Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Energija prostora ..


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
61 komentarjev na to temo

#1 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:14

.. ste jo začutili kdaj? Se morda nekje počutite slabše in nekje boljše, ne glede na zunanje faktorje in si tega ne znate obrazložiti?
Kaj pa energija v prostoru, stavbi, kjer se je zgodilo kakšno tragično dejanje, npr. samomor.
Ima kdo kakšno izkušnjo na to temo?

#2 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:31

:vragec:


ne glede na zunanje faktorje?

a pol se slab zarad sebe pochutish?


:vragec: ni vech FAKTOR x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:49

Ja...sem doživela... x^x

Sem bila enkrat povabljena k nekomu na čaj...šla skeptično razpoložena..ker mi oseba ni preveč ugajala...
Ko sem stopila v sobo...me je prevzela energija prostora... x^x ...pozabila sem na čas...na svet "tam zunaj"...
Odhajala sem omamljena...in še dolgo sem energijo prostora nosila s seboj... x^x

Astra
Per aspera ad astra

#4 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:51

:vragec:


che si jo nosila s sabo, to pomen de je tam ni ostalo nich?
ti kokr en vampir... x:Dx


:vragec: x:px
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#5 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:55

Morala sem jo odnesti s seboj..
da jo bo lastnik sobe lahko napolnil z novo... x^x ...

Astra
Per aspera ad astra

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. avgust 2003, 13:57

:vragec:


VAMP - IRCHEK :xx!:


:vragec: :xx!: :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 28. avgust 2003, 14:02

Hja....vamp pa nastane...če maš dovolj dnarja za ...pirček...

x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#8 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 28. avgust 2003, 14:11

aakhut, postavila sem konkretno vprašanje, z željo, da dobim odgovor od oseb, ki imajo kaj konkretnega napisati o tej temi. Ti očitno nimaš, zato te pač prosim, da se vzdržiš svojih neumestnih komentarjev.
Sicer dvomim, da se boš zmogel toliko povzdigniti nadse, a naj ti namignem, da obstajajo tudi drugi načini za izražanje tvoje konfliktnosti in da bi morda lahko začel raziskovati v tej smeri.
Sem bila sedaj dovolj razumljiva x?x

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. avgust 2003, 14:38

:vragec:


v keri smeri?


:vragec: je chist zgublen od vseh pozitivnih smeri :xx!:
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2003, 14:53

:vragec: ti kar komentiraj, rabimo tvoj humor.

No ja, jaz energije praznega prostora ne čutim.

Sem pa 2 x občutila, da se je par pred mojim obiskom sprl. Kljub temu, da se je medtem že pobotal in čisto normalno obnašal, je bilo čutiti, da nekaj ni najbolj O.K. :inocent:

#11 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. avgust 2003, 15:33

:vragec:


v keri smeri?


:vragec: je chist zgublen od vseh pozitivnih smeri  :xx!:

Ali si izgubljen le od pozitivnih smeri?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#12 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 28. avgust 2003, 15:34

v keri smeri?

Se mi zdi, da si včasih izgubljen tudi zaradi negativnih smeri!

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#13 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. avgust 2003, 15:46

:vragec:


jst revchek zgublen.........................................................................
...................v vse smeri x:o)x




:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. avgust 2003, 17:06

...kakšne stare ,zatohle stavbe, nosjo v sebi polno nekih nerešenih˝ energij...sam vonj že pove, da je treba preluftat˝ prostor, same zidove pofarbat....jest že od daleč se trudm, zavohat˝stanje, sam vseeno, rabm praxo, da bom to hitreje izvajau...tko.
Sam os. se izogibam stavb, v katerih vem, da so umrli ljudje po zanimivi´poti, al pa se je v tej stavbi mnogo prepiralo in pustilo kakšen pečat˝tega in onega...pravjo, da je zlo dobr, kjer koli prideš, nekam, na novo, da je fajn povabit kakšnega zdravilca, bioenergetika, osebo, ki obvlada fengšu, pa....da se to navlako odstrani in zaživi prostor ponovno v prvotni obliki...

#15 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 28. avgust 2003, 21:09

Pred 10-imi leti (ko sem bila noseča) sva jaz in moj takratni partner vzela v najem eno stanovanje, v katerem sta pred nama živela lastnika (mož in žena), katerima je prav v tem stanovanju umrl 3-4 mesece star sin. Vzrok smrti je nepojasnjen - temu se reče "smrt v zibki", ko majhen novorojenček kar zaspi in se več ne prebudi...

V tem stanovanju smo živeli vsega skupaj ene pol leta - najprej midva, potem pa še najina hčerka.

Lahko si predstavljate, kako sem se počutila tam noseča in še potem, ko sem rodila! V spalnici, kjer smo spali, so bile na vrhu omare še vedno modre pampers, ki so ostale od tistega pokojnega otroka... in me spominjale na smrt... Spala menda nisem niti minute, ker sem neprestano poslušala hčerkino dihanje ob sebi... Groza! Nisem pa si upala ničesar premikati, kar je lastnica pustila tam.

No, o tem dogodku (o smrti otroka) sva s partnerjem vedela že takrat, ko sva stanovanje najemala. Lastnica je bila namreč prijateljica od moje sestre, tako da smo zgodbo poznali. Zato ne morem vedet, če bi se enako počutila tam v primeru, da zgodbe iz preteklosti ne bi poznala... Mogoče je na te neprijetne občutke vplivalo moje poznavanje preteklosti...

