Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Radiestezija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
229 komentarjev na to temo

#76 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. april 2004, 11:32

Alkohol dehidrira.......zato je fajn, če si še tolk pameten, da se tega spomniš.....spit čim več tekočine pred spanjem.  :palec:  x:o)x

Mick, ne uči Aire in Nosota krive vere. Dehidracija je posledica pomanjkanja soli v organizmu, ki jo alkohol porabi pri izgorevanju in ti nič ne pomaga nalivanje z vodo, ampak moraš na vsakih 100 kcal vina ali druge pijače vnesti v telo tudi 1gr soli. Če nočeš, da ti ta sol povzroči še večjo žejo, ker se telo trudi izločiti čimprej soli dodan jod, uporabljaj vedno .. x;)x
No, uporabljaj kaj :8): :eek: x^x SALESALUTE x:Dx x:Dx x:Dx

#77 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. april 2004, 12:03

pri izgorevanju in ti nič ne pomaga nalivanje z vodo,

Pomaga, pomaga......pa še kako....le probaj enkrat x;)x x:)x Kar se soli tiče.....pa tako pomaga povsod, ne x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#78 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. april 2004, 12:15

Vidva, hahaha in pomaga, pomaga, ne učita starega fotra sexa :angry:

#79 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. april 2004, 12:16

Ja......kurc pomaga povsod :vragec: x:px x:o)x Da pa tud sol, pa sm ga mal zezau x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#80 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. april 2004, 19:09

Mick, kaj pa srbski recept, pitje rasola od kiselog kupusa.
Misliš, da je to cukrana voda :8): x;)x

#81 Palček Smuk

Palček Smuk
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 19. april 2004, 10:55

Tadej,

Po dolgem času sem se lotil iskanja izgubljenega/skritega predmeta, sem uporabil enako metodo, kot sem jo na delavnici in stvar je delovala izjemno dobro...na skici sem imel mesto narisano točno tam, kjer je bil skrit predmet, vse skupaj pa je trajalo manj kot 4 min...
V drugem poizkusu sem bil že manj zbran in bil preveč razburjen od uspeha tako da v sem nato odnehal....
Ja stvar je zanimiva, bom treniral na tem področju, pa bom na vaji gorske reševalne še kaj na terenu probal(psi iščejo razne lutke in ljudi - markerje), tam bi bila takšna stvar zeloooo uporabna. xDDx

#82 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 19. april 2004, 12:02

Tadej,

Po dolgem času sem se lotil iskanja izgubljenega/skritega predmeta, sem uporabil enako metodo, kot sem jo na delavnici in stvar je delovala izjemno dobro...na skici sem imel mesto narisano točno tam, kjer je bil skrit predmet, vse skupaj pa je trajalo manj kot 4 min...
V drugem poizkusu sem bil že manj zbran in bil preveč razburjen od uspeha tako da v sem nato odnehal....
Ja stvar je zanimiva, bom treniral na tem področju, pa bom na vaji gorske reševalne še kaj na terenu probal(psi iščejo razne lutke in ljudi - markerje), tam bi bila takšna stvar zeloooo uporabna. xDDx

Moj prijatelj je neko nedeljsko popoldne iskal napako v telefonski centrali in tudi slučajno ni vedel, kje nja jo išče. Dal je na tla načrt in z nihalom poizkusil najti napako, iz enega vogala, drugega in tretjega. Na stičišču črt, ki jih je potegnil po načrtu, kakor mu je nihalo nakazovalo je bil kontak CII v registru. Očistil je ta kontakt in napake ni bilo več. Zakaj je nihalo tako kazalo. Ta načrt je poznal, vendar ga je pozabil, v podzavesti ta informacija še zmeraj obstaja, čeprav zavestno do nje ne moremo in prav to je vodilo njegovo nihalo. Prav tako je tudi z izgubljenim predmetom, sami smo ga tja odložili, pozabili kam, ker nismo bili zbrani in v podzavesti ta informacija obstaja. Prav isto je tudi z iskanjem informacije iz univerzuma, samo če je pogoj za to izpolnjen in če znamo vzpostaviti stanje, kjer naša podzavest ali zavest nima vpliva na delovanje. Tako jaz razmišljam o tem, kaj je resnica ne vem, vendar tako to razumem in sprejemam....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#83 2227

2227
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 15. avgust 2004, 20:39

Se kdo ukvarja z radiestezijo?
Prosil bi če napiše neke osnovne zadeve kako ravnamo z nihalom, neke osnovne vaje, postopke. Abecedo.. x;)x
Imam nihalo, nekaj kristalov, veliko volje in (skoraj) nič znanja.

