Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

2012 konc sveta?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
669 komentarjev na to temo

#51 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. avgust 2005, 16:18

pa kak bo lahk svet razpadel ;) to je hroč v programu, če bodo pa (glej temo pod kartami) do 2080 še trajal... hehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#52 jurdos

jurdos
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 57

Objavljeno: 2. avgust 2005, 09:59

ma vi ste v k.
majkemi..
res, en za drugim
slabo mi je ko berem vase komentarje, in zalosti me da ni enega razmnega cloveka tu gor...no en je, ce bi ze moral verjet bi verjel tamu mantisu, ki je znal dokaj ralno povedat situacijo..ce lahko tu o realnosti sploh govorimo...

sram vas bodi, da pisete take neumnosti...

#53 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 2. avgust 2005, 10:24

<{POST_SNAPBACK}>ma vi ste v k.
majkemi..
res, en za drugim
slabo mi je ko berem vase komentarje, in zalosti me da ni enega razmnega cloveka tu gor...no en je, ce bi ze moral verjet bi verjel tamu mantisu, ki je znal dokaj ralno povedat situacijo..ce lahko tu o realnosti sploh govorimo...

sram vas bodi, da pisete take neumnosti...

OK, važn, da znaš zmerjat folk k ti nč noče.... pa važn, da si ti vso pamet sveta požrl.... xrolleyesx
Live and let live..... x!x
Scio mi nihil scire

#54 jurdos

jurdos
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 57

Objavljeno: 2. avgust 2005, 11:18

vazn da si se tu uzalil zaradi mnenja nekoga ki ga sploh ne poznas, brezveze..

#55 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 2. avgust 2005, 11:20

<{POST_SNAPBACK}>vazn da si se tu uzalil zaradi mnenja nekoga ki ga sploh ne poznas, brezveze..

Jz?? phhhh... men je vseen, pa če se zdele vse podre... bo že za neki prou.... x:px
Scio mi nihil scire

#56 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. avgust 2005, 11:25

<{POST_SNAPBACK}>ma vi ste v k.
majkemi..
res, en za drugim
slabo mi je ko berem vase komentarje, in zalosti me da ni enega razmnega cloveka tu gor...no en je, ce bi ze moral verjet bi verjel tamu mantisu, ki je znal dokaj ralno povedat situacijo..ce lahko tu o realnosti sploh govorimo...

sram vas bodi, da pisete take neumnosti...




Živjo,


edino kar ti preostane je,da ostalih ne bereš.Si že kdaj slišal za rek:"Sto ljudi,sto čudi" ali za načelo:pusti človeku,da razmišlja po svoje oz.se ne prilagaja tujim vzorcem itd...

Proti slabosti pa ,definitivno, najbolj pomaga večja količina sode bikarbone (v vednost)v primeru,da slabost še vedno ne mine pač zdravniška pomoč.
LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#57 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 2. avgust 2005, 11:26

Č.V.E.K.A. = faca!! x:Dx
Scio mi nihil scire

#58 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. avgust 2005, 11:31

Kot napovedano imamo novi planet. http://10thplanet.tk

1 Gb materijala je že online. Imamo ga v 12 hiš.
4. Black Lodge - Flirts –Feminine Depths – AXIS MVNDI
5. Terrible Infant, Generation Gap, Burning Beds, Romeo
6. Taxation – Gain – Divining Slave – Angelic Kiss
7. Accord – Kiss the Frog - Teen Sin – Bad Girls – Too Far Too Soon – A Shoulder to Dream On– Too Early Sexual Experiences – A She-Frog Transformed through Marriage 8. Miscarriage - Infantile Jeopardy - Horus – Too Soon
9. God – Guru – Soul Mate – The Force – Happy Marriage
10. Oil Crisis - Saving the last Resources - Financial Difficulties -Involution – Tribulation – Hard Work –

#59 jurdos

jurdos
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 57

Objavljeno: 2. avgust 2005, 14:33

hecanje je eno..ampak bedarije so koplet neki drugega =)
sej sm se razpisal, ampak folu se tko in tko ne da brat ce je vec kot tolko dolgo..

#60 Sensei.

