Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izbrati pravi dan


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
362 komentarjev na to temo

#276 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2005, 21:57

<{POST_SNAPBACK}>A prej si torej leporečila, ko si uporabljala "serjenje po forumu", kaj slabsega torej še lahko pričakujem od tebe, ce si zdaj ni vec do tega "leporečenja" na forumu?? Saj ti ni treba, te ne prosim in lahko kar mirno zapres dol vse skupaj. sama sreca, da nisem res tebi napisala tistega odgovora, še enkrat, glede drugega pa ni vazno, borism pa res zelo trpi zarad mene ja. tako da babe zanj postavijo :vragec:


Šment ja..in to babe pa pol x:Dx x:Dx
Nič ne pričakuj od mene - ker sem glede foruma prilično lena - če vidiš, da že prava oldtajmerka pa še komaj pri odvisnikih. x:Ix x:Dx Če se ti pa zdi, da se pač moraš v astro temah prepirati se pač daj..
Sama imam preveč zapolnjen lajf, da bi se mi še tu gor dalo razglabljati..sicer pa uživaj in tule bom uporabila Miheline besede Vse dobro x;)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#277 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:17

<{POST_SNAPBACK}>x:Xx

dva določila datum poroke...kaj lahko kdo komentira...

datum poroke 10.09.2005

ona rojena: 15.12.1977
on rojen: 02.08.1979

Ure rojstva sicer niso navedene, pa vendar...tisti decemberski datum po moje ni najbolj primeren za poroko. Jaz bi ji svetovala naj raje živi na koruzi. :8):
Dum spiro, spero.

#278 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:18

Tole bi veljalo preizkusit..narava me obdarila s črnimi lasmi..in svetlo poltjo...da o dlakah niti ne govorim x:Dx ..tudi moj bio vrtek proti delovni akciji ne bo imel nič proti x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#279 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:31

<{POST_SNAPBACK}>Danes je tale dan "D"(18.junij!!!!), čeprav je tudi dan mlaja danes, to je pa dan, ko recimo rastlina ne raste, pristrižeš vršičke in naj bi vsrkavalo nove moči za nadaljno rast, saj nimate kaj izgubiti z odvečnimi kocinami, jaz vem, da si ne bom šel pulit brk xDDx ....lep dan, Borism x:)x  :palec:


<{POST_SNAPBACK}>boris, kdaj bo pa letos ta d dan? kako mi grejo na živce te dlake!!!


<{POST_SNAPBACK}>Bast, ta dan je vedno dopoldan 18.junija in to letos pride na saturnovo soboto, luna bo rasla v škorpijonu.  x;)x


<{POST_SNAPBACK}>To bo zdaj kmalu, a ne? Kdaj tocno je najboljs populit? Zjutraj?
Bom sla prvic v lajfu na voskanje po moje.. probat ni greh  x;)x


Gre za očiten nesporazum, veliko govora o dlačicah in o primernem dnevu za puljenje teh na prejšnji strani, pa je naneslo, da je Borisov komentar prišel na to stran, kjer se zaradi prekinitve nizanja postov o depilaciji izgubi izmenjava misli...

Mantis, zelo lepo od tebe, da si si vzela toliko časa za tisti odgovor xsrcx Upam, da nisi več huda na Borisa, on se ne bi norčeval. x:)x Pač naneslo je, da je pristal njegov post za tvojim... xsrcx

Hvala Boris, da si obudil tole z dlačicami, če bo čas jih tudi jaz populim! x:)x

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#280 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 16. junij 2005, 22:45

<{POST_SNAPBACK}>Oona, hvala. Lahko zdaj še poves, zakaj je zanjo, ki je rojena 15.12.1977 bolje, da zivi na koruzi? Kateri vpliv to pokaze? Meni se ne zdi nic posebnega, kje se to vidi? Tud venero v trigonu z marsom ima, pa na neptunu pa na soncu...Kaj bi blo narobe?

