Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Tranzit Saturna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
107 komentarjev na to temo

#26 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 1. februar 2007, 13:44

aja vodnarcek si?
hecno.. no ja, ceprav niti ne tolk.. po umu pa tem ze (kje mas pa merkur, v ribah al kozlu?)..
sam mi dost devica/rak delujes, je to kar mocno pr teb ocitno.. menim da si en obcutljivcek pa najbrz tud sramezljivcek na en nacin. x:)x
je pa fajn pr tem da mas venero v vodnarju, ta ti da vsaj mal dihat od tecnih raka pa device. x;)x

Po umu vodnar, no pa sonce v 8.bajti.
si pa zadela-direkt! :palec: Občutljivček, pa sramežljivček in tud znam bit kr pikr v kritikah (devična lunca) x:Dx :palec:
Merkur v ribah.
Always outnumbered - never outgunned!

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2007, 13:51

se mi je zdel, ni mogl bit drugac (k v kozlu se vid, da ga nimas, ce bi ga mel pa v vodnarju, bi ga pa ze pr soncu in veneri omenil), sam ce sva glih 'na zvezi', sem rada 'zihr'. da pac mam celo oz. cimvecjo/cimsirso sliko.

ja, verjamem. x;)x
da znas kritizirat dobr. aha, sonce v 8. tud. ja saj, seveda.
No fajn da mas vse tole bolj dinamicno mal, k rak je tezek ascendent (bog pomagaj, ce tko recem :sori:).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. februar 2007, 14:25

aha, se mi je zdel, pol ma mal vec tezhe tale saturn (po mojem mnenju, to ni kako pravilo al pa kej).
aha in ce ga imas natalno v dvojckih, ali je potemtakem tud v kvadratu z Luno?

Ja Klarus, saj nisi nic vprasala, sam ugotavljala si da mas Luno v 9. bajti (v devici). x:)x

ja se nisem nikol spraševala.....čeprav ne more bit hujš, kot takrat ko mi je tranzitni saturn pofuru natalnega retrogranega v raku...8. bajta

saturna mam pa

Mercury Square Saturn
Sun Trine Saturn
Venus Trine Saturn
Saturn Sextile Midheaven
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2007, 14:42

.....čeprav ne more bit hujš, kot takrat ko mi je tranzitni saturn pofuru natalnega retrogranega v raku...8. bajta

uh to ti pa rada verjamem. x:o)x x:Ox :switz:

a ti mas pa isto kot zEn? :8):
a nima on tud kvadrat merkurja in saturna in trigon vernere in saturna?
hec. x:)x
da sta se oba glih zdej narollala istocasno z istimi zanimanji. x:)x

ja, saj, trapast, lohk bi si bila mislila, kaj je tvoj vprasanje oz. kaj pa kako?
ker to pomen da ti bo sel v 10. bajto, to je ok, saj je tam doma: poslovna rast oz. rast na tem podrocju, vendar pac ne cisto brez zrtev/*placila* ('vsaka sola nekaj stane').
morda mal tezavic s kakimi vmesnimi dejavniki (podshefi in tem x;)x x:Dx)...
Morda tud kaksno dodatno izobrazevanje ali izpopolnjevanje al kaj tacga.
Morda tud kej casha dejanskega ptorebnega za to (ce pa izkoristis ono venero, pa ti lohk morda to nekdo drug nekak placa, omogoci... al kej tacga).
Okrepis pa si polozaj, skor ziher, s taksnim vplivom.

