Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn preko Plutona


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 2. avgust 2003, 15:29

Lepo prosim če mi nekdo pove kaj bo prinesel tranzit Saturna preko Plutona,ki se ,v natalni karti ,nahaja v tretji hiši, na 17 st.13 min.Raka.

Hvala za odgovor.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. avgust 2003, 07:33

Zatežen aspekt, seveda pa je odvisno tudi kako sta pluton in saturn med sabo položena ob rojstvu in seveda v kateri hiši. Letnik 1914 ima saturna in plutona v konjukciji in sedanji prehod saturna preko teh dveh, seveda ni prinesel nič kaj dobrega. Na zdravstvenem področju je prišlo do kapi, nekakšna blokada, človek postane potrt, egoističen in še pa še bi lahko naštevala. Seveda je potrebno gledati celo karto. Saj mogoče pa kakšen prijetnejši planet malo pomaga?

#3 intruder

intruder
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 567

Objavljeno: 9. avgust 2003, 10:54

Na te dneve (tri so) ne bosh se vozila z autom in ne bosh shla mimo pokopalishsha zvecher. Krivda ... da nikoli nismo dovolj dobri, lahko bi otroci b'li boljshi. Ne pali. Nikar ne kadi karkol (smrtno nevarno), prezhivi brez ognja (nobenega ognja na te dneve); zelo nevarno. Brother is endangered if there is one. Hmmm. Ta starshi noso zadovoljni, krivda se nakuplja, vndarle upam da ni tako ... fatalno. Vsekakor je smrtno nevarno, vseeno.

narishi si PROTECTION sign:

= = =
====
====
= = =

Protection is the main possession! malo te bomo shchitili;)

P.S. Srce!


]http://puck.dhs.org/nu/Authorship.jpg


#4 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. avgust 2003, 08:30

Lunca,

Sem pa na luninem forumu opazila nekaj drugega,kar mi ni všeč in ker naklučij ni. . . . . . .

x:)x Čveka kaj ti pa na LN ni všeč, daj povej, mogoče se vse lahko popravi, samo povedat je treba, naključij pa res ni.

#5 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. avgust 2003, 21:17

Lunca,

Sem pa na luninem forumu opazila nekaj drugega,kar mi ni všeč in ker naklučij ni. . . . . . .

x:)x Čveka kaj ti pa na LN ni všeč, daj povej, mogoče se vse lahko popravi, samo povedat je treba, naključij pa res ni.

hej,


to pa je že za forum 'Kaj si mislimo o....." x:Dx x:Dx x:Dx


Lp
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#6 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. junij 2004, 17:46

Čveka boš povedala kako je bilo :eek: , meni se ta Saturn čez Plutona obeta novembra 2007 :eek: :o|o:

#7 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. junij 2004, 20:55

Moj Pluton je v 8.hiši...ko se je Saturn sprehajal čez, mi je umrl oče. Malo kasneje sem imela neke nevšečnosti z nekim Albancem...skratka, nič posebno dobrega...
Dum spiro, spero.

#8 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. junij 2004, 21:34

Čveka boš povedala kako je bilo :eek: , meni se ta Saturn čez Plutona obeta novembra 2007 :eek:  :o|o:


ojej Boris,še cela tri leta x:Dx :palec:


Trenutne ugotovitve,kmalu boT.Saturn'pokril' N.Plutona ..nastala bo konjunkcija...vse skupaj je bolj udarilo na psiho kot na fizis.Previdnost ne bo odveč..


Lep pozdrav xDDx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#9 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. junij 2004, 21:37

Moj Pluton je v 8.hiši...ko se je Saturn sprehajal čez, mi je umrl oče. Malo kasneje sem imela neke nevšečnosti z nekim Albancem...skratka, nič posebno dobrega...

živjo ,


ja...to je osma hiša ...

Pri nas se stvari,nevšečnosti..kakorkoli temu že rečem...nabirajo v tretji hiši.

Res je,da je ta aspekt eden najmočnejših oz. ne moreš ga 'spregledati'.

Žal mi je za tvojega očeta ...morda le ni kriv ta aspekt.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#10 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. junij 2004, 05:19

Čveka boš povedala kako je bilo :eek: , meni se ta Saturn čez Plutona obeta novembra 2007 :eek:  :o|o:


ojej Boris,še cela tri leta x:Dx :palec:


Trenutne ugotovitve,kmalu boT.Saturn'pokril' N.Plutona ..nastala bo konjunkcija...vse skupaj je bolj udarilo na psiho kot na fizis.Previdnost ne bo odveč..


Lep pozdrav xDDx

Čveka hvala za opozorilo, lep dan x:)x

#11 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. junij 2004, 09:08

Moj Pluton je v 8.hiši...ko se je Saturn sprehajal čez, mi je umrl oče. Malo kasneje sem imela neke nevšečnosti z nekim Albancem...skratka, nič posebno dobrega...

xrolleyesx xrolleyesx Ali imaš mogoče sonce natalno kaj aspektirano s plutonom ali saturnom? Če je to, potem verjetno pri taki konjukciji v 8 hiši lahko pomeni ravno to.

