Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkoriščanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
52 komentarjev na to temo

#26 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:17

Marsa, zadnji stavek :palec: (da ne citiram x:Dx )

#27 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:22

Jp, Marsa. Pri nama ne gre za to....en pač dela en pa ne - večinoma ne x^x Skupaj se zaženeš v življenski projekt, cilje, želje, sanje.........en jih večinoma uresničuje, en pa večinoma ne. Seveda je verjetn še velik "skritih" razlogov zakaj je tako......Priznam, da ženski z mano ni ravno lahko, verjetn tud to....... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#28 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:24

Mik, pokorščina x:Dx
.Ponižnost
in ali pobeg za en dan na obalo x:Dx :palec:
Naredi si dan :vio:
Mik, prilagajanje užitkov x^x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:25

No, saj... razumem Mick, ne vem, ne morem vedeti, kako imas, ampak govorim tudi ali pa predvsem splosno, tako je velikokrat.
Ampak te stekam v bistvu... res je, da se nikoli nisi se pritozeval cez to. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. junij 2004, 17:30

Hih, bi skor prevod rabu, pokowc. x:)x x;)x Ja, si bom, ziher naredil dan, dni. V bistvu tako ne padam v depro zarad tega, pih, škoda tega dragocenega prostega časa. x:)x

Hih, Marsa, mogoče to zaradi najinih nekaterih pričkanj, katerih povod pa verjetn vidiva vsak po svoje. Sicer pa niso pomembna. Enostavno vem, da sem ti po svoje ali kakorkoli že - ok, in ti veš, da si meni ok. He-he....tvegam, da me mal prbiješ, pa bom že, ne.... x:o)x x8Dx Tako, da......blema nema. Je pa res, da imam tvoje misli v takšnih variantah, ko se izrecno tičejo mene, nekak rad. Jih ne "napadem" kar tko, ker mi ne pašejo, razmislim o njih......čeprav se ti mogoče ne zdi tako. Mi ni blem poslušat drugega tud tisto kar mi ni preveč všeč, če čutim, da je dobronamerno, korektno.... x^x

Ma to je na un tvoj na prejšnji strani post, da ga ne bom citiral, ne.... :vragec: x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. junij 2004, 18:11

... zaradi najinih nekaterih pričkanj, katerih povod pa verjetn vidiva vsak po svoje. ..

xrolleyesx - ja, kaj pa je drugega povod prickanj sploh, sicer? x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. junij 2004, 19:32

x:Xx ....včasih tud ta. x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#33 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 19:39

x:Xx ....včasih tud ta.  x:o)x  x:Dx

Nehi jamrat xrolleyesx B)
Dum spiro, spero.

#34 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 24. junij 2004, 19:41

Kdo jamra? :o|o: Maš pri-berke? x;)x x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#35 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:07

Pr men se dogaja da me ljudje dostkrat izkoriščajo kar se tiče denarja. Jaz bumbar se pa še zmer razdajam in sem seveda temu pričakovano tud brez tolarja. Ampak si enostavno ne morm pomagat. Enostavno moram plačat, posodt, založit...

Kak nasvet? Razsvetlitev?
sanci_cat

#36 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:09

Join the club sanci cat x:Dx Če najdeš, uspešen recept, mi ga prosim posreduj, zdaj, ko si se vrgel v iskanje tega odgovora.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#37 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:20

Mogoče uničla kartico? Dala denarnico v sef in pojela ključ? Se zaprla v sobo za vse večne čase? Začela z blagovno izmenjavo? Maš ti kak predlog?
sanci_cat

#38 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:29

xscratchx nč pametnega še nism pogruntala...ko bom, ti javim!
Pri meni našteto ne deluje.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#39 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:45

Za take klub pa tudi jaz kandidat :o|o:
Mi pa že včasih rata, da se uspem malo neumno naredit... in ne posojam več vsevprek x^x

#40 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 24. junij 2004, 22:54

Hm, folk me je "izkoriscal" vedno ( vsa leta solanja )...glede zapiskov, fotokopij in razlaganja kaksne nemscine x:o)x Samo razlagam brez problema in prav rada.
Dostikrat sem se pocutila tudi kot taxist ( edina k ma avto in k ne pije prav rada). Denarja ne posojam. Edino prijateljici, pri kateri imajo res probleme...

