Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pijače


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
103 komentarjev na to temo

#1 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. junij 2003, 21:13

pozna kdo pivo iz koruze? (....popularna v času Inkov, Majev in Aztekov ) x:Dx

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. junij 2003, 21:38

se pravi, da se ga pr nas ne dobi?

#3 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 20. junij 2003, 21:54

no, no sej tut jest ne, sam rad pa mau experimentiram x^x

#4 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 21. junij 2003, 07:32

jaz sem čisti anti pivec alkohola, mogoče kakšen sladek liker ali vodko, pa še to na 100 let enkrat. drugače pa, zdi se mi, da so v moji pili enkrat pivo iz pšenice. Ma ne me sedaj jemat za besedo, en nemški ali pa madžarski pir je bil to.

no pivci pira, popravte me x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#5 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 21. junij 2003, 08:47

Kaj pa kitajsko pivo TSINGTAO BEER? Dobiš tudi v kitajskih restavracijah.
Objavljena slika

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2003, 12:00

Jaz pa 35 let nisem marala piva - zdaj pa ga maram...
V glavnem pa mi pase Radler, ki je tak special okus in ima ful manj alkota...
Sicer mi je vsec mesanica piva in tequile, kot npr. Desperados, zdaj pa dela nekaj podobnega tudi Lasko - Bandidos.
Zelo mi je vsec.
Navojcek ssamo odvijes dol in pijes.
Vsec mi je tudi Budweiser - najbolj pa mi je vsec Stella Artois, ki je pa pri nas (se) ne dobis. Imajo pa ta pir na Hrvaskem.
Od nasih konkurentov imam raje Lasko, v bistvu.
Vendar mi je vsec tudi Smile...
Pa tudi v Kratohwilu ni slabo pivo...
Tamle okoli Atomskih (Podcetrtek) imajo svojo pivovarno eni (ne spomnim se zdajle imena), pa so eni frendi enkrat ful pohvalili, zdaj pa da je slabse.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. junij 2003, 12:31

:)
Vis, jaz Pa sem od nekdaj na crnem (*zanalasc crno, me znalci vedno opozorijo, da gre pravzaprav za rdece vino, a zame je crno, rdec pa je cvicek. Pa basta)
Sem pa imela rada tudi jaz Janzevca vcasih - zdaj pa cisto nobenega belega. Sploh. Ne.
Se sampanjec pijem po novem rose'. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. junij 2003, 22:17

Marsa ..Stello prodajajo v Sparu. Moras videt tovarno kjer jo proizvajajo fijuuuuuuuuuu velika.
Belgijci imajo zakon pivo ...mislim da jih imajo okoli 500 razlicnih vrst in nekaj sem jih poskusila in vsi so ful dobri. Ko so poskusili slovensko pivo so rekli....jaaaaaaaa dobro...ok ne more bit boljse od belgijskega ampak recimo temu enak dobro.
Zdaj vzdrzujemo kulturno izmenjavo piva oni nam prinasajo belgijskega mi njim slovenskega, pa tudi nase vino se jim zelo dopade.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#9 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 22. junij 2003, 04:40

V tujini prodajajo poleg Bacardi Breezerja tudi Gordon Space, mešanca gina tonika, ki te prbije sto na uro.
Ja sam ka mali pao s lipe

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. junij 2003, 10:07

Cosma - svetovljanska poznavalka stoterih podrocij. :palec:
Thanx - a ves, da sva ze gledala tudi v Sparu, pa nikoli nisva dobila Stelle... Morda pa ze dolgo nisva gledala...
Ja, saj sem slisala nekaj, da bo Interbrew tudi Stelo potem prinesel s sabo oz. nekaj podobnega....
Hvala za tale info, Cosma! x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. junij 2003, 10:45

Ce je nuja ti ga lohk narocim direkt iz Belgije... x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. junij 2003, 11:24

