Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Radiestezija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
229 komentarjev na to temo

#51 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 20. marec 2004, 20:19

Zelo zanimivo, če začnem pri vajini hčerki, da pri otrocih do pubertete deluje instinkt in se zmeraj prilagajajo tisti smeri, ki jim odgovarja. Tudi pri vas AYA je že hčerka našla svojo idealno smer in to je, da ji bodo v življenju zmeraj odgovarjale smeri proti zahodu!

dober večer, borism

lepa hvala za tako izčrpen odgovor... x:)x x:)x

res, kako zanimivo tisto s hčerko..vedno spi na drugi strani od naju..
in ker se je ponoči vedno obrnila na zahod, sem seveda to tako tudi
vzela in potem mi je bilo čisto normalno, da jo v postlejico položim v
nasprotno smer od moje glave x^x ..res zanimivo ..ti naši kristalčki..

rada bi pa kaj več izvdela o tvojem doma narejenem ionizatorju sevanja..
kaj, kako , iz česa ga lahko narediš ? :inocent:

lep večer še naprej...

AYA
:detelca:
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#52 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 20. marec 2004, 21:13

Zanimivo je, da je zelo škodljivo tudi dolgotrajno zadrževanje (spanje) na vitalnoenergijskih točkah prostora; te točke sicer skrbijo za energijo v prostoru, niso pa nevtralne (le na takšne pa je človešlko telo naravno uglašeno).
Takšne točke pa imajo tudi naselja. Včasih so energijsko blokirane vitalnoenergijske točke celih naselij in tedaj je v naselju nasploh slaba in moreča energija. Takšen slučaj smo imeli v Litiji (pa smo zadevo zrihtali), tovrstne blokade pa sem zaznal tudi v Brežicah, delu Vrhnike ... Večje energijske blokade na širšem območju povzroči tudi zaradi gradbenih ali eksploatacijskih razlogov prekinjena črta ledinka ali eterična sled v tkivu zemlje. Proti takšnim primerom se ne moreš boriti z izogibanjem ostrim robovom, prestavljanjem rož po sobi ...

Kar se tiče zaščit, se ne bi želel ponavljati, saj sem o tem v tej temi že pisal. Ker pa je bila v tej temi izpostavljena tudi zaščita s kristali in obračanje postelje, pa tole:

- Kar se tiče kristalov, "pobirajo" slabe ebnergije tisti z visoko vsebnostjo bakra (hrizokola, malahit).
Kamenih strel in drugih kristalov nikdar ne postavljamo na TV ali druge vire sevanj - z njimi se spontano "programirajo" in oddajajo "spremenjeno" energijo celo takrat, kadar vir sevanja ni aktiven (npr. TV izključen).

nosorog, vidim ..no ja ...berem..da te stvari zelo obvladaš..

imam tudi jaz vprašanje:
kdo mi lahko izmeri vitalnoenergijske točke prostora ?
..in ko že omenjaš Litijo...ali ste bili tam študijsko, na željo stranke,
ali..? poznaš koga ...

...vsekakor sem pa me res zanima, kaj se s sevanji dogaja v spalnici,
glede na to, da smo se v hišo preselili šele pred kratkim bi si rada prišla
na jasno kako in kaj...tudi sem bila pesenečena za kristale..
ravno za kameno strelo sem nekje prebrala, da jo postavimo na TV oz.
vir sevanja, da ga potegne vase in potem jo seveda redno čistimo... :eek:


torej lahko brez slabe vesti v spalnico prinesem kakšen košček malahita ali
hrizokole...?

ja, saj vem, zdaj že težim...
okokok grem dol..

sicer pa ...vsi se učimo...in vsak dan je poseben prav zaradi tega,
ker izvem vedno nekaj novega :vio:

sedaj pa grem še kam drugam pogledat x^x

LP AYA
:detelca:
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#53 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. marec 2004, 10:58

Hrizokolo in malahit imaš lahko v spalnici kjerkoli. Tudi nekatere druge "pasivnejše" minerale. Pri namestitvi aktivnih pa pazimo na to, kam jih postavimo.

