Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pošten človek živi enkrat...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
67 komentarjev na to temo

#51 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. april 2004, 21:37

Poštenjak ne sme dopustiti, da bi mu na glavi orehe trli. x^x

#52 opij

opij
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 988

Objavljeno: 1. maj 2004, 08:36

pa je mozno bit tukaj zdaj res posten? mah kje... te svet priprav na posten nacin do nepostenosti... boj za obstanek!  x;)x  :ermm:

So far so good......

Hm Opij, hehe, se strinjam razen ene besede.... Ja lahko si pošten, ampak najprej do sebe..... ne pa samo.....

(samo) je vratar,pač en prjatu...
v tem svetu si sam x^x x:Dx
Vsaka ovira je priložnost.

#53 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 1. maj 2004, 10:09

Če ti reče, bodi pošten, ima sigurno nekaj za bregom :eek:

#54 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 1. maj 2004, 15:53

Čistega čela ne pokrivamo z ruto. x:)x

#55 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 1. maj 2004, 17:14

Haha ehja, ta je pa dobra borism... hm ja moje življenje ni dovolj pošteno preveč skrivnosti mam in preveč preteklosti...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#56 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. maj 2004, 00:50

Če ti reče, bodi pošten, ima sigurno nekaj za bregom :eek:

sstane... ne bit posten! xnckrivx x:px x:Dx x:o)x x^x x;)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#57 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. maj 2004, 00:53

Haha ehja, ta je pa dobra borism... hm ja moje življenje ni dovolj pošteno preveč skrivnosti mam in preveč preteklosti...

Nino :palec: emmmm nikol ni prevec preteklosti! :OoO: Kvecjemu premal sedanjosti...? :sori: :xx!: x;)x x:)x
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#58 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 2. maj 2004, 00:54

Čistega čela ne pokrivamo z ruto. x:)x

:palec: :palec:

sam "modne dodatke" je ja nekam treba utaknit???!!! x:Dx

kaj pa ce z ruto noces prikriti cela, temvec obvarovati, em v prenesenem pomenu grlo recmo pred prehladom? da nisi do nekoga cist posten, ker ves da mu s tem, nic ne delas skode ampak korist, da se un ne sekira za stvari za katere se mu ni treba? mah... ne znam skomplicirat... pa sej se itk lahk motm
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#59 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 2. maj 2004, 08:05

v tem svetu si sam x^x  x:Dx

...ne vedno...
imaš partnerja...prijatelje...no ja, kakšni tut starše...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#60 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. maj 2004, 08:28


v tem svetu si sam x^x  x:Dx

...ne vedno...
imaš partnerja...prijatelje...no ja, kakšni tut starše...

jaja ! ;) ka bi jaz brez prijateljev in znancev na LN... pravzaprav če tko pogledam sem do nekaterih ljudi pošten...

Nino  emmmm nikol ni prevec preteklosti!  Kvecjemu premal sedanjosti...?    


Tale je od borisa se mi zdi.... vsak svetnik ima preteklost in vsak kriminalec ima prihodnost...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#61 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. maj 2004, 16:04

...saj je res El Nino :palec:

#62 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 3. maj 2004, 14:07

Tale je od borisa se mi zdi.... vsak svetnik ima preteklost in vsak kriminalec ima prihodnost...

Tole sem videl pri Miheli:
"Vsak svetnik ima preteklost in vsak grešnik prihodnost." Oscar Wilde.
In - vse dobro!
LpP
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#63 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 3. maj 2004, 18:07

na podoben nacin, kot ce se odpoves preteklosti se odpoves koreninam, ce se pa prihodnosti se pa svoji rasti....
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#64 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. maj 2004, 18:55

Zgodovina draga moja to je bistvo to je vse... kar obstaja... zgodovina je zgodovina, sedanjost je zgodovina v trenutku in prihodnost je zgodovina v nastajanju.... tko da korenine morejo bit... treba je živet tukaj in zdaj pošteno... zato da bo zgodovina na tvoji strani ko maš za bit v prihodnosti nepošten/a...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#65 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:02

na podoben nacin, kot ce se odpoves preteklosti se odpoves koreninam, ce se pa prihodnosti se pa svoji rasti....

raje preteklosti kot prihodnosti.

#66 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:51

včeraj ne obstaja brez jutri.... še vedno pa obstajaš ti tukaj in zdaj in najuna ljubezen.... ;) to sem napisal enkrat davno tega.... sem mal pobrskal po "arhivih" čudno da ni že zdavnej šlo z diska... no ja bila je lepa priložnost xflirtx xinnox sicer pa pomoje sem meu prav... bo treba poudarjat tukaj in zdaj... ker kar je blo včeraj bo spet jutri... kar je pa zdaj pa ne bo nikoli več...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#67 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:06

Ni ga cloveka, ki bi bil vedno posten!
Vsak je v zivljenju vsaj enkrat nekomu naredil krivico ali koga prizadel ali....
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#68 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 4. maj 2004, 00:06

Zgodovina draga moja to je bistvo to je vse... kar obstaja... zgodovina je zgodovina, sedanjost je zgodovina v trenutku in prihodnost je zgodovina v nastajanju.... tko da korenine morejo bit... treba je živet tukaj in zdaj pošteno... zato da bo zgodovina na tvoji strani ko maš za bit v prihodnosti nepošten/a...

draga tvoja??? x:Dx :P x:)x

jeap se spomnim da si enkt ze to razlagu... x;)x smesn, zalostno, da je vse skupi tolk truda tolk nevem cesa le zgodovina? hehe... ni slo z diska... se je na poti v zgodovino x:Dx itk pa kr nj bo!

posteni zivijo tk sam enkrat x:Dx vsi ostali pa veckrat, da se v svoji popolni nepopolnosti oblikujemo v popolno popolnost :sori:

SKA vi x;)x polovica ti je oprosceno, ker priznas x:)x , ostala polovica pa pa pa pa pa kdaj???
aira: js tud :V: , ceprav po eni strani sm pa vse bolj hvalezna za svojo preteklost... itk je pa tk kt je reku el nino vse le preteklost?

ej kaj pa ce je nas cas prenadrobno omejen? pa je v kaksni drugi dimenziji drugacna kolicina sedanjosti? in je vse kr imamo mi kot sedanjost preteklost prihodnost, tam le sedanjost? xrolleyesx :mezik:
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0