Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kako spoznati


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
141 komentarjev na to temo

#51 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:55

Mateja - sem ti rekla! x;)x x:px x:Dx :palec:
Valjda, to je to...
Pluton je v tem obdobju sicer generacijsko v ozvezdju Device in na posameznika nima takega vpliva kot blizji planeti oz. pomermbnejse tocke, vendar pac na Device iz 'te serije' deluje, sploh na tiste, katerim se narola na Sonce.
ker imas ti tu se Luno, imas pac se vec moznosti, da se pojavi, pa to lahko ze kar sklepas... ker ves, da se pluton giblje pocasi, in da je v tistem obodbju tam... in tko...
To je potem sklepanje z znanimi podatki - ki se ti sproti nalagajo - recimo tudi zdaj, ta moment...
Scasoma se sama ne bos stekala, koliko pravzaprav ze ves - pa se nisi tega na tak nacin tudi percepirala...
A stekas... :eek: x:Ix
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. julij 2003, 22:57

No, fino, Aakhut... me veseli, da nisi spet tolk razocaran, da ne bi videl takihle lustnih zadev...
Cisto kul je biti tudi kdaj obcutljiv in vse...
Sam je fajn vedet, da obstaja tule in zdaj nekdo... ki je tu zdaj...
x:Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 23:12

:vragec:

kaj je to TU?
kam je to ZDAJ?


:vragec: x:px x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#54 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 23:14

to je...

ko si tkole ...

z mano... x:Dx

#55 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 16. julij 2003, 23:17

:vragec:

tole bi sicer bl shlo k oglasom ampak useen:

menjam PC za pjachko z matejo


:vragec: x:)x x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#56 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. julij 2003, 23:20

Mateja - sem ti rekla!   x;)x  x:px  x:Dx  :palec:
Valjda, to je to...
A stekas...  :eek:  x:Ix

Marsa draga... a veš kaj štekam ... da mam trenutno (samo ene par micenih, kratkih let) saturna na ASC, pa zdaj praviš še Plutonček... jiiiihaaa!!!! ... ampak, če kdo, potem ti to štekaš - sem tako narejena, da so mi taki časi na en način blazno všeč... x:Dx x8Dx x:Dx

#57 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. julij 2003, 02:48

Mateja...men se je z astrologijo dogajalo podobno...
mal sem začela...pa se mi je zdelo, da nikol ne bom mogla povezat stvari..in spet odložila.. :xx!:

Potem pa...sčasoma...tako kot je Marsa rekla...se ti znanje kar nalaga..in na lepem se ti odpre...
Najbolje...se je učiti na sebi...spremljati svojo karto...gledati nazaj...in razmišljati, kaj se je dogajalo..ob času tranzitov...
Jasno pa je...najprej veliko dela...da sploh razumeš...delovanje, značilnosti planetov...
Sam...ko te pa enkrat resno zagrabi...začneš preprosto razmišljati na ta način..
In...najlepše je...ko znaš pomagati sam sebi...ker preprosto..razumeš...zakaj...se dogaja...
Kar veselo nadaljuj...
pa saj tukaj...na LNF...ne boš mogla brez tega...

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#58 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 17. julij 2003, 06:11

x^x x:Dx

#59 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 17. julij 2003, 06:56

Presneto, kako to obvladate. x;)x
Objavljena slika

#60 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. julij 2003, 08:10

, čak veš kdo jih pozna pokowc... naj ti on opiše... hehe,

:palec: El nino, maš čist prav, on te res dobro pozna, mi je sporoču, sem prav vesela

#61 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. julij 2003, 09:35

OK, men pa samo vodnarcke uspe zaenkrat.. v 80%... po cem? ne vem.. simpaticni so mi, kar nekako jih zacutim...

Hehe, Aakhuta sem prvic, ko smo bli na chatu pogruntala. x:)x




Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#62 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. julij 2003, 11:17

(Bobnar @ 16. Jul 2003 ob 17:40)
Meni še noben ni zadel s prve.... Ga ni junaka  

Mene tud ne...  


Haha marša če bi prebral samo en post kateri koli post v katerem omenjaš Tima, bi zadel s prve, ni problema, kadarkoli podnevi in ponoči... sam ribe so take mamice, zato stavim da če bi te videl v njegovi družbi bi ravnotako zadel.... hehe pač si človek mnogih obrazov, to je bistvo asc škorpijona skrije sonce sploh če ga maš v ribicah (šibko kao znamenje) potem je težko zadet, ampak če si v družniskem prijateljskem krogu najbrž kar sili vn tista ribjost, ljudje ki ugibajo pa so povečini novi tuji, (čene bi itak že vedli da si riba), in nimajo te priložnosti, če jih itak napadeš z enim izmed svojih obrazov... hell to se dogaja tud meni, sam eden izmed mojih zunanjih obrazov je oven, zato se me lažje zadane.... hja to pa še mars v prvi hiši, htiro sem tam, saj še vedno mi folk pripisuje škorpijona, ampak tebe nisem prevaral niti za moment zgleda :) hehe, no ja razen z mojim izgledom ko si rekla da zgledam kot kakšna tehtnica... ( to mi nikoli ni bilo všeč, ampak dejstva so dejstva )


Objavljeno 17. Jul 2003 ob 08:11
--------------------------------------------------------------------------------
QUOTE (El Nino @ 16. Jul 2003 ob 14:51)
, čak veš kdo jih pozna pokowc... naj ti on opiše... hehe,  

