Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Naše romanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
13 komentarjev na to temo

#1 božo

božo
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 20. marec 2002, 01:00

Naše romanje iz mesta v mesto, iz življenja v življenje, pušča sledove v naši zavesti in spomine v ljudeh in krajih, ki smo jih zapustili. Vsi ti sledovi imajo naš pečat, naš vonj, in neustavljivo nas privlačijo kraji in ljudje, v katerih smo pustili svojo sled, bodisi prijetno ali neprijetno.

božo

#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

romamo v svojo pozabljeno globino.


pokowc

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

zelo lepo povedano, tole, pokowc...

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

Tudi v meni odzvanja tole, kar si napisal, dragi pokowc... preprosto in učinkovito :-)

#5 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 26. maj 2002, 01:00

ne se ustrašit Nobenega spoznanja!
to je vaša nagrada.


pokowc

#6 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 17. junij 2002, 01:00

tudi jaz se strinjam s tabo pokowc.Mene so vedno privlačila potovanja, gore, spoznavanje dežel. Potovala po svetu sicer nisem, v hribe pa sem in še vedno hodim. In ne dolgo tega sem našla povezavo med tem hrepenenjem iti po svetu in spoznavati novo. Bila sem na regresiji in v enem od življenj sem bila popotnik Tomaž, ki je bil srečen, vesel, brez obremenitev je hodil po hribih, raziskoval svet, Vse se je nanašalo le na naravo. Bil je sicer sam, ne pa osamljen. Skratka, ob teh doživetjih sem se počutila "blaženo".

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#7 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 23. oktober 2005, 07:10

romamo v svojo pozabljeno globino.
pokowc

včasih se sprašujem ali odkrivam sebe, ali se ustvarjam....

#8 kapica

kapica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 019

Objavljeno: 23. oktober 2005, 08:05

selen tu se pa nimas kaj sprasevati x;)x
s tem, ko ustvarjas tudi odkrivas! xsrcx
ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

#9 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 23. oktober 2005, 15:55

Naše romanje iz mesta v mesto, iz življenja v življenje, pušča sledove v naši zavesti in spomine v ljudeh in krajih, ki smo jih zapustili. Vsi ti sledovi imajo naš pečat, naš vonj, in neustavljivo nas privlačijo kraji in ljudje, v katerih smo pustili svojo sled, bodisi prijetno ali neprijetno.
božo


:palec:

....takšen kot si bil v prejšnih življenjih je zdaj popravni ispit...srčnost je ključ

#10 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:02

Objavljena slika

Ja tole naše romanje. Zanimiva tema ja. Včasih se sprašujem, zakaj se določene stvari morajo zgoditi ravno meni. Na koncu pa ugotovim, da imajo določen namen, da se moram kakšno stvar še naučiti. V bistru je celo življenje spleteno iz lekcij in osebne rasti. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#11 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:57

:inocent: kaj pa če si otrok s posebnimi potrebami, pa ne skužiš lekcij :vio:

kadar odromam najdlje stran od sebe....na končni postaji zagledam tisto, kar sem pustila na startu x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. oktober 2005, 08:59

:inocent: kaj pa če si otrok s posebnimi potrebami, pa ne skužiš lekcij :vio:

jih skuzis.
so pac samo srcne lekcije - glih take rabis v tem primeru, iz tega al onega razloga.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 24. oktober 2005, 09:07

:vio: japajade, dobra tolažba :o|o:

kruha in iger xrolleyesx to je vse kar rabimo x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#14 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. oktober 2005, 14:52

jst kot cigo zlo dobro poznam tole romanje x:o)x
nomad od rojstva,skoz sem se selila,romala po krajih in s tem tudi v sebi ,srecala milionkrat iste obcutke,misli,vzorce,jih mal spremenila in odromala v novo ,kjer sem spet srecala staro....
....vcasih sem clo pomislila: :O: vstavte svet ,hocem dol....ker se je vse vrtelo v isto smer.
in se se to zgodi ,vendar v romanju istega kroga vedno znova najdem novo lekcijo....ki me vsakic preseneti
in zdi se mi ,kot da sem nasla najdrazhji zaklad.in tudi je ,vsaka lekcija zase.
in odromala je naprej.....
x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0