#12 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 14. junij 2004, 09:35

Moj Pluton je v 8.hiši...ko se je Saturn sprehajal čez, mi je umrl oče. Malo kasneje sem imela neke nevšečnosti z nekim Albancem...skratka, nič posebno dobrega...

xrolleyesx xrolleyesx Ali imaš mogoče sonce natalno kaj aspektirano s plutonom ali saturnom? Če je to, potem verjetno pri taki konjukciji v 8 hiši lahko pomeni ravno to.

Pluton in Sonce sta v sekstilu. Saturn in Pluton pa v široki inkonjunkciji...
Dum spiro, spero.

#13 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 14. junij 2004, 19:26

Ja mene tudi ta saturn in pluton zanimata. Plutona imam v 11 . Kmalu bo kon s saturnom, ki je v natalni v 9. Sicer pa v natalni tvorita kvadrat :xx!: , res pa je, da zadeve malo umiri aspekt neptun sekstil pluton ter mars trine pluto..

kaj lahko pričakujem, ko bo sat konj pluto?? Na kaj moram paziti?


thx, sokrates

#14 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 14. junij 2004, 21:11

Ja mene tudi ta saturn in pluton zanimata. Plutona imam v 11 . Kmalu bo kon s saturnom, ki je v natalni v 9. Sicer pa v natalni tvorita kvadrat  :xx!: , res pa je, da zadeve malo umiri aspekt neptun sekstil pluton ter mars trine pluto..

kaj lahko pričakujem, ko bo sat konj pluto?? Na kaj moram paziti?


thx, sokrates



najbolje,da malo više,prebereš Intruderjeva repliciranja.Prima interpretacija tega aspekta.

Lep pozdrav
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#15 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. november 2004, 10:20

A je tole(glej naslov teme!) že pri katerem že kaj bližje, da poslušam kakšen nasvet in upoštevam pri sebi, lp. x;)x

#16 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. november 2004, 11:08

<{POST_SNAPBACK}>A je tole(glej naslov teme!) že pri katerem že kaj bližje, da poslušam kakšen nasvet in upoštevam pri sebi, lp. x;)x


xrolleyesx Boris, tvoj letnik ima plutona v devici, zato saturn še kar nekaj časa, sigurno vsaj dve leti in pol ne bo prišel v devico in tvoril aspekt s tvojim plutonom, zato še kar malo počakaj. Bom ti pa povedala kaj bo zakuhal pri meni. x;)x

#17 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 5. november 2004, 18:16

Hvala Lunca, imaš prav, Saturn retro še vse skupaj malo zavleče, pa še v isti hiši so bo tebi dogajalo menda, lp, B. x;)x

#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. november 2004, 19:01

huh, saj... tole bo pestro takrat xrolleyesx ... jaz imam namreč pluton konj. sonce natalno (tud 3. h.) in oboje v opoziciji z jupitrom in vse skupaj sproži zmaja al kako že... samo?... ali se lahko na to človek vnaprej pripravi?... kaj čem se zdaj trest že vnaprej... :detelca:

#19 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. november 2004, 21:33

Mateja ej,

kar mirno kri.Pluton konj.Sonce,v astrološkom jezuku,pomeni en velik shit za ljudi,ki
se na noben način nočejo,na duhovnem nivoju povzpeti en klin na lestvici više.

Pomeni spremembe do korenin ali pa od korenin naprej...skratka totalno transformacijo
osebe. Si zamisliš trpljenje tistega,ki to prezira oz.prezre? Kriza življenja je to.
Prepričana sem,da tebi Pluton ne more do živega ker si se z njim poistovetila
in to,kar bi ti naredil on...počneš že dlje časa.


Sonce v tretji hiši pa itak kaže na to,da si iskrena osebnost in pri takem človeku celo Pluton odpove.


Lep pozdrav

PS:A rada voziš prestižne avtomobile? x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#20 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. november 2004, 23:14

... pravi pobož je bil tole, Čveka. Hvala xsrcx

(če rada vozim prestižne avtomobile? ma, se jih ne bi branila, vsaj za probat, pa še do tja nisem prišla x;)x xDDx )

#21 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. november 2004, 23:23

še boš ...ker je to značilnost Sonca v tretji hiši...kar se prevoznih sredstev tiče,seveda x:Dx :palec:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#22 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. november 2004, 23:31

pih, to se pa fajn sliši ... mogoče mi bo kakšen biviši učenec dal svojga, da nardim en krog po dvorišču xcivx x:Dx

#23 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. november 2004, 13:44

<{POST_SNAPBACK}>pih, to se pa fajn sliši ... mogoče mi bo kakšen biviši učenec dal svojga, da nardim en krog po dvorišču  xcivx  x:Dx




x:Dx :palec:


ne ne...boš ,enkrat,imela svoj avto.Prestižen!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#24 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 6. november 2004, 14:05

Mateja, kje pa imaš Sonce v 3. hiši?
Če je kje na sredi ali v zadnji tretjini hiše, še to vse pride, povej kdaj bo, da te pridemo gledati xDDx , lepo soboto obema x:)x :palec:


#25 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 6. november 2004, 14:08

Borism tistile smeško mi pa ni všeč... kaj boš prišel gledat?A jaz tule kaj ne razumem... tamle se omenja Kriza življenja :eek: al misliš na prestižni avto?
No fajn, moj plutonček bo pa iz IC šel skoraj direkt na Sonce, upam, da bo vsaj nekaj časa vmes za zadihat...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0