Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Slabokrvnost?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
69 komentarjev na to temo

#26 PAMI

PAMI
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 2. oktober 2003, 23:22

Biti vegeterjanec-samo če res tako čutiš,da se ti meso resnično upre,ker če si to samo želiš postati, meso ti pa še vseeno diši.ti to dragi vege ne bo uspelo, saj slej ko prej si boš tatarski biftek namazal na sočen toast.mmm

#27 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. oktober 2003, 10:18

Pr men je blo v začetku nek mladostni experiment. Ampak sem vztrajal zato,da se prepričam, če res to deluje, pa RES DELUJE .Se po vseh teh letih pozna. Ker tko delovat je samo enkrat u layfu (popravnega izpita ni, ker je že prepozno )pa še vztrajam˝ ,sam ribe pa sem začel spet jest. Ja Pami, zihr je res kt pravš, diši tut men jaa, sam se vzdržim x^x

#28 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 3. oktober 2003, 10:25

Uprlo se mi je, saj zato ... :o|o:

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. oktober 2003, 10:28

Rachek - nekje si rekel, da ni bilo rezultatov (s temi spinacami in pesami..)... ves, Fe rabi zelo dolgo casa, da se 'nalozi', zlepa ne vidimo (se) rezultatov, vseeno se kar vztrajaj v cimbolj naravnih zadevah...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 5. oktober 2003, 12:26

Hvala za vzpodbudo Marsa, samo jaz vedno bolj sumim, da ne gre za to, da Floradix pomaga zaradi nečesa drugega, kar je povezano z krvjo. Enako kot El_nino mi je že dosti ljudi reklo, da se problemi pojavijo čez leta, pa še to večinoma pri puncah, zaradi menstruacije.

Jaz res vedno bolj sumim jetra ali pa, da je vse skupaj psihosomatskega izvora.

#31 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. december 2003, 10:38

No, pa še kratek epilog polletne agonije: x:Ix

slabokrven itak nisem, kot sem že napisal. V ponedeljek, 1. dec. sem bil v Tišini pri Mur. Soboti pri bioenergetiku Štefanu Titanu (toplo priporočam, Marsa, lahko ga daš tudi na seznam zdravilcev) in mi je povedal, da je vzrok mojih težav glivično obolenje!!!! Katera glivica sem že pozabil, v glavnem, ta naj bi povzročala težave trebušni slinavki, da le ta spusti manj sladkorja v kri, in potem ko pade krvni sladkor, pade krvni pritisk ... in to je vzrok utrujenosti. Pravi, da imam samo 65% življenske energije in da naj hitro ukrepam, če ne, lahko tudi umrem. No, prestavil sem si posteljo, kot mi je narisal (sedaj full boljše spim) in izvedel sem to kislo dieto z kislim zeljem(in nič sladkarij), kot mi je predpisal in huh, dogajajo se čudeži. Nisem sicer še full OK, kot sem bil predno se je vse skupaj začelo, ampak včasih me kar prime, da bi zašprintal.

Žena mi je rekla, da če mi kaj ni jasno, da naj jo kar pokličem pa vprašam, no, danes jo bom res poklical in vprašal nekaj x:Dx in izkoristil priložnost, da se jima zahvalim. x^x

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 10:40

Dbest. x^x :palec:
Fajn to slisat - da tole pomaga, da je tale zdravilec fajn in ucinkovit in da je tebi bolje! x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. december 2003, 11:04

x:Ix x^x :onfire: xpartyx

#34 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. december 2003, 11:19

sem samo hotla vprasat, kako je zdaj s tem seznamom zdravilcev, ker meni se vedno ne dela povezava....?! help!


dtugace pa super, da se zdaj boljse pocutis, ja, kislo zelje dela cudeze...ko so nizozemci odkrivali in ropali svet, so bli edini, ki so meli s sabo kislo zelje in jim ne skorbut ne ostalo ni prislo do zivega....!

no, bravo, upam, da bos dobro ostal, rachek!
a bi se dalo dobit kaj vec informacij o gospodu titanu...?
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 11:23

Tinka, bom chekirala, in ce je se vedno online stara, dam vmes gor, pa potem spet zamenjam.

Ja, kislo zelje je zakon.

Jaz pozimi pojem na tone kislega zelja, poleti pa na tone paradajza. x:)x :8): x^x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. december 2003, 11:27

:vragec: paradjaz :vragec:
eni so zelo proti, ker je hudicevec, ce se se prav spomnim...v makrobiotiki baje super jing, ko bi vsi morali biti bolj jang (zenske)
ampak je dokazano, kako ti brani telo pred vsem moznim...pa je dober za gubice...oz.proti njim...
...ce nise jang si vsaj young x;)x x;)x
glede zdravilcev:
hvala, bi res rada to listo nadrealistov, da se malo pozanimam!!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 11:36

xrolleyesx xrolleyesx x;)x x:px
... sem VEDELA... da se bom morala v zvezi s temle paradajzom se zagovarjat... x;)x
MENI je zelo kul paradajz - a bo v redu, pa recmo, da sem poleti (ko paradajz JE), zelo in se bolj jang. ;)
Smo ze povedali nekje tole...
Paradajz ima ogromno kalija - zame, ki zelo malo jem in porabim ogromno energije (lajfstajl pa se malo sportanja), je kljucnega pomena za srce (sem 'srcen' tip)...