Hvala.
LP
..try to be pleasant and polite

#84 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. avgust 2004, 20:50

Najdi dobrega učitelja!
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#85 2227

2227
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 15. avgust 2004, 21:00

Najdi dobrega učitelja!

Hvala lia x:)x
..try to be pleasant and polite

#86 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 15. avgust 2004, 21:07

Najdi dobrega učitelja!

Hvala lia x:)x

Mal poglej - ene dve al tri radiestezijske teme so že odprte. Smo o tem že pisal.
Na peti strani klele maš temi radiestezija in zaščita pred škodljivimi sevanji.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#87 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 15. avgust 2004, 21:12

evo 2227 tle pred mano maš post dobrega učitelja, pa se zmenta x:)x x;)x ...kolikor vem, ti bo nosorog lahko svetoval tud literaturo .........nosko, ne jezi se x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#88 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. avgust 2004, 21:56

samo dve od tem, v katerih smo že govorili o radiesteziji

nihalo
radiestezija

#89 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. avgust 2004, 11:31

Se kdo ukvarja z radiestezijo?

Imam nihalo, delal po navodilih a prav vedno laže..že nekaj mesecev je v kotu predala....tako, da sem to opustil.....mislim, da z nihalom ne more vsak delati......sicer pa tko kot ostali...veliko tega je že v omenjenih temah

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#90 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. avgust 2004, 11:35

lalala

nosko sem mislil, d si an dopustu, k se nič ne oglašaš več....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#91 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. avgust 2004, 11:39

Se kdo ukvarja z radiestezijo?

Imam nihalo, delal po navodilih a prav vedno laže..že nekaj mesecev je v kotu predala....tako, da sem to opustil.....mislim, da z nihalom ne more vsak delati......sicer pa tko kot ostali...veliko tega je že v omenjenih temah

Nihalo je samo kazalec instrumenta.Instrument si pa ti. Če si razštelan ti nima kaj pokazat!

Če je pa instrument pokvarjen, potem pa.......... xrolleyesx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#92 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. avgust 2004, 11:54

Če si razštelan ti nima kaj pokazat!

Če je pa instrument pokvarjen, potem pa.......... xrolleyesx

Lia se strinjam, nihalo upravljajo naše mišice oziroma, kako to sprejemamo, pri tem bi morali izklopiti naše miselne vzorce podzavesti in pridobiti preko zunanjih nevronskih mrež možgan informacijo iz univerzuma...problem je izklopiti naše miselne vzorce podzavesti, ki se vseskozi primerjajo z podobnimi v univerzumu...tega pa jaz ne znam narediti..zato stvar ne laufa

Bajalice mi pa "laufajo", ker to je pa samo odraz spremembe magnetnega polja, in ta sprememba se odrazi na bajalici.....se pravi deluje mehansko-fizično, brez naše volje

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#93 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. avgust 2004, 12:04

jp...pa si res potreben dobrih masaž x;)x

da se sprostijo mišice, pa še kaj x:)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#94 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 16. avgust 2004, 12:08

jp...pa si res potreben dobrih masaž x;)x

da se sprostijo mišice, pa še kaj x:)x

lia se priporočam...si za ????

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#95 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. avgust 2004, 13:39

jp...pa si res potreben dobrih masaž x;)x

da se sprostijo mišice, pa še kaj x:)x

lia se priporočam...si za ????

