Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ste se kdaj počutili majhne....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
28 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 5. julij 2003, 22:10

Ste se kdaj počutili neskončno majhne in nemočne v toku usode, ko ste nekomu hoteli najboljše pa je ta še naprej rinil po napačni poti, Have you ever been so good, but it felt so bad,... ste dvomili v smisel dobrega, Se vam je kdaj čas ustavil ste pogledali okrog, in zgodilo se ni nič, ste se kdaj vprašali kaj pa zdaj? Kakšen je bil vaš odgovor?,
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. julij 2003, 22:17

ko ste nekomu hoteli najboljše pa je ta še naprej rinil po napačni poti

...le kaj so napačne in prave poti... x?x xnckrivx x?x

#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. julij 2003, 23:07

:vragec:

napachna pot je vsaka pot,
ki ni taka kot je tvoja.... x:Dx x:Dx x:Dx

to bi pa zhe lohk vedla x:px


:vragec: je na svoji poti...sledite mu in popeljau vas bo direkt u peku
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 5. julij 2003, 23:55

zanimiva tema (morda z napačnim naslovom) ampak bom poizkušal odgovort; Kar poudarja Mateja menim, da to govorijo ponavad starši mlajšim trokom ,pri vzgoji namreč ..
Majhne glih ne, modra bi se raje izrazil jest, nemogoče neki pospešit, ko sistem preprosto ne pusti, al pa ni primerno morali, al pa spolu .Jaa počutm se kr dostikrat˝ sou good in tk se tut w vzdrzujem, da me niti nobena nuja ne spodbiva tole počutje. Ja čas se ustavi mi, ko ne vidim nič za počet, ko se rutina vije v rutino, ko ni tistega vsaj miniaturnega izziva, ki ti da kaj za ustvarjat a ,da bi dvomil v Dobro; hmm vidš ,tk pa še nism niti meditirau se mi zdi, bom pouzkusil koj ,ko bo mogoče, hwala. Ja kaj pa zdaj, ko želim kaj pospešit, ko želim nekam vzkočit, pa vidm, da je že gužwa ;zlo lakho pa je pozornost zbujat na račun nekih tujih idej

#5 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 6. julij 2003, 07:32

aakhut

še je čas, da sprevidiš svojo zmoto

prava pot je moja pot


:madpro:

kar za menoj, sin moj.... ta pot te pelje.. u ... pole x:Dx

#6 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 6. julij 2003, 08:16

x:Dx x:o)x x:Dx
Objavljena slika

#7 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 6. julij 2003, 10:57

Majhna? Bolje rečeno NEMOČNA.
O ja, sem se že počutila nemočno... Pa ne zato, ker bi hotela nekoga spravit na mojo "pravo" pot - nimam navade tega počet. Še pri otrocih (pri vzgoji) ne.
Nemočno se počutim, ko imam kak problem, na katerega ne morem vplivati - vsaj ne takoj, ampak je treba n.pr. počakati na pravi čas. Ampak prej ali slej tudi to mine in se vse reši. In ko mine, vidiš, da sploh ni bilo tako hudo...
V stanju tiste nemoči pa se je najbolje umiriti in si priklicati pozitivne misli, zaupanje v dobro (v dober razplet)..., ker drugače lahko padeš v depresijo in zboliš in je še huje.
Brez moči nimaš kej počet - samo čakat in se z zaupanjem prepuščat toku... Brez strahu. Brez panike.

#8 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 7. julij 2003, 07:19

Jah, to je ena od zadev, za katero sem dojela, da jo moram najprej spremeniti pri sebi. Mislim, da je od povprečnega človeškega razmišljanja v današnjem času za začetek težko sprejeti drugačno mnenje, če pa ja veš, kako je prav, potem pa da zares vidiš osebo, ki ti je ljuba, da dela zares hude napake in bi ji želel pomagati in vidiš da trpi in se spotika na ovirah, ti pa ji moraš dati možnost, da se uči na svojih napakah in da počaka na svoj trenutek začetka mavričnega življenja. :o|o:

Je težko, ampak kljub vsemu je treba sprejeti dejstvo da ima vsak pravico do svojega načina življenja in razmišljanja in da moj osebni prav v tem trenutku ni prav za vsakogar v vsakem trenutku.

