Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Eurobasket


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
938 komentarjev na to temo

#1 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 4. september 2003, 08:06

Vse o košarki...... x;)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#2 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. september 2003, 09:16

Sicer nisem opazil, da bi bilo na forumu ne vem koliko in ne vem kakšnih ljubiteljev športa, pa vendar.....sam sem velik ljubitelj košarke, ki jo igram že od OŠ in se že veselim jesensko-zimske sezone.......(uzput...ribica...plizz... brez poškodb :xx!: ). No torej....v petek se v Švedski začne evropsko prvenstvo z tudi slovenskimi košarkarji, ki so po mojem mnenju po individualnih kvalitetah v samem vrhu evropske košarke, vendar pa so ga na zadnjih 4-ih EP...popušili. Tokrat žal v reprezentanci ni zame 4-ih najboljših igralcev (Nesterović - NBA, Smodiš, Bečirović - poškodbe, Zdovc - starina x;)x ), kljub temu pa upam na dobre igre in vsaj soliden rezultat. V naši skupini so še Italija (naše redne stranke x:Dx ), Bosna (smo boljši) in Francija.......In me zanima ali basket sploh spremljate, kakšno uvrstitev pričakujete na EP (med prvih 6), kdo je po vašem mnenju slovenski (in tuji) naj košarkaš vseh časov (Daneu - Jordan) in sedaj (Nesterović), za koga navijate na DP (Krka), dečve....da spoznamo mal vaš okus....a vam je po zunanjosti ker posebno všeč x;)x košarkaš mislim.....in to.

Za podvprašanje pa ...če je tema že športna........napovejte rezultat sobotne nogometne tekme SLO : IZRAEL (remi....in a gre kdo na tekmo?)

Zdravo Mick!

Privrženci so še zakriti/prikriti,sem pa siguren,da jih je kar nekaj med nami.Čestitam,postavil si tapravo temo-mislim času primerno.
Našim želim tudi jaz vse najboljše in čim višjo uvrstitev in čim manj poškodb.
Mogoče za razliko od prejšnih prvenstev nič ne pričajem in mogoče nas pa le presenetijo/pozitivno mislim.
A ti pa navijaš za KRKO,potem sva v nasprotnem taboru.Jaz namreč za Pivovarno Laško,ker tak vem da jih večina za Olimpijo.
Mislim pa,pa tudi vem,da se Krkini navijači in naši ZELO dobro razumejo med seboj(no vsaj do sedaj je bilo tako)!
Res pa,da si kar pogosto izmenjujemo igralce in trenerje(Pipan,Duščak...).Oba pa veva že vnaprej kako se bo izšlo doma,ker denar je vladar.A ja,če si pa že res vneti navijač Krke-čestitke za zadnji naslov!!
Če že toliko spremljaš košarko,kje naj dobim podatke kdaj so bile ustanovljene košarkaške zveze posameznih držav udeleženk EURA 2003,da bi takrat lažje predvidel rezultate(DZK).Če veš,mi prosim sporoči takšen naslov ali celo podatke...
V soboto=zmaga Slovenije,če ne veš,da ne gremo naprej...

Fajn spremljaj basket(glede naj košarkaša imava isti okus,mogoče bi dodal še Stojakovića)

Lep pozdrav,Borism :palec:

#3 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 4. september 2003, 09:50

vama privoščim užitek, a ne mi zamerit, ker ga ne bom delila z vama. :xx!:
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. september 2003, 10:15

Joj, Mick - se dobro, da si se opogumil! Jasno, da nas je veliko takih z zanimanjem za sport!
Jaz sem tudi fan kosarke in celo sama sem jo tudi igrala - pa ne prav dolgo, kot tudi ne ostalih disciplin, ki sem jih trenirala, obiskovala etc...
Skratka - kosarko skoraj vedno navduseno spremljam, ceprav morda zadnja leta malo manj kot prej...
Tudi nogomet gledam, a imam raje kosarko, nogomet gledam samo kaksne pomembne tekme svetovnega prvenstva etc...
Pa formulo veckrat... pa vse zivo, no, sport me v glavnem zanima...
Nisem pa kaksen ekspert, kamoli da bi kaj strucno napovedovala (razen iz kart ipd. - to pa je ze za v druge teme)... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 4. september 2003, 11:26

Jaaaa basket, jest sem ga zelo rada gledala, se ko je bila yugo liga (bila se majhna deklica takrat) sem bila kot prikovana pred tv. Tudi na tekme v Tivoli hodila (zelo glasna navijacica).
Zdaj vec ne spremljam toliko, ker nekako ni vec tistega **zmohta** ali se pa motim?! Se vedno grem na kaksno bolj **razvpito tekmo** to mal zaradi filinga pa da se lahko mal derem pa zvizgam heheheh.
Pred leti nazaj mi je bila najbolj vsec poleg Olimpije, Cibona in Andro Knego ( heheh on mi je bil d best!), pa seveda igralci, ki sedaj skoraj vec ne igrajo, Nakic, Komazec, Petrovic, Divac,...pa par tujih igralcev, vedno me je impresioniral Tkachenko, k je bil tak ogromen...
Vedno sem si zelela videti tekmo v zivo Yu (ko smo se vsi bili)- Usa.

