Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 4


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
1058 komentarjev na to temo

#51 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. september 2003, 08:19

kakšen luškan terierček :2src: x:)x x:Dx

#52 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. september 2003, 08:21

:vragec:


nataly....
pa ti si vendar shtajerka...
kaj ma kle partner za bit shokiran? x:Dx

terjerchek medo pa coool



:vragec: x:)x x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#53 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 08:22

Zato, ker je verjetno Janjinega terierja videl x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#54 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 9. september 2003, 09:08

Nataly.. full dobra duša.. :palec:
Ni mi jasno kok je lahko psa kr dvakrat povozilo vmes ko so stali okoli njega.. xcivx
Bobnar vztrajaj, pa negativno energijo usmer na odgovorne.. da vn iz tebe butne, ne da te noter grize tele bedarije z založbo...
Da se pohvalim.. midva včeri dobila poročne prstane TIPI TOPI, to je bla zdej prejšnji pondelk tretja reklamacija, ampak tokrat uradna.. in zdej so pa stvar vzeli zares.. je rekla prodajalka SAM ŠEF JIH JE POGLEDAL.. (smo že tolk prahu dvignili), pa kaj pol..
Pol sva pa mal okrog prodajalne te skakala ko sva šla mal za pecivo spraševat, pa sta dve slaščičarne okrog.. in je bla prodajalka tak živčna (že v petek in soboto tud, ko pa nisva not stopla) da je kr skakala okrog.. če bova slučajno se še kej spomnila x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx . Ne sej če je OK, pol nimaš kaj komplicirat... samo zdaj je res ok..

In me zanima zakaj mormo ljudje vedno energijo zgubljat in se fulll angažirat v to da enga morš al sklincat, al ošimfat okol al reklamirat kaj, skratka se zdret al pa pokazat da ne bo s tabo pometal..
da te pol jemljejo resno.. in da delajo stvari prav. Skratka da jih je treba šolat, da te pol upoštevajo. Hm..
No zato pa pol sem taka kot sem. Me je že prevečkrat izučilo. In zdaj vedno svoj prav zahtevam. x8Dx
Mushi

#55 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 9. september 2003, 10:33

:vragec:


she mal,
pa ti bom SVINJSKO ushech x:Dx


:vragec:  x:)x  x;)x  x:Xx

x:Dx Mhm.... kako bi se svinjica lahko dolgo upirala simpatičnemu in duhovitemu hudičku z vikendom? No ja, malo me je strah njegovega lonca, pod katerega meče polenčka, ampak baje se nasprotja privlačijo x:px

#56 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. september 2003, 18:46

nauc jo, pa je! x:Dx
al si zoprn?? xrolleyesx

#57 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. september 2003, 19:08

Prebiram jest dons eno našo revijo... pa se tam ful razpišejo o eni poroki ene znane punce... da ju je poročila sama županja... da je bilo slavje v Festivalni.... aaaa??? od kje že men to neki znano xrolleyesx x?x .... pol pa mi klikne, da smo o temle že na LNF brali... :wOOt: x^x ... zdaj samo še prečekiramo vse trače, kje je kakšna v kavbojkah, beli majčki, modri žametni jaknici in lepih, novih svetlomodrih supergicah... x;)x x:)x

#58 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 19:31

:sori: x:Ix :o|o: xrolleyesx x:((x ... zelo ne-gud na fotkah... na sreco v tisti kompi zelo nepomembna in neopazna.. tako da mislim da bo slo skoz... x:px :8): x:Ix (brez fotk... kakih ekscesnih imidzev... x:Dx x:px x:o)x )...
Uf, ja... glih zato pa ! :vio:
Ti pa tud vse opazis (pa povezes), Mateja... x;)x x:)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#59 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. september 2003, 19:40

ekhm... my name is Legenda... Mateja Legenda x;)x x:Dx

hecno... jaz sem se tudi prav fino počutla na poroki tega istega dne... tak gud filing... pol pa fotke... :o|o: :xx!: ... pa je hotel ta dobr filing kar nekam izpuhtet...

#60 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 20:07

x:)x x:Dx
Vem, ja, Mateja... kako je tkole, ko si sebi gud, kao dbest, pol pa vidis x!x :sori: :eek: x:Ix :xx!:. x:Dx
Sam jaz nisem nic videla se fotk, nobene, pojma nimam, kako in kaj, pa sploh ne vem, ce sem na kaksni gor, upam, da ne, pa tudi najbrz itak sploh nisem. Zakaj bi pa bila? V tistem kontekstu sem totalno nepomembna, na sreco... Smeha se pa na fotkah ne bo slisalo... x:Dx

Sem se pa danes ukvarjala s fotkami, nasla Baboo (kjer sva delala celostno), malo urejala...
Vceraj bila ful pridna, pa ful dober dan, dobila perilo za darilo. x:)x x:Xx

Danes pa tale dez... promet je obupen... pac pa videla 10 ali vec bemvlnov v procesiji... med njimi tudi 'nasega'. Ful mi je vsec X5.
Ce bi si lohk zmislila, kar bi hotla, bi imela X5. Zame top of d tops! :vtz:
Vozila za Getzem danes (ful je luskan, simpaticen avto), pa za Plurielom... kva je bil dober.. zlat.. mu je pasalo, ceprav mi sicer ni najbolj priljubljena barva za avto (in tudi sicer) zlata. Zelo posrecen mix staro/novo (ne pa kot hrosc)...

