Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 3


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
586 komentarjev na to temo

#576 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. september 2003, 08:00

Mucamaca... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#577 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. september 2003, 08:28

Aliana - dbest!! x:)x :palec:
Saj bo slo, fino ti laufajo zadeve, kot si si zamislila, a ne? x8Dx
Me veseli, ko so te razveselil sms-i..
Ja, sva hotla, da bo presenecenje, da ne gobcava prej, pol pa ne bi bilo (se) ali kaj podobnega.. x:)x

Bobnar - CESTITKE za bend!!! To pa je, a, filing totalen? x:)x
(ko smo TZB snemale plato in so rekli, da je gor, smo po 4 stenge preskakvale gor do cetrtega stuka na Kersnikovi).
Me veseli, da vam je ratalo - zelim vam tudi cimbolj uspesno promocijo! :palec:

MucaMaca - BRAVO za magistrsko!! x^x wOw! x:)x


Pridni in delovni, ni kaj... x:)x x;)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#578 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 3. september 2003, 08:36

Mene pa razganja od energije x;)x noter prihajajo moji mesci x8Dx ..kakšen mraz neki, prav luštno je, daj Contesa malo se obleči. če pohajaš naokoli takšna kot na slikci, pol ni nič čudno, da te zebe... x:Dx

Dobila vezano magistrsko, oddala, čez 2-3 tedne zagovor. Jupi, ena skrb manj. Hm, samo potlej bo pa treba nov cilj najt, bomo že kako, bojev ne zmanjka. Lahko bi se na primer učila hebrejščine. x:Dx  x:Dx

Mejte se,

xsrcx  xsrcx  xsrcx   MucaMaca

ja res - BRAVO!! poznam 1 studentko kitajscine in vidim, da s studijem res ni malo dela!!
kaj sele magisterij!! xcivx :xx!: :palec:

#579 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 3. september 2003, 09:42

S študijem je ravno toliko dela kot z vrtnarstvom x:Dx (to bo najbolje vedel naš najbolje izobraženi vrtnar Aakhut x;)x ).

Za vsako stvar je potreben namen in trdna volja. Tudi za vrtnarjenje!
(pa mal sitzledra za študij ne škodi, za vrtnarjenje moraš biti pa tudi mal esteta... x:Ix, pa znat rožce sadit, no, to ne obvlada vsak.. ).

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#580 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 3. september 2003, 10:08

Sem včeraj med potjo domov poslušala Nasedlo ladjo...
in mi je bila všeč...še celo košček besedila sem zapomnila..če bi me pustil noseči..bi si nataknila na glavo vrečo...nekaj v tem stilu... x:)x
Dobro vam je ratalo no.

Ok. Aakhut..ta mlajša....je mlajša hči in gre letos v 3. razred OŠ. Starejša pa v 9. devetletke. Menjali smo šolo zaredi bodoče spremembe bivališča....starejšo hčero pa smo pač pustili na stari OŠ. Itak v tej novi še ne premorejo 9. razreda. Pa tudi če bi ga je za zadnje leto ne bi jemali ven in drugam dajali. Je tukaj le valeta in sošolci in učitelji. Mlajša pa je sama izrazila željo, da začne na drugi šoli. In jaz, kot pridna in ubogljiva mamica ful poslušam otroke.. x:Dx x:Dx no ja, skoraj vedno x8Dx
Nič mlajše sestre ni x^x

Astra ej....nas šele srednja šola čaka..
wow Mucamaca...magisterij...čestitam. :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#581 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 3. september 2003, 11:09

:vragec:


hehe...
takle dan chloveka zavede celo v nek optimizem... x^x

dobu dzhob....hehe....spet zhurka na starem placu


:vragec: :hepko: xmusicx :fool: xsuperx xsurprisex
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#582 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. september 2003, 11:13

Aakhut... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#583 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. september 2003, 11:37

:vragec:


hehe...
takle dan chloveka zavede celo v nek optimizem... x^x

dobu dzhob....hehe....spet  zhurka na starem placu


:vragec:  :hepko:  xmusicx  :fool:  xsuperx  xsurprisex

x:)x Cestitke, Aakhut! Dbest! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#584 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. september 2003, 10:54

Uau.. neki le dobrih stvari...
Čestitke Mucimaci za napisano magistersko, Aakhutu za job, Bobnarju za vse kar se mu dobrega dogaja.. Micku... lepe želje.. pa velik upanja za vse dobro... Astri da bo ja ratal!
Marsa kakšna muzika je to kaj si že napisala neka Maria...?? Se ne spomnim zdajle... neko kaseto si našla..??
Tnx Nataly, Mucamaca! x:)x Jst zdej opravila!
Dobro rihtajte vsi kar je treba! Pa šolarčke na šolo navadit, al pa sami se učit (to tud mene spet čaka), pa vsakdanji job..
Mushi

#585 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. september 2003, 11:00

Zmešnjava v hiši....jutri imamo trgatev...pa je toooooliko za pripravit... xrolleyesx

Marsa, na žalost pridelujemo belega...Štajerci pač...

Astra
Per aspera ad astra

#586 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. september 2003, 11:04

O, Astrca... ce sem cisto iskrena, sem malo upala, da bos se tam kaksen post objavila... x:Ix x:)x x;)x
Sicer pa vem, ja, da imajo vecinoma belega (mislim da je tudi nataly enkrat nekaj omenjala, pa kolikor imam v spominu, je omenjala belega)... zato sem pa eksplicitno poudarila - ker belega res sploh ne pijem (vec).... Mi je cisto nekaj drugega belo...
Itak pa najveckrat pijem bevando - ce je dobro vino in mocno, ga lahko razredcis pol pol, pa je se vedno ful okusno...

Ej, kar predstavljam si vas in tebe... Kako po mahersko tiste paprike pedenas, pa si taglavna, komandiras (pa seveda tudi pri delu taglavna) - na trgatvi..

Naj ti bo rujno vince!!! x:)x x:)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#587 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. september 2003, 08:30

Odprta je nova tema - Dnevnik 4 - tale pa se bo zaprla, da bo vse lepo po vrsti...

Dnevnik torej 'selim' v novo temo:
Vesoljni dnevnik LN Foruma 4.
Od zdaj bomo komentirali tja... Linki do prvih treh delov Dnevnika so podani tudi v cetrtem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0