Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako spoznati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
141 komentarjev na to temo

#26 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 13. julij 2003, 23:55

... :eek: ... c-c, Mateja pa takoj pomisnla...

to je lahko samo :vragec:

x:Ix x:Dx


El Nino, kar se tvojega post festuma o devicah tiče... pošteno x^x

#27 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. julij 2003, 12:47

x;)x Vsi govorite o sončnih znamenjih, seveda se precej pozna ASC. Jaz v glavnem zadanem po ASC. Najbolj zadanem device, ki super natančno pokažejo svoj kriticizem in skrb za lastno zdravje. Tudi drugačnost pri vodnarjih se vidi in ugotovi na brzaka.

#28 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2003, 12:42

Ok lunca... pa ugani moj asc *saj povsem možno da ga že veš, od kje drugje, ampak poskusi s slike...) sicer pa ja itak, tisto kar prvo vidimo je asc, saj to je ponavadi velik problem če imajo ljudje daleč drugačen asc kot sonce, zato se sonce ugiba bolj intuitivno, hm po značaju, zunanjost pa se vidi takoj in zato bi morada bolje bilo tukaj govoriti o ascendentih... kako spoznati... čeprav pa ja eni znajo tud v prvo sonce dobit, hm ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#29 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. julij 2003, 13:01

El nino, ne vem tvojih podatkov, mogoče bi lahko pogledala kam nazaj, ampak ne bom. Če je to tvoja prava slika ob nicku potem bi mogoče lahko ugibala. Nekaj vodenega, bolj nežnega in zagonetnega. Sicer pa je stik v živo nekaj drugega kot razpoznavanje po slikci. Iz moje ne bi razbral da sem ASC vodnar, da o ovnu ne govorim. Če pa bi videl nekaj gibov, nekaj izrečenih stavkov, potem pa zlahka ugotoviš.

#30 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2003, 14:50

Hm kaj pa če povem da pogosto šepetam... hm moji gibi, teh pa ne poznam, čak veš kdo jih pozna pokowc... naj ti on opiše... hehe, hja v bistvu, pomoje že iz drže lahko precej ugotoviš.... na tisti slikci je ena izdajalska stvar... ne niti ne, hm ker gledam stran, hm si na dobri poti ja, ampak kaj pa moje sonce? ali luna, kaj pa tam slutiš?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#31 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 18:05

:vragec:

bobnar...
pa ja ne, de si dozhveu
ANALNO DEFLORACIJO? x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x



:vragec: x:)x x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#32 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 18:21

:vragec:

aakhut :hepko: :hepko: :hepko: :hepko: :hepko:


:vragec: x:)x x:)x x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#33 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 16. julij 2003, 19:44

you make me sick.... :xx!:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 20:24

Fajn ste tole naklofcali...
Bobnar me ni ne presenetil ne razocaral... :vragec: x;)x
Aliana - x:)x x:Xx x:Dx
Mateja - x:Dx
Najbrz majo skorpije tule najvec tock - v smislu prepoznavnosti.
Hja, saj... itak, kao...
Se pa da vsakogar takole nekako 'prebrat' - sam kaj ko veckrat vidimo takole asc ali pa kulminantnega - to pa smo ze obravnavali... :8):
Ribice smo pa take izi in skulirane. Kul. x;)x x8Dx x:px x:Dx x:o)x

Nino je fajn povedal x:px
Pokowc pa tudi... x;)x
Nogice, ribe ste omenjali - sem povprecne, prej visje rasti (170), st. cevljev - 38, 38 in pol... italijanska varianta...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 20:25

Meni še noben ni zadel s prve.... Ga ni junaka x:Dx

Mene tud ne... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 20:53

Sanjalica - to je taka nekaksna 'lokalna' fora z Bobnarjem...
Ker ravno on to pravi in njega citiram, on pa ne mara rib in skorpij, jaz pa sem riba, ki mi je on (in vsi zivi) pripisal skorpijo, se celo takrat, ko jaz nisem bila jaz, pac pa sem bila 'druga oseba'..
In - hecno - se celo ko sem bila 'tretja oseba' - za stos, malo heca in objestnosti (nic bat, nimam energije za toliko tega) - ugani - seveda sem bila skorpijon....
Samo nick so videli, pa so rekli - sej vidis, da je skorpijon, sej ze z nickom provocira - meni pa se je zdelo samo posreceno in ni bil namen provokacije, pac pa kaksna dobra besedna igra ali kaj takega - sicer pa sem ze pozabila.