Merkur, vladar njene 7.hiše, gledano od Sonca je retrograden. ali pride sreča kasneje(kaaasneje) ali pa... in Merkur se po progresiji še ni vrnil na natalno pozicijo. -> Razen če je ženin ločenec.
In Venera trigon Mars. Kaj naj bi to pomenilo za zakon? Povrhu vsega je retrograden še MARS.
Sicer pa, konjunkcija tistih treh planetov(Sonce, Neptun, Venera) ni nujno dobra. Oz. sploh ni najboljša. Planeti so ožgani in nedvomno sledi zaslepljenost - Neptun, idealiziranje.

To je moje gledanje karte.
Dum spiro, spero.

#281 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 17. junij 2005, 07:17

:O:

pa ne se kregat no...


Mantis in oona, hvala za komentar...ne ženin ni ločenec...za oba je to poroka prvič...prave ure rojsva ne poznata oba...razen on misli da je rojen ob 7h zjutraj...če to kaj pomaga...

Hvala za komentarje xsrcx

Sončk x:)x
Objavljena slika

#282 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. junij 2005, 07:26

Ne me j****... da pride najprimernejsi dan za puljenje dlacic vedno na moj rojstni dan, kwa vse clovek izve... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#283 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 17. junij 2005, 09:30

... OBRILA SE BOM DNE 18. 6. DOPOLDAN, PAZDUHE, NOGE IN MEDNOZJE...


Super!!! To sem pa prav vesel zate!!! x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#284 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 17. junij 2005, 11:04

<{POST_SNAPBACK}>Pojutrišnjem dopoldan(sobota=18.06.!) pa kar poskušajte izpuliti odvečne dlačice, da ne boste spet leto dni čakali na ta ugoden dan, isto velja za plevel pri kmetovalcih, lep dan, B. x:)x  :palec:

Do kdaj velja ta "dopoldan"? Pišuka, delam, pa ne bom utegnila. xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#285 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. junij 2005, 11:13

Mantis, vse pojasnjeno in oproščeno, da ne skrbiš x:)x :palec:


Prosil bi vas vseeno pri jutrišnjem dnevu in tem posegu bodite previdni, ker v Saturnovem dnevu in uri lahko da vam dlačice ne zrastejo več.
Npr. avtorka v knjigi navaja, da si je njej znana oseba populila obrve, ki ji nato niso več zrastle. Jaz vas samo opomnim, odločitev je pa vaša, ni tu nobenega prepričevanja.


Želim vam lep dan in vikend, B. x:)x xsrcx :palec:

#286 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 17. junij 2005, 12:50

Mantis, zelo lepo, da si napisala, zakaj je prišlo do nesporazuma... xDDx najbrž bi veliko ljudi tako reagiralo. x;)x Glavno, da smo si na jasnem. xsrcx x^x

Jaz pa bom obrvi, ampak tiste dele pod lokom, kjer ni panike, če ne zrastejo več nazaj (očitno sem si že ali so mi že kdaj pulili obrvi na saturnov dan, leva obrv je manj košata... :o|o: ), pa če bo čas še noge (tam pa lahko dlačice :vragec: vzame x:Dx x;)x ).

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#287 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 17. junij 2005, 16:47

Evo mantis, spedenala, konec dober vse jasno in Ok. Tako se dela.
Dobrodošla, malo šorf, pa nič zato, vsak je zase svoj programirani osebek, to je vsa lepota mozaika človeštva.

lep vikend, lepe počitnice, ko greš na morje, uživaj ne sam 100 ampak 200 na uro !!!
:palec: x;)x xDDx x^x :flower: xrainbowx xrosex xchatx :detelca: xvrtcx xflowx
peace and love
Klinar

#288 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 17. junij 2005, 17:23

Kaj a 'obrit' tud velja al je nujno populit? Mam ful sreco x8Dx sem ze mislila, da ne bo nic z depiliranjem, ker bi morala delat celo dopoldne jutri, pa mi odpade.. Hmm.. punce.. jaz nimam pojma.. a kera pozna kje tle v Bezigradu, Ljubljana, ma kjerkol tle okrog.. da to naredijo profi pa ne prevec drago... pa da delajo jutri dopoldne..
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#289 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 18. junij 2005, 09:18

:palec: populili, kar se je populit dalo x:o)x

Ma sej niti ni blo tko hudo...
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#290 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 25. junij 2005, 10:31

... bodite previdni, ker v Saturnovem dnevu in uri lahko da vam dlačice ne zrastejo več. Npr. avtorka v knjigi navaja, da si je njej znana oseba populila obrve, ki ji nato niso več zrastle.

ok, sem malo zamudila z akcijo, šele okrog poldne sem opravila, ampak rezultat je bil zanemarljiv... z malo domišljije, so rabile nekaj ur več, da so bile spet zunaj...

aliana, ribica Katja & ostale, ste zadovoljne?