Litijo smo obravnavali s skupino geomantov v okviru Pogačnikovega projekta energijskega oživljanja Save. Ker sem sam Litijan, sem nakatere stvari le malo bolj raziskal, tako da smo postopek energijske deblokade mesta izpeljali zelo korektno.

Kolikor mi čas dopušča, se ukvarjam z usklajevanjem energij v bivalnem prostoru tako raziskovalno kot tudi zdraviteljsko. Delasm z mentalnimi tehnikami, tu poa se pri nekaterih posameznikih pojavi problem, saj so ljudje navajeni, "da morajo nekaj dobiti", da je potem stvar v redu (zaščite ...). O problematiki in dilemah v zvezi z zaščitami sem že pisal, če pa si zaiteresirana za uskladitev energij v tvojem bivalnem okolju, me kontaktiraj preko osebnega maila. :wOOt: :wOOt: :wOOt:

Kako in katere kamne nameščamo v posamezne dele biovalnega prostora sem po mojem pisal že nekje med temami o kristalih. Ne vem, no. Bom pogledal in eventuelno dal še semle.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#54 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 21. marec 2004, 11:20

PODPORA ENERGIJAM PROSTORA

Pravilno postavljeni minerali v bivalnem prostoru delujejo na vizualni in energijski ravni neposredno na naše čustveno in fizično počutje, pa tudi na dvig vibracije naših energijskih teles in nezavedne procese ozaveščanja. Ker so naravni ionizatorji zraka, pa tudi zaradi živih barv, nam dvigajo raven razpoloženja. Z minerali pa lahko vzpodbudimo tudi usklajeno delovanje vitalnoenergijskih točk prostora.
Pri izbiri in razmestitvi mineralov v bivalnem prostoru moramo paziti, da z brezglavim kopičenjem mineralov ne ustvarimo energijskega kaosa. Glede na to, da so minerali nosilci energij posameznih osnovnih energijskih elementov ali pa njihovih kombinacij, pa moramo paziti, kako bomo izbrali primerne za vzpodbujanje vitalnoenergijskih točk. Nekaj osnovnih smernic:

- Točke vdiha so negativno polarizirane, zato njihovo delovanje okrepimo z minerali, ki jim vladajo element voda, zrak ali kombinacija tih dveh elementov. Takšni minerali so: akvamarin, amazonit, avanturin, čaroit, dioptaz, disten, dumortierit, hrizopraz, jadeit, kalcedon, labradorit, lepidolit, magnezit, modri kalcit, modri topaz, moldavit, nefrit, opal, sadra, serpentin, sodalit, sugilit, turkiz, verdelit, zvezdni ahat itd.

- Točke izdiha so pozitivno polarizirane, aktiviramo pa jih z minerali, ki jim vladajo element ogenj, zemlja ali kombinacija obeh. Takšni minerali so: apatit, čadavec, dendritni ahat, epidot, hematit, karneol, oker ahat, piritna kocka, piritno sonce, rdeči ahat, rubelit, sardoniks, tigrovo oko, tulit, zlati topaz itd.

- Zvezdasto energijsko središče aktiviramo z mineralom univerzalne energije – kameno strelo.

- Mineralov različnih energij ne dajemo skupaj, ker jim s tem porušimo osnovne energijske vibracije.

- Minerale pred namestitvijo v prostor očistimo vsaj pod tekočo vodo, če pa je mogoče, jih dajmo čez noč v vodo, v kateri je raztopljena soda bikarbona, ki v vodi ustvari presežek negativnih ionov, ki minerale globinsko očistijo.

- Minerali, ki jih ne postavljamo za vzpodbujanje vitalnoenergijskih točk, naj bodo na nevtralnih mestih. Dobro je, če jih v prostor postavimo energijsko ustrezno glede na smeri neba: sever-minerali elementa ognja (citrin, karneol, oranžni kalcit, rdeči ahat, tigrovo oko, …), jug-minerali elementa vode (akvamarin, dioptaz, modri kalcit, nefrit, serpentin, …), vzhod-minerali elementa zraka (avanturin, disten, modri topaz, moldavit, verdelit, …), in na zahod minerali, ki jim vlada element zemlja (apatit, čadavec, epidot, hematit, oker ahat, …).
:wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#55 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 23. marec 2004, 08:04

Hrizokolo in malahit imaš lahko v spalnici kjerkoli. Tudi nekatere druge "pasivnejše" minerale. Pri namestitvi aktivnih pa pazimo na to, kam jih postavimo.