Živi in pusti živeti...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#9 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 7. julij 2003, 07:47

A potem do petka popoldan zrasteš? x:)x
Objavljena slika

#10 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 7. julij 2003, 08:33

Oh, pri svojih 182 cm se že dolgo ne počutim majhna... :rolleyes:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#11 Voda

Voda
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 7. julij 2003, 10:26

Včasih si želim, da bi dobila vsaj še tako majhen dokaz, da je res dobro biti dober.
Posebno če si ves čas na vse kriplje prizadevam biti dobra in pravična, pol pa kljub temu fašem ...
Ampak to so slabi dnevi.
Dobri dnevi: merilo bodi tvoje počutje. Delaj karkoli ti daje dober občutek.

#12 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 7. julij 2003, 13:05

Evo,včeraj sem se počutila neznansko majhno in nemočno.Sedim v avtu na parkplacu trgovine.Zadaj na zicih Cosmo,v moji torbici pregrešno draga žavbica...V ogledalu vidim tipa.Brska po kanti za hrano.Tudi sama nimam niti čuka.Bi mu ga sploh lahko dala,če bi ga imela?Bi ga vzel?To se sprašujem,ker vem kako je...,ko ti ostane samo še dostojanstvo. :V:

#13 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. julij 2003, 14:29

Janja K, uau tolk sem tud jaz bil velik v svojih najboljših letih... (govori devetnajstletnik :)))), ne enkrat so me preveč zmerli)

Ohja, jaz sem mislil stvar povsem drugač, ko vidiš da bo nakdo padel, ga bo sesulo, žal mu bo da se mu je to zgodilo, pa te ta oseba preprosto ne bo poslušala, oziroma celo te ne, in to naredi, je sploh kakšen point v tem da nekomu preprečuješ bolečino in da ni to celo škodljivo, hm ker ljudje smo slepi, zaleteli se bomo v zid če je slučajno pred nami, sprašujem se ali naj sploh pomagam drugim v taki situaciji in jih opozorim na "zid", ali naj počakam da se dobro zaletijo not, da bodo drugič bolj gledali predse, ... odgovor je kot na dlani DA, počakaj naj se zaletijo, pa vendar nekaj me kljuva, a je to da potem gledajo vredno, da "izgubijo nooge, kakšno roko, in se ne morejo pobrat za dva tedna", najbrž ja, če je temu tako, zakaj za vraga, vsa ta propaganda naj si ljudje pomagamo, there is no point, nauči se preživet, sicer je zate boljš da ne preživiš... hm zelo kruto, zato mi ni všeč in se ubadam s tem, ampak na nek način, me vse skupaj moti, haj zato sprašujem, saj tisto, glede vsak ma svojo pot, ja itak, pa ali ta pot vključuje zunanjo pomoč, sploh lahko komu skrajšaš pot?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#14 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 7. julij 2003, 14:38

Kako to misliš v najboljših časih, greš že na dol??? x;)x
Jaz s tem tvojim vprašanjem živim vsak dan, ko sem se na tej svoji poti naučila, kako se da dosti laže in manj obremenjeno živeti in bi lahko tudi možu olajšala življenje, pa enostavno ni na taki stopnji, da bi bil dojemljiv za to. Tako sem in tja omenim, kako se da drugače videti kakšno situacijo, ali pa mu svetujem, če me vpraša za nasvet, sicer mu pa dajem priložnost, da se iz svojih napak uči.

Tudi jaz sem se in ko sem bila pripravljena, sem napredovala, sama, nihče me ni s tem silil. Učim se obdržati mnenje zase, če me zanj nihče ne vpraša, ker drugače si pridigarski tip, rezultat je pa ničen.

Midva že veva, ki si lahko zadeve iz oči v oči poveva.... :onfire:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#15 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 7. julij 2003, 22:43

Ste se kdaj počutili neskončno majhne in nemočne v toku usode, ko ste nekomu hoteli najboljše pa je ta še naprej rinil po napačni poti.

Ne upam si trditi, da je bila zanj to napačna pot.
Sigurno je moral po njej naprej. In še hodi tam. Verjetno bo ostal na cedilu. Verjetno bo izvisel. ampak mora iti tja...

