Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 4


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1058 komentarjev na to temo

#26 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. september 2003, 17:18

Ja. Da sem poštena...saj skoraj res zmeraj živim iz dneva v dan.
Napisano imam listo želja..to sem že omenila...in res upam in si nekako želim, da se čim več tistega uresniči.
Marsa! Si predstavljaš - visoke pete - pol pa se loviš na njih? hehe x:Dx v trenutku bi vedeli, da jih imaš obute enkrat na nekaj let x:Dx

No, s cunjami tudi jaz ravnam tako...me je izšolalo..enkrat eno rdečo majico prala zraven drugih pisanih..pol pa vse rdečo.
Enkrat pa po pomoti med belimi....pa vse moške gate - roza x:Dx . Sem ful osrečila nekoga x:Dx
Pa res imam obdobje! Kul!

Aja, glede keramike(zdaj sem pač v tem). Preprosto moram komplicirati no..če bom pa kar nekaj časa zijala v tla...in tam pač ne morem ven vreči kar tako..torej naj bo tako kot treba ali pa sploh ne! E! Howk! x:Dx

Čez mesec in nekaj bom pa tudi jaz na Mickovem mestu...rekreacija x:Dx (izgovori) x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. september 2003, 19:57

He, Nataly - visoke pete...
Enkrat mi frend NI VERJEL, da ne znam hodit v njih... Sem sla na Kersnikovi prav na hodnik malo probat, kao, da ne bom tam se sramotila.. x:Dx
Pa pride ven, pa je bil prav jezen, da blefiram kao, da ne znam hodit... x:o)x x:Dx x:Dx

p.s. k poroki... Zanimivost (pac zame): ko pademo v Fetsivalno (smo sli se vmes v Romeo na cimetovo tekilo), nas povabi frend k svoji mizi. Kul, ravno prav placa, pa cisto na koncu, da ne bi tam na kaksnih fotkah se pojavljali.
Se usedem za mizo, direkt pred sabo zagledam listek (najbrz stevikla mize, aja!!!! seveda - zato pa je bil plac...) - st. 13.
x!x
Mislim, a ni no?
In AJA!!!!!!! Od frenda (ki naju je povabil, naj prisedeva k njegovi mizi) novopecena zena je rojena 13. !!!!!!!!!
Torej sva od 5 ali 6 za mizo st. 13 sedele dve, rojeni trinajstega...
Mislim, meni se mora pa res tole s 13-ico dogajat vedno.
A ni odstekan?
Aja - ne nakladam - imam ful pric, seveda. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. september 2003, 08:42

Bobnar - nepoboljsljivi Kozorog, konzervativen v nekaterih pogledih in vse... x:Dx

Zagotavljam ti, da niti priblizno nisem bila podobna onim v trenerki v gledaliscu.
Saj sem bila samo svat - povabljeni... Niti se nisem jaz porocila, niti nisem bila prica...
No, ja... saj ti pravim, da bi me moral videt... fotke pa nimam... morda pa kdo kaksno se po mailu poslje...
Cena - ma, to sem samo podajala se druge dejavnike, da si predstavljamo zadeve, meni cena itak ni faktor, hocem reci, v tem smislu, da bi zdaj moralo bit drago.
Sam raje imam po svoje fancy, kot pa kaj kao lepega, pa bi morda izpadlo ceneno.
Da bi si sla pa kupovat zdaj nekaj... tak tutek pa nisem.
Sposojat? preponosna... kot da nimam dovolj za oblect...

Ko sem srecala frenda (vedno ful zrihtan, ima vse tip top, za spodnje gate da 100 mark), pa se 'prritozila' v zvezi z obleko in poroko, je rekel, kaj pa je - tocno taka pejt, kot si zdaj (cez dan, obicajno - kavbojke, superge, jacki), to je najbolj in zdaj, pejt si pogledat izlozbe... On je vedno po zadnji modi in vse (sicer pa tudi Kozorog v asc, luna v devici, in tudi on je bil bobnar, zdaj pa dela muzko)...
Nic, pa mi je se on potrdil to, da grem pac zrihtana, ampak po svoje...
Itak je pa ze passe' - in povem ti, dbest da sem bila takole... sem se vsaj dobro pocutila in bila samozavestna.. potem pa kar sijem...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. september 2003, 09:34

x:Dx Ne vem natančno kje imam glavo te dni...
-nabavila že tretjo keramiko za predsobo..hihi ostale ploščice pa lepo odločam kao za klet....nekje..ene sem kupila v Merkurju, potem premislila. Nato dodala še druge - se je prodajalec ful potrudil in mi jih dobavil...pa ugotovim, da so "dolgočasne". In šla ponovno v x prodajalno...in kupila popolnoma desete....te bodo valjda štimale...smola je edino, da ne vem, če bodo prišle do srede x:Dx . Takrat se je keramičar odločil da je čas za predsobo..hmm.

