Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Glina


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
174 komentarjev na to temo

#151 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. oktober 2013, 20:31

je skrivnost tongue.png



#152 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. oktober 2013, 20:37

se me da podkupit z kakim hladnim icon180.gif



#153 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 11. oktober 2013, 20:51

tole bi šlo v kompletu z mano v banjo biggrin.png  biggrin.png



#154 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 14. oktober 2013, 07:59

candel lahko je vzrok glina,poglej vsak ima svoje telo in mogoče tvoje telo rabi več vode, samo malo več pij ko pač delaš to kuro.

glina je fajn za aknasto in mastno kožo in ne suho kožo,če jo nanašamo na obraz.tisti ki imaste že ponaravi suho kožo si je ne nanašat toliko pogosto raje si naredite piling iz žličke soli in medu isto razmerje podrgnete in pustite malo delovati pol pa sperete. sol je super za pilinh in razkužitev med je pa super za celitev malih ranic in tudi deluje pomirujoče.pol pa raje nanesite olivno olje gor.



#155 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. april 2017, 16:43

Glina je zakon ... sem si naredila masko iz gline za lase+kamilice, potem sem tej mešanici dodala še nekaj kapljic jojobinega olja. Tole sem si dala tut na obraz. 

Full fajn lase in kožo imam po tej oblogi ... Zato si jo večkrat naredim. icon25.gif icon_smile_wink.gif

Čakam na polno luno da začnem pit glino.



#156 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 20. april 2017, 18:34

A glino v prahu si si dala na lase? A prav original za lase pripravljeno glino si kupila ali kako? Ker sicer glina verjetno izsušuje? 

 

Na polno luno pa čakaš, da boš nadaljevala s kuro ob padajoči luni? Ker čiščenje telesa je najboljše, ko luna pada. 



#157 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 20. april 2017, 21:48

Glina je kupljena v trgovini ... prosila sem trgovko, naj mi priporoča glino, ki je primerna za moje lase. Pa je dala.

Jap, glina je v prahu. 

 

Jaz imam grivo po naravi ... moji lasje so na otip kot žima, laugh.png no zdele imam zlo mehke in fulll se svetijo, ker sem si dala masko, pa proso tut papcam.

Odkar uporabljam glino, me ne srbi več lasišče. Koža na obrazu je mehka in prožna.

 

S pitjem gline sem mislila začet že danes. Ampak pol sem se spomnila, da za kuro je najboljše upoštevat luno ... tk, da jaaaa čakam na polno luno, da bom nadaljevala s kuro ob padajoči luni. Polna luna bo v Škorpijonu ... bolš bi blo, če bi bla v Kozlu.  



#158 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. april 2017, 07:29

Jz ne bom čakala na polno luno, ker sem s svojo čustveno odvisnostjo od hrane na vrhu krivulje, od lanskega božiča in novega leta do velike noči se moje telo ni več spočilo in kakšen dan postilo huh.png . Tako da, začnem danes, vendar ne s postom, ampak z začasno eliminacijo mesa, belih OH in sladkega. Pa koprivce sedaj in to...partyy.gif  Za lase sem pa kupila na sejmu enkrat naravno milo - šampon. Poglej net pod - naravni izdelki emma. Je sicer 10 eur, pa po uporabi ga je dobro posušit, ampak sem ga imela dolgo. 



#159 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. april 2017, 09:48

Glina je zakon, včasih jo kar 2x/ leto uživala, zdaj pa sicer malo pozabila nanjo. Je pa fajn ideja za lase, hvala- sprobam čimprej ☺!

#160 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 21. april 2017, 10:48

Rožica, jaz uporabljam glino za lepo kožo in lase. Nisem je pa še pila.

Kakšen je okus? ... Po zemlji, pesku? icon_smile_dead.gif



#161 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 21. april 2017, 11:22

A glino v prahu si si dala na lase? A prav original za lase pripravljeno glino si kupila ali kako? Ker sicer glina verjetno izsušuje? 

 

Na polno luno pa čakaš, da boš nadaljevala s kuro ob padajoči luni? Ker čiščenje telesa je najboljše, ko luna pada. 

Jaz sem pila glino od pepelnice ene tri tedne. Pa ni bilo nekega učinka (čutečega, videčega). Zdej sem na jutranjem kozarcu tople vode z limono, in kasneje koprivnem čaju...evo, tle pa lah rečem, da JE učinek pri meni.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#162 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 21. april 2017, 12:34

Jz ne bom čakala na polno luno, ker sem s svojo čustveno odvisnostjo od hrane na vrhu krivulje, od lanskega božiča in novega leta do velike noči se moje telo ni več spočilo in kakšen dan postilo huh.png . Tako da, začnem danes, vendar ne s postom, ampak z začasno eliminacijo mesa, belih OH in sladkega. Pa koprivce sedaj in to...partyy.gif  Za lase sem pa kupila na sejmu enkrat naravno milo - šampon. Poglej net pod - naravni izdelki emma. Je sicer 10 eur, pa po uporabi ga je dobro posušit, ampak sem ga imela dolgo. 

 

Če eliminiraš beli sladkor, pa meso ... ti bo telo hvaležno, se boš boljše počutla, to itak veš.

Jaz sem probala in sem se počutla lahka kot peresce. Sem imela občutek kot, da bom poletela.

Pri meni je problem, ker me vedno premami kakšna dobrota.