Kolikor mi čas dopušča, se ukvarjam z usklajevanjem energij v bivalnem prostoru tako raziskovalno kot tudi zdraviteljsko. Delasm z mentalnimi tehnikami, tu poa se pri nekaterih posameznikih pojavi problem, saj so ljudje navajeni, "da morajo nekaj dobiti", da je potem stvar v redu (zaščite ...). O problematiki in dilemah v zvezi z zaščitami sem že pisal, če pa si zaiteresirana za uskladitev energij v tvojem bivalnem okolju, me kontaktiraj preko osebnega maila.  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

Kako in katere kamne nameščamo v posamezne dele biovalnega prostora sem po mojem pisal že nekje med temami o kristalih. Ne vem, no. Bom pogledal in eventuelno dal še semle.

JA, JUTRO..

nekako ni bilo časa te dni...uf...
..

prvič ko grem v MB si v Ahatu nabavim hrizokolo
in malahit..dva kamenčka... x;)x

ja, vsekakor si pa moram doma z energijami priti na čisto..
do sedaj še mi nihče ni to dodobra opravil...
...sicer je napaka mogoče tudi moja, saj se prijateljica
ukvarja z bioenergijo, radiostezijo...in seveda ko jo
prosim za nasvet (nikoli noče vzeti denarja) in zato kar
na hitro nekaj pogledava, pripravi izračune doma...in to je
to..jaz pa seveda ne upam reči, da to zame ni dovolj,
ko mi nikoli ne računa, nima časa...in se tako vrtim v krogu,
...dobro ne bom nakladala ...
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#56 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 23. marec 2004, 08:08

ups...sem prehitro nekaj stisnila... :sori:

pa me je kar ven vrglo..še tako čisto
nedokončano x:Ix


..v glavnem ..se bova brala še naprej..


lep deževen dan...
AYA :detelca:
Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#57 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 25. marec 2004, 20:21

Dobro branje x:)x in predvsem koristno.
Ker sem tudi jaz kristale nametala - kakor se mi je zazdelo. Trenutno reveži počivajo na kuhinjski polici. Evo. :xx!: Pa se ne zganem, da bi jih prestavila.

Še nekaj: sem dajala kameno strelo na Tv in monitor...pa so se nekam izgubili. Zanimivo x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#58 Palček Smuk

Palček Smuk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:17

Nosorog,

Moram povedat, da sem si mecino stanovanja sposodil v knjižnici....jo mam doma ampak se je ne morem prav lotit....
Me srbščina moti...piši kao što govoris...ne razumem posameznih fraz....štetni talasi mi še grejo, vse kaj je bolj znanstveni in je zapisano mi nekako ne gre.....mogoče pa se bom le prebil.....
kdaj je kakšna nadaljevalna delavnica?
Morm povedat da premalo delam .... premalo časa .... šola ...
Zdaj je skrajni čas da si kristale v red spravim, mam vse naštudirano pa tudi ni časa....bom mogo to počasio zrihtat....

bom prakticiral spet malo.....

#59 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 31. marec 2004, 20:19

Morm povedat da premalo delam .... premalo časa .... šola ...

hja, poznam to :o|o:

#60 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. marec 2004, 23:53

Nosorog,

kdaj je kakšna nadaljevalna delavnica?
Morm povedat da premalo delam .... premalo časa .... šola ...
Zdaj je skrajni čas da si kristale v red spravim, mam vse naštudirano pa tudi ni  časa....bom mogo to počasio zrihtat....

bom prakticiral spet malo.....