Sicer pa včeraj pozabila na Mojco..si še v petek zvečer zabičala, da je ne smem pozabiti poklicati...pol pa...se nekje popoldan včeraj spomnla..hudir...zdaj je pa mimo. In ziher bo pasla mulo x;)x  Ampak...ni se izšlo...no. Toliko vsega moram imeti na umu...da preprosto pozabljam.

Hja. Živim kratkoročno se mi zdi. Tako kratkoročne plane si postavljam. Danes to...jutri to....vse kar bi trajalo več kot teden je že katastrofa. Ne vem ravno, če bi zmogla drugače. Niti probala nisem.

Ej...Marsa....glavno da si bila TI.

stiky notes!! lunin koledarcek! - pisat si!!!
ce zelis seveda.

#30 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. september 2003, 09:40

Ma ja... cena obutve glih ni nek faktor xrolleyesx .... sicer se superge nosijo zdaj tut k oblekam... ampak poroka....ne vem no... pač kakor za koga... to me spominja na ljudi, ki hodijo v gledališče v trenerkah :xx!:

Ni neke osnovne kulture pri nas.... vsak kao svoj imidž tera, ne glede na vse... xrolleyesx 

Mogoče sem pa samo jaz tako navajen.... :vio:

ma ne, men ne!:
zadeva je kako jih obujes in kako jih nosis; pa ceprav strgane, etc...
notranja drza in ne obleka!! - moje mnenje pac!
kaj pomaga ce si zlat navzven, ce si v sebi mrtev!
danes isce svet zivljenje!!! zivljenje zivljnenje zivljenje....
tisto na zunaj ze vsi morda vemo, da so samo okviri
kjer si naredimo moznost za navidezno spostovanje.

#31 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. september 2003, 10:38

Kar se poroke tiče... pa jst tud Kozoroginja.. x:Dx
Men se zdi da je vsak tko oblečen kot mu je najbolj OK.. Zakaj neki ljudi prisiljevat v kaj jst vem kaj..
Konec koncev tud nevesta in ženin če bi se jima spr.. pa naj bosta še ona dva v kavbojkah..
Jst sem mela belo obleko dolgo in to.. pa take čeveljčke satenaste, je blo pa mal čudno res v teh cotah bit.. ko nis pol kamot pa vajen česa takega tud ne.
Pa priča je mene full sprašvala če je res lahko v rdeče oblečena, ko si je tko zamislila in mi niti na misel ni prišlo da bi ji jst neko barvo al pa neki diktirala.. Dober črno mi glih ne bi blo ok, zlasti zarad drugih. Pa ko jst tud full črno obožujem, so pa vseen dogodki ko se ji izognem.. Kar se tiče pa ostalih svatov baš me boli.. Boljš teniski ko zlomljen nos, hahhaa....
A ne Marsa? Sploh ne veš kok se neveste s petami matrajo pa tisto dolgo obleko.. pa full si stisnjen čez pas in tko.. no ja.. nima veze.. Sem pa želela tko oblečena bit, če se že ne poročimo nekje.. kr tko.. Ko si sam enkrat lahko tko (enkrat se mi smiselno zdi.. x:Dx )
Ja jst sem za tisto muskonterko zanimala ja. Včasih sem prisegala na metal in rock.. zdej poslušam svašta in tud latino mi je ok.. ne nek hrvaški.. x:Dx x:Dx
mislim pa da nikol ne bom dosegla take starosti (duševne) da bi poslušala narodnjake pr kosilu v nedeljo... x:Dx
Mushi

#32 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. september 2003, 10:54

Oh, Mushi, vidiš, k sem kar brez informacij vedela, da si bila v dolgi oblekci....

