Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

2012 konc sveta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
669 komentarjev na to temo

#626 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 21. december 2012, 22:16

Upam, da danes resnično nastopi konec sveta - konec vseh skorumpiranih elit tega sveta :vragec: .


Jaz pa srčno upam na konec debilnosti večinske populacije. Objavljena slika

A se že ve naslednji datum ?? x:px


Kmalu, kmalu...le malce potrpljenja. Pol bo pa vsega konec. Za začetek, nč več delat otrok. Objavljena slika

#627 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 21. december 2012, 23:12

NE !

NEBO Šlo kar tako zlahka, in tako hitro !

Namreč, zraven Bomo morali tudi mi trpeti, in po drugi strani : pokvarjene parazitske elite se nebodo pustile tako zlahka .

Za drugačen svet ???

Za še bolj pokvarjen, ali za manj pokvarjen ??

Jaz sem Za - B o l j š i Svet !!!!!!!


:palec:

Jaz pa srčno upam na konec debilnosti večinske populacije. Objavljena slika


Torej lahko upamo na takšne bistroumne primerke, kot si ti?

#628 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 21. december 2012, 23:18

:palec:



Torej lahko upamo na takšne bistroumne primerke, kot si ti?

Objavljena slika
Exactement!

#629 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. december 2012, 11:06

Dajta, bejbe, zresnita se že, :o|o:
Ne se kregat in prepirat :o|o:

#630 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. december 2012, 11:10

Konec M O O O O O O O R A Priti Objavljena slika xcivx Objavljena slika

Kajti Stari prepokvarjeni svet Mora propasti,:sori: da nebo oviral prihajajoče Nove Dobe za preostalo Človeštvo . x:)x

Čakajoči na Novo Dobo, se pripravljamo nanjo xsrcx

V Novi Dobi pa Bomo Vse Preuredili Drugače - Boljše xsrcx

Tako, da Bomo všeč Stvarniku ki nas je poslal inkarnirati se semkaj xsrcx

Ne pa tako kot je bilo doslej :o|o: Objavljena slika :sori:

Gremo , ajd' , lp + #

x:)x

#631 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 22. december 2012, 13:26

bojante pa kaj neki bluziš sej bi moral vedet da konec sploh ne neobstaja.vsaka minuta je nova doba.ali stara.vse se ponavlja.vi mislite da ste nekaj posebnega,no saj je vsak nekaj posebnega nič manj kot drugi in nič več.teli new agerji so najbolj neumni ljudje kar sem jih kdaj srečala.mislijo da vejo v bistvu pa nič ne vejo razen tega kako izkoriščati ljudi in vleči denar iz njih in duše.dej povej mi kje ta tvoj vsemogoči sploh živi....
mi je prav žal da uporabim to besedo ampak beli ljudje mislijo da so najboljpametni in druge sploh ne poslušajo pol pa pride do takih bolanih intrepertacij.

#632 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. december 2012, 13:39

bojante pa kaj neki bluziš sej bi moral vedet da konec sploh ne neobstaja.vsaka minuta je nova doba.ali stara.vse se ponavlja.vi mislite da ste nekaj posebnega,no saj je vsak nekaj posebnega nič manj kot drugi in nič več.teli new agerji so najbolj neumni ljudje kar sem jih kdaj srečala.mislijo da vejo v bistvu pa nič ne vejo razen tega kako izkoriščati ljudi in vleči denar iz njih in duše.dej povej mi kje ta tvoj vsemogoči sploh živi....
mi je prav žal da uporabim to besedo ampak beli ljudje mislijo da so najboljpametni in druge sploh ne poslušajo pol pa pride do takih bolanih intrepertacij.



Žal očitno neveš, da Mi Živimo v Njem ki je Vsemogočen, kajti Vsa Vesolja Sestavljajo Njegovo Telo Objavljena slika

Hkrati pa on, Kot vrhovna Vseobsegajoča PraEnergija , PraSila obstaja Znotraj naših Duš, in sicer je nastanjen v Duhovnem Srcu Duše, ki se nahaja v materialnem - mesenem srcu .

Vidim pa še en "temen kotiček" na tvoji dušici, in sicer ta, da žal ne zmoreš ločiti onih "Pre New Agers" ki res delajo Samo za lastno korist , za materialno korist in za lastno slavo, ... in onih, Pravih, po katerih Delih jih Bomo Spoznali .xsrcx Objavljena slika xsrcx

No, naj ti namignem, ... Oni, "Ta Drugi" So tapravi, in Bodo Prišli na površje takoj, ko Bo kriza Človeštva narasla do nezavesti .