Za nadaljevalno delavnico bom pobaral organizatorko (Majdo). Al jo moramo narest hitro, al pa jeseni - ko enkrat pride maj in sonček, delavnice več nikogar ne zanimajo. Pripravljam geomantsko delavnico, ki se bo dogajala izključno v naravi. Te obvestim... x:Dx x:Dx x:Dx
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#61 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 3. april 2004, 08:39

Hrizokolo in malahit imaš lahko v spalnici kjerkoli. Tudi nekatere druge "pasivnejše" minerale. Pri namestitvi aktivnih pa pazimo na to, kam jih postavimo.

dobro jutro...

...sem bila včeraj v totem Maribori v Ahatu...

...nabavila sem si hrizokolo in malahit...
..malahit sem si kupila obdelan v obliki sklečke..
..no vsaj nanjo me spominja..hrizokola pa je surova..
tako lepa pisana..tako živozelene barve..skala..
včeraj sem ju imela v slanici, danes pa se že sončita
na terasi x;)x

..menda se kamni radi družijo in jaz sem ju dala skupaj
v darilno škatlico na nočno omarico zraven
vzglavnika? x^x

nosorog...pa še to..
sicer nisem dvomila v tvoje sposobnosti...
..ampak že po naravi rada veliko govorim, pa
se s prodajalko v Ahatu pogovarjam, kako mi je
T. svetoval naj si ju kupim itd...na koncu pa reče
da tisto knjigo Minerali o kateri sva se zadnjič
pogovarjale, da je zelo dobra in mi jo je priporočala
(pa še do danes nisem uspela v knjižnico po njo...)
je pa tudi napisal T.P: :eek:

..pa je bilo moji nevednosti malo nerodno... x:Ix

..kakor koli ....iskrene čestitke
x;)x :mezik:

...do meritev pa lep pozdrav..

LP AYA
:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#62 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 3. april 2004, 08:42

ZA nadaljevalno delavnico bom pobaral organizatorko (Majdo). Al jo moramo narest hitro, al pa jeseni - ko enkrat pride maj in sonček, delavnice več nikogar ne zanimajo. Pripravljam geomantsko delavnico, ki se bo dogajala izključno v naravi. Te obvestim... x:Dx  x:Dx  x:Dx



ja pa še to...

..to se verjetn vse dogaja okrog Lj..?

a pri nas na Štajerskem pa nč xrolleyesx

LP AYA
:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#63 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 4. april 2004, 17:13


ZA nadaljevalno delavnico bom pobaral organizatorko (Majdo). Al jo moramo narest hitro, al pa jeseni - ko enkrat pride maj in sonček, delavnice več nikogar ne zanimajo. Pripravljam geomantsko delavnico, ki se bo dogajala izključno v naravi. Te obvestim... x:Dx  x:Dx  x:Dx



ja pa še to...

..to se verjetn vse dogaja okrog Lj..?

a pri nas na Štajerskem pa nč xrolleyesx

LP AYA
:detelca:

Aja, tole nikakor ne drži. Pri vas na Ptuju sem imel letos že delavnico holistične radiestezije, lani jeseni pa delavnico o kristalih (obe dvodnevni). Očitno je ključni problem obveščanje ... :eek: :eek: :eek:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#64 AYA

AYA
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 153

Objavljeno: 5. april 2004, 23:38

[Aja, tole nikakor ne drži. Pri vas na Ptuju sem imel letos že delavnico holistične radiestezije, lani jeseni pa delavnico o kristalih (obe dvodnevni). Očitno je ključni problem obveščanje ... :eek:  :eek:  :eek:

nosorog, fino

ko se bo kaj dogajalo mi prosim javi,
ali vsaj povej kje zaslediti več
informacij..

...ja za Ptuj sem spregledala...
..le kje si jih imel? :inocent:

LP AYA

:detelca:

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi
sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.[color=#CC33CC][b]

#65 Palček Smuk

Palček Smuk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 6. april 2004, 08:50

Tadej,

V medicini stanovanja tudi govori o sevanju raznih materialov in oblik, posameznih predmetov itd.
Kaj pa Feng Shui??? Imaš kakšne izkušnje z tem, tudi feng shui se veliko ukvarja z sevanjem oblik, primernimi legami za postavitev hiše stanovanja, notranjih razporeditvah prostora, govori o energiji či in njenem potovanju po prostoru, kako vstopa skozi razne predele stanovanj, hiš, govori tudi o številkah in njihovem pomenu za srečo, zdravje ipd.
??? tri vprašaji so dovolj....
:eek: :eek: :eek: xcivx xDDx

