Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 3


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
586 komentarjev na to temo

#26 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. julij 2003, 00:23

Aha da ne bom skrenil iz teme, ja včeraj sem naredil izpit , pa sploh ne vem kako sem ga naredil x?x Pa tale teden sem si privoščil dopust, kjer sem lenaril, lenaril in samo lenaril, nič bicikel pa hribi. Samo lenarjenje, včasih se moraš malo spočiti od vsega tudi od rekreacije. Ne vem od kje mi ta teorija.
Ja sam ka mali pao s lipe

#27 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. julij 2003, 00:31

Eeee, pa si le našpiču ušesa x:Dx tole ni nč žmohta za telenovelo, sam mal si vn padu iz scene... moj votrok dons prvič potuje tko daleč in ... ja, to je to.

Ko pa sva že ravno pri tem... ena punca pa se je res zaljubila vame malo nazaj (ne 10 let, nekej mescev)... kar hecen občutek. Sva še zmerej frende, sva se čisto direkt pomenli okol tega... x:Xx

Čestitam za opravljen izpit x8Dx :palec:

#28 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 5. julij 2003, 00:53

Aajjjjaaaaaaaa ja porkodio, ajjjaaaa hčerkica, jest pa vse prej pomislm kot na hčerkico, ajaaaaaaaaaaaa, ajjjaaaaaaaaaa. Se opravičujem za prejudiciranje x:Ix . w:Iw :switz: :sori: :fiju: .

Hvala za čestitke, zdaj se mi bo ego mal povečal.
Ja sam ka mali pao s lipe

#29 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. julij 2003, 01:10

x:Dx

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2003, 08:48

Kul tukaj - same dobre novice  x8Dx  x:)x !
Marsini moški skoraj čisto ozdravljeni, pa še tako lepo presenečenje z darilom... x:)x  Volki zmatran od ljubezni... x:Ix ... aliana dokončala seminar... x8Dx

Moja dečva je zdaj nekje med Karlovcem in Plitvicami... vrača pozdrave in pravi "reci TNX Marsi"... pravi, da si ni predstavljala, da je ta vožnja taka jara kača...

O - ja, pa se tecna je pot, dolga, se vlece...
No, vidis, se javlja, sem vedela...
Kaj ti bo odleglo, ko bosta stacionirana, a ne? x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. julij 2003, 09:46

Evo - zdaj sta na Hvaru :hepko: Grem takoj se še ribici zahvalit
x:)x

#32 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 5. julij 2003, 09:49

Super Mateja! Boš lahko v miru spala in imela miren konec tedna x:)x
Objavljena slika

#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2003, 09:50

Grem na trznico v mesto po paradajz x;)x (*mora bit Pravi), pa morda breskve - prejsnji teden sem tok dobre dobila, pa si zapomnila branjevko...

Pol pa tale digitalc... se mu mal posvetim..

Aja, Aliana - x:Ix - predno bom jaz fotke na net dajala, bom se malo zganckov morala popapcat - tehle tehnicnih... sem les za tole...
Zdaj sem komaj baterije napolnila - ko gledas vse to in vse, potem vmes pac zmanjka baterij - si moram nabavit tale kabel, ki ga imas potem lahko skoz na elektriki - ga ni zraven... Pa se kaj spomina morda dokupim...
Sem malo gledala navodila, pa se na net sem sla mal firbcat - to je ornk zadeva, madonca! :eek:
Sam skoda, ker sem buto za takole - sploh pa za navodila - jaz kar nekaj tam gledam, nepozorno, ocitno... sploh mi je tezko postekavat stvari iz raznih navodil... Pa se v anglescini, pa kup 'strokovnih' besed..... No, saj je stripek oz. je ful ilustrirano (najbrz ravno za take butote kot sem jaz)...

No, sam ziher se bom pa ful navadila - od nekdaj rada fotkam...