Sensei.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 138

Objavljeno: 8. avgust 2009, 13:07

2012 je letnica, ki jo vse pogosteje zasledimo na netu... in vse več razprav je o tem ali se bo takrat res kaj zgodilo... dejansko to niso razprave ampak bolj prerekanja gorečih verskih fanatikov na eni strani (ali teorij zarot ali česa podobnga) in "logično" usmerjenih ljudi na drugi. sam nisem bil nikol naklonjen "apokaliptični miselnosti" (kdo sploh je? xDDx ), dokler se nisem tudi sam malo ozaveščat začel... npr. podatek da na dan izumre tudi do 270 živalskih in rastlinskih vrst, ali pa da vsako minuto izkrčimo 607 028.463 m2 deževnega gozda je nadvse zaskrbljujoče... da ne omenim, koliko ogrožamo morsko življenje, kaj povzročamo s prometom, živinorejo, poljedelstvom, rudarjenjem, industrijo in vsem drugim našim dejavnostmi; za vprašati se je: ali si s takim načinom življenja res zaslužimo živeti dlje kot do leta 2012? xrolleyesx

po vsem svetu je zaslediti, da se kriminal povečuje, vse več je manjših ali večjih vojnih žarišč.... vsak dan umre 25 000 otrok v Afriki zaradi lakote.

in samo še v razmislek: pol Nemčije lahko večji potres uniči v nekaj sekundah, je torej možno, da se svet kot ga poznamo, konča v enem dnevu?

nočem, da me kdo narobe razume... ne zganjam panike in ne pridigam o apokalipsi :vio: ... smo povedati hočem, da če si upamo odpreti oči, lahko vidimo, da je svet v zelo slabem stanju, zaradi nas.

#61 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. avgust 2009, 11:47

Jest lahko dodam še logaritemsko funkcijo. Na youtube boste našli, kako en fizik razlaga, da je napaka, ki so jo naredili analitiki zgolj v matematiki. Računali so, da se bo rast nadaljevala linearno in le logaritemsko. Npr. (rast prebivalstva, poraba hrane, nafte itd.)

Teh 64 polj si predstavljajte kot 64 let. Npr. rast prebivalstva, poraba hrane,... Od določene točke ne gre več, a ne? kaklulator v roke in računat. Aja, pa najdite si na youtube predavanje, da se vam zadeva zbistri.

http://www2.arnes.si...olar/matzab.htm

#62 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 12. avgust 2009, 11:57

http://www.youtube.c...Y...=PL&index=1

#63 Scorpion25

Scorpion25
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 13. avgust 2009, 10:01

Meni je zanimivo to, da od Nostradamusa, Sumercev, Majev, Babe Vange in ostalih da vsi napovedjejo apokaliptične spremembe..sam sicer dopuščam možnosti vendar dokler ni dokazano teško sprejemam ta dejstva.. zanimivo mi je pa to da je toliko različnih ljudi govorilo in pisao o istem datumu..
Recimo Mayi so imeli koledar ki se konča 21 12 2012..vse vredu in prav...lahko bi rekel da se pač koledar konča na ta dan..potem pa se postavi vprašanje..kako so sploh videli in opazovali planete oz od kje jim znanje za tak koledar Saj se jih ne vidi s prostim očesom kaj šele da bi imeli znanje astronomije....

#64 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 13. avgust 2009, 12:07

http://www.lunin.net...mp;p=1055513995
Possible—but highly unlikely.

#65 Giia

Giia
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 9. september 2009, 15:54

... pravzaprav za to obstaja zelo veliko možnosti...

...morda pa ne tak konec sveta, kot so si ga preroki in stara ljudstva predstavljali in napovedovali...

...morda pa kot konec starega sveta... in začetek novega...
:vio: x:)x :vio:

:hepko:


Tudi jaz se strinjam s tem kar si povedala..Kaj pa bo,bomo pa tak dočakali..jz že komaj čakam..:) xDDx

#66 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 11. september 2009, 11:23

Vsak dan po parkrat umreš, pa se spet rodiš... V ćem bi bla pol sploh razlika med tem in "koncem sveta"?

cajtngi samo služijo

#67 Sensei.

Sensei.
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 138

Objavljeno: 11. september 2009, 13:15

Vsak dan po parkrat umreš, pa se spet rodiš... V ćem bi bla pol sploh razlika med tem in "koncem sveta"?


lahko tole mal bolj razložiš? :inocent:
x:)x

#68 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 12. september 2009, 09:56

Ma nič ne bo kaj vm je x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

Ljudje smo mal preveč ukopirani z mislimi na nenavadno....sploh če mamo preveč časa x:Dx

Pa tut tradicija napovedovanja kataklizmičnih katastrof je v naši tradiciji odkar se piše zgodovina na papir.

Če bi folk ta razmišljanje ponucov za kakšne bolj pametne zadeve bi bil uspeh....





Je pa dobr film posnet na to temo x:Xx xsmx

....vsaj nekej.

Naredil sem novo mapo sveta. Ta se RAzpade.