#66 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 6. april 2004, 22:02

Edina knjiga z vonjem feng shuja, ki sem jo prebral, je "Ustvarjanje svetega prostora in feng shui", zato nisem ravno pravšen naslov za komentiranje feng shuja. Kot veš, ne padam na vzhodnjaške tehnike in si dogajanje v prostoru pač razlagam po svoje. Pazim pa na to, da ima - če se le da - energija v prostoru možnost prostega desnosučnega vrtinca, kar pozna tudi feng shui. Aja - pa dnevno sobo mam obrnjeno proti vzhodu in imam na okenski polici ful kristalov, da se skozi njih jutranje sonce zlije v sobo. To so pač štosi, ki jih najdemo tudi v feng shuju, jaz pa jih pač počnem "kar tako". Ampak se v stanovanju še vedno ne počutim najbolje - stanovanjski blok pač :xx!:
V prostoru, kjer bivam ali se zadržujem pač vedno poskrbim za harmonizacijo energij, ampak za dvig tistega notranjega filinga name veliko bolj vpliva harmonija širšega prostora. V stanovanju sicer lahko "zrihtaš" energije, a niti okoliš ponavadi ni bog ve kaj. Tole bo zvenelo mal fuknjeno, a je res - pogosto sem se odpravil ob cca dveh zjutraj na ranč, ki ga imam ob gozdu, odprl balkonska vrata in šel za ostanek noči spat le zato, da sem se zbudil od dretja ptičev (mojega psa Pavleta pa blazno živcirajo - vedno, ko sva na ranču, je tečen in prav čutim, da mu gredo ptiči na kurac). No in potem, ko sem se v tem ptičjem kravalu zbudil, sem šel včasih (zaradi obveznosti) kar domov. Se pravi 2 x 42 km le zaradi "ptičjega" prebujanja.

(Šifra: tip ni normalen)

:wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#67 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. april 2004, 22:06

Zakaj bi ne bil normalen, se pač ravnaš po svojem kompasu x:Dx :palec:
Ne grizi, raje jo liži x:Dx x:Dx x:Dx

#68 Palček Smuk

Palček Smuk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 7. april 2004, 08:46

To sem vedel, da nisi privrženec vzhodnjaških načinov, a sem vseeno vprašal, ker je pač področje zdravljenja prostora. Za ranč sem že ugotovil, da je tvoja močna točka relaksacije, seveda vsak ima pač svoj način in finte, da se bolje počuti, zaradi tega je drugačen a nič kaj bolj čuden.:). Hehe pol pa Pavleta vlečes s sabo in ga mučiš z ptičjim petjem....da se ti nebo spet v alkoholika spreobrno :) :) :). Moram povedati, da je maatov forum na področju kristalov in radiestezije brez tebe mrtev in zelo nezanimiv. Ampak vse bomo preživeli...:)
Kaj pa vplivi okolice na npr. stanovanjski blok, strupene puščice, ki so usmerjene v naše okolje od zunaj, postavitev stavb na vrhu gričev, pod preveski skal ipd.
Kako naj čistimo okolico? Ali jo sploh?
No vprašanj je še veliko časa pa premalo, treba v predavalnico in predstaviti razvoj sodobnih prevoznih sredstev...mučno...
Sem bil na bukovniškem jezeru, je precej skomercializirano....kako sovražim to! Vse bomo počasi v dnar spreobrnli, opazil sem tudi, da je prepovedan vnos nihala, sem vprašal gospo, ki tam dela pa je rekla da o tem nič ne ve...
Zabloda zdravilnih parkov, v kolikor parki sami niso zabloda, blodijo upravniki in naravno lepoto spreobračajo v komercialna piknik območja.
Še vredu, da je mati narava z gozdovi posejala velik del naše zemljice tako lahko najdemo še kakšen umirjen košček zase....vendar kako dolgo bo to držalo?:).

