Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ozimnica


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
53 komentarjev na to temo

#1 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 3. september 2003, 18:53

Skrajni čas je že...da povemo, kaj pripravljamo za ozimnico.

Čez vikend sem pekla paprike.Dolge, rdeče, mesnate.Pečene na žaru(lahko jih spečemo tut v pečici)...sem dala v posodo in jih pokrila s krpo, da se ohladijo.Tako jih lažje lupimo.Umazano in zamudno delo...ampak se splača.

Tako pripravljene dam v zmrzovalnik po paketih.Solato iz njih pripravim kak dan prej, preden jo potrebujem.

Paprike posolim, dodam belo olje in malo kisa...in na večje kose narezan česen, da ga lahko odstranim, okus pa ostane.

Danes pa sem začela s pripravljanjem ajvarja. xrolleyesx xrolleyesx

Že vem, da bo trajalo vsaj dva, tri dni...


Pa vi?

:switz:

Astra
Per aspera ad astra

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 3. september 2003, 19:15

hhee, najedu se bom ponovno pravih krhlnov˝,zihr tut češpove marmelade, pa nič kaj posebno vloženega, tega ne prenesm, ker mam raje surove stvari rad.

#3 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 3. september 2003, 20:54

x;)x Pečene paprike me še čakajo, drugače pa sem skuhala in shranila kar nekaj marmelad(v glavnem iz domačega sadja)marelična z bananami, jagodna,jabolčna, bezgova, malinova, tudi kompote sem že pripravila iz hrušk,marelic,višenj! x:px
Vložila sem kumarice, paprike in feferone(že vse pred dopustom) ajvarja mi je ostalo veliko še od lanskega leta, spet pa bom naredila domač tabasco, ker imam rada hot. :vragec:

Pa tudi priprava slivovke in sadjevca naš še čaka! :xx!:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#4 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 3. september 2003, 21:03

Mmmmmmm....njami.....pečene paprike :palec: :palec: x:px....ajvar :palec: , kumarice...... :palec: .....šit...Mick pozabu na ozimnico :xx!: ......a lahko pride k vam x?x x:Dx x;)x x:px .....saj marmelado bom pa vam pustil....mam bolj rad drugačne sladkosti x:Ix x:)x x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#5 Emilija

Emilija
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 4. september 2003, 05:40

Tudi sama kar dosti vlagam za ozimnico, vendar Contesa, ali mi lahko poveste kaj več o marmeladi iz bezga, te še nisem poskusila. Najbrž je iz bezgovih jagod. Ker ni ravno navadna marmelada, bi mogoče še koga zanimal ta recept. V naprej hvala in lp :palec:

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 4. september 2003, 06:01

... jaz pa nič ozimnice ne delam x:Ix

... ker tudi bore malo od naštetega pojeva s hčerko... marmeladke komaj kaj... kompotov takisto... pečenih paprik nič... tisto pikico ajvarja, kumar ali kaj ste že vse našteli, pa tudi ni vredno vlagati...

x:)x x;)x

#7 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. september 2003, 08:52

Astra, to! x^x :palec:
Ful dobra tema in smiselna! x8Dx
In ni skrajni, ampak natancno pravi cas, da si jo odprla! :vio:

Ceprav jaz tudi najraje vse sveze, sadja ne maram kuhanega etc..., paprik nekateri clani nasega gospodinjstva ne marajo... pa tko...
Pa nikoli nismo imeli placa, vedno podnajemniki, skoz se selit, kdo bi mislil se na ozimnice oz. da bi se to selil pol...

Pac pa naseckam kaj v olivca, pa kakih par paradiznikovih zosov vseeno pripravim - sicer pa jem tisto, kar je v dolocenem obdobju: pozimi ne bo paprike, bo pa zelje. x;)x x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#8 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 4. september 2003, 09:45

Samo nekaj višenj sem dala v zmrzovalnik zaradi kompota, drugače pa tudi jaz kar kupim nekaj tega kar potrebujem, peso najraje, pečena paprika je super samo zmrzovalnik je mali in vsega ne strpam notri.

LP!

