Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lasje...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
455 komentarjev na to temo

#451 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 2. oktober 2012, 17:32

jaz sem mahnjena na dolge.

moški z blond čopkom mi vedno pade v oči. pa še če ima večji nos. to se je začelo v oš ko sem bila v paddyja kellyja in sem imela lase do riti. so pravili, dda sem mu podobna to je bil vrhunec moje sreče, jeee podobna njemu.

na koncu sš pa sem hotela biti kot marilyn monroe :)

zdaj pa natur.

#452 no1

no1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 318

Objavljeno: 2. november 2012, 21:41

Obožujem ženske lase. Daljši so, bolj so fajn x:px
There is no fate, but what we make.

#453 Larisa22

Larisa22
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 292

Objavljeno: 2. november 2012, 21:51

... če maš tko lepe lase kot ti in Larisa, pa je res skoraj 'greh' si jih čisto na kratko striči in takole skraužlano je pa fajn. x8Dx xyesx (ornk al pa nič xDDx)


Objavljena slika se strinjam....

#454 Iza Kanoni

Iza Kanoni
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 8. november 2015, 21:19

Hej :=))

Kok po mlaju grem pa lahko strižt? Je na dan mlaja ali dan po, že OK?  Hvala =)


To temo je popravil/a Iza Kanoni: 8. november 2015, 21:20


#455 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. april 2016, 12:18

Sem morala poiskati tole temo, da ne smetim drugje.

Ful imam utrujene, lomljive lase. Že itak sem si jih dala postriči -slab mesec nazaj - cca med 10 in 15 cm..in se mi je zdelo dovolj, pa ni. Zgleda, da bom morala iti na kratko ali vsaj krajše. Mater, da mi pa ni.  Sem prav zadovoljna zdaj z dolžino.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#456 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 20. april 2016, 15:09

Jaz sem svoj problem z lasmi (tanki,svilnati, ampak hitro mastni, konice ponavadi izsušene) napadla iz večih strani- posledice so vidne v parih mesecih- ljudje me vprašujejo, kaj delam z lasmi, da imam tako lepe, zdrave in lesketajoče ☺. Ker se sama barvam in ker imam frizerja, ki me postriže za reci in piši 10€, porabim za lepe lase na leto max 200€ (z vsemi frizerji, šamponi, maskami, kano in prehranskimi dopolnili).
1. Uporabljam pravo kano (Sariko cca 9€, imam za lase do ramen za 2 barvanja), Norma (cca 15€ tudi za 2x) , kakšna druga Biotrgovina)- grozna packarija čez vso noč- ampak mi pokrije vse sive lase (ki jih je res ogromno), hkrati je pa to tudi super obloga za lase nasploh.
2. parkrat mesečno pred pranjem dam na lase za par ur toplo oljno oblogo (kakrsnokoli olje, ki ga imam na dosegu).
3. 1x/teden maska za lase (kakršnakoli).
4. Uživam večkrat na teden proso ali oves, razne oreščke vsak dan.
5. 1 leto cca jemljem kelp (rjavo algo), ki med drugim poskrbi za lepe lase (ter nohte in kožo).
6. Strižem si lase vsake 2 meseca v času rastoče lune v levu ali devici.

Po 40- tem letu moramo ženske, za lep negovan videz, dobesedno garat- ampak se splača. Lasje po takšnih tretmanih, ne morejo biti drugačni, kot enostavno krasni ☺.
In moški nezavedno, žensko z lepimi lasmi, smatrajo kot zelo zaželjeno, vitalno in mladostno ter baje plodno- ampak to je že druga tema 😜.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0