Blabla... sam da ne grem delat... x:)x :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#61 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. september 2003, 20:17

Vozila za Getzem danes (ful je luskan, simpaticen avto

ane da je... x8Dx x^x ... jest ful zadovoljna z njim... hitr, okretn, ravn prav velik zame ... :vio:

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 20:30

Ja, vsec mi je... meni so itak vsec majhni avti, sem pa tudi tako 'naprogramirana'... vozim pac tamalega..
Vsec so mi ali ful veliki (X5) ali pa majhni.. ma vsi, no, srednji, pa limoti pa vse... x:Ix x:)x x8Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 20:48

Ma ne, ne... ne okoliscine, no... sam tko, brez balasta tega... ce ga pogledam, je nad in bi ga prec mela.. vozila, uizvala v njem.. pa tko.
Itak - bedasto - ne dam tok dnarja - NAD zadovoljna s fiestico.. xsrcx xsrcx xsrcx

:vio: :palec:

Sam tko... mal pa me lohk zanese domisljija, pismu, ribji stelij (x4 - S,L etc.), Neptun 12... mal pa mora bit... x;)x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. september 2003, 20:50

...ne dam tok dnarja...

kao... xrolleyesx :o|o: kot da ga imam...
da se ne bom ... * ... x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 9. september 2003, 22:11

Danes same dobre novice....spet rdece uho pridelala (oba) a sem res taka cveka al kaj??? Top novica je:
Frendica pricakuje trojcke! amen! Doma ze ima 2 majhna skrata...tako da jih bo zdaj 5 crickov. Na sreco (njeno), drzava v kateri, zivi nudi hisno pomocnico za 2 dni in pol na teden in pa varusko za 38ur na teden. Seveda, drzava casti in pa se nekaj ugodnosti.
Mamica zari od srece in veselja, ocka pa ze kupuje nov avto enoprostorc in se z bolecino v srcu odpoveduje sportnemu modelu, ki ga ima.

Wow sem razmisljala, kaj ce bi se to meni zgodilo??? geeeeee...sej se nisem prisla k sebi...
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#66 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 22:57

Bobnar - ne da se mi biti hudobna. Če bi mislila konkretno tebe bi pisala tvoje cenjeno ime z veliko začetnico. Tako mimogrede- valjda ne misliš, da si edini, ki udarja na bobne? :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#67 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. september 2003, 23:08

Prvi zaresni prepir zavoljo psa x!x

In danes mi je rešil življenje.,ali pa vsaj omilil škodo no...tako, da je pridobil zaveznika - in to mogočnega hehe. V glavnem - v avtu je na vsak način hotel meni v naročje..ga tiščim navzdol..on pa gor, sem in tja..vžgem avto.se še naprej ubadam in seveda prekljinjam zraven(kaj mi je bilo tega treba ipd). Pol se pa zakadi in zasmodi..presketa. Nekaj z elektriko v glavnem. Hja, če bi se isto zgodilo med vožnjo...minuto ali pa dve prej..ne vem..no.

In zasvojil si je moje superge..menda zdaj celo leži na njih in bog ne daj da mu jih kdo vzame.hehe(vsaj nekomu dišijo x:Dx )

Sicer pa sem se danes ubadala s psom, pa mehanikom, pa avtoelektričarjem in po keramiko sem šla- ugotovila rahlo pozno, da mi je 1m2 manjka. Zato jutri šibam po njo v MB. Če bo avto zdržal seveda.

Cosma - trojcki?
Tudi moj sodelavec je lani dobil trojcke - in tudi doma ze imeli enega. Veselica v glavnem. Cela zlahta pomaga.

Aja. Mushi - kako vpričo vseh povozilo psa? Hja vsi so inteligentno buljili, kaj se to sprehaja po cesti. In potem zapozneli šok in reakcija. Medtem se je revež že izpod dveh avtomobilov rešil...hja.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#68 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. september 2003, 06:57

Dons se je šele začel. No v glavnem, sredi noči, ko sva šla z mojim volnenim bitjem opraviti potrebe (klic narave), se je ustavil in nekaj intenzivno vohal, potem pa odskočil. Grem pogledat - Objavljena slika
No volnica se ni dala motiti in bi se kar igrala, sem ga komaj shecala, da sva šla domov.

#69 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 10. september 2003, 10:00

:palec: všeč so mi ježki! x8Dx
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#70 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 10. september 2003, 10:43

ja nataly trojcki...ehhhh jest se vedno nisem prisla k sebi....mislim, kot da imam jaz kaj s tem...halo???? ampak je happy news konec koncev...vsak od njih v svoji **vrecki** raste in je ze 13 teden, vse ok z mamico in skrati. Upajo na vsaj kaksno deklico, ker imajo doma ze 2 mala fantka.

Dez se kar pada...folk pa se poln energije in telefonske zice bodo pregorele.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#71 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 10. september 2003, 12:24

Zdej me pa res zanima kakšna muzika je tale Skat band... hm... baje se tak rolate po radiju Bobnar, a ne? Pa še en član od Oko zraven, uf.. oni so bli tud full dobri..
Mushi

#72 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. september 2003, 12:38

alora, dej že naslov te spletne strani :palec: x?x

x:)x x;)x

#73 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 10. september 2003, 12:41

x:)x Mateja, če je dobre volje, ti ga bo povedal, drugače pa poglej tisti drobni tisk pri njegovem "podpisu", takoj pod črticami x;)x
Objavljena slika

#74 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. september 2003, 12:47

x:)x Mateja, če je dobre volje, ti ga bo povedal, drugače pa poglej tisti drobni tisk pri njegovem "podpisu", takoj pod črticami  x;)x

x:Dx xredx x:Ix x:Dx

#75 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. september 2003, 13:24

...ZAKWA LUNA DANS TAK POČAS DELA...RES PA JE ,DA JE POLNA LUNA TUT V RESNIC...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0