Ko sem se na vrat na nos (ali bolje - ko je tekla voda ze v grlo, v bistvu sem na dneve ujela zadnje moznosti svojega solanja, ker sem 3 leta pavzirala vmes, pol pa mislila, da prestara - 19 let, pa mi priznali 1. letnik Subicke - ceprav je bilo potem ze usmerjeno) odlocila za solo, sem se vpisovala na fotografsko, pa na aranzersko...
Na fotografski mi niso niti odgovorili - nista - se mi je zdelo zamalo, pa se nisem dalje grebla in niti nic vec hotela z njimi...
Na aranzerski pa so me sprejeli z odprtimi rokami (kar je bilo zame nenavadno), jaz pa sem se jim oddolzila s kolikor toliko 'resnim' odnosom...
He. Resen odnos - zraven pa je bilo recimo, da sem divje namazana prisla ob 7h zjutraj v solo direkt z zagrebskega koncerta Tozibab in torej v bojnih barvah...
samo sem imela SUPER prfokse - nikoli jih ne pozabim, nekaterih...
Ej, ful dobro mi je bilo na tej soli, yes...
Ce bi obrnila cas nazaj, bi se enkrat sla.
Toliko svobode, pa taki kvalitetni profesorji (mat., slo., ang.)

Glej to - zdaj sem pa kar pri soli. ! ?

Aja - asociacija - fotografska sola... :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. julij 2003, 09:51

Evo - zdaj sta na Hvaru  :hepko: Grem takoj se še ribici zahvalit 
x:)x

:palec:

No, evo - sem vedela, da bo vse kul.
Dbest! :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 5. julij 2003, 11:24

Aja - asociacija - fotografska sola...  :8):

Jaz sem tud nekaj razmisljala o tem... pa sem ugotovila, da je vseeno bolje, ce nekatere stvari odtanejo za hobi... fotkanje je gotovo ena takih...
drugac pa.. jaz tud se vedno vse zrihtam in pofotkam, potem pa nesem fotoaparat bratcu..''ne, daj to dol posnem...'' x:Ix Pa saj v bistvu znam.. sem ze parkrat sama to izvedla, ampak vseeno... je lazje.. x:o)x

pa ful dobr je pri telih digitalnih, ko se lahko potem igras in jih predelujes...



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#36 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. julij 2003, 18:19

Dans sm spoznal kaj je koncentracija, to je, da z enim zamahom frcneš muho, ta pa seveda pade po tleh x^x
Pojedu polno debelih, ameriških borovnic; mam še vedno vijolčast jezik x:px
Dvakrat me je pošpricu avto, luža pa te zadeve :xx!:
Hvala Bogu, da obstaja sesauc :palec: ; če bi jest sesau vse kar je, potem ne bi blo neč več x:Dx Dans sm posesau polno pajčevne, pa nekih zanimivih ostankov. Poslušal temperamentno glasbo drznega rocka- H.to hell-
Asistiral sem avto za tekmo jutri :palec:
Sobota je upam, da bo kaki fejs film.

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. julij 2003, 11:28

Evo ga - prijatelja, ki je pozdravil mojega Timoncka... :palec:
Pa se prijel se je tokrat. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. julij 2003, 12:06

Pozdravljen, prijatelj x:)x :palec: !

In novi digitalc je že na delu, ne x:Dx

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. julij 2003, 12:27

x;)x x:)x x:Ix
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 6. julij 2003, 15:07

x:)x





Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. julij 2003, 15:12

x;)x

(*STOP, XI/96')

(*KO pa smo ze pri CC, pa se jingle - pa sem zdaj odkrila, da sem narobe napisala na sajtu - 97' - xrolleyesx - jaz pa letnice)...

No, CC 'komplet' from Marsa...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. julij 2003, 16:42

x:)x :palec:
Marsini fotografski podvigi zabeleženi v LNF
Objavljena slika

#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. julij 2003, 16:48

Ja... x:Ix
A saj je v Dnevniku.. pa da imam vsaj nekje, ce ze na sajt ne spravim... xrolleyesx
Pa zanimalo me je, kako bo izpadla fotka fotke - pa se na svetlecem papirju (revija) - pa se ful dobro vidi...
Pa se fajn objava je; dober dizajn in vse, fora sama... (dizajnirala je Sonja, uporabila pa je moje ilustracije).
Pa se hecno je, ker je osebnost (to odraza ASC, sploh, ker je dejansko predstavitev nekaksna) in ravno Novembra - ko je obdobje mojega ascendenta (no, ko je sonce v tem znaku)...
Pa tudi - saj imamo vsemogoce fotke, pa Chippendalse x;)x pa vse...
Pa naj bo se tole gor.