To pa Je Vse Skrbno + Natančno Načrtovano že Veliiiko Tisočletij , in so Vse Predpriprave Že Končane, za Prihajajočo Novo Dobo, V kateri se Bo Vrnil Sam Stvarnik , v "Njegovo Lastnino" Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Lep pozdrav do tedaj, ajd' , čaw x:)x

#633 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 22. december 2012, 14:20

Jaz pa srčno upam na konec debilnosti večinske populacije. Objavljena slika



Kmalu, kmalu...le malce potrpljenja. Pol bo pa vsega konec. Za začetek, nč več delat otrok. Objavljena slika



Heh, ja, ti bi ne več delala otrok, za začetek, ampak sexala bi pa še zmer z nezmanjšanim tempom , ne x;)x ??

No, glej, žal Tako nebo Šlo :o|o: Objavljena slika

Na Žalost :o|o:

V Novi Dobi tako Nebo več šlo . Objavljena slika

Lp + xsrcx

#634 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 23. december 2012, 11:40

Ne, Ampak, zato, Ker ta Konec starega-prepokvarjenega dela Človeštva pomeni začetek Nove Dobe Ki je "pred vrati" , in MOOOOOOORA Priti, kajti z Njo prihaja na ta Planet tudi Tisti, Čigar Last Je Vse .

Čakamo + Molimo + Delamo na tem xsrcx

Lp do tedaj, ajd' , čaw x:)x

#635 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. december 2012, 21:22

Za ljubitelje zarot

Objavljena slika

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#636 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. december 2012, 06:52

:madpro: ... :wacko:

x;)x

#637 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. december 2012, 18:09

Žal očitno neveš, da Mi Živimo v Njem ki je Vsemogočen, kajti Vsa Vesolja Sestavljajo Njegovo Telo Objavljena slika

Hkrati pa on, Kot vrhovna Vseobsegajoča PraEnergija , PraSila obstaja Znotraj naših Duš, in sicer je nastanjen v Duhovnem Srcu Duše, ki se nahaja v materialnem - mesenem srcu .

Vidim pa še en "temen kotiček" na tvoji dušici, in sicer ta, da žal ne zmoreš ločiti onih "Pre New Agers" ki res delajo Samo za lastno korist , za materialno korist in za lastno slavo, ... in onih, Pravih, po katerih Delih jih Bomo Spoznali .xsrcx Objavljena slika xsrcx

No, naj ti namignem, ... Oni, "Ta Drugi" So tapravi, in Bodo Prišli na površje takoj, ko Bo kriza Človeštva narasla do nezavesti .

To pa Je Vse Skrbno + Natančno Načrtovano že Veliiiko Tisočletij , in so Vse Predpriprave Že Končane, za Prihajajočo Novo Dobo, V kateri se Bo Vrnil Sam Stvarnik , v "Njegovo Lastnino" Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Lep pozdrav do tedaj, ajd' , čaw x:)x



ja se strinjam s tem da je načrtovano tisoč let ampak ne od dobrih ljudi ampak slabih, torej ne more biti od stvarnika, razen če je tvoj stvarnik en velik negativec, koliko trpljenja bo še dovoljiv se mi zdi da prav uživa v tem, zame to ni nobena lekcija ampak nateg naivnih ljudi,da jih spremeni v sužnje in če ljudje ne bodo stopili skupaj in se začeli boriti proti te hinavščini ja jih bo pokončala neumnost in zaupanje v druge in ne v vase.....

#638 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. december 2012, 18:23

ja se strinjam s tem da je načrtovano tisoč let ampak ne od dobrih ljudi ampak slabih, torej ne more biti od stvarnika, razen če je tvoj stvarnik en velik negativec, koliko trpljenja bo še dovoljiv se mi zdi da prav uživa v tem, zame to ni nobena lekcija ampak nateg naivnih ljudi,da jih spremeni v sužnje in če ljudje ne bodo stopili skupaj in se začeli boriti proti te hinavščini ja jih bo pokončala neumnost in zaupanje v druge in ne v vase.....


Nooo, vidiš, vidiš, tudi jaz sem nataaanko Tako razmišljal ampak to že v - Prejšnjem Tisočletju .

Potem pa mi je Stvarnik Počasi Pokazal-Razložil, da je Njegov Način Razmišljanja , Njegova Logika pač Drugačna od naše omejene - človeške.

