Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

2012 konc sveta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
669 komentarjev na to temo

#601 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. december 2012, 00:19

Predvideni začetki konca :

http://www.24ur.com/...ozi-neurje.html

... " kajti nič nebo po nepotrebnem poplavljeno , požgano , ali kako drugače uničeno. "

To je Božja Beseda.

Imamo še veliko dela, ... zato Bog, prosimo te, ... pošlji še svojih delavcev k nam , da prebudiš še ostale delavce v Tvojem Vinogradu .

Hvala.

xsrcx

#602 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 17. december 2012, 18:30

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Bojante,

imel sem močno vizijo prihodnosti in v njej sem videl tebe, da nisi postal žrtev nobene katastrofe velikih rasežnosti, kot so požari, potresi, tornadi, poplave, epidemije, ... To velja tudi za mayito, shamannamo, mantis tri in še za mnoge lunaforumovce. Vseh vas se bodo katastrofe izognile in zaradi njih ne boste fizično prizadeti. Do leta 2030 ste varni, če vas prej ne pobere starost ali kakšna civilizacijska bolezen, ki je posledica preobilnega vnosa hrane in premalo gibanja na svežem zraku in podobno.

Tako je rekel veliki prerok DonKarlos in tako se bo zgodilo.


AMEN


#603 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 17. december 2012, 22:13

hvala velikemo preroku ... x:Dx ... bog ti poplačaj


Castaneda je Tudi še en Lažni prerok Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Hvala Modremu Stvarniku-Bogu, za To Razkritje .x:)x

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosim te Stvarnik-Bog, odpri duhovne oči duše tudi drugim bratom + sestram, da spoznajo vse take lažne preroke-zavajalce Človeštva .

Hvala xsrcx

#604 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 18. december 2012, 11:53

Ma, jaz sem tud v Prejšnjem Tisočletju nasedel temu kremastemu benjamu , ... AAAmpak, Zahvaljujoč Stvarniku sem ga v Tem Tisočletju Spregledal-Prepoznal, in Sprevidel, da J E ZAVAJALEC ČLOVEŠTVA xcivx Objavljena slika xcivx

Hvala Bogu na Višavah za To Razjasnitev xsrcx xDDx xsrcx

Lp + #




Bojante, tebe prav usodno privlačijo preroki konca Objavljena slika Kot kakšno punco bar***.


#605 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 18. december 2012, 12:44

hvala velikemo preroku ... x:Dx ... bog ti poplačaj


Hvala shamannamo. Torej brez skrbi vstopi v nova leta, kajti prištet si med survivor-je, ki bodo dočakali leto 2030 siti in na toplem in bodo nadaljevali človeški rod. Očitno si našel milost, kajti katastrofe te ne bodo fizično prizadele. Zato veselo slavi Boga ali Velikega Duha ali kaj že slaviš in se mu zahvaljuj.

Tako je rekel veliki prerok Don Karlos in tako bo.


AMEN


#606 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 18. december 2012, 13:17

Bojante, tebe prav usodno privlačijo preroki konca Objavljena slika Kot kakšno punco bar***.


Žal zopet zmotno domnevaš o meni Objavljena slika Že Speeeeet te tvoje zmote xcivx Objavljena slika :o|o:

Namreč, privlačijo me Vsi Pravi Preroki, Kajti To So moji Resnični-Pravi Bratje v Stvarniku-Bogu od Večnosti .


Lp + #

#607 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 18. december 2012, 18:59

toplotni val :D

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#608 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 18. december 2012, 20:43

Jaaa, joooj, ... ko bi vsaj bilo kaj Globalnega Ogrevanjaaa xcivx x:px xsrcx :sori: :8):

Ma, ni lahko ždet' v takelem Globalnem Ohlajanju že enih par Tisoč let :o|o: :sori: :C: Objavljena slika

Bo treba kak parlament še zakurit', da se bomo mal' pogrel x;)x

Lp do Konca tega starega prepokvarjenega umirajočega dela sveta, IN Napreeeeejjj, Juuuheeeeeeejjjjjjjjjj xDDx x8Dx xsrcx

B + #

#609 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. december 2012, 12:50

Ta kriza, ki Bo Pospešena, Bo še Bolj pospešila Približevanje h Koncu starega prepokvarjenega dela sveta - Človeštva .
Nastopil Bo Kaos, in ljudje bodo postali pobezljane zveri, ...