Ribe pa mi res nihce ne pripise...
Vsakdo je presenecen - ti si Riba x?x :eek:

Ja, vec rib nas ima asc sco (kar pomeni vladar sonca v blizini asc, ce smo okoli 60-70), pa je potem tako nekako vzajemen vpliv...
zelo pogosta kombinacija je skratka tole - riba, sco (kot je pogosta rak/devica kombinacija, pa sco/strelec, pa sco/tehtnica, pa lev/devica ali lev/kozorog)... Sem enkrat delala statistiko - imam ful tega se nekje...
Morda je to tako na tem obmocju... ne gre pa samo za meni poznane (treba je vedet, da sem 5000-im obiskovalcem LN pes izracunala in poslala polozaje - tam sem imela fajn priloznost za taksne statistike, tudi).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:01

treba je vedet, da sem 5000-im obiskovalcem LN pes izracunala in poslala polozaje

Marsa - tole pa mi je skoraj načelo voljo... :sori: .... bolj, ko prebiram, študiram, delam, manj imam občutek, da bom sploh kdaj kaj vedela o tem.... :eek:

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:07

Aja, sory - sem te zavedla... sem rekla 'pes' - v bistvu ne pes, na racunalnik - samo vnesla sem vsakega posebej, pa potem izracunane polozaje vnesla kot linke (da bo obiskovalcem cimlazje in cimbolj mozno tekoce) v odgovore...
Hocem reci, da sem vsakega posebej osebno izracunala in osebno poslala, pa jih tako tudi venomer belezila, hote ali nehote, v svoj racunalnik v glavi...

Prej, zdavnaj, pa smo res pes racunali - preprosto, ker ni bilo racunalnikov in teh programov na voljo... tako jih tedaj nisem izracunala 5000, vendar morda pa kakih 500-1000... Potem sem ze kar iz glave vedela kar precej...

Ja, saj je res - 'Vaja dela mojstra' - to je povsod tako...

Ma - ko enkrat nimas nic znanja in blage veze o tem, so to zate samo hieroglifi...
potem pa nekaj postekas, nekaj se ti na kaj poklapa... pa se potem nekam prime, pa se vse to nadgrajuje..
Scasoma si tudi zapomnis simbole, povezave, se nalagajo znanja o teh energijah posameznih znamenj v tebi... pa postekavas vse vec in vec...
Treba je biti elasticen in radoveden - kot povsod...
ce te to zanima, ni problem...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:16

meni tole cela znanost... sem se lotila astrologije že ene trikrat pa vsakič odložila... ponavadi je pri meni tako, da ko me nekaj zagrabi, totalno not padem, naštudiram toliko, da si znam s tem kaj odgovorit ali pomagat, ko pa nekaj odložim, potem ta zadeva tudi ostane odložena... x:Dx ... edino tale astrologija me skoz in skoz draži... x;)x x:px x:)x

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:22

... seveda - ker se ne konca - kot lajf - gre naprej, se nadgrajuje, sestavljas mozaik.... v bistvu...
To je pac pogled skozi taksno prizmo...

Meni to ni... hm, vodilo... pac pa eden od zelo kul pripomockov za stekanje okoliscin.

Ma, mene to zanima ze iz umetniskega vidika, res, brez heca... od nekdaj imam rada in imam nekaj talenta za geometrijo...
Imam rada popolnost in natancnost, obozujem pa cloveski faktor notri in nepredvidljivost...
Ma - o tem lahko bluzim leta...
S tem, da imam ogromno hobijev in se ne rabim krcevito obesat na astrologijo in s tem, da sam Bog ve, da sem v nekem smislu tudi povrsna in ce to ni to, me ne zanima in grem dalje..
Astrologija pa je... lajfstajl... kot joga... dihanje, vaja lajfa... vaja Biti...

Ma - bluzim.
Ampak res - ce mi je kaj v veselje, je to telovadba uma, ki je hkrati domisljijska inspiracija, kar daje in nudi astrologija...
Ja, ja - Kraljica, pa to.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:34

x^x x:)x ... zelo Marsa (kot: zelo Mobi x:Dx )... ne, res - zelo čutim, kako zelo je to del tebe... :palec: x8Dx

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 21:44

:)
Zelo me veseli, Mateja, ko stekas in ko si mi dala moznost, da sem napisala tale hvalospev... astrologiji... :)
Ko nisi kar tako iz vljudnosti kao zdaj nekaj, a spostujes tole in toliko stekas, da malo stekas. :)

Ma sem nekaj odbita danes... ful sem dobre...

