Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nizek pritisk


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
41 komentarjev na to temo

#26 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 8. avgust 2005, 07:49

Včeraj merla pritisk 89/63. :eek:

Ni čudn, da sem skiz zaspana x!x :o|o:
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#27 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. avgust 2005, 09:48

<{POST_SNAPBACK}>Včeraj merla pritisk 89/63.  :eek:

Ni čudn, da sem skiz zaspana x!x  :o|o:

Res ne, poliži ščepec zdrave soli in odpri si že končno oči x;)x

#28 pomlad

pomlad
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 871

Objavljeno: 8. avgust 2005, 09:50

<{POST_SNAPBACK}>Res ne, poliži ščepec zdrave soli in odpri si že končno oči x;)x

pa sej jo... xrolleyesx
Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )

#29 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. avgust 2005, 09:53

<{POST_SNAPBACK}>pa sej jo... xrolleyesx

In v čem potem delaš napako. Koliko je pa porabiš dnevno v prehrani?

#30 julijana

julijana
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 034

Objavljeno: 8. avgust 2005, 12:09

pri nizkemu pritisku pomaga pitje rožmarinovega čaja.Večkrat je nizek pritisk posledica neravnovesja sladkorja v krvi, zato je fajn če ne ješ "belih" stvari(moka, sladkor..), ne piješ kave-kisa kri in ližeš sol ali pa poskusiš z gomasiom-sezamovo soljo...
fish is mute-fish knows everything-G.B.

#31 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 20. november 2006, 16:30

Mogoče kdo ve kako stabilizirati visok pritisk, ki skače gor in dol? recimo iz 150/180 pa potem iz 180/140 v nekaj minutah itd...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#32 girly

girly
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 891

Objavljeno: 20. november 2006, 17:19

ena dobra čorbica, potem pa na kavč v vodoravno stanje in možgane na off ... :palec:

ziher pomaga x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,
sonce bo moje srce,
ena od tisoč zvezd mi bo prav ,
nosil bom njeno ime ...


#33 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. november 2006, 19:22

Mogoče kdo ve kako stabilizirati visok pritisk, ki skače gor in dol? recimo iz 150/180 pa potem iz 180/140 v nekaj minutah itd...

Vprašaj danes v živo na TV Celje ali v četrtek na TV PIKA, pa ti bo sigurno kdo odgovoril x;)x

#34 crocuta

crocuta
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 243

Objavljeno: 20. november 2006, 20:24

boga cosma sej te bo razneslo

http://med.over.net/...tlak_glavna.htm
NE PIŠI KAR NEKAJ, ČE NE VEŠ JAOOOOOO

#35 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2006, 09:00

boga cosma sej te bo razneslo

http://med.over.net/...tlak_glavna.htm

http://med.over.net/...ak_clanek_2.htm

Meni najmanj po dva gledalca na oddajo v živo razlagata, da to sploh ne drži, to pa vem tudi sam :palec:

#36 AleO

AleO
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 21. november 2006, 11:13

SARA, po mojih izkusnjah je za nizek pritisk odgovorna slinavka, za njo pa kot vedno stoji nasa tko imenovana psiha, ki lahko neposredno vpliva na obnasanje hormonov, ki so iniciatorji procesov. Pomagat se da z bioenergijo in razclenjevanjem svojega notranjega in zunanjega zivljenskega okolja. Tu pomaga dober Psiholoski Astrolog, ali ljudski terapevt, oba naj bosta srcna in ne napiflana egocentricna strokovnjaka, saj gre v takih primerih za probleme custvenosti.
LP xsrcx

#37 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 21. november 2006, 22:47

crocuta x:Xx sej sem boga, samo ne zaradi visokega, pač pa zaradi nizkega pritiska, kar je tudi jajc v končni fazi. Za nihajočega sem spraševala, za nekoga meni blizu.
Stane :palec: sem vedela, da boš uletel.
AleO, hvala
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#38 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 21. november 2006, 23:07

Stane :palec: sem vedela, da boš uletel.