Ko je imela hčerka 3 mesece in pol, smo se preselili v lastno stanovanje, kjer živim še danes s hčerko in sinom. Mi je pa tisto stanovanje zelo ostalo v spominu... :xx!:

#16 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 29. avgust 2003, 00:24

Pred 10-imi leti (ko sem bila noseča) sva jaz in moj takratni partner vzela v najem eno stanovanje, v katerem sta pred nama živela lastnika (mož in žena), katerima je prav v tem stanovanju umrl 3-4 mesece star sin. Vzrok smrti je nepojasnjen - temu se reče "smrt v zibki", ko majhen novorojenček kar zaspi in se več ne prebudi...

V tem stanovanju smo živeli vsega skupaj ene pol leta - najprej midva, potem pa še najina hčerka.

Lahko si predstavljate, kako sem se počutila tam noseča in še potem, ko sem rodila! V spalnici, kjer smo spali, so bile na vrhu omare še vedno modre pampers, ki so ostale od tistega pokojnega otroka... in me spominjale na smrt... Spala menda nisem niti minute, ker sem neprestano poslušala hčerkino dihanje ob sebi... Groza! Nisem pa si upala ničesar premikati, kar je lastnica pustila tam.

No, o tem dogodku (o smrti otroka) sva s partnerjem vedela že takrat, ko sva stanovanje najemala. Lastnica je bila namreč prijateljica od moje sestre, tako da smo zgodbo poznali. Zato ne morem vedet, če bi se enako počutila tam v primeru, da zgodbe iz preteklosti ne bi poznala... Mogoče je na te neprijetne občutke vplivalo moje poznavanje preteklosti...

Ko je imela hčerka 3 mesece in pol, smo se preselili v lastno stanovanje, kjer živim še danes s hčerko in sinom. Mi je pa tisto stanovanje zelo ostalo v spominu...  :xx!:

x;)x Tamara, a nisem dober!!!!! Kaj sem ti nekaj rekel o molitvi? x;)x
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#17 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 08:01

Sredi zelenja, v miru in tišini, neka stavba obvladuje okolico ... ponosna, vzvišena in skrivnostna. Vsi, ki so bili kdaj tam, čutijo to močno, neopredeljivo energijo.
Jaz čutim oboje ... neverjetno privlačnost in ekstremen odboj.
Še bolj jo čutim, ko fizično nisem tam, ko samo premišljujem o njej. Čudno, a ne?

#18 bilboa

bilboa
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 46

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:29

zivljenje po feng shuiju, pa bo prostor ena sama pozitivno vibrirajoca energija x;)x
nothing is a loss of time, if you enjoy the day:-)

#19 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 10:43

x:)x
Najprej pa bi jo bilo potrebno očistiti nesrečne preteklosti in spominov ... pa ravno tukaj ne vem, ali ni vse skupaj le moja projekcija x;)x
Zato bi bilo zanimivo izvedeti, če je kdo kdaj čutil podobno ... še PREDEN je izvedel za preteklost nekega prostora.

#20 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 29. avgust 2003, 12:44

Imam občutek,da če sem sam pri sebi zagrenjen,mi tudi prostor oddaja negativno energijo in obratno.
Glej naprej, če se le da,...

#21 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. avgust 2003, 13:23

hja, to to :palec: seveda. Sam po moje ima w-energija prostora večji filing sprejetja, kot pa ti tisti moment podaš sebe v ta prostor..

#22 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. avgust 2003, 14:26

:vragec:  ti kar komentiraj, rabimo tvoj humor.

No ja, jaz energije praznega prostora ne čutim.

Sem pa 2 x občutila, da se je par pred mojim obiskom sprl. Kljub temu, da se je medtem že pobotal in čisto normalno obnašal, je bilo čutiti, da nekaj ni najbolj O.K.  :inocent:

Ena od znanih zelo energetsko nabitih zgradb je tempelj Elektra v Rimu.

Jih je pa kar nekaj tudi povsod drugje.

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#23 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 15:40

Na kak način se ta energija "dokaže"?
Vojko, si bil v tem templju?
In če si bil, kako si ga občutil?

#24 Uma

Uma
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 310

Objavljeno: 29. avgust 2003, 15:49

Zaenkrat je merilo energije prostora moje počutje v njem...vse pač gre skozi naš subjektivni filter...ki je bolj ali manj senzibilen...in zakaj bi ostajali nekje, kjer se ne počuimo dobro?...
čeprav se mi zdi, da je včasih ta zadeva čist oprijemljiva-nihče ne bi živel v Auschwizu, ali pač?...tud če ne bi poznali zgodovine, mislim...


in preden se nekaj priselimo, je OBVEZNO treba prostor energetsko očistiti...in se znebiti stvari prejšnjih stanovalcev (ali jih vsaj prestaviti v klet)...


#25 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 29. avgust 2003, 15:55

čeprav se mi zdi, da je včasih ta zadeva čist oprijemljiva-nihče ne bi živel v Auschwizu, ali pač?...tud če ne bi poznali zgodovine, mislim...

Vprašanje ja, ali bi kaj občutili, če ne bi poznali zgodovine ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0