Kar me žalosti je pa to, ko vidim, kaj naredi v nas slab stik s seboj. Prav trpim, ko vidim, tudi pri sebi, kako postanemo nedojemljive za ljubezen, za dobro, ko se vrtimo v kakih filmih.
Žalostno kdaj ugotovim, da je največji strup, ko se nimamo radi. Ko verjamemo, da bi morali biti drugačni, boljši, da bi bili sprejeti.

Seveda ni težko najti cel seznam stvari, zaradi katerih pri ljudeh morda nismo priljubljeni. Ni težko najti seznam lastnosti, na katere nismo ponosni.

M. želim vse najlepše. Upam, da se bo ustavil, pogledal tja, kamor noče - v sebe.

#16 niky

niky
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 70

Objavljeno: 8. julij 2003, 00:00

ja, sem se počutila neskončno nemočno, in res je huje ko gledaš bitje, ki ti je ljubo, ki ga imaš rad, ko na koncu po vseh poskusih nemoreš storiti drugega, kot da opazuješ tisto neizbežno, tragično.ko lahko samo čakaš in gledaš, kako bo prenesel šolo težke lastne izkušnje. Ne moreš nič.... in takrat se te dotakne....in lahko boli, boli tudi nemoč, da ne moreš pomagati....

#17 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 8. julij 2003, 01:11

Ja moj dober kolega je na poti izgubljenja in obupa, vse delam da bi prišel k sebi. Ne može. Nikakor, vse bolj se utaplja v svetu alkosa, depresije, žensk, no ja zadnje čase se ga tud ženske izogibajo, ker se je psihično zlomil. Gledamo ga kako propada.
Ja sam ka mali pao s lipe

#18 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. julij 2003, 08:00

Mogoče pa rabi priti ta tvoj prijatelj do neke precej kritične točke, da se bo potem na vseh področjih obrnil 1000 % na boljše x:)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#19 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. julij 2003, 08:25

Tvoja duša spi,
po tebi hrepeni,
le daj, vase poglej,
mojim očem
se nasmej!
Saj mir ti želim
in v vetru tvoj vonj ulovim.
Mir ti želim
in angelom te prepustim.
Mir.

(Mir ti želim, Branka Božič)

#20 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 8. julij 2003, 13:27

Sila, ki pelje te stran,
je sila, ki vabi te v svojo past pozabe,
da si krasno bitje,
vredno ljubezni,
s pravico biti, to kar si,
čeprav vsi govorijo,
daj spremeni se vendar...

:OO!:

#21 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 8. julij 2003, 22:07

JanjaK: Mogoče pa rabi priti ta tvoj prijatelj do neke precej kritične točke, da se bo potem na vseh področjih obrnil 1000 % na boljše

Ja veš kako na vsak način hoče bit v svetu fancy žensk, avtomobilov in žurk s šampanjci. Hoče bit naj.naj.naj. v vsem. Materialista 200%. Morm reč da se je rodil s srebrno žlico v roki, vendar zadnje leto se mu vse podira, nikjer ni povabljen, grozi mu odpoved iz zelo dobre službe (na disciplinskem niso vedl kaj naresti z njim), mama ga hoče vreči vn iz bajte (bolj vila kot bajta), na splošno sfuzlal se mu je. Čisto se je spremenil.
Ja sam ka mali pao s lipe

#22 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. julij 2003, 07:00

Saj na tako spremembo sem mislila. Poznam osebo, ki se je za 1000 % spremenila, glede načina življenja.
Začel se je pa spreminjati takrat, ko se mu je vse totalno zrušilo, pa je danes čisto drug človek.

Želim ti reči, da gre morda po zalet, da bo šlo potem navzgor na boljše... x:Dx.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#23 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 9. julij 2003, 17:33

Tako je, JanjaK, ko si enkrat povsem na dnu, greš lahko samo še navzgor!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#24 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 9. julij 2003, 23:22

Tako je, JanjaK, ko si enkrat povsem na dnu, greš lahko samo še navzgor!

:palec: TO JE PA TKO RES!
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#25 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 9. julij 2003, 23:24

Men se je življenje obrnilo do tridesetega leta kar nekajkrat, od tridesetega leta sem se pa začela obračati JAZ, življenje imam od takrat bolj umirjeno
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0