*ziher mamo kako temo, ki govori o tranzitu saturna cez mc, pa si se tam chekiraj (link na teme o saturnu sem podala zgoraj - oz. na prejsnji strani tele teme).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:09

pa res mama dva aspekta enaka :lol:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#31 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:13

..men bo tut pocas saturn pofural vso druscino tam v devici od MC-ja, jupitra in lune pa do mars in saturna... pricakujem pa dobre obdobje... se dva mrka mi podkrepita vse to najprej avgustovski na 4. st, ribe, ki mi aktivira celo IC-MC os, jupitra in luno... pol pa še eden, ki se bo zgodu na mojem marsu(18. st device)... sej je koncn res ze cajt da mi deseta zalaufa... sej nimam zastonj tam jupitra pa lune, madona...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:23

u mater samson pa ti bos odrastel! x;)x xDDx

uk pa se mrka! blazotno obdobje torej res!!!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:31

A odrastel bo x:px
heh jaz očitno potem tudi - saturn ga bo šibal čez luno in pluton..v X.hiši. Nič pametnih aspektov več ne bo..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#34 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:32

js sem pa prej spotoma prebrala za prehod čez asc......za drugo leto.....
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#35 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. februar 2007, 15:34

u mater samson pa ti bos odrastel! x;)x xDDx

uk pa se mrka! blazotno obdobje torej res!!!

...ja odrastu, odrastu... pa se tr. konj. jupitra in plutona ob koncu leta mi bo obenem iz druge delala opozicijo na sonce... se bogat bom ratu... x8Dx ...to bo leto, ko se bodo stvari zacele premikat! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#36 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 5. februar 2007, 10:54

joj Marsa mene tudi tale saturn tudi čisto sesuva...očitno se bom res veliko naučila , upam da v mojo korist, ker enostavno me je vsega vse bolj strah :eek: :eek:

#37 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. februar 2007, 11:24

[quote name='AUDENTE' date='5. Feb 2007, 10:55' post='791562']


xrolleyesx Veš Audente, bolj malo levov poznam, da jih ne bi v tem obdobju saturn nekaj učil. Potrpet bo treba do do septembra, potem pa bo mir za 30 let. Take pozicije ne bo kar nekaj časa, kajti na sonce pride spet čez cca 29-30 let.

#38 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 14. februar 2007, 11:14

V katero smer se premikajo planeti v natalni karti? V smer urinega kazalca ali obratno? A se premikanje imenuje Tranzit?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#39 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. februar 2007, 12:12

V katero smer se premikajo planeti v natalni karti? V smer urinega kazalca ali obratno? A se premikanje imenuje Tranzit?


Ja planeti se premikajo v smeri urinega kazalca in tranzitirajo k natalnim pozicijam planetov in ob tem tvorijo boljše ali slabše aspekte.

#40 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 14. februar 2007, 12:36

Kakšna pa je razlika med Transit Chard in Progressed chard?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#41 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 14. februar 2007, 20:26

Sedaj imam tranzit saturna česz prvo hišo in me zanima kaj na primer lahko »prinese« ??

Moja prva hiša se začne v levu na 16°14`42 in se konča v devici 05°56`57. To pomeni da je komaj začel to svojo pot po 1 hiši.

V prvi hiši nimam nobenega planeta.

Edini aspekt, ki ga tvori saturn je Saturn inkonjunkcija MC 03°48`48

Ker se prva hiša začne z levom je njen vladar SONCE, ki pa ga imam v devici in v 2. hiši. Aspekti sonca pa so: Sonce kvadrat Luna, Sonce konjunkcija Jupiter, Sonce konjunkcija Saturn, Sonce sekstil Uran, Sonce kvadrat Neptun

Prosim za kak komentar.

#42 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. februar 2007, 06:43

[quote name='zaskrbljena' date='14. Feb 2007, 20:27' post='798520']
Sedaj imam tranzit saturna česz prvo hišo in me zanima kaj na primer lahko »prinese« ??

Moja prva hiša se začne v levu na 16°14`42 in se konča v devici 05°56`57. To pomeni da je komaj začel to svojo pot po 1 hiši.