O? x:Ix x:)x
Ne, nuje ni nobene, se dobi zelo kul pivo tu, pa itak zdaj pijem Radlerja, ki je bolj soft in izi, vendar pa seveda ne bi imela nic proti!
Ce je res kaksna varianta oz. je to izvedljivo v mejah normale (da ni recimo strahotnih potnih stroskov etc... ne spoznam se na te postopke), potem nama je seveda tole vec kot zazeleno! x:)x :palec:
Hvala za tole! x:)x x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 22. junij 2003, 12:54

zdele me je neki presinil da nisem videla stele ampak duvel....nisem vzela tablete za spomin ....pih evo zdele se pa res ne spomnim a sem videla stelo v sparu...( tudi tja it in prevrit trenutno nemogoce zaradi tehnicnih ''zavor'' sem se negibljiva v takem radiju) sem vem, da ko sem bila 2 tedna nazaj v zagrebu je bilo vse rdece od stele , vsepovsod rdece (:vragec: ). Je bilo z Belgijske strani cutit ponos pa navdusenje ...poglej, poglej vec kot polovica belgijcev pojma nima o Hrvaski oni pa tako predstavljajo Stelo na siroko. Sem morala fotkat v vseh polozajih reklamne marele da bodo doma pokazal svoj ponos.
Bom dostavila, takoj ko bo mogoce naslednji obisk imam napovedan v zacetku avgusta tako da nekaj bodo ze pripeljali.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. junij 2003, 20:55

Hej, Cosma! Kaj naj recem? Se delam skromno in recem, ni treba? Trapasto bi bilo od mene...
Tako recem... Pliz, seveda, prosim, najlepse, bom zelo vesela in zadovoljna... x:)x x:)x :palec:
Ce pa ne bo nic, pa nic hudega...
Tudi dobra volja steje in kot da si ze. x^x

Sicer pa smo se danes 'oskrbeli'... x:Dx x:o)x x:Dx
In pijem svojega priljubljenega Radlerja.

Bandidosa sem pa ze... pa imam dosti enega... je kar mocno, tole.
Radler pa je lajts in soft.

Aja - a ste vedeli, da imamo temo: Na zdravje!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. junij 2003, 08:44

Ko sem modelu omenila da bobnas (sem vedela da to uzge pri njem) je rekel wooooooooooow , dostava osebna.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. junij 2003, 09:14

x:Dx x:o)x x:o)x x:Dx :palec:
Modelsko!
Thanx, Cosma! :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 23. junij 2003, 10:02

v našem koncu pa ful pijejo bnaditosa.
baje je dober, zelo piten

Objavljena slika
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#18 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 24. junij 2003, 12:24

V tujini prodajajo poleg Bacardi Breezerja tudi Gordon Space, mešanca gina tonika, ki te prbije sto na uro.

Ma, kwa me mučte s tem pijačkami... x:Dx :eek: x:Dx

Ampak gin-tonic je kar zakon zame, pa tkole ohlajen mora bit, :palec:

zraven pa zelen olive grickat,,,mmmm to.



xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca



Ampak prime pa, prime.

#19 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 24. junij 2003, 12:47

A je kaj boljšega kot
Radenska?
Edino kar me moti je to, da mi dela konkurenco...jaz imam samo :2src: dva srčka...Radenska pa jih ima kar tri

xsrcx xsrcx xsrcx

p.s. Tudi kakšno Laško pivo, mrzlo... 0,33 l paše... (Mick :2src: pa o mleku... Lejko mlejko... - kaj pa kakšna pijača Mick...taka...ki te "zabije"?)

#20 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 24. junij 2003, 14:49

:vragec:


a pol ti kokr iz unwe otroshke nadaljevanke
FRACKI x:Dx


:vragec: x:px x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 25. junij 2003, 00:11

ne,ne, rekl so, če gremo frucat x:Dx

#22 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 25. junij 2003, 01:45

x:o)x Hik x:o)x a ma kdo še kaj za spit x:o)x , hik jaz sem žejen hik, x:o)x .
Ja sam ka mali pao s lipe

#23 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 25. junij 2003, 05:02

:vragec:


tole verjetn sam virtualno
(za zbujanje pozornosti x:Dx x:Dx x:o)x )


:vragec: x:px x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#24 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. junij 2003, 06:45

a pol ti kokr iz unwe otroshke nadaljevanke
FRACKI  x:Dx

ti pa velik teh otroških zverinic poznaš

a so jih tvoji otročički gledal al si sam tak otroček

x:Dx x;)x

#25 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 25. junij 2003, 06:47

tole verjetn sam virtualno
(za zbujanje pozornosti )

dont vori, si brez taprave konkurence pr tem

x:o)x :vragec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0