F1 tudi fajn zadeva ampak odkar je Mika odsel mi tudi to ni tok zanimivo, ceprav zdej sm bolj fan od Montoye pa od Verstapna. Od zacetka nisem cist stekala, kaksen filing je k se ene 20 ljudi v krogih vozi malo manj kot 2 ure,se mi je zdel butast. Po nakljucju sem sla na eno od dirk in takrat me je res prevzelo ....
Da ne bos Mick, rekel da punce pa nic na to ne damo...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#6 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 5. september 2003, 20:56

:vragec:


hehe mick.... :palec:
sam kokr si se u eni drugi temi opisal,
nisi glih primeren za basket x:Dx


:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#7 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 5. september 2003, 21:25

... sam... ma pa voljo pa vesele... to pa tud neki šteje... x:Dx x;)x

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2003, 16:57

:xx!: ...
Mal sem gledala, vmes malo med kuhanjem in tik pred koncem, ko je bilo 7 pik razlike, sem morala po tamalega.. pa se mi je kar zdelo, da bo tako... :V:
... pa kar natancno so metali pri prostih (to me je vedno tako jezilo!!! ce lahko jaz tako dobro ciljam, kako lahko toliko metov zgresijo, ko vsak dan 50X na kos vrzejo!), kar aktivni so bli in vse, skakali etc...
Eh, skoda... Baje pa so celo 11 pik ze vodili... :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 7. september 2003, 17:51

Je tko cel k... ponavadi ne gledam košarke.. al česarkoli drugega ampak, tako so bli dobri me je potegnilo, pol zadnja četrtina pa nić, nevem se mi zdi da so bili preprosto francozi boljši, kaj pa vem, so igrali prej s 95 procenti, pa pol 100... al kaj, preprosto jim niso mogli nevemkaj.... vedno pa se da bentit tudi čez sodnike, ampak, kaj jim čem, če so amaterji.... pol jih ne moreš met za profije...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#10 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 06:57

Mick moje sožalje.... :\:

Ampak sej mamo še fuzbal.... :palec:

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:06

:vragec:


pa zima se blizha....spet bojo za nas smuchal, pa hokej igral....
kuko je shport fajn zadeva,
sedish pred televizorjem, s kokicami pa flasho pera, pa shimfash al pa navijash x:Dx x:Dx x:Dx



:vragec: zdrav duh v zdravem telesu
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 07:10

Pa v vsakem primeru je razlog za pivo x;)x . Pa daljinec pri roki.... ni lepšega... x:Dx

#13 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:11

:vragec:


per je samemu sebi zadosten razlog x:Dx


:vragec: x:)x x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 07:29

Gledala. xrolleyesx :o|o: :xx!:
Zakaj je tako nekako ze tipicno ratalo, da je 17 pik razlike plusa in potem se izgubi!!?? :xx!:
Pa prosti meti! :xx!:
Pa kaj je zdaj to!
Ma - prav slabe sem bila...
Mick, sodniki so se mi zdeli pa cist OK... res da nisem cele tekme gledala 100% pozorno, ampak zadnje pol pa kar pozorno...
Sam se mi ne da ven padat pa vznemirjat - sem si kej tacga itak predstavljala, da bo... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. september 2003, 18:23

:xx!: :xx!: :xx!: not gut!

Sicer pa, ja Izrael je bil boljsi...ah ja ...sej bo spet kaksno tekmovanje...
Ne stekam kaj je bilo z prostimi meti.....NIC...ampak kako in zakaj, ce so taki profiji, ne recem, ce bi jaz metala jasno, da bi vse falila...klinc ne vem kaj jih je z****, sej drugace so kar v redu igral, sploh pa proti Francozom.
Sej fantje bodo spet ok ...kmalu, ne dvomim. x:)x
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#16 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 10. september 2003, 09:58