:palec: Deloma si že sama sebi odgovorila z vprašanjem, saj te že skrbi, resnost, disciplina, črnogledost, to je nekakšna priprava na tranzit saturna, ki jeseni pride v devico, kjer imaš natalno sonce. Po moje te bo zdaj testiral na področju lastne vrednosti, mogoče ne boš ravno najbolj zadovoljna sama s sabo, vendar tak tranzit premine. x;)x

#43 zaskrbljena

zaskrbljena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 63

Objavljeno: 3. marec 2007, 14:18

...ja res, da vse nekoč mine..:)

#44 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. marec 2007, 15:58

? aja

od kdaj?



od vekomaj x:Dx
Občasno postanejo utrujeni,se ustavijo in gredo,navidezno,malo<<<<<- nazaj.Po določenem času pa zopet v pravo smer ->>>>>naprej.Takrat govorimo o retrogradnosti x:)x
Nekak prepričana sem,da tole veš pa malo...... ufff....... ah nič x:)x

(ti je sedaj bolj jasno)

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#45 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 3. marec 2007, 16:08

vsi planeti se pomikajo v smeri urinega kazalca.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#46 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. marec 2007, 10:06

nekaj mi nea štima, ti mene malo j...? x:Dx


x:Dx x;)x Nobeden te ne j... drži okrog svoje osi. Retro merkur zagode pri najbolj bedastih in enostavnih vprašanjih. Normalno, da se tranziti gibljejo od ASC naprej, najprej je prva hiša pa potem do 12 hiše. Zanka se giblje v kontra smer. Pa tudi to drži saturn iz leva v devico, razen pri retro gibanju. Do kakšnih majhnih napak pride, če kdo odgovarja, nekateri pa komaj čakajo, da kdo zamenja levo in desno, hahahahaa. x;)x

#47 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. marec 2007, 22:51

ahja, seveda xrolleyesx



x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#48 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 15. marec 2007, 16:33

Kako deluje tranzit Saturna v 12. hiši (lev)? Zadnje čase se ne počutim ravno močno, samo to lahko rečem.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#49 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. marec 2007, 16:53

Nelika,

malo poglej moje starejše poste, kjer so mi ravno o T Saturna skozi 12. hišo ( v levu ) odgovarjali, saj sem sama intenzivno doživljala T saturna ( in ga še ), ki še sedaj hodi po moji 12. hiši- na kakšen način, kako močan je, je odvisno je tudi o drugih tranzitov, aspektov. Na kratko pa ti lahko rečem le to - INTENIZVNO ČIŠČENJE VSEGA, KAR SI PRERASTLA ( ali še boš ), vzorcev, v katerih živiš in se jih moraš rešiti; vse tisto, kar si v preteklosti tlačila pod preprogo, pride ven in moraš predelati. Zame je bilo zelo boleče, a tako odrešilno in osvobajajoče, da je veselje, ko se pregaraš skozi. Potem , ko T Saturn preide še tvoj ASC, se lekcija nadaljuje. Bodi močna, odpri se znanju, informacijam, lekcijam, ki jih prejemaš in se spoznavaj na novo. Prepusti delom svoje osebnosti, katere si sedaj zanemarjala - kaj je to, bo ( ali je že ) tako in tako prišlo ven. Sprejmi se novo, predrugačeno in tako boš lahko v polnosti zaživela sebe - če ne prej s prehodom Saturna skozi ASC ( tvoja osebnosti ). Saturn je modrec, učitelj, karma in prišel je čas, da se naučiš, da spoznaš svojo pravo pot - je težko, boleče, zato se temu ne upiraj ali zatekaj v melanholijo, depresijo - bori se zase, bodi odprte glave in srca in NE MOREŠ ZGREŠITI. :flower: Malce si še poglej, kje imaš Lunine vozle ( Južni ti bo povedal, kaj moraš v tem življenju početi, tvoja naloga, tvoja dharma ) in primerjaj s tem, kje in kako sedeaj deluješ - oz. ali si na pravi poti...Če nisi, veš, kaj ti je storiti...

Lepo te pozdravljam, Tea

To temo je popravil/a tea6: 15. marec 2007, 16:55


#50 tea6

tea6
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 38

Objavljeno: 15. marec 2007, 17:17

Nelika,

tu ti pripenjam še link, na katerem lahko prebereš še kaj o T Saturna...

http://www.astro-sta...nzitsaturn1.htm

http://www.cafeastro...tinghouses.html

http://www.cafeastro...sitaspects.html




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0