Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mmmm m, vaša najokusnejša hladna jed


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
32 komentarjev na to temo

#26 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 20. julij 2003, 16:22

El Nino, ali si hotel vedeti samo za jedi,ki se ne kuhajo ali ki se tudi kuhajo?

Če kuhaš, potem skuhaj kaj takega kar lahko počaka za več dni in imaš za večkrat: skuhaš piro ali pa ajdovo kašo v malo večji količini (recimo za tri dni). Pol jih pa uporabiš ali kot dodatek v solati, ali pa dodaš npr. paradižnik in sir, toliko, da se začne topit.

Sploh pire ne morem prehvalit!

Varianta, ki jo jaz prakticiram za kosilo: mešana solata iz: zelene solate, rukole, peteršilja, paradižnika in korenja z dodano piro. Pa jabolčni kis in olivno (ali bučno) olje.

Pa dober tek vegetarijancem in nevegetarijancem (to smo tisti, ki ne maramo Vegete! x:Dx )


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#27 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 21. julij 2003, 19:05

ehe vidiš vidiš mucamaca, na to pa nisem pomislil, skuhaš zvečer ko se ohladi, in pol ješ tri dni... če se rima more bit dobro :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#28 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 23. julij 2003, 08:23

Ja,banane na žaru ali v žerjavici,....enostavno kot pasulj,...neolupljene banane zaviješ v alu-folijo in jih vržeš na roštilj ali v žerjavico,verjetno bi se tudi v pečici spekle.No v glavnem, pečejo se toliko časa, da ko jih potipaš morajo biti mehke,...olupiš in poješ z žličko,ker se bananino meso povsem zmehča,...za moj okus sladica prve lige. x:px
Glej naprej, če se le da,...

#29 mojcapu

mojcapu
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 23. julij 2003, 10:12

tiste kumare s krompirjem in smetano so fulll dobre, zraven pa paše še stročji fižol!

x:Xx

#30 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2003, 10:37

ravno ko dokončam vse banane zagledam tak recept... juj bed timing... hvala anyway, sicer dvomim da si bom zapomnil hehe, do naslednjič, ampak morda pa le :)=
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#31 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 24. julij 2003, 10:40

Ja,banane na žaru ali v žerjavici,....enostavno kot pasulj,...neolupljene banane zaviješ v alu-folijo in jih vržeš na roštilj ali v žerjavico,verjetno bi se tudi v pečici spekle.No v glavnem, pečejo se toliko časa, da ko jih potipaš morajo biti mehke,...olupiš in poješ z žličko,ker se bananino meso povsem zmehča,...za moj okus sladica prve lige. x:px

Lahko pa jo daš v skodelco, povrhu pa vanilijev sladoled. x^x
Objavljena slika

#32 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 24. julij 2003, 11:52

Klobasa








pa

bog požegnaj
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#33 vila vetra

vila vetra
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 24. julij 2003, 12:39

Valjda, da je Sladoled ena najpopularnejših najpomembnejših elementov prehrane v vročih cajtih, če samo pogledam koliko ton se ga poje poleti....uff

Najljubša hladna osvežilna nebeška hrana Zame poleti pa se naredi tako: x:px

vzameš eno ravno prav zrelo Melono in jo olupiš zrežeš na kockice,
nato potreseš s sladkorjem, pokapljaš z malce ruma in stisneš limono,
potem pa meshaj, meshaj in daj na hladno vsaj za kako urco,
nato pa je božanski prepojeni okus melone pripravljen,
da te razvaja in se v tebi topi!

lahko pa kar pokombinirate s sladoledom

NJAAAMIII!

x:px Uživajte x:px
:inocent: :vio: x:Xx Vila Vetra
Nikoli ne podcenjuj moč vetra
in moč strasti...!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0