Lep delovni pozdrav iz PF-a!!!

#69 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 8. april 2004, 22:57

Kaj pa vplivi okolice na npr. stanovanjski blok, strupene puščice, ki so usmerjene v naše okolje od zunaj, postavitev stavb na vrhu gričev, pod preveski skal ipd.
Kako naj čistimo okolico? Ali jo sploh?

Sem bil na bukovniškem jezeru, je precej skomercializirano....kako sovražim to! Vse bomo počasi v dnar spreobrnli, opazil sem tudi, da je prepovedan vnos nihala, sem vprašal gospo, ki tam dela pa je rekla da o tem nič ne ve...
Zabloda zdravilnih parkov, v kolikor parki sami niso zabloda, blodijo upravniki in naravno lepoto spreobračajo v komercialna piknik območja.
Še vredu, da je mati narava z gozdovi posejala velik del naše zemljice tako lahko najdemo še kakšen umirjen košček zase....vendar kako dolgo bo to držalo?:).

Lep delovni pozdrav iz PF-a!!!

Odpiraš teme, ki jim namenjam v delovnem gradivu knjige v pripravi (Holistična radiestezija II) cela poglavja. Zato ti v nekaj besedah ne morem odgovoriti. Na širšo okolico se seveda energijsko dea vplivati, vendar je za to potrebna uglašena skupina; s tem se ukvarjajo skupine geomantov društva VITAAA. To bomo počeli tudi mi na delavnici, o kateri sva govorila, a zdi se mi, da je realen termin za to delavnico jeseni, saj sem precej v "cajt notu". Poleg tega, da pišem novo knjigo, priporavljam še gradivo za razširjeni ponatis ene prejšnjih, tako da preprosto nimam časa, da bi pripravil kvalitetno delavnico "dela s širšim bivalnim okoljem".

Ja, zdravilni parki so zgodba zase. S pristopom organizatorjev se absolutno ne strinjam. Pa s tem nimam v mislih komercializacije. Gre predvsem za to, da v takšne parke prihajajo ljudje z različnimi energijskimi potrebami, peljejo pa vse na iste točke. Vzemiva en skrajen primer - primerjajva hiperaktivnega človeka in nekoga, ki se počuti "brez energije". Hiperaktiven se gotovo ne bo počutil dobro na močnih energijskih točkah. Pravilen pristop bi bil, da pred obiskom parkov počekirajo energijsko stanje obiskovalca in ga peljejo le na točke, katerih energija mu bo koristila. O razlogih, zakaj ne morejo obstajat v naravii točke, ki bi VSEM zdravile določen organ, pa sem že pisal.

Fajn bodi. :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#70 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. april 2004, 20:40

Kako se pa kaj nosorogi postijo :xmas:

#71 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 9. april 2004, 20:59

Kako se pa kaj nosorogi postijo :xmas:

Hm. Zdi se mi, da se nosorogi prav nikoli ne postijo. Ko so bili nosorogi še mlajši (se pravi še noskoti), so se ga kdaj tako nažrli, da naslednji dan niso mogli nič jesti (si mislil takle post?). Še sedaj se zgodi, da se ga kdaj ornk nažrejo, ampak majo že podzavestno vgrajeno informacijsko kodo (ne vem, a ma sol kaj pri tem), na osnovi katere preden gredo nabasani spat, obvezno kaj pojedo. Tako zjutraj ni niti vnetega želodčka, niti posta in vse je ql. lalala

Občutek pa vseen :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#72 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. april 2004, 21:06

Sami krivoverci, ti nosorogi x:Dx x:Dx :palec:

#73 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 9. april 2004, 23:30

so se ga kdaj tako nažrli, da naslednji dan niso mogli nič jesti

odlična shujševalna kura... priporočam x:o)x

#74 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. april 2004, 23:38

Občutek pa vseen :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:

x:Dx :wacko: :blink: .....še boljše pa je, če pred spanjem čim več popijejo........vode x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#75 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. april 2004, 23:44

Alkohol dehidrira.......zato je fajn, če si še tolk pameten, da se tega spomniš.....spit čim več tekočine pred spanjem. :palec: x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0