&&&
% sledenje temi:::

Se nihce mi ni pripisal Device... pa se ne Tehtnice (razen ko noseca, pa to je bilo sklepanje - art pa to, svetli lasje, mehka koza)... Vodnarja pa ze velikokrat, Dvojcka tudi, ker gobec.
Pa Ovna, ker Marsa...
Vodi sco (ker zaje...) x:Dx x;)x
Taf pa to... :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:09

x:Dx
če že kdo uganjuje, potem me imajo za škorpijonko (pravijo, da tako gledam x:Dx )... eni pa, da sem tehtnica (kar bi še nekam štekala, ker je tam Venera)...hehe, eni pa, da sem ribica (kulminatni Jupiter x:)x )... da sem Devica, pa še nikoli noben ni rekel... x:Dx ... aja, pardon, pa je... eden pa je res rekel, da imam na sebi vse tako barvno naštudirano, da sem gotovo kakšna picajzlasta Devica... x:Dx

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:24

Bobnar - Ne preseneca, ker takoj skorpije v igri... pa ker konkretno takoj o Levih...
Razocaral pa tudi ne, ker... je v tvojem stilu... zato, v bistvu.
A ves, da sem tudi jaz 'opazila' tisti "Ne mara Rib" (pa vedela, da bos komentiral nekaj podobnega), pa sem potem skoraj zanalasc pustila... :)
Tudi skorpije - saj zato te pa 'drazim'... x:px

Kozoroga, ne?
Tudi jaz bi ti ga... Nekako pa me je presinilo zdajle... morda pa bi ti na videz Devico... hm, bomo videli, ko se bomo videli. ;)
Bom rekla - Bobnar - evo, da uganem s svojim prodornim in subtilnim cutom - ziher si Vodnar s Kozorogom in Devico in Ribo in ti bos rekel, mater, saj je vse zadela!


Kozoroga so mi samo enkrat pripisali - ena, ki sem se ji zdela taka komandantska etc - se pravi je ocitno videla mojega skorpijona, plutona v 10 na mc, pa venero v Biku, mojo tapocasno plat...
Raka mi ne pripisejo nikoli, kar je hecno, ker imam stelij v 4., vkljucno z Luno... pa pac luno na soncu, merkurju, marsu...
Strelca tudi ne vec - vcasih so mi ga...
Imam strelcevske noge, obliko, stegna... le da je to itak tudi ribje... jupiter, ex skupni vladar, morda...

Pa sploh niti najmanj ne zgledam skorpija!
Sem svetle polti, mehkih las... zelo Luna v Ribah stajl... barva tipicna ribja - oci (no, pa tudi skorpije, to je res, imajo veckrat tako barvo - in obliko)...

Mateja - ziher imas potem Plutona na Soncu ali Luni - chekiraj...
Bomo videli! x;)x

Bo vse sefica povedala, kaj se vidi in kaj ne in kaj dogaja... x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:35

:vragec:

hehe
tadvojni vodnarji....tanartaboljsh vodnarji


:vragec: ma she luno tam nekje...hehe
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#46 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:44

Kozoroga, ne?
Tudi jaz bi ti ga...



Mateja - ziher imas potem Plutona na Soncu ali Luni - chekiraj...
Bomo videli!  x;)x

Bo vse sefica povedala, kaj se vidi in kaj ne in kaj dogaja...  x:o)x

x:Dx x8Dx x:Dx
hehe, jaz bi Bobnaraj tudi kar za kozoroga... o tem, kako so mi blizu pa sem že v eni temi x:px


ja, Pluton pa res na Sonce in Luno x:Dx :eek: hočeš reči - tole dela Pluton?... no vidiš, to je to!... kdaj vrabca, bom štekala take reči...
x?x :eek: x!x

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:47

:vragec:

pikola mateja
vrabca?
zakaj pa ne :vragec: ?


:vragec: neki razocharan
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:50

Eh, Aakhut - ne bit... saj si tu, na domacem terenu, med frendi in vse... a ni fajn? x:)x x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#49 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:52

to pa res aakhut...

mateja zmeri mal uvate... x:Ix

#50 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:52

:vragec:

marsa...

itaq de je fajn...

:vragec: x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0