Moram, mi duša ne da, da ne bi :o|o: x:Dx

#39 kapljač

kapljač
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 5. maj 2007, 12:51

Živjo!

Ali mogoče kdo ve kako bi se dalo zvišati pritisk oz. ga čim bolj normalizirati? Kajti imam tako nizkega, da sem velikokrat čisto brezvoljna in brez energije. Problem sem omenila tudi svoji zdravnici pa pravi, da zdravila ni - le gibanje. Vendar je to malo težko takrat, ko si že popolnoma brez energije.
Ali mogoče pri tem lahko pomagajo kakšni bioenergetiki ali pa ti ne pomagajo nič in le odžirajo denar?

Torej, če kdo ve za kakšen preizkušen recept......kar na dan z besedo.

Lp vsem!!!
Sara



poskusi u zupanovimi kapljicami-najdi.si

#40 kapljač

kapljač
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 37

Objavljeno: 5. maj 2007, 15:46

Nizek pritisk...

Kozarec rdečega vina, pa zelena , pa slana hrana npr. svinina...
Če pa narediš rožmarinovo vino....v liter belega vina pa štiri žlice rožmarina namoči . pusti na hladnem in temnem prostoru zaprto dva dni ...vmes malo pretresi.Lahko namočiš tudi v rdeče vino....

Potem pa pol deci na dan....to poveča cirkulacijo krvi,

Drugače pa, če imaš nizek pritisk, ja si bolj utrujen ..ampak pravijo da podaljša življenje x:)x

xsrcx



x8Dx Ni fazona v tem kako lahko dvigneš nizek tlak. Lahko te razkuri tudi partner, pa bo pokrovka do plafona. Nizek ali visoki tlak so lahko simptomi neke bolezni napr. ožilja, notranjih organov, nekaterih drugih bolezni, uživanja nekaterih medikamentov, oslabljene prevodnosti živčnega sistema in podobno. Fazona je torej v tem, da se lotiš vzroka. Ko se vzrok odstrani se odstranijo tudi simptomi. Če te jezi partner vedno znova in znova, in ti v jezi segaš po kozarcu rdečega vina ni rešitev. Rešitev je ga da stolčeš ali mu kako drugače dopoveš ali pa ga zamenjaš. Drugače lahko postaneš še srka in še z večjimi problemi.

LP

#41 hcdemonka

hcdemonka
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 23. maj 2007, 11:36

Dober dan!


xsrcx Imam par problemov, zato sem se odločila, da pobrskam po internetu in vam napišem z tem namenom, da bi dobila kak vaš odgovor, pomoč ali vsaj vaše mnjenje. xsrcx


Od rojstva imam probleme z ledvicam. Imam tudi zaradi tega nizek pritisk.Imam nenehne probleme z :
  • napetost
  • tesnoba
  • nervoza
  • depresija
  • strah
  • vzkipljivost ( v sekundi)
  • mastni lasje
  • srbenje po telesu
  • zaprta vase
  • že par mesecev sploh ne grem ven,rada bi šla pa me sploh ne vleče ven.On pol gre ven nato vskipim in potem pride do problemov .
    Tudi shujšala sem v mesecu dni iz 50 kg na 41 kg .visoka pa sem 153cm.
Z fantom že par mesecev delava na tem, da bi si ustvarila družino, vendar nama ne rata.Imela sem že znake
  • bruhanje
  • napihjen trebuh itd .
naredila sva že par krat test nosečnosti, vendar je bil zaman, zato sva se odločila, da sploh več ne bova kupovala testov.
Zanima me tudi ali vpliva kajenje marihuane tudi na zanositev.Oba včasih skadiva travco.


za vaše odgovore se vam zahvaljujem v naprej.

še naprej lep dan , Demonka


#42 Barbara33

Barbara33
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 3. februar 2019, 16:32

Pozdrav .Za nizek pritisk ,je dobro popit vroča voda in sol samo malo .to meni pomaga ker sem tudi jast imela nizkega. srečno lp






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0