#9 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 4. september 2003, 11:50

Tudi sama kar dosti vlagam za ozimnico, vendar Contesa, ali mi lahko poveste kaj več o marmeladi iz bezga, te še nisem poskusila. Najbrž je iz bezgovih jagod. Ker ni ravno navadna marmelada, bi mogoče še koga zanimal ta recept. V naprej hvala in lp  :palec:

x;)x Emilija izvoli recept za bezgovo marmelado.
750g bezgovih jagod
1kg kislih jabolk
2 kg želirnega sladkorja
1 vrečka citronske kisline

Bezgove jagode osmukaj, preberi, izloči nezrele in osuši. Jabolka olupi in naribaj. Vse skupaj daj v lonec, premešaj in pusti stati 2-3 ure.Kuhaj in mešaj do vretja.Dodaj želirni sladkor in pusti prevreti.Dodaj želirni sladkor in pusti prevreti. Še vroče napolni v kozarce in zapri.(3-4kozarci iz dane količine)
Marmelada je osvežilna,nikakor sladka,najbolj pa paše na opečenem kruhu ali svežih rogljičkih. x:px Pa dober tek!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#10 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. september 2003, 12:04

Contesa...plisss...še men recept za domači tabacso...

x^x

Astra
Per aspera ad astra

#11 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 4. september 2003, 12:40

Contesa...plisss...še men recept za domači tabacso...

x^x

Astra

x;)x Tabasco, pripravim takole
1 žlička sveze naribane ingverjeve korenike
50dkg olupljenih paradižnikov(brez pešk)
6 strokov česna
1 žlica odcejenih kaper
1 žlica sladkorja
1 žlica soli
6-7 čilijev brez semen(nasekljanih)
6-7 kroglic črnega popra
3 pekoče feferone
300 ml vode

Vse naštete sestavine razen popra,zmiksaš s paličnim mešalnikom ali multipraktikom, če delaš večjo količino,maso zliješ v posodo, dodaš poper in ko zavre, kuhljaš na šibkem ognju 20 minut. Preliješ v vroče steklenice, na vrhu dodaš malo olja in zapreš! Hraniš v temnem in hladnem prostoru!
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#12 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 4. september 2003, 13:18

Contesa...njami...hvala...

x^x x:Xx

Astra
Per aspera ad astra

#13 vanja

vanja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 777

Objavljeno: 4. september 2003, 13:40

Contesa, hvala še v mojem imenu, to je natanko po mojem okusu, bolj kot žge raje imam ! x:px

LP!

#14 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 4. september 2003, 15:11

x;)x Posredovala vam bom še dva meni izredno ljuba recepta(naredim vsako leto)
JABOLČNO-PARADIŽNIKOV CHUTNEY

2 kg kislih, olupljenih, razpečkanih in na tanke ploščice narezanih jabolk
2 kg zrelih paradižnikov, olupljenih, razkoščiščenih in grobo sesekljanih
4 čebule, narezane na rezine
1,25l vinskega kisa
400 g temnorjavega trsnega sladkorja
30g soli
žlica zmletega ingverja
2 žlici poprovih zrn

Vse sestavine zmešamo v veliki kozici in zavremo. Vročino znižamo in med nenehnim mešanjem pustimo kuhljati 1 1/2 ure, da se masa zgosti.
Ohlajeno maso zdevamo v sterilizirane kozarce in tesno zapremo.(za 2 litra)

KORUZNO-PAPRIČNI RELISH

8-12 svežih koruznih storžev ali 800g koruznih zrn iz konzerve
po 1 rdeča in 1 zelena paprika, očiščeni in narezani na kocke
drobno nasekljan korenček
2 drobno nasekljani čebuli
150g sladkorja
250ml vinskega kisa
250ml vode
žlica soli
2 žlici rumenih gorčičnih semen
žlica gorčičnega praška
1/2 žlice zelenih semen

Vse sestavine zmešamo v kozici in pokrite kuhamo 40-45 minut na šibkem ognju, da se koruza in druga zelenjava zmehča. Relish naložimo v sterilizirane kozarce, ohladimo in zapremo. Uporabno je čez 4 tedne. Količina za 1 liter! Pa dober tek! x:px
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#15 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. september 2003, 16:05

:vragec:


contesa....

mmmmm.....