Uh jaz sem si tudi predstavljala sebe v dolgi obleki, pa je na koncu izpadlo čisto drugače, sem imela extra kratko belo krilo, bel korzet in belo jakno s srednje dolgimi rokavi, pa seveda nogavice in podvezico. Jaz se nisem prav nič obremenjevala z okolico, mojemu možu je bila ta zadeva všeč (jo je on izbral in skombiniral), meni pa je bilo tudi všeč in fajn sem se počutila v tem. Saj je moja poroka, ne, pa upam, da edina x:Dx

#33 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 8. september 2003, 11:02

Podvezice pa nogavičke Janja pa itak...
Ja ja.. tud v tem je rože čar..... x:Dx x;)x
Mushi

#34 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. september 2003, 14:08

Mushi :palec:
JanjaK :palec:
Glavno, da so bile podvezice x:Dx

Free....jaaaaa pametni pišejo..saj vem x^x

So me nekaj klicali v službo in kaj se zgodi tam? Vsi nekam zbegani. Ker je nekdo odvrgel psa. Lepega, črnega z rjavimi tačkami in širokim gobcem. In nihče ga ne bi imel. In kar dvakrat ga je vpričo vseh povozilo. Zato je po stegnih brez dlake..tak je, kot da je prišel iz ruske fronte..
Veterinar ga pogleda - ugotovi, da nima nič zlomljeno..poklicali so še domačine..eden možakar si ga pride ogledat - ugotovi, da to ni njegov pes...in evo. Zdaj imam posledice predolgega jezika..
Ga zvlekla še v veterinarsko bolnico po injekcijo in toliko, da izvedela, da je čistokrvni nemški terier. Nabavili ovratnico in povodec. Nima še imena.

Smo ga že okopali..zdaj nekaj laja na balkonu..so nas ful veseli x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#35 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. september 2003, 14:14

Uau, Nataly :palec: :flower: . Ponavadi so potem taka bitja zelo hvaležna, tako da se boste ziher dobro ujeli...

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. september 2003, 14:16

Ja, pishuka! Na SVOJI poroki, valjda!
Poleg tega pa kolikor poznam ljudi, da bi se v podvezicah pojavila na poroki nekoga drugega, a mislis, da bi bilo prav?! x:Dx
Bi rekli - kwa si pa misli pa tko... itak se pocutis, kot se, se zabavas, kot se in te opravljajo, kot pac te oz. imajo mnenje - ce gres nekomu na zivce, bo nasel v vsem napako in bo lahko vse skritiziral.
Sicer pa mislim kot Free - NOSIT zadeve je point...

Ma, Bobnar... sem se ze 'zadrzevala'... da ne bom imela vedno glavne besede oz. zadnje... ker jaz bi se najbrz se kar pregovarjala tole...
Mi je postalo skoraj zal... da sem sploh sla kaj semle dvomit in vse... sam - saj je dnevnik, valjda lohk na glas razmisljam - ce kje, tle lahko.
Sicer pa - taksno zganjam, potem pa itak naredim po svoje... kot vedno pac.
No, in tako kot tebi cesto buta ven Jarac, meni ocitno pac Sco..
Kaj cmo, ce nisem Lev ali Vaga po hor. ali asc... x:)x x;)x

Moram najti specialno zate, Bobnar, ko z ritkami migamo in to v podvezicah... (takrat sem bila mucho bolj okrogla).. sam je video, morda je predolg oz. prevelik...
Ha! Podvezice itd.

Aja, in se nekaj - to, da ne nosim, se ne pomeni, da mi ne pase... x;)x Imam ozko (in se kar majhno: 38-39) stopalo in vitke gleznje... Tako da ce samo stojim in sem pri miru (kar nisem nikoli), mi ful pase dolga crna obleka in petke, ceveljci...
Ampak na pojavo pa ne. Jebiga. Zal.

A si predstavljas bobnarko v strumpantlih, ali v dolgi ozki obleki s ceveljci s petkico?
Jaz si ne... x:o)x x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. september 2003, 14:22

Marsa - jaz tudi ne x;)x
Niti bobnarja v sakoju in kravati ne x;)x

Glede psa..jaz tudi upam..in je že problem..kje bo spal??? (mislim, sicer, da na balkonu - začasno x;)x )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#38 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 8. september 2003, 14:24

x:Dx Ne vem natančno kje imam glavo te dni...
-nabavila že tretjo keramiko za predsobo..hihi ostale ploščice pa lepo odločam kao za klet....nekje..ene sem kupila v Merkurju, potem premislila. Nato dodala še druge - se je prodajalec ful potrudil in mi jih dobavil...pa ugotovim, da so "dolgočasne". In šla ponovno v x prodajalno...in kupila popolnoma desete....te bodo valjda štimale...smola je edino, da ne vem, če bodo prišle do srede x:Dx . Takrat se je keramičar odločil da je čas za predsobo..hmm.