Dej ga no lomt, tle na netu maš stručkote, boš pa k amaterjem hodil? x;)x x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#96 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 16. avgust 2004, 23:31

Imam nihalo, delal po navodilih a prav vedno laže..že nekaj mesecev je v kotu predala....tako, da sem to opustil.....mislim, da z nihalom ne more vsak delati......sicer pa tko kot ostali...veliko tega je že v omenjenih temah

Ne spomnim se, a sem o tem že enkrat pisal na tem al na enem drugem forumu - v glavnem - zdi se mi, da je vesolje narejeno precej inteligentno. Z inteligentnim folkom je pa ponavad tko, da lahko z njim komuniciraš, če greš na njegov nivo, če serješ blesarije te pa skensla. Neki podobnega se po mojem dogaja tud pri delu z nihalom. Nihalo uporabljam minimalno - bolj kot pripomoček, da hitreje približno lociram nekatere energijske točke, ki jih potem točno najdem z zaznavo brez nihala. Pri podatkih, ki jih res rabim za preiskavo prostora, mi nihalo nikoli ne laže (itak potem preverim z neposredno zaznavo). Tudi kadar res potrebujem kak drug podatek, sem ponavadi uspešen. Ko pa začnem spraševati tja v en dan, vohljati po tujih življenjih, se vtikati v stvari, ki me ne brigajo, demonstrirati "radiestezijske sposobnosti" ipd., me vesolje skensla, nihalo pa mi začne lagati.
Torej Tomaž - poskusi spet, a le pri pridobivanju podatkov, ki so zate res pomembni.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#97 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. avgust 2004, 00:16

da je vesolje narejeno precej inteligentno. Z inteligentnim folkom je pa ponavad tko, da lahko z njim komuniciraš, če greš na njegov nivo, če serješ blesarije te pa skensla. Neki podobnega se po mojem dogaja tud pri delu z nihalom. Nihalo uporabljam minimalno - bolj kot pripomoček, da hitreje približno lociram nekatere energijske točke, ki jih potem točno najdem z zaznavo brez nihala. Pri podatkih, ki jih res rabim za preiskavo prostora, mi nihalo nikoli ne laže (itak potem preverim z neposredno zaznavo). Tudi kadar res potrebujem kak drug podatek, sem ponavadi uspešen. Ko pa začnem spraševati tja v en dan, vohljati po tujih življenjih, se vtikati v stvari, ki me ne brigajo, demonstrirati "radiestezijske sposobnosti" ipd., me vesolje skensla, nihalo pa mi začne lagati.
Torej Tomaž - poskusi spet, a le pri pridobivanju podatkov, ki so zate res pomembni.

:palec: :palec: :palec:

tak kak si reku...skensla

lalali
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#98 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 17. avgust 2004, 09:11

Torej Tomaž - poskusi spet, a le pri pridobivanju podatkov, ki so zate res pomembni.

Ja res je kar praviš nosorog, to se mi je že velikokrat potrdilo....zato ga jaz uporabljam bolj kot informacijo, ki ji pa nikoli ne morem reči "točna". Nihalo bo povedalo tako kot je potrebno za nadaljevanje naloge ali pa v tvojem primeru "začutil boš". Tudi sam dobim velikokrat kako informacijo, dogodilo se je tudi, da je nihalo povedalo tako kot mora, samo v tistem trenutku te informacije nisem bil zmožen pravilno sprejeti. Vesoljni program je veliko bolj popolen, kot smo mi pripravljeni verjeti, tudi vsi podprogramčki so vezani na osnovnega, koliko jih pa mi znamo spreminjati in programirati, je pa zopet samo naša sposobnost, prav sigurno pa ne moreš programirati, če ni to v namenu osnovnega, lahko te pa pelje po neki drugi poti, tudi dobil boš informacijo, ki ne ustreza dejansko trenutni logični razlagi, je pa pravilna, mora biti, da te nekako postavi nazaj v tirnice.

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#99 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 17. avgust 2004, 09:18

Nihalo je samo kazalec instrumenta.Instrument si pa ti.

:vragec:

usta odpret, anteno v rit.....pa bo radio shpilu..... x:Dx x:Dx x:Dx


666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#100 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 17. avgust 2004, 09:19

:vragec: ohka tud kontra...daš anteno v usta x;)x teb b ziher dobr pokazal x:Dx

:vragec: :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0