El nino, maš čist prav, on te res dobro pozna, mi je sporoču, sem prav vesela


no kaj pol praviš lunca kaj bi bil...

hehe če se nisem zgoraj povsem izdal....

ajd lohk pa naredimo preiskus vam dam gor razredno sliko, pa da vidimo kolk zadanete.. oh ja to bo dobro ja.... odpiram prvo lokalno prvenstvo v prepoznavanju sončnih znamenj glede na videz... :) hehe akcija (štejejo vse osebe na sliki razen jaz ker mene poznate) čakte sam še slikco dam gor :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#63 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 17. julij 2003, 11:50

Slikca hm ne znam dat slikce gor.... kako to naredim? no ja do takrat jo lahko dobita na tistem naslovu... je edina slika tam tako da je ne morete zgrešit.... prvo, drugo in tretje mesto dobi bučen aplavz, iz moje nabito polne sobe.... (se ne zezam)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#64 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 29. julij 2003, 19:38

JST PA TKOLE:

-zračna znamenja frfotajo ali pa se pojavijo sproščeno in flegma
-vodna bl priplavamo
-ogenj prihrumi z vso silo
-zemlja se ne da raztrmati in ima jasen korak


Ovni imajo konkretno postavo
Biki zanimivo čelo
Dvojčki so zanimivo neopredeljivi
Raki sramežljivo zadržano
Levi arogantno in ponosno
Device realno
Tehtnice navdušeno in nato pomirjajoče
Škorpijoni skrivnostno - njim in ribam se vse vidi v očeh, kdo in kaj so
Strelci ne skrivajo nič
Kozorogi so vztrajno počasni in zgledajo par let za cajtom
Vodnarji napredno navdušeni, odštekano urejenega videza
Ribe-rešiteljice vsega

NAJPOMEMBNEJŠI JE SEVEDA ASCENDENT-NASTOP, KAKO NAS VIDIJO DRUGI
ZATO JE TEŽJE UGOTOVITI

Pa seveda luna- razpoloženje.
Mene bi težko pogruntali, kaka sem, ker sem rakica asc oven in po razpoloženju -luna-dvojček.
PA-PA

#65 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 29. julij 2003, 19:48

ALLORA, PRŠLA (GLIHKAR Z LD...), NAPISALA, ....


ZMAGALA!!!!!????????


JUHEJ, ZDJ PA HITRO K GERKMANU ZA POMOČNICO...

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. februar 2004, 07:16

Tule je verjetno mišljeno na sončno znamenje,
a ima kaj veze tudi ASC. znamenje x?x


#67 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:19

oči, ja. to bo to x:Dx x;)x

xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. februar 2004, 10:24

Cesa vsega niste nasli zdajle v nekaj dneh! x^x :palec:
Bravo, Rakica - tegale tdeaj sploh nisem videla. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. december 2006, 18:14

[attachment=12031:attachment]Videz Raka- velja za moške: čvrsto telo, srednja rast, široka ramena, ozki boki, mil vesel videz z mešanico melanholije in nervoze. Oči običajno okrogle, včasih izbuljene, največkrat svetle, izražajo senzibilnost, senzualnost, močno fantazijo, občutljivost, strah, šarm. :eek:
Strelci moški: lepa glava, visoko čelo, odprt, iskren, hitri gibi. Ali zelo visok ali zelo nizek, vitko telo, žive in sijoče oči, ovalen obraz, pogosto orlovski nos, najpogosteje temni lasje, plemenit pogled.
Strelka: dolg trup, lepe noge, svetli lasje, odprta, iskren obraz, tanke obrvi, fina usta.
Škorpijon moški: sijoč prodoren pogled, volčji pogled, majhna, čutna, stisnjena usta, srednje do višje rasti, mišičasto telo xflirtx,
Tehtnice jaz večkrat spoznam po obrazu, imajo neke značilne poteze, res nekako bolj stisnjene oči in prifrknjen nos.
Ponavadi so privlačne in lepe.
Vodnarje tudi kdaj spoznam, ampak bolj kot po videzu po njihovem posebnem stilu in razmišljanju.
Device po pedantnosti, Ribe so privlačne, kdaj tudi pervezne, [attachment=12030:attachment]Ovna po trmi, Bika po čvrsti konstituciji in čvrstem vratu, Kozorogi so velikokrat dolgi in suhljati, hladen videz, tudi v obraz, Leva po ponosu in samozavestnem nastopu x;)x

#70 Lenka:

Lenka:
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 951

Objavljeno: 6. december 2006, 18:27

Kozorogi so velikokrat dolgi in suhljati,


jaz že ne x;)x

#71 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 6. december 2006, 19:36

jaz že ne x;)x


Edina izjema. x:Dx xDDx

#72 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. december 2006, 07:02

Edina izjema. x:Dx xDDx


xrolleyesx Brez veze gledat samo sončno znamenje, saj veš, da večkrat prevlada ASC.

#73 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 7. december 2006, 12:02

al pa cel miks vseh planetov :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#74 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 7. december 2006, 12:11

al pa cel miks vseh planetov :palec:



x:Dx :palec: Seveda, saj mi smo en sam MIX. x;)x

#75 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 7. december 2006, 12:30

Ob tej temi sem se spominila na ribaka...

... poznam dva, ki sta rojena celo na enak dan, a letnica je drugačna..... podobna ko jajce jajcu... visoka, suha, dolge suhe noge, podolgovat suh obraz.... hmmm, pa nič tiste moške čvrste postave, ampak sema kost in koža... :) :) :) :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0