Čeprav se ta prerokba verjetno sliši grozljiva, pa se Bo To vendarle moralo Zgoditi, Kajti drugače se Človeštvo nebo moglo znebiti tiranskih vladarjev ki ga zasužnjujejo in zavirajo .

Vse To pa se bo težko zgodilo pred letom 2024 , tko, da bomo še imeli nekaj časa prilagoditi se , trpeli pa upam da nebomo preveč .

Tako mi je govoril Gospod .

In Gospod Je Samo Eden v Vsem Njegovem Stvarstvu neštetih Vesolij, podobnih našemu, v kateremu se nahajamo, katerega niti konca ne vidimo z naaajmočnejšimi teleskopi .

Tako B O , Kajti Kar reče On , se Mora Nedvomno Zgoditi, kot se je že Vse kar je bilo napovedano po Prerokih od Njega .

Lp + #

#610 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 19. december 2012, 17:15

Castaneda je Tudi še en Lažni prerok Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Hvala Modremu Stvarniku-Bogu, za To Razkritje .x:)x

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prosim te Stvarnik-Bog, odpri duhovne oči duše tudi drugim bratom + sestram, da spoznajo vse take lažne preroke-zavajalce Človeštva .

Hvala xsrcx


Vsako leto boš bolj spoznaval vrednost in resničnost velikega preroka Don Karlosa in lažnost Jakoba Lorberja. Pustimo času čas. Razumem, da eni nucajo več let da dojamejo.




#611 viyola

viyola
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 941

Objavljeno: 19. december 2012, 19:04

Zdaj..ko se 21. tko hitro približuje..pa ker itak nič ne bo, druzga kot petek..pa konec delovnega tedna..
a mogoče kakšne prerok ve..kateri je naslednji datum, da tema ne zamre?? xDDx

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years. 


#612 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 19. december 2012, 19:33

Vsako leto boš bolj spoznaval vrednost in resničnost velikega preroka Don Karlosa in lažnost Jakoba Lorberja. Pustimo času čas. Razumem, da eni nucajo več let da dojamejo.




Na Mojo Srečo se Zopet Motiš, kajti vsako Leto Bolj in Bolj Spoznavam zablode in skrite laži tako Castanede, kot Ošota , kot Ekarta, Kremeta, in še in še Mnooooogo, Mnooooogo Drugih podobnih lažnih prerokov ki triumfirajo ob Duhovni Slepoti Človeštva ki niti Duhovne Zmede ne prepozna več .

Zato pa Vsakodnevno Spoznavam resničnost Lorberjevih Prerokb ki so se že izpolnile, in se ŠE Naprej Izpolnjujejo - Vsak Dan .

Tudi jaz sem rabil Več let, da sem v Polnosti dojel Stvarnikova Sporočila prek Jakoba, prek Gottfrieda, in mislim, da je tudi Franz Schumacher - Schumi med Stvarnikovimi - Božjimi Preroki , kolikor sem Prepoznal Njegov Glas v Francijevih Zapisih .

Moram zdaj en dan klicati v Nemčijo, da dobim kaj več od njihovih založb , da bom Bolje + Lažje Preveril za Prihodnost Človeštva .

Kajti Čas se nam počasi že izteka, tko, da moram pohiteti .

Lp + #

#613 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 20. december 2012, 23:19

hvala za tolažilne besede ... ampak stvar je vseeno zelo resna ...

Ker, iz dobroobveščenih krogov blizu Washingtona sem pred nekaj minutami izvedel ultimativno resnico ...

tudi slovenska vlada je že v popolni pripravljenosti ...

govori se sicer, da se bo stemnilo 21.12.2012 ...

žal je informacija napačna in cela stvar je dosti bolj resna kot izgleda ...

na naši zemljepisni širini, se bo stemnilo že danes popoldne okoli 17.03 ure ... gosta tema pa bo trajala do jutri zjutraj ob 06.21
med tem časom ostanite mirni ... ali izvajajte naprej svoje aktivnosti ... :inocent:... pomaga tudi molitev ...

strokovnjaki na žalost priznavajo, da je vse skupaj tesno povezano tako z mayevskim kot našim koledarjem ...



Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika


The best. Res se je trenutno nekam stemnilo okoli moje hiše. A naj se Bojim? Veš kaj si močno želim Shamannamo, da bo jutri v kakšnem mestu res razneslo kakšen transformator in da bo potem nastala panika zaradi električnega mrka. Upam pa tudi, da bo kdo to še posnel in se bomo potem lahko vsi zabavali na račun človeške naivnosti. Objavljena slika


#614 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 20. december 2012, 23:27

vsi preroki se motijo ... sicer ne bi bili preroki, temveč poznavalci ... xDDx
in tudi poznavalci se motijo, v kolikor ne poznajo (ali obravnavajo) individualne različice poti posameznika ... osebne variante učenja nekoga ...
in tudi osebna varianta niha vsak trenutek med veliko možnostmi ...

zato vidi bojante stvarnika v dolgih gatah ... ti pa v kratkih ...


ja kooončnooooo..... se je eden najdu :palec:
in ker ima usak osebno varianto... ki si jo skreira sam... in ker se prepletajo...
je možno res use.
tut konec sweta. samo... če bi dost osebnih variant se tko odločil x:)x
en moj frend je reku, da za usak slučaj, če nau konc sweta... ni čist usega zaprawu xcivx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#615 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. december 2012, 00:03

ja kooončnooooo..... se je eden najdu :palec:
in ker ima usak osebno varianto... ki si jo skreira sam... in ker se prepletajo...
je možno res use.
tut konec sweta. samo... če bi dost osebnih variant se tko odločil x:)x
en moj frend je reku, da za usak slučaj, če nau konc sweta... ni čist usega zaprawu xcivx



Nooo, vidiš, Ravno Zato se pa jaz izogibam vseh teh človeških blodenj , ter prisegam Edinole na Stvarnikovo Besedo , kjer Ni nekih osebnih "variant" ( beri zmotnih opazovanj, interpretacij, itd ) , domnevanj, itd., Temveč Le Resnica Ki Osvobaja vseh zmot in laži.

Lp + #

#616 //mirage

//mirage
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 620

Objavljeno: 21. december 2012, 02:59

Pa, da se jaz malo besed pristavim x:Dx

Sem nasla video o tipu, ki je potomec Majev in razlozi, kako naj bi si Maji predstavljali konec velikega cikla njihovega koledarja oz. zacetek novega velikega cikla... omenja tudi LHC (Cern)- lahko ima prav, lahko ne:



No, jaz bom probala v soboto cakat na ideje s svincnikom in listom papirja x:Dx (Najprej si oglej video, da bos vedel o cem sploh govorim). Ce ne bo nic, pol pa tud prav...
Glede na to, kaj vse se v teh casih dogaja na svetu pa upam, da se ne pripeti, kaj hujsega z naso Zemljo pa z vsemi zivimi bitji, ki so na njej.

Pa se en video, ki ima potencialne vzporednice z vso to propagando o koncu sveta (vsaj prvih deset minut je :OO!: ... kolikor vem, sateliti (se) ne lazejo)... ma, cloveka kar stisne pri srcu, ko pomisli, da se res lahko zgodi kaj takega, ce se bodo ljudje se vedno obnasali kot Trnjulcice:



Jah, 21. december 2012 bo po vsej verjetnosti navaden dan... no ne bo, menda bodo demonstracije.
Sicer pa puscam tisti promil verjetnosti, da se se vseeno lahko kaj cudnega zgodi, ker nihce ne ve, kaj se plete po glavah tistih, ki imajo dostop do vseh moznih tehnologij. Ze zaradi tega, ker nas pumpajo s tem koncem sveta vedno znova in znova zadnjih nekaj let.

byrdpixelbyfruitkait-d4l.png


#617 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 21. december 2012, 03:57

Ja kva se zdele to pravi. Smo 21.ega, ura 4. zjutraj, pa še vedno niti približno konec sveta. No, bomo videli, če bo imel jutri kaj maček za povedati Objavljena slika

Sicer pa eden izmed boljših letošnjih žurov!