Glej , Skrbno Je Načrtoval On Svoj Prvi Prihod že več M I L I J A R D DoooOooolgih let, zgodilo se pa je Kooomaj kratkih 2000 Let , ...

... in Ravno Tako je Skrbno Načrtoval tudi svoj Drugi Prihod , ki pa Je Pred Vrati .

AAAaaampak, Preden se On Ponovno Pojavi, Bo Morala biti Zemlja Očiščena Vseh pokvarjenih ljudi Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Da pa bodo ti hudobneži ki nas tiranirajo odstranjeni še Pred Njegovim Drugim Prihodom, se Bo žal moral človek spremeniti v podivjano hijeno, zato, da bo zmogel na silo odstraniti hudobne tirane , ki nas zatirajo že Tisočletja . Objavljena slika

Je res, da ima on OgroooOooomno Potrpljenje, pa vendar se Bo moralo to "Veliko Čiščenje" Zgoditi na Časovno precej natančno obdobje , zato, da tudi boljši del Prebivalstva nebi preveč trpel .

Itak jih Bo Žal več kot Polovico Človeštva Propadlo, ...

Ampak Tako Mora Biti, da se Bo Zmogel Znova Vzpostaviti Prvotni Stari raj z Novo Dobo, ... po končanju starega prepokvarjenega dela Človeštva ( sveta )

Pa se zdaj zamisli o Božji Logiki xsrcx

Ajd', čaw , lp x:)x

#639 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 24. december 2012, 18:43

Nooo, vidiš, vidiš, tudi jaz sem nataaanko Tako razmišljal ampak to že v - Prejšnjem Tisočletju .

Potem pa mi je Stvarnik Počasi Pokazal-Razložil, da je Njegov Način Razmišljanja , Njegova Logika pač Drugačna od naše omejene - človeške.

Glej , Skrbno Je Načrtoval On Svoj Prvi Prihod že več M I L I J A R D DoooOooolgih let, zgodilo se pa je Kooomaj kratkih 2000 Let , ...

... in Ravno Tako je Skrbno Načrtoval tudi svoj Drugi Prihod , ki pa Je Pred Vrati .

AAAaaampak, Preden se On Ponovno Pojavi, Bo Morala biti Zemlja Očiščena Vseh pokvarjenih ljudi Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Da pa bodo ti hudobneži ki nas tiranirajo odstranjeni še Pred Njegovim Drugim Prihodom, se Bo žal moral človek spremeniti v podivjano hijeno, zato, da bo zmogel na silo odstraniti hudobne tirane , ki nas zatirajo že Tisočletja . Objavljena slika

Je res, da ima on OgroooOooomno Potrpljenje, pa vendar se Bo moralo to "Veliko Čiščenje" Zgoditi na Časovno precej natančno obdobje , zato, da tudi boljši del Prebivalstva nebi preveč trpel .

Itak jih Bo Žal več kot Polovico Človeštva Propadlo, ...

Ampak Tako Mora Biti, da se Bo Zmogel Znova Vzpostaviti Prvotni Stari raj z Novo Dobo, ... po končanju starega prepokvarjenega dela Človeštva ( sveta )

Pa se zdaj zamisli o Božji Logiki xsrcx

Ajd', čaw , lp x:)x



aja kdo pa so dobri ljudje saj vse dobre močne ljudi kmalu ubijejo ali umaknejo iz javnosti. poglej bush je bil predsednik in je vplival na tisoče ljudi da so šli ubijat za njega. Manson pa ni ubil nobenega človeka tudi ni vplival na nobenega ali mogoče nič več kot buš pa so ga zprli v zapor optolžili da je najstrajšnejši človek na svetu in največji serijski morilec.

#640 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 24. december 2012, 22:03

aja kdo pa so dobri ljudje saj vse dobre močne ljudi kmalu ubijejo ali umaknejo iz javnosti. poglej bush je bil predsednik in je vplival na tisoče ljudi da so šli ubijat za njega. Manson pa ni ubil nobenega človeka tudi ni vplival na nobenega ali mogoče nič več kot buš pa so ga zprli v zapor optolžili da je najstrajšnejši človek na svetu in največji serijski morilec.



Ja, e, vidiš, to ti je to : narobe svet , ki Zato Mora Propasti , kajti Vse Preveč je Pokvarjen, Skorumpiran, itd .

No, pa saj Bo Stvarnik itak Kmalu naredil Konec vsemu temu bluzenju , kajti to Človeštvo mu je samo še v sramoto , ne pa v Čast oziroma Veselje .