#291 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 26. junij 2005, 15:36

Hm, xrolleyesx xrolleyesx
saj je šele en teden naokoli, kar smo kosile travnike, pardon, x:Dx pulile plevel x;)x

x:Dx

#292 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 26. junij 2005, 16:10

<{POST_SNAPBACK}>ok, sem malo zamudila z akcijo, šele okrog poldne sem opravila, ampak rezultat je bil zanemarljiv... z malo domišljije, so rabile nekaj ur več, da so bile spet zunaj...

aliana, ribica Katja & ostale, ste zadovoljne?


Hja, jaz zadovoljna x:)x Ker pa sem se prvic sla tole z voskom in puljenjem, nimam pojma a je kaj drugace, kot bi bilo kak drug dan.. Je pa noro, noro fajn, da se mi ze cel teden ni treba po bikiniju brit, pa da nic ne pika se x8Dx :palec: Se celo od doma sem si privlekla epilator.. Bom se sama poskusila..
drugac pa.. je rekla zenska, da je to treba vsaj 1x na mesec ponovit.. kdaj bo spet primeren dan? (pa ne morem do naslednjega leta cakat x:o)x )
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#293 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. junij 2005, 18:31

Saj lahko gleda-š/te Saturnove dneve, to so sobote, Saturnove ure, potem luno v kozorogu (od 48-52 ur), pa še kaj..... x:)x

#294 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 26. junij 2005, 20:38

:sori: ko se pa ne spoznam kaj pretirano.. Ok, Satrnov dan: sobota. Ura: x?x
luno v kozorogu bomo pa tud nasli x:)x
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#295 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 26. junij 2005, 21:07

Aliana, saj mi napiši na OS, kdaj bi približno želela, pa pogledam v detajle, lp, B. x:)x x;)x

#296 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 26. junij 2005, 21:19

OK, bom, hvala. Se se ne mudi... x:Xx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#297 bast

bast
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 562

Objavljeno: 27. junij 2005, 17:19

<{POST_SNAPBACK}>Hm, xrolleyesx  xrolleyesx
saj je šele en teden naokoli, kar smo kosile travnike, pardon, x:Dx  pulile plevel  x;)x

x:Dx

x:)x

če bi bilo dovolj, da bi se samo enkrat na teden ukvarjala s svojimi obrvmi, bi bila zelo zadovoljna... :sori:

srečke!! x8Dx :palec:

#298 vasudeva

vasudeva
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 111

Objavljeno: 27. junij 2005, 18:42

izbrati pravi dan

vsak dan je tapravi dan...

#299 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 23. julij 2005, 21:05

Kaj pa za pedikuro, kdaj je primeren dan?

#300 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. september 2005, 09:28

Mogoče za koga dva koristna podatka:

1. Prvo kurjenje opravite pri vstopu Lune v ognjeno znamenje ob padajoči Luni, to je zelo pomembno pri novogradnjah in pri prvem kurjenju v sezoni, ker se s tem prežene vlažnost iz prostorov, če ne drugi, vsaj revmatiki lahko to upoštevajo, ker je koristno.

Priporočam datum prvega kurjenja v do torka 27.09. zvečer, do četrtka 29.09. zvečer, če ne pa v naslednjem luninem ciklusu, ampak takrat bo že pozno..... xcivx


2. Kdo vstavlja "zimska ali dodatna okna", naj upošteva obdobje lune v dviganju, ko bo v dvojčkih ali vodnarju, ker so bodo čez zimo manj rosila.
Če pogledam je to od 11.10. in do 13.10. do 20:06, poskusite, je vredno. xDDx

Lepo soboto, Boris x:)x :palec:





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0