 

Sem pogledala naravne izdelke emma. So mi všeč.

Jaz sem mahnjena na trgovine z zelišči, eteričnimi olji, naravnimi mili ...



#163 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. april 2017, 12:58

Itak vem flirt.gif  Pa se sprašujem, a sem sploh lahko tako "terc". Občutek, ko nisem zapacana s hrano in poletim z energijo. Po drugi strani pa, popapcam "bedarije", pa utrujena. Ali vendar, čustvena odvisnost. Vsaj pri meni je tako, da drugače zame niso skrbeli, sem bila uiber samostojna, pri hrani pa je bilo: na jej, jej, pa zdaj jej, ko je še toplo ipd. In potem se vse premeša, vzorci in občutek, kdaj so se ukvarjali z mano. Pa še, če malo preštudiraš te centre v možganih, kjer se s sladkorjem zgodi enako kot z odvisnostjo od drugih snovi. Pa bom že zrihtala, saj sem velika punca. 

 

Jz tudi kupujem domače kremice, pa žajfice..flirt.gif . Kaj bolj umetnega več sploh ne uporabljam, že najmanj 2 leti. Prej pa še mešano. 



#164 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 22. april 2017, 20:51

Rožica, jaz uporabljam glino za lepo kožo in lase. Nisem je pa še pila.
Kakšen je okus? ... Po zemlji, pesku? icon_smile_dead.gif


Ja, res je bljak. In potem imaš še nekaj časa v ustih pesek. Ampak ok, se navadiš. Če si kdaj pila spirulino v prahu ali magnezijev klorid (oboje bljak na svoj način)- si ready tudi za glino 😉. Sama sem pila že svašta, in ker verjamem v koristnost tega, mi pol ni nek blazen problem oz se navadiš.

#165 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. april 2017, 08:34

Sem enkrat pila glino. Okus sploh ni tako slab, samo zamežat moraš, ko vidiš barvo, ki asociira na lokalno mlako biggrin.png Sicer se pa glina (pesek) bolj kot ne usede na dno, tako da, če ne preveč pretresaš med pitjem, dobiš v gobček bolj malo peska .inno.gif​ 



#166 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. april 2017, 09:42

Pol nima tko slabega okusa kot sem si mislila. Bom zdržala.

Jaz mam blizu tut blato iz solin ... s prijatelji se bom šla napacat. Pa tut nabrala ga bom polne vreče.

Doma si bom naredila tretma. tongue.png



#167 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. april 2017, 12:58

Pol nima tko slabega okusa kot sem si mislila. Bom zdržala.

Jaz mam blizu tut blato iz solin ... s prijatelji se bom šla napacat. Pa tut nabrala ga bom polne vreče.

Doma si bom naredila tretma. tongue.png

Čebelčič, enkrat pridem(va) z biciklom, na turo do Solin in še meni pokažeš lokacijo. flirt.gif



#168 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. april 2017, 14:50

Sem enkrat pila glino. Okus sploh ni tako slab, samo zamežat moraš, ko vidiš barvo, ki asociira na lokalno mlako biggrin.png Sicer se pa glina (pesek) bolj kot ne usede na dno, tako da, če ne preveč pretresaš med pitjem, dobiš v gobček bolj malo peska .inno.gif​ 


Na navodilih gline, ki sem jo jaz pila, je pisalo, da jo namočiš čez noč, zjutraj preden spiješ, pa še malo pretreseš, in pol sem imela polna usta peska 😉. Včasih sem pa pozabila pretrest in je bilo ok, kot praviš ti, Silvija.

#169 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 23. april 2017, 20:31

Sem čitala, da če piješ glino z goščo, pol je močnejši učinek.

 



#170 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 23. april 2017, 21:16

Ja, ne gine ti pesek med zobmi 😉. Ampak boš pa sčiśčena in dobrega počutja 🖒!

#171 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 24. april 2017, 06:35

Sem čitala, da če piješ glino z goščo, pol je močnejši učinek.

A kot kure? wink.png Moja mama včasih, ko je dobila kure s stričeve domačije potem jih pa pripravljala, je vedno posebej oprala "mlinček". "Veš, v njem je vedno pesek, ki ga kure tudi zaužijejo", je rekla. Pa res, tam se je vedno našlo še kaj peska. :D 



#172 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. april 2017, 18:47

Ja, ne gine ti pesek med zobmi 😉. Ampak boš pa sčiśčena in dobrega počutja 🖒!

 

Tole traja mesec in pol z vmesno pavzo. partyy.gif Se bom potrudla.

 

 

 



#173 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 29. april 2017, 08:37

Tole traja mesec in pol z vmesno pavzo. partyy.gif Se bom potrudla.

 

Preiravati ni dobro, ker glina iz črevesja posrka tudi koristne bakterije. Jaz več kot 14.dni običajno ne vztrajam.

 

Za nejeverne Tomaže pa en čist enostaven dokaz, da glina deluje...ko piješ glino, še prdec nima vonja :)


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#174 DarkSideOfTheMoon

DarkSideOfTheMoon
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. avgust 2017, 08:02

Moj stari ate, je redno uporabljal glino in glinene obkladke. Vsaki dan je prebiral knjigo o patru Ašiču - Pomoč iz domače lekarne



#175 Anna23

Anna23
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 12. september 2017, 10:43

jaz uporabljam blato iz mrtvega morja in je tudi super. Uporabljam ga po celem telesu.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0