So pa ljudje tudi sami krivi, ko takole naivno nasedajo , tako raznim zblojenim voditeljem, kot tudi raznoraznim lažnim prerokom, lažnim duhovnim učiteljem .

Zato pa dandanes vlada taaaka Duhovna zmeda na tem Planetu .

Žal.:sori:

To se Mooora Končati, in se Tudi - B O xcivx Objavljena slika xcivx

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x

#641 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. december 2012, 10:20

Bolj ko se približujemo Koncu starega dela sveta - človeštva , bolj bomo priče izbruhom zla , kot je recimo tale :

http://www.zurnal24....i-clanek-177707

Inpa tudi takele hinavske sle zla :

http://www.zurnal24....z-clanek-177647


Ampak, ko bo ta "val nasilja-kaosa" zajel Celoten Planet, bo že prepozno za "zaustavljanje" in kako konkretnejše "reševanje" , kajti že sedaj Smo šli Predaleč .

Bomo videli, kako se bo "razpletlo" vseskupaj, x;)x ko bo Besedo Rekel Stvarnik :eek:

Kajti, Samo On Bo podelil Zmago Tistemu, ki si jo bo prislužil xsrcx

On Je Ljubezen xsrcx xsrcx xsrcx

+ + + # + + +

#642 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 25. december 2012, 12:35

No, "strokovni" slepci mislijo, da bo preostali del sveta recesijsko izvzet :

http://www.zurnal24....a-clanek-166065

... heh, kako bodo še Presenečeniii ... xDDx x:Dx xDDx ....... x;)x

... ko Bodo ugotovili, kako so se motili x:)x

Lp do tedaj, ajd', čaw x:)x

#643 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 26. december 2012, 08:32

Kaj če bi tistalih neumnih 2012 v naslovu odstranil, da nebojo še Mayi ogorčeni kako narobe si belci razlagajo Konec Njihovega Koledarja ? :o|o: x;)x
A to se da , Marsa ?
Hvala.
Lp.

#644 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 2. januar 2013, 15:46

ODPRI NOVO TEMO " KONC SVETA "

 

Sm že :-)

 

Lp + #



#645 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 2. januar 2013, 17:13

Bojante, eno vprašanje imam zate. ylsurprise.gif Če bo leta 2030 človeštvo šlo naprej brez velikih katastrof in pretresov a boš še vernik JL? Zanima me, kaj se bo moralo zgoditi po tvojem do leta 2030, da se bodo potrdile prerokbe JL?  Še bolj me pa zanima, kaj se mora zgoditi, da ne boš več verjel? Naprimer smo leta 2030 in št. lačnih zemljanov se je zmanjšalo za polovico in povprečno živimo dlje, glede na leto2013. Če se bo to zgodilo a boš še verjel?

 

scratchchin.gif  




#646 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. januar 2013, 13:16

Bojante, eno vprašanje imam zate. ylsurprise.gif Če bo leta 2030 človeštvo šlo naprej brez velikih katastrof in pretresov a boš še vernik JL? Zanima me, kaj se bo moralo zgoditi po tvojem do leta 2030, da se bodo potrdile prerokbe JL?  Še bolj me pa zanima, kaj se mora zgoditi, da ne boš več verjel? Naprimer smo leta 2030 in št. lačnih zemljanov se je zmanjšalo za polovico in povprečno živimo dlje, glede na leto2013. Če se bo to zgodilo a boš še verjel?

 

scratchchin.gif  

Število lačnih zemljanov se bo do 2033 zmanjšalo - na Nulo !!!

 

Povprečno pa se bo živelo nad 100 let !!!

 

še kaj bi rad vedel ?

 

ja, aja, ... če se to nebi zgodilo ?

 

Glej, če se je že Vse Prerokovano Do Sedaj, Zgodilo, potem sploh nevem, zakaj se še naprej nebi ... a ti veš za razlog, zakaj se še naprej nebi ??

 

Edini možni razlog bi morda lahko le bil, če bi se Čoveštvo nenadoma zelooo poboljšalo , ... kar pa močno dvomim, ker , če pogledaš okrog sebe malo bolje, potem ti je lahko jasno, da Nobena okoliščina ne kaže na to - zadnjo Možnost , - temveč prej nasprotno , Žal.

 

Lp + #



#647 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 3. januar 2013, 13:29

Še malo heca biggrin.png

 

 



#648 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. januar 2013, 14:01

Število lačnih zemljanov se bo do 2033 zmanjšalo - na Nulo !!!

 

Povprečno pa se bo živelo nad 100 let !!!