Seveda pa mora bit Pravi. x;)x x8Dx :palec:

Paradajz je zakon.
Aja - vse kar je trdega, zelenega, rumenega (no, ce ni npr. sorta taka) izrezem... samo meso paradajza... njami, sam mi zdajle pa sploh ne potegne - ker zdaj mi disi kislo zelje.... Ker JE. :palec: x;)x x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. december 2003, 12:12

Seveda tinka, tukaj so:

Titan Štefan
Šolska ul. 2
9251 Tišina

(02) 539 17 36


Ti pa tudi lahko updejtaš seznam, Marsa. Oz. ga končno že enkrat porihtaš. x:Dx

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 12:29

Rachek - to je bilo se celo s cisto tastarega sajta (z Novic sem se lahko zlinkala) - zdaj so pa cisto druge baze, ni softver novic, samo link je bil, tega pa nikjer zdaj ne najdem v bazah, da bi lahko popravila link, mora Mitja, njemu pa se zdi b.v. to zdaj pedenat, ko sva tik pred koncem apdejtanja novic... zdaj je zaenkrat to samo na forumu... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. december 2003, 12:35

Saj N/P Marsa ... x:px x:Dx

#41 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 9. december 2003, 13:56

itak mas prav glede pomodorckov, marsa....sem se bolj hecala, ker so meni tudi pasali, pa so mi vsi nekaj govorili proti...mislim: moji pre-osvesceni prijatelji.... x;)x x;)x tastare nonce doma ze vejo, kaj je dobro!! in jejo paradajz,
in tudi jaz ga, kadar JE x^x



glede seznama. ne vem tocno, kaj naj si predstavljam pod tem, da je zdaj to 'samo na forumu', pa da novice niso aktualne, pa da bo vse drugace...mogoce bi blo dobro, da se zmenimo, da ko bo seznam gor in povezan in aktualen, da se to napise tle....marsa...??

da ne bom vsakih par dni tezila x:o)x x:Ix


hvala za naslov, rachek x:)x x:)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 16:36

Evo - Seznam je spet gor... Sicer v rahlo brezvezni obliki, a bolje kot error. :)

Tinka - glej, 'samo' na forumu - za nekatere je brskati po forumu za infoti motece, ker je toliko balasta. Po drugi strani pa izvemo iz prve roke, zato sem upostevala in celo dala na vrhu.

Prenavljava strani Lunin net - vkljucno z Novicami - zato je zastarelo, ne pa tudi seznami.

V prihodnje pliz, ce lahko priporocila podajate (Rachek) kar v temo Seznam zdravilcev... - saj bomo edino tako lahko imeli skoz azuren tale seznam...
... ne pregledam vsak dan vseh tem, se zgodi, da kaksen podatek izgubim, mi uide.
No, ce je v pravi temi, je za to pac manj moznosti - oz. vec moznosti je, da nekaj opazim, ce je v primerni oz. ustrezni temi. :)

Skratka - to je zdaj gor 'zasilno' - toliko da je, da je moznost dobit info - sicer pa bomo to spedenali seveda lepse itd. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. december 2003, 16:55

:vragec:


lahko bi dodali she:
Dr. MILENA PLUT - PODVRŠIČ
refleksna masazha stopal
(avtorica she kar zanimive /a v precejshnji meri objikane/ knjige z naslovom POT DO SRCA



666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#44 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 9. december 2003, 21:15

Malo prej sem poklical njegovo ženo, gljivici se reče kandidoza. :o|o:

#45 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 10. december 2003, 06:51

lahko bi dodali she:
Dr. MILENA PLUT - PODVRŠIČ
refleksna masazha stopal
(avtorica she kar zanimive /a v precejshnji meri objikane/ knjige z naslovom POT DO SRCA

... s tem, da gospa Milena ni samo "refleksna masaža stopal", ampak veliko, veliko več. Med drugim ena od redkih, ki zelo dobro razume SISTEM, torej kaj in ZAKAJ se dogaja, namesto da bo zdravila posamezne bolezni, dele telesa in podobno.

Njene številke ne boste našli po nobenih reklamah, kar tudi nekaj pomeni.

Lep pozdrav vsem.

#46 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. december 2003, 07:44

ja, milena je pa res super xDDx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. december 2003, 08:46

Ce ima kdo predlog (kot ga je imel Rachek in tudi Daisy), naj predlaga dolocenega zdravilca v temo Seznam zdravilcev.
Samo z imenom si ne moremo nic pomagati, prav tako je poleg tel. st. ali e-maila zazeleno podrocje, na katerem deluje, tehnika, metoda, s katero se loteva zdravljenja...
Ne morem zgolj napisati Ana Novak je ful dobra zdravilka.
Mora bit telefon, in kaj pocne ta Ana sploh v lajfu... x:)x :palec:
(ali je bioenergija, refleksoterapija, astrologija, masaza, ...)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2003, 14:26

:vragec:


bern... :palec:
tole se zlo strinjam....ampak priznaj, knjiga....ena sama solzavost...hehe
milena men zlo pomagala...z akopunktoro odpokala moje migrene...
(pa she mama moje bivshe bivshe bivshe je... x:)x x;)x )


666 :vragec: -ou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#49 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. december 2003, 15:05

Ahut meu Migreeeeeeeeeeeeeeeeeeene,
bo zdele Ahut manj Taččiiiii x:Dx

#50 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. december 2003, 15:11

:vragec:


hehe Spokowc...
k bosh ti tolk po visokogorju hodila, ti bo slamnjacho (glavo) raztrgal...hehe



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0