In ta bi bla kakšna x:)x

Btw a nisi nekej govoru o padcu Lune na Zemljo to leto x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx



Aja kaj sem hotel povedat x:Dx x:Dx x:Dx

Prišlo bo do sprememb po leltu 2012...v kolektivni zavesti.Tut sami se ne bomo tega zavedal....bo pa vidno ko bo nekdo pogledov nazaj čez kake 60 let.
Tko da ne bo nič pretresljivo fizično prisotnega pri tem prehodu tako kot to misli 3/4 folka.

Indy out..

#69 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 12. september 2009, 15:00

Meni je najbolj smešno pri sami stvari to, da ti velepreroki pravijo: Leta 2012 bo prišlo do konca sveta ali velikih sprememb, potresov... v primeru, če se pa to nezgodi je bila mišljena sprememba na duhovni strani, tako da jo navadni in običajni smrtniki ne bomo opazili. Tako karkoli se bo zgodilo leta 2012 bodo seveda prerokovali pravilno.

Tako jaz lahko prerokujem marsikaj a bom vedno seveda prav prerokoval, saj tega vi navadni smrtniki ne boste opazili.

Če bo torej leta 2012 zgodil se cunami, kot se je nekaj let nazaj bo to znamenje, če bo pa leta 2012 krompir izvrstno obrodil, bo pa seveda to znamenje, da je prišlo do spremembe na duhovnem levelu.

HA HA HA

xsmx xsmx xsmx

PS:

Vse skupaj me spominja na zgodbo o ciganu, ki je imel dva sina in eden sin je zmeraj prav napovedal, kakšno bo jutri vreme.

Lp


#70 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 14. september 2009, 11:26

Je pa dobr film posnet na to temo x:Xx xsmx

....vsaj nekej.

Ja, vsaj nekaj. xyesx


Prišlo bo do sprememb po leltu 2012...v kolektivni zavesti.Tut sami se ne bomo tega zavedal....bo pa vidno ko bo nekdo pogledov nazaj čez kake 60 let.
Tko da ne bo nič pretresljivo fizično prisotnega pri tem prehodu tako kot to misli 3/4 folka.

Ne razumem: kako bo prišlo do sprememb v kolektivni zavesti, če se tega ne bomo zavedali? To ne gre skupaj. Spremembo bodo, kot so že bile v zgodovini in kot še bodo. Šele s časovno oddaljenostjo bodo bolj vidne.
Possible—but highly unlikely.

#71 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 14. september 2009, 17:52

Torej se bo leta 2012 pocenil krompir: Torej bo tudi cenejši čips in pomfri x:)x

#72 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 16. september 2009, 14:45

Leta 2012 se bo zgodil čudež. Takrat bom dobil stalno službo!

LP

DON KARLOS JE VELIK VERNIK

Ljudje zapomnite si to!


#73 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 16. september 2009, 15:01

Leta 2012 se bo zgodil čudež. Takrat bom dobil stalno službo!


In ravno ti! K si se tko goreče boril zoper mombasone. Ja nč, očitno bodo leta 2012 še najbolj kleni pocepal.




#74 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2009, 14:26

lahko tole mal bolj razložiš? :inocent:
x:)x


Opazuj se kasn zivljenjski tempo mas v telesu... Ta ti bo povedu kolikokrat na dan umres in kolikokrat si spet ziv..

#75 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 19. september 2009, 12:30

BAJKE O LETU 2012 SO MOMBASONSKA ZAROTA

(Dresdenski kodex je ponaredek)

Resnici na ljubo so informacije o koncu sveta leta 2012 nič drugega kot spretna mombasonska zarota. Ljudje zbudite se! A ne vidite da je to cilj delovanja mombasonov!

V KAJ VAS HOČEJO PREPRIČATI MOMBASONI

Mombasoni vas najprej hočejo prepričati, da se bo leta 2012 nekaj zgodilo. A ker je leto 2012 pravzaprav mombasonska lažnjiva iznajdba, se seveda leta 2012 ne bo nič zgodilo. tako bodo mombasoni dosegli svoj cilj. Posmeh duhovnosti in seveda veri v čarovnice. Tako bodo korak bližje izbrisu čarovništva iz kolektivnega spomina človeštva. Tako bodo sevda dosegli svoj cilj in to je? Prikritju gnjusnega zločina nad čarovnicami, ki so resnično lahko letele!

Objavljena slika

Dresdenski kodex - iz katerega so razbrali legendo o koncu sveta 2012 je mombasonski ponaredek! Spomni se na to ko naslednjič kupiš vinjeto!


VEČ SI PREBERITE V KNJIGI:

GALILEJEVA ŠIFRA
35 evr - trda vezava

LJUDE ODPRITE OČI:

SVETU LEGEND O KONCU SVETA VLADAJO MOMBASONI






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0