 

še kaj bi rad vedel ?

 

ja, aja, ... če se to nebi zgodilo ?

 

Glej, če se je že Vse Prerokovano Do Sedaj, Zgodilo, potem sploh nevem, zakaj se še naprej nebi ... a ti veš za razlog, zakaj se še naprej nebi ??

 

Edini možni razlog bi morda lahko le bil, če bi se Čoveštvo nenadoma zelooo poboljšalo , ... kar pa močno dvomim, ker , če pogledaš okrog sebe malo bolje, potem ti je lahko jasno, da Nobena okoliščina ne kaže na to - zadnjo Možnost , - temveč prej nasprotno , Žal.

 

Lp + #

 

 

OK 

 

Prvo tvoje izredno natančno prerokbo že imamo. Leta 2033 bo število lačnih zemljanov 0. Pravilnost te prerokbe bo možno nedvomno in 100% preverit, saj je popolnoma jasno izražena in ne pušča nobenega dvoma in možnosti spekulacije. Moram priznat, da je to ena najbolj optimističnih prerokb, kar sem jih kdaj slišal. In sedaj poglejmo leto 2033. Gledaš poročila: V severnih vaseh države Gabon je lakota. V Caracasu se klatijo lačni košarji. A potem boš še vernik Jakoba Lorberja, če se to zgodi, saj očitno gre za napako.

 

 

A tvoj optimizem velja tudi za bolezni? Leta 2033 ne bo več smrti zaradi HIV, ebole, tuberkuloze... in bomo gledali poročila leta 2033 smrtnost zaradi HIV je letos 0. 




#649 Bojante

Bojante
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 257

Objavljeno: 3. januar 2013, 15:10

OK 

 

Prvo tvoje izredno natančno prerokbo že imamo. Leta 2033 bo število lačnih zemljanov 0. Pravilnost te prerokbe bo možno nedvomno in 100% preverit, saj je popolnoma jasno izražena in ne pušča nobenega dvoma in možnosti spekulacije. Moram priznat, da je to ena najbolj optimističnih prerokb, kar sem jih kdaj slišal. In sedaj poglejmo leto 2033. Gledaš poročila: V severnih vaseh države Gabon je lakota. V Caracasu se klatijo lačni košarji. A potem boš še vernik Jakoba Lorberja, če se to zgodi, saj očitno gre za napako.

 

 

A tvoj optimizem velja tudi za bolezni? Leta 2033 ne bo več smrti zaradi HIV, ebole, tuberkuloze... in bomo gledali poročila leta 2033 smrtnost zaradi HIV je letos 0. 

 

Glej, očitno se delaš buteljna, norca , neumneža, ipd, ... ali pa nalašč nočeš sprevideti : Ker se je Vse Do sedaj Zgodilo Tako , kot je bilo Prerokovano prek Lorberja, potem se Bo Tudi Leta 2033 smrtnost zaradi HIV , ebole , TBC , in še Maaarsikaj drugega - zmanjšala na - N IČ , Nulo, Niente, Zero , itd , ... Zdaj torej, če pa ti zdaj še to ni jasno, potem pa res nevem z kom ali čim , oziroma kakšnim neresnežem imam opravka, ker te mam že dost' :-P :-/ ... ??

 

Kaj meniš na to ?

 

Lp + #



#650 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 3. januar 2013, 15:20

Glej, očitno se delaš buteljna, norca , neumneža, ... ali pa nalašč nočeš sprevideti : Ker se je Vse Do sedaj Zgodilo Tako , kot je bilo Prerokovano prek Lorberja, potem se Bo Tudi Leta 2033 smrtnost zaradi HIV , ebole , TBC , in še Maaarsikaj drugega - zmanjšala na - N IČ , Nulo, Niente, Zero , itd , ... Zdaj torej, če pa ti zdaj še to ni jasno, potem pa res nevem z kom ali čim , oziroma kakšnim neresnežem (mentalnim invalidom?) imam opravka :-/ ... ??

 

Kaj meniš na to ?

 

Lp + #

 

OK

 

A nisi mi odgovoril na najbolj pomembno vprašanje. Kaj če bodo leta 2033 ljudi še umirali od tuberkuloze in HIV? Kaj potem? A boš še vernik Jakoba Lorberja? scratchchin.gif Odgovori mi, na čisto enostavno vprašanje. Smo leta 2033 in bolezni so še tu. Kaj se zgodi s tvojo vero? Kaj mi boš takarat odgovori, če te bom to vprašal. 







Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0