Napis na nekem baru ...
Objavljena slika

#17 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. september 2003, 10:32

ma ...lahko je biti general po bitki in pametovati...fantje so dali najboljse od sebe sem prepricana v to...izkazalo se je, da to najboljse ni zadosti dobro ...in ja vedno so nihanja gor in dol. Vedno pravimo, da prijatelju stojimo ob strani, ko nas potrebuje....pri sportu pa vedno pljuvamo cez vse..trenerja, igralce.....s tem, da udobno iz kavca opazujemo dogajanje...in ko ne gre....wow @&#^&@&#&.... Nikoli se ne vprasamo koliko preznojenih ur so preziveli na igriscu, da so prisli do pozicije katero imajo....prepricana sem da zasluzeno-vecinoma, so si nastope prisluzili s svojim znojem, trdnostjo in voljo vztrajati v profesionalnem sportu....in pa ja mal denarja mal muske itaq. Se mi zdi, odkar je Zmago odsel, je izgubilo nek zmoht ampak...
Thats life!

spominja me mal na uno pesem od Balasevica...odlazi cirkus iz mog grada...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#18 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 10. september 2003, 11:02

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Mislm no!!! Tazga razočaranja pa že dolg ne. :V: Se mi zdi, da naši nikol ne bojo dorasli temu. So ne vem mladi, prepotentni, ??? x?x Res ne vem, ampak vem, da so tole tekmo z Izraelom čist zavozil. In zakaj? Verjetno tut zato, ker so se prej uspel še mal skregat. Ko jih tkole gledam, lahko rečem samo to, da niso profesionalci. Tut to da so pustil, da jim je tistih 17 pik razlike stopl v glavo, pol so se pa kr mal zafrkavat začel, k so mislili, da so že zmagal. Tko ne gr. x^x

Sodniki so pa očitno nedorasli kvalitetni igri na tako visokem nivoju. :xx!:
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#19 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. september 2003, 11:26

Mick,sem imel prav glede naših pričakovanj ?!
Bo že drugič boljše,enkrat se bo že ta niz prekinil...
Se vidiva ob naslednjem prvenstvu.....
:palec:

#20 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. september 2003, 11:55

Mick imas point...ampak, mi spet nimamo tako **vrhunskih** igralcev, ki bi bili tako bajno placani, mislim ni te vrhunske kvalitete. In ce primerjas njihov zasluzek z povprecno placo v Sloveniji je to res WOW super denar...a sej ves poskodbe pa te varijante, fantje igrajo tudi poskodovani, ce je treba pod blokadami itd..., vem pa da niso revezi in da zivijo dostojno zivljenje.
O Suboticu ne bi izgubljala besed je profi in je cool ...da obstanes v grski ligi, kjer je vprasanje res big cash moras biti car. Subotica imajo zelo radi v Grciji in se mu kar klanjajo na tekmah. (spremljala grsko ligo kar nekaj casa, zaradi osebnih interesov x;)x )

In ja vsi se moramo potruditi za svoje pozicije, redko komu kaj pade z neba, ampak tudi, ce ti pade z neba se moras potrudit to obdrzat.
Se strinjam z vsem napisanim...in ja vem reprezentanca je prestiz sama po sebi in bi igralci igrali zastojn, samo, da bi igrali na tako elitnih tekmah. Nisem mislila tukaj na denar za reprezentanco, temvec v vzgajanju res dobrega kadra, kot je bilo to v Sagadinovih casih se zelo vidno.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#21 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. september 2003, 03:17

Tik pred prvenstvom sem reku, da ne bomo daleč prišli, škoda da se nisem stavil s kolegom, dobil bi veliko za pit.
Ja sam ka mali pao s lipe

#22 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. september 2003, 00:08

Zanimivo prebrat tole Mick od tazga strokovnjaka kt si ti. x:)x
E pa F1 dons bruuuum bruuummmm...bomo videli , kako bodo fantje vozili.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#23 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 14. september 2003, 18:12

Mickov košarkaraski dnevnik tale tema ... x;)x x:)x
Objavljena slika

#24 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 14. september 2003, 18:57

Mick niti najmanjsega namena te nisem imela zezat, ceprav se mogoce da prebrat tudi tako, ker jaz dostikrat res pisem v tem stilu, ampak tokrat res ni bilo tako. Zelela sem samo poudariti s tem, da sem vesela tvojih komentarjev, ki pojasnijo tudi malo ozadja, ker vemo kako je pomembno, ampak ponavadi teh informacij ni za prebrat v casopisih. (tako kot alisic, ki navrze malo tric trac varijant pri F1)


Shumi danase jaaaaaaaa fiiii bruuuuum .
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#25 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. september 2003, 19:50

Mick,a si povedal za katere navijaš?
Upam,da za ta prave-jaz za košarko....

Še mal pa bo konc...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0