Life begins at the end of your comfort zone. 


#618 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. december 2012, 09:25

torej ... ob 07.00 ... na špricer s stvarnikom ...



Žal Stvarnik še ni v našem Duhovno Vidnem Območju Duš .

Mislim, da se Bo Pokazal na višku Krize, torej ob Koncu te propadajoče civilizacije, po mojem izračunu pa da ne prej kot po 2024.

Drugače pa : Vino + Kruh .

That's It .

Lp + x:)x

#619 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 21. december 2012, 12:42

Aha, mogoče bo pa to razlog:Objavljena slika

Pride Konc Sveta v Slovenijo, pogleda malo okrog sebe in reče:
- Zgleda, da sem tukaj že bil...
se obrne in gre dalje.

Life begins at the end of your comfort zone. 


#620 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. december 2012, 13:57

jaaa ... ker, v vinu je resnica ... zato ga še stvarnik šlukne


In kaj je potem v Kruhu ?

Glej : Kruh in Vino sta eno in isto, kajti oba morata meso postati .

Če te preobrazbe ni, nastopi Duhovna smrt Duše, ki za seboj potegne smrt mesa .

In na žalost je Človeštvo zaplulo na to žalostno-napačno Pot.

Lp + #

#621 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 21. december 2012, 19:35

ljudje ... prosim ne pojejte že danes vseh zalog, ki ste si jih nakupili za konec sveta ... ker vam bo slabo ... :vio:


Pustimo jim, da utapljajo žalost v hrani do konca praznikov, potem pa naj raje obiščejo psihiatra.


Objavljena slika


#622 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 21. december 2012, 20:45

Upam, da danes resnično nastopi konec sveta - konec vseh skorumpiranih elit tega sveta :vragec: . Za drugačen svet x:)x

#623 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. december 2012, 21:59

vzamem na znanje



Dobro jemlješ če to ješ.

Kajti Kruh + Vino sta eno in isto, in sta To Znanje ki je v Besedi Stvarnikovi .

Brez Tega "Kruha in Vina" bomo + smo delno že, in bomo še bolj, nekateri pa celo popolnoma - mrzli .

Tako mrzli, da bomo še za žaro, kaj šele trugo prehladni .

No, to sicer predstavlja že hujšo , Drugo Duhovno smrt, -... čeprav so nekateri "elitni" pokvarjenci celo že zdaj zreli za njo :sori: Objavljena slika :V: :C:

This system cannot be saved by our strenght anymore ...

Sadly .

Lp + #

#624 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 21. december 2012, 22:07

Upam, da danes resnično nastopi konec sveta - konec vseh skorumpiranih elit tega sveta :vragec: . Za drugačen svet x:)x


NE !

NEBO Šlo kar tako zlahka, in tako hitro !

Namreč, zraven Bomo morali tudi mi trpeti, in po drugi strani : pokvarjene parazitske elite se nebodo pustile tako zlahka .

Za drugačen svet ???

Za še bolj pokvarjen, ali za manj pokvarjen ??

Jaz sem Za - B o l j š i Svet !!!!!!!

Gospod : " ... že sama zemlja kliče k Meni, da končno iztrebim to gadjo zalego dol z nje , ... "

Torej, naš predobri Stvarnik še predobro ve, za vsa ta hudobna zatiranja ki se nam dogajajo , ...

AAAaaaaampak, Ima pa Neverjetno potrpežljivost - z vsemi nami :eek: :2src: xsrcx x:Xx :eek:

Smo namreč V S I Slabi Objavljena slika

Ni ga Enega Dobrega-Pravičnega, Žal :V: :C: :sori: :C: :V:

Čakamo Nanj , da nas spravi v Red .xsrcx

V Njegov - Boljši Red Objavljena slika , ne tak kot je naš , ki nezmore prenesti ene majhne krizice :o|o:

Konec pa tudi jaz že Težko-Nestrpno Pričakujem, kajti dovolj imam že tega njihovega sprenevedanja vladajočih Objavljena slika :vragec: Objavljena slika

Torej, lp do tedaj, ajd' , čaw x:)x

#625 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 21. december 2012, 22:08

A smo že prestopili? Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0