Pol je pa se kle folk...k sm bla vedno kle za njih...ko sem imela pa jaz custvene tezave, pa ni blo nobenga...od teh "prijateljev"...fak of.. :xx!: x:Dx

"Izkoriscam" pa mogoce edino starse...ampak v mejah...kot vsak otrocicek x:Dx :palec: x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#41 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 24. junij 2004, 23:42

Ponavadi me izkoriščajo znanke, ki se imajo za prijateljice...se mi hodijo izpovedovat ravno takrat, ko bi jaz rabila pomoč...in me sploh ne slišijo in ne vidijo...včasih se zamislim, zakaj jim ne morem reči ne in se takole pustim...
Dum spiro, spero.

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. junij 2004, 09:00

Zelo olajsujoce je, ko enkrat skenslas tak folk.
Vseeno pa - ja, tudi mene navadno vsi zivi gnjavijo za vse zivo, ko sem sama najbolj v k***, ko nimam za benz in ne za mobi kartico, pa me klice kdo, ki nujno rabi nasvet, ali naj vlozi € tja in tja ali ne, ali kaj podobnega...
Pa prvi hip grenko pomislim malo, hm, kao, jaz pa takole, ampak saj oni ne more vedeti... vseeno se mu posvetim.
Vcasih pa jaz kaj potrebujem, pa dobim to z desetega konca.
Pomoc in podobno deluje krozno - ne vedno kot pink ponk.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 25. junij 2004, 09:14

Pomoc in podobno deluje krozno - ne vedno kot pink ponk.

:palec: Ta zakon, deluje!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#44 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. junij 2004, 10:50

Jap. Je pa vseeno tud zelo olajšujoče, ko skenslaš tak folk. x:o)x Pijavke energije. :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#45 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 25. junij 2004, 11:21

Nekomu, ki pomoč potrebuje bom vsekakor pomagal, vendar sem se že toliko naučil, da največkrat vem, kdaj je ta pomoč potrebna in kdaj je to drugačen namen. V nekem obdobju sem dobil neko večjo vsoto denarja, takrat so si razni "prijatelji" kar kljuko podajali, z različnimi "100% projekti", ki bodo nosili zlata jajca. Ok, tudi nasedel sem tu in tam, a to je bila moja šola.
Bom pa napisal primer, ki se mi je pripetil na Tajskem. Tam je klošarjev kokr listja in trave, na vsakem vogalu nekdo nastavlja roko. Nikomur nisem nič dal, ker bi mi kar kmalu zmanjkalo, če bi vsakemu dal. Pred neko veleblagovnico vidim grbavca, ne vem zakaj a šel sem k njemu in mu dal 10 Bathov. Prične se zmano pogovarjati, vprašal me je od kot sem,vse je vedel o Sloveniji, več kot kak naš sosed. Naenkrat je poleg naju stal lepa mladenka, tudi ona se je vključila v pogovor. No nekako sva se bolje spoznala in ostali del mojega bivanja je bila moja spremljevalka, imam jo tudi na video posnetkih, ko sva hodila po vaseh okoli Čan-Maya in snemala življenje domačinov. Pri odhodu domov sem jo hotel še enkrat iz brezcarinske cone, preden izklopim telefon, poklicati, "telefonska št ne obstaja". Tudi, ko sem od doma hotel klicati je bil rezultat isti, dokler sva bila skupaj je tel. št. obstajala. Pa naj mi kdo logično razloži vse to.

Sam sem prepričan, da se dobrota vrne z dobroto, samo če je ta resnično v dobro in ne v manipulacijo.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#46 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 25. junij 2004, 11:25

mislim,da nikoli ne bom nehal biti tako nesramno ne-dober,


da se ne bi nasel nekdo,ki bi me zopet izkoristil :o|o:
Vsaka ovira je priložnost.

#47 jupiter

jupiter
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 25. junij 2004, 11:34

Tomaž...Samo dokaz dobrote...Morda je bila celo tvoj angel...
Vedno sledi svojim sanjam z ljubeznijo v srcu...

#48 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 25. junij 2004, 12:19

Ja, je kar pogosto tako. So pa tudi izjeme. Vendar je moškemu lažje, če mu je šef ženska, ker imajo ženske tud mal drugačn pristop do moških kot do žensk.....njih pa "razturavajo" z vlkim veseljem. x^x Jasno, moški je edino pravi šef, valjda, ne. x:o)x Zdej pa bodo bejbe popenle mal...... :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#49 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 25. junij 2004, 12:29

očitno bom morala maloo bolj žensko nastopat xrolleyesx

#50 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 25. junij 2004, 13:11

Seveda pol dvignem glas...heh, pa tipična reakcija :eek:   "Kaj te z mano je? Kako se pa obnašaš..."

:V: :palec: ja tipično :vragec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0