Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Najboljši dan v življenju.


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
26 komentarjev na to temo

#1 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. julij 2003, 21:20

Hehe danes je moj najboljši dan do sedaj... vem da nisem mel vsega tudi sedaj nimam vsega.. ampak sem pa srečen... smehljam se zadnje par ur, in res nič na svetu me ne osrečuje drugega kot jaz, ste že imeli kdaj tak dan...

potem pa še filozofsko vprašanje, verjamete da se je najboljši dan sploh, že zgodil ali se šele bo... bodo stvari boljše ali slabše kot so... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 24. julij 2003, 22:12

hja, pride, a ga vohaš x^x

#3 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 25. julij 2003, 06:19

Jaz se pa kar ne morem odlocit, kateri je najboljsi.. ko jih je toliko, pa vsak na mal drugacen nacin.. ampak ja, zagotovo pa pridejo s boljsi... vsak dan...

'jutro. x;)x


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#4 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 25. julij 2003, 06:25

Napačno razmišljanje. Vsak dan je najboljši dan. Vstani s to mislijo in zgodilo se bo.
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#5 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 25. julij 2003, 06:27

Napačno razmišljanje. Vsak dan je najboljši dan. Vstani s to mislijo in zgodilo se bo.

Jaz sem tudi mnenja, da je vsak dan z enim razlogom najlepši dan, mogoče so se mi nekajkrat zgodili posebni dnevi iz različnih razlogov x^x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#6 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 26. julij 2003, 21:57

pa bi sploh vedeli kdaj je naš...najboljši dan...kaj v našem življenju bi nas tako razveselilo,da bi si zvečer lahko rekli:"Ta dan je bil pa ,zame, najboljši dan v življenju"?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. julij 2003, 22:15

... vem, da današnji to ni... :xx!: ... kar pomeni, da je lahko jutrišnji.... :palec: x8Dx

#8 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. julij 2003, 23:27

Hja tudi obratno nikoli ne grajaj dneva pred večerom, večina mojih najboljših dni je bilo takih zaradi spektakularnih večerov....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#9 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. julij 2003, 08:34

Hja tudi obratno nikoli ne grajaj dneva pred večerom, večina mojih najboljših dni je bilo takih zaradi spektakularnih večerov....

El Nino priznam, imaš prav :palec: !
Tudi meni se je že zgodilo kaj podobnega.


Lp,BorisM

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 27. julij 2003, 08:47

Najboljsi dan? x:o)x x:Dx
Taksno vprasanje lahko najbrz postavi samo zelo zelo mlad clovek... x:)x

Pojma nimam, kateri bi zdaj to bil....
Tezko tudi recem, da je zdaj ravno vsak bil najboljsi - a bilo jih je seveda res ogromno...

A morda vseeno imam enega...
Ko sem od doma v bolnico preverjala za izvide, ali ima Tim eno zoprno bolezen ali ne...
Ko sem si predtem zapicila v glavo, da tega pa pac nima... Pa hotela tamalega domov iz bolnice, da "se bo ze vse zrihtalo, ce pa se v 14 dneh ne bo, pa OK - sprejmem poraz in lahko dodajamo (tripsin - encim trebusne slinavke)".
Zacuda me je dr. Kuharjeva (svaka ji cast, dbest zenska in super zdravnica, nikoli je ne bom pozabila) poslusala...
No, in to je bil eden najlepsih trenutkov - ko sem v bolnico klicala tresoca za izvide, sem dobila njo na telefon in je rekla: 'Prav ste imeli. Nima te bolezni. Vse je kul."
To je .... tega si sploh ne mores predstavljat, ce sam nisi na tem.
Prav tako si ne mores predstavljat, kako je, ce ima tvoj otrok neozdravljivo bolezen.
Jaz pa sem v tistem kratkem obdobju razumela, kaj to pomeni.

Pa sem hvalezna za to zavedanje, kako je kul, ce je vse kul. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. julij 2003, 09:02

Marsa me veseli,da se je za tvojega Tima tako lepo izteklo!
Glede dneva;več ljudi več ve oziroma več ljudi je doživelo več izkušenj(starejši pa še več...)!
Močnejši,izkušenejši,čustveni....pravijo res,da se moraš veseliti vsakega novega dneva! x:)x

#12 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 27. julij 2003, 11:12

.Sicer pa umetnost življenja ni v tem, da si nekaj lahko privoščiš, temveč v tem, da imaš tisto, kar potrebuješ. In ne smeš potrebovati več.
J.Irons


#13 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 28. julij 2003, 10:39

Moj najboljši dan je vsak, skoraj no, ampak sobota 26. je izstopila v ospredje, božansko.

LP!

#14 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. avgust 2003, 20:53

Tudi,če bi imel 100 let bi bil moj najbojši dan zmeraj jutri...

#15 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 4. avgust 2003, 09:56

kdaj je bil najboljši dan mojega življenja, vam bom povedala 5 min, preden bom umrla, ker dejansko še ne vem, mogoče je že bil, ali pa še pride, tako, vpr. me takrat x;)x
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#16 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. avgust 2003, 16:26

Najboljše še pride!