Ja, dbest, danes sem se spravila vse tole... pa filmcke pa intervjuje sem celo gor dajala - cisto se mi je utrgalo (*Mars v Ribi - ful mi sede, itak)...
Sam gledam, kje je kaj za pofotkat...

Mitja pa je pomil okna, pa balkon pospravil...
Tamle so cunje na balkonu, pa ful dishi semle... Ful imam rada tale vonj... po opranih cunjah...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 6. julij 2003, 21:11

...sem bil na Štajerskem x:px , mau je lilo, pa tut kr fejst pekl, vzporedno pa se naklepetal, too much, jah sej, luna v tehnici x:Dx


jaa, marsa, končno digitalc...

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2003, 12:58

Na glavi (laseh) imam oblogo iz rumenjaka, olivnega olja, limone in medu.
Ful nemarno sem se udarila v komolec.. ful me boli... Nic, glina bo padla zvecer...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 7. julij 2003, 13:05

x:Dx Marsa, a sem ze omenila kaj sem jaz naredila prvic, ko sem si po temle tvojem receptu oblogo delala? nekako nikjer ni pisalo, da si s samponom treba sprat lase, pa sem si samo z vodo, da bo ja delovalo...
pa ful se mi je nekam mudilo, in sem si kar med potjo lase posusila na zraku.. ves kaksna sem prisla tja... z noro dobro frizuro, kot da bi imela eno kilo zelatine gor... x:Dx x:Dx x:Dx

pa se dva dni potem nisem casa imela, da bi si lase oprala... so vsi hvalili mojo frizuro...




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#47 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 7. julij 2003, 13:17

x:Dx :palec:
Objavljena slika

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. julij 2003, 18:13

x:Dx Aliana - poznam...

Ves v cem je finta...
Vcasih so rumenjak itak uporabljali za 'umivanje' las - dejansko naredi taksno peno in vse... Dodas med, limono - dbest 'samponcek'... nekako je taka reakcija, da se potem speni in ne rabis samponirat (vendar si potem pac prej naslednjic umijes, a za vmes je dbest)...
Vendar seveda ne z oljem. x:)x
Dobro, ce bi dal zlickico, morda ne bi bilo potrebno, vendar jaz ga kar malo vlijem in ne merim z zlickami...
No, skratka, ce dodajas olje, je fino potem lase sprati se s pikric samponcka - ampak ga uporabis res zelo malo...
Meni je bilo zadnjic kar 'zal' dati sampon, pa sem vseeno (je poletje, jajce na laseh... hm... lahko pusti kaksen vonj, ce ne drugega...)... FUL se je penilo.
Danes sem dala se manj sampona in se je tudi ful penilo...
Skratka - samponiras, ampak res cisto cisto malo.... skoda bi bilo zdaj vse te snovi tako agresivno in po hitrem postopku dol sprati...
Imam pa take lepe lase, da si se copa ne morem naredit, kar zmuznejo se ven... so taki gladki in voljni... x:)x :palec:

***

Imam pa danes 3 tamale namesto enega, stare 10, 11 in 12 let. :vio:
To bo rompompoma.... imajo vsemogoce... spalne vrece celo in vse...
Zdajle pa so se glih dol odrolali....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 7. julij 2003, 20:04

Listam prejle eno revijo in najprej vidm novo reklamco za mobi uporabnike, na kteri je ena luštna punca, ki ji je tko ime kot moji hčeri, ene par strani naprej pa še eno njihovo z enim simpatičnim fantom, ki mu je tko ime, kot Marsinemu sineku... se mi je zdel tko luštn "naklučje", da sem kr tukile napisala... x:Ix x:)x

#50 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 7. julij 2003, 22:32

Počutim se odlično. Danes sem prebrala knjigo Psihični kirurg Stephen Turoff (Grant Solomon). Čudeži se dogajajo in to vzamem kot upanje, da okoli nas JE nekaj ki nas vse druži v eno....
Danes nisem mogla (zaradi službe) na koncert Marcus Miller-ja, šel je moj dragi in mi bo poročal, kva dogaja....
Glavno, da I feel good! xsrcx xsrcx
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0