Sicer pa včeraj pozabila na Mojco..si še v petek zvečer zabičala, da je ne smem pozabiti poklicati...pol pa...se nekje popoldan včeraj spomnla..hudir...zdaj je pa mimo. In ziher bo pasla mulo x;)x  Ampak...ni se izšlo...no. Toliko vsega moram imeti na umu...da preprosto pozabljam.

Hja. Živim kratkoročno se mi zdi. Tako kratkoročne plane si postavljam. Danes to...jutri to....vse kar bi trajalo več kot teden je že katastrofa. Ne vem ravno, če bi zmogla drugače. Niti probala nisem.

Ej...Marsa....glavno da si bila TI.

o če bi jaz prodajala ploščice, bi te bila zelo vesela. x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. september 2003, 14:26

Aja, sorry, Janja in Nataly... sem imela ful casa Bobnarja oz. odgovor odprtega... pa nic preverjala, pa kasneje samo postnila... nekaj okol skakala.. pa vidim, da so vmes ze posti. x:Ix :8): ...

Nataly - cestitke za psa! x^x x:)x x8Dx :palec:
Dbest.. to mi je vsec...
Kar zaris zadnje cajte... fino se se meni zdi. x:)x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. september 2003, 15:06

A res? :xx!: :V:
Ne morem verjet! x!x
Morda je kaksna taka viza, da so kaksnemu placali tole delo, ala studentska varianta, to, ki morajo recimo tudi reklame talat, pa je oni cash pobasal, ono pa v kanto.
Ma!
Kwa mi gre to na zivce - ker je vedno verizna reakcija, vse je povezano, vsak mali clencek v verigi...
Pa ti das vse od sebe... en pa pol mecka.. ali pa celo hujse, kot so npr. takele slamparije.
ZATEZIT!!!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 8. september 2003, 18:00

............. .iz nevem kakšnega razloga. ..... xnckrivx
:inocent:

#42 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 06:55

:vragec:


hehe....
ob 10-ih she en fukjen sestank....pol pa rukzak, pa na gorenjsko :hepko:



:vragec: x:)x x:)x x:)x x:)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#43 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 06:58

A boš meu polenčka u ruzaku ? x:Dx

#44 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:01

:vragec:


ne...u ruzaku bojo svinjske cote x:Dx
polenchka so pa na suhem....kurmo na olje


:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#45 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 07:17

Aja, maš vikend, zmewr bl si mi všeč x;)x x:Dx x:Dx

#46 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 9. september 2003, 07:22

A tole spet neka nova romantika tule? x;)x
Objavljena slika

#47 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 07:23

:vragec:


she mal,
pa ti bom SVINJSKO ushech x:Dx


:vragec: x:)x x;)x x:Xx
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#48 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 08:15

Bobnar - kdo pravi, da sem imela v mislih tebe? Čeprav imaš prav - še te nisem videla in verjetno nič zamudila..torej x8Dx

Čeprav se mi zdi svinjarija kaj se vam dogaja...

Marsa - hvala....

Zdaj pa še nekaj o psu. Želela sem ali čisto majhnega psa - takega na baterije, ki ga vtakneš v žep, ali takega velikega....ogromnega..malamuta ali novofundlandca. Tak fajn lenega. Dobim pa kaj? Psa, ki kar poka od energije..Terierja. Je partnerja včeraj skoraj kap. Kaj si to k hiši privlekla? Sploh veš kaj to je???? Me je malo že grabilo..kaj pa?
Lovski pes vendar! Ptiča bo ubil kot rečeš keks....No zaenkrat še ptič živi, pes se kulturno obnaša x:Dx in včeraj popoldan je dobil še pet injekcij. Tako..za ziher. Aja pa še ime..Medo..hehe. Celo popoldan smo izmumljali ime in na koncu je obupal in pomahal z repom, ko ga je hčera tako poklicala. Dajte mi že mir je verjetno pomislil..hehe.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#49 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 08:17

Anaconda - veš, da imaš srečo? Ker ploščice zlagam kar sredi trgovine hehe...ne vem če bi si želela ravno takšnih strank x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#50 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 08:18

Objavljena slika x:Dx :2src:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0