(pa najslabše tudi)




uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#17 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. avgust 2003, 16:41

:vragec:

tole treba vprashat
MUHO ENODNEVNICO x:Dx x:Dx x:Dx


:vragec: x:px x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. avgust 2003, 16:45

x:Dx

zanjo res smotan, če ma slab dan... :xx!: x:Dx

#19 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. avgust 2003, 16:46

:vragec:

prblizhn tko,
kokr medved, k se zbudi iz zimskega spanja,
pa z levo nogo vstane...
pol pa ceu let slabe vole okol hod x:Dx x:Dx x:Dx



:vragec: x:px x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. avgust 2003, 16:50

x:Dx

#21 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. avgust 2003, 12:19

Za najboljši dan dosedaj vsak ve zase, za najslabši pa sigurno ne. Tisti, ki jamrajo kaj vse se jim je hudega pripetilo, ne vedo, da jih najslabše lahko še čaka, zato je neumno govoriti,da so najbolj nesrečni.
Poznam pa primer, ko je človek rekel, da je najsrečnejši, ker je zadel na tomboli, teden dni zatem pa se je z zadetim avtom ubil, verjetno bi spremenil mnenje, če bi imel na izbiro.
Sicer pa je vse relativno.
Vsaka ženska je verjetno najbolj srečna, ko prime v roke prvega otročička, pa čeprav z njim prihajajo skrbi in veselje. Vse se prepleta.

#22 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 14. avgust 2003, 12:37

Glede na to da sm še mlada, bom najlepši oz. najbolši dan v življenju še doživela. x:)x

Do danes pa je bil najlepši dan v mojem življenju 24.5.2003 - moj poročni dan. Res je bilo čudovito. x:)x
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#23 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 14. avgust 2003, 22:15

Najboljsi dan?  
Taksno vprasanje lahko najbrz postavi samo zelo zelo mlad clovek...  


Hehe Marsa, tole si bom spravil, in bral čez 60 let kot kompliment :)

Tudi,če bi imel 100 let bi bil moj najbojši dan zmeraj jutri...


Glede na to da sm še mlada, bom najlepši oz. najbolši dan v življenju še doživela.  

Do danes pa je bil najlepši dan v mojem življenju 24.5.2003 - moj poročni dan. Res je bilo čudovito.  


Hm teh dveh pa ne razumem ravno... logično je recimo, če je človek naivno optimističen, da je danes najboljši vsak dan, ne pa jutri, in zakaj bi morala biti poroka tako poseben dan.... kar se tiče ljubezni, se mi zdi najboljši dan ko se dve osebi prvič srečata... ne pa ko si obljubita da bosta vedno ostali skupaj.... heh, najbrž sem res premlad.... in neporočen.... da bi to razumel, ampak why not, hm, pa pustmo najboljši dan, to je superlativ, težko je ocenit najboljši dan, jaz ga osebno ne morem, komaj lahko rečem, danes je bil boljši kot včeri, al pa obratno.... dlje že težje... nekako se hitro spreminja moje počutje, tako da si zapomnim samo zadnji dober in bolj po redko tudi zadnji slab dan....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#24 Trubica

Trubica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 268

Objavljeno: 18. avgust 2003, 11:52

Najboljši dan ni nujno tudi najlepši. Mnogi to enačijo.


Do sedaj je bilo kar nekaj "najboljših" dnevov. Vsi so pa bili povezani s tem, da mi je "padel kamen" s srca.. Upam , da bo takih še nekaj. Tudi lepi so bili vmes.. najlepšega tudi še čakam.. ker nekako verjemem, da bo še prišel...

Sicer si mora pa človek reči.. "jutri je še en dan" in ta bo boljši..poln smeha, veselja.. x:Dx


Najlepši , najboljši.. sama lestvica "presežnikov" , ki z realnim življenjem nima nobene veze. :xx!:

#25 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 18. avgust 2003, 12:26

Najboljši dnevi, tisti brez obveznosti, ko ni treba nč počet. Nikamor it, razen tja ko se mi sp... Poročni dan ziher ne bo, bo prevlka obremenitev, da bo ja vse OK.. najrajš bi klona poslala tja... Ne maram cirkusov. Pol bo pa fajn ko bom prstanček mela, pa priimek drug in to.. seveda pa to ne pomen srečno do konc življenja brez vsakršnega truda.. Pa vse štir od sebe, kao zdej je tko pa pika. Isto k zdej treba upoštevat želje drugega tud, pa tko..
Najljubši so mi taki dnevi ko lahko dolg spim, pa sva oba doma, pa gledava kak dober film in se stisnem k ljubemu (kar zdle polet ni variante ko je vroče ko pes :xx!: ), pa kej doberga pojeva in greva na kak doooolg špancir, nč posebnega v bistvu, tak relax day, brez obiskov, brez naglice, tko si nafilam baterije, pa dobim svoj notranji mir.
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0