:vragec: x:)x :palec: x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#16 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 5. september 2003, 07:46

Contesa,tale tabasco x:px ,moram poskusit.
Glej naprej, če se le da,...

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. september 2003, 07:51

Res, ful dobri recepti... x8Dx

Na dan gospodinje (in gospodinjci, se ve) se s kaksnim! x^x x:Xx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Kreativa

Kreativa
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 235

Objavljeno: 16. avgust 2005, 15:34

Tukaj sem našla nekaj zanimivih receptov, npr. za posušen paradižnik v olivnem olju ... iščem še recept za vložen česen :?: sem ga enkrat poskusila in je bil :yumy:

#19 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 16. avgust 2005, 16:39

Pac pa naseckam kaj v olivca, pa kakih par paradiznikovih zosov vseeno pripravim - sicer pa jem tisto, kar je v dolocenem obdobju: pozimi ne bo paprike, bo pa zelje.  x;)x  x^x


@Marsa, daj prosim povej, kaj se splača dat oz. vložit v olivca in koliko časa zdrži? Kakšni so pa postopki, je treba nujno pasterizirat zelenjavo, tako kot na spodnjem linku?

#20 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. september 2005, 17:49

A mi lahko kdo pove, kako se kisa zelje?

Maš zeljnate glave, čeber (al kako se že temu reče) in - kaj zdaj?


Zvedavi surlorog x^x
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#21 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. september 2005, 19:30

<{POST_SNAPBACK}>A mi lahko kdo pove, kako se kisa zelje?

Maš zeljnate glave, čeber (al kako se že temu reče) in - kaj zdaj?
Zvedavi surlorog x^x

Tukaj delajo tako: klik

Pa previdno, da se ti ne skisa (nisam ni mislio na zelje x:Dx x:o)x )

Stavim dva krokodilja zoba, da se bo Stane prej ali slej vtaknil v tole... :inocent:

Ko smo ze pri zelju, a je mogoce kdo tukaj ze jedel zeljno potico x?x
Jaz sem jo ze :eek: xcivx :xx!: (trikrat.press x;)x )

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 5. september 2005, 19:34

bazilika je dbest, sebastjan... lohk naredis domaci pesto (xscratchx saj mamo to ziher nekje)...
zdajle nimam casa se ufurat, sem prevec letece sodelujoca...
kerem spodnjem linku? :8):

ves kaj, se se oglasim, nenazadnje pa bo osvezheno pa morda kdo uleti, astra je jackica tud za tole. :)


Nos, pojma nimam, sam po mojem se nasoli do daske.... da odtece vida in to, se zbije ful... pol pa ne vem... a kar sam zacne kisat al kaj... :inocent:

Mega da ste osvezhili tole temo (kreativa, sebo, nos)! x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 5. september 2005, 21:28

<{POST_SNAPBACK}>Tukaj delajo tako: klik

Pa previdno, da se ti ne skisa (nisam ni mislio na zelje  x:Dx  x:o)x  )

Stavim dva krokodilja zoba, da se bo Stane prej ali slej vtaknil v tole... :inocent:

Ko smo ze pri zelju, a je mogoce kdo tukaj ze jedel zeljno potico  x?x
Jaz sem jo ze  :eek:  xcivx  :xx!:  (trikrat.press  x;)x  )


Kroki, genij (spet). Sam zame ni čist uporabno - bi rad kar cele glave pustil. Če ma še kdo kak kisaški trik na zalogi ...

(Glede Staneta bi stavo itak dobil - lalala)
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#24 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 5. september 2005, 22:18

Glave pač pustiš cele in jih nagneteš v čebr, nasoliš, vodo čez in en ornk ploh pa še kamen povrh. Prosto ko pasulj.

Ej kje so gobe??? Da se nauš samo nekaj vn metal kr neki.

tvojenogebosezeljetlačijo.press
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#25 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. september 2005, 22:37

Mi smo letos ribali zelje..
Torej ena plast zelja, ena plast soli, popra, kumine, lovorovega lista...pa spet..in potlačiti...zelo. Glave dati vmes in tudi potlačiti...ter prepustiti ostalo materi naravi..
Sicer pa vložila kumarice, fižol, mešane solate, gobe.....mah..marmelade.....

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0