploh ni bil prisoten.

Član ki je bil minusiran, pa ni videl (kot tudi ne vi, člani) vseh članov (pomeni da ni videl skritih članov). Jaz pa sem jih.
In tudi ko ni bilo niti 'korejskih' članov, niti 'A' članov, se je to vseeno dogajalo.
Ker pa imate možnost 'skriti člani', vas dotičnih tudi jaz nisem izpostavljala (tudi za ceno da se je meni očitalo marsikaj, ker jih/vas nisem 'izdala').
Dejansko pa smo bili, kot sem napisala, 'sami domači'.

Naj vsak pri sebi sklepa, razmišlja itd.
Če želi.

Mislim pa da to ni tako bistveno za kakovosten lajf slehernega člana foruma.
Je tečno sicer, če se dnevno stresa nekam ful smeti.
Tudi za tistega, ki po njih hodi in se jim mora izogibati in ga motijo, ampak bolj za tistega, ki jih mora pucat, tudi če bi pa stal že z metlo na vratih, da že vnaprej puca, pa je zelo podobno.
Mora se ukvarjati (pač če ne želi imeti štale).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1971 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 11. april 2013, 07:00


Je tečno sicer, če se dnevno stresa nekam ful smeti.
Tudi za tistega, ki po njih hodi in se jim mora izogibati in ga motijo, ampak bolj za tistega, ki jih mora pucat, tudi če bi pa stal že z metlo na vratih, da že vnaprej puca, pa je zelo podobno.
Mora se ukvarjati (pač če ne želi imeti štale).

Priporočam roombolaugh.png tongue.png biggrin.png

 

Še vedno pa mi ni jasno, ali so domači minusarji tudi spemali Uggice ali ne... 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#1972 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 11. april 2013, 08:09

Eeee...kva so to Uggice? Se sliš kt ugly.

 

viola-sm.jpg


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#1973 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 11. april 2013, 09:09

Sej je. Ugg je modna znamka, mislim da so najbolj znani Ugg škornji (=Uggice), narejeni iz ovčje kože. Grdi in dragi (~200 €).


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#1974 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 11. april 2013, 12:20

Silica spet smeti temo........whistling.gif



#1975 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 11. april 2013, 14:38

Zapovrh sem še skriti član. Evo, čisti spamer wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0