Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lasje...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
455 komentarjev na to temo

#26 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 18. september 2003, 08:30

Lasje....
Do kakih 15 bolj al manj prej krajši kot daljši..
Nato do 23- tega leta dolgi do sredine hrbta, rjavi, včasih z rdečkastimi prelivi..
Pol drastična sprememba, pa čist na kratko (odrezano kito še hranim doma x:Dx )
Pa barvanje na modro - črno.. do pol leta nazaj.. nekje 4-5 let. Pol so mi pa precej dol leteli in pa dolge si puščam spet, tko da nosim ponavadi čop, zdej so spet naravne barve, črna na konicah je že zbledela.. prav fajna barva, moja barva.. x:)x x:)x pa mehki so spet, ko niso več barvani, prej so bili pa štrenasti... Mal je sivih noter, pa dokler je tako malo tega, se bom kr tega držala.
Ker men gre na živce se sami barvat, pol pa ni blo vedno enakomerno, enkrat me je mama, pa mi je pol barve steklo po obrazu, pr frizerju pa je z barvanjem vred tolk časa šlo, 3-4 ure.. grrrr.... men se pa ne da tam sedet tolk časa. Tak da sam dokler mi ni treba se ne bom barvala, ker je to tak nepraktično, pa časa gre, pa lasje - moji vsaj so uničeni bili, trdi, pa še lasišče ne bo s strupi zasičeno, kar bo tak na starost. x:Dx x:Dx x:Dx
Moja tašča se pa barva že več kot 30 let, pa ima ženska še vedno tako dobre lase! Pa si včasih blond farbo posvetli še pol dodatno tako, ko se ji zdi da je pretemna, da si peroksid po končanem barvanju vtre v lase pa si pusti še gor, pa če je treba po drugem al pa tretjem umivanju spet tako naredi!
Sicer ima kratke lase, vendar so pa lepi in sijoči. Neverjetno.
Mushi

#27 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 18. september 2003, 10:01

:vragec:


lasje so eden od devetih osnovnih fetishou (nekaterim)


:vragec: dubravka x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#28 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2003, 10:27

Lasje....
Kot majhna deklica sem bila zlatolasa...
Z leti postajala rjavolasa...
In sedaj...glej ga zlomka....spet napredujem...postajam srebrnolasa.....
(spomnili ste me, k frizerju moram :o|o:)

Moški pa - balin.
Vauuuu....omedlim....

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2003, 11:04

[(color=gray]spomnili ste me, k frizerju moram   :o|o:)[/color]

ja... :o|o:

Sicer pa jaz tudi v mladosti nekako zlatolasa... ali bolje... psenicnolasa.... ali bolje... medenolasa... z nekoliko oranznega pigmenta... x:)x
Zdaj samo poudarjam tale pigmentek... enkrat bolj, enkrat manj...

Meni frendica ne verjame, da se nisem pobarvala, ko se mi kar nekako spremenijo lasje... Grem z oranznimi na morje, pridem z zlatimi nazaj. Pa ni samo od sonca.. tudi jeseni, pozimi... se prebarvam na rdece.. cez dva meseca imam oranzne... Se pobarvam na blond.... pa kar spet nekaj oranzkasto zacenja ratvat...
Potem pa se ne upiram temu, ampak pac to se poudarim... oz. se kar samo nekako poudarja... jaz pa dam gor tisto, kar je ravno primerno za 'to fazo'..
Zato se mi tudi skoraj ne pozna narastek... ker se kar nekako vklopi v vse skupaj.
Moja mama je bila zelo blond in nikoli siva... kar nekako tako zlatkaste lase je imela, pramenaste... kot jaz naravne - take 'pisane', kot bi imel pramena.. In dolgo ni bila siva, se zdaj ima take pisane (nikoli v zivljenju se ni barvala, niti enkrat se ni).. goste in mocne in vse. Na sreco imam lase po njej.
Sicer kao tenke in vse, a nekako jih je ful, pa sreco imam, ker se izredno dobro obnavljam (venera trig. pluton, venera v 6.)...
Pa vse zivo dajem gor... kolikor je moj odnos mimo po eni strani, znam pa ful ukrepati, ce je potrebno.
Ko sem si pedenala orehovo kuro kake dva meseca, pa so mi nekako permanentno potemnele lase pri korenu tudi...
A je pomagalo mojim lasem - ker kaj sem pa jaz delala z njimi!!!!!!!!! :xx!: :Oo: :bomb: :OO!: :blackeye:
Ni bilo nicesar, cesar si ne bi jaz dala gor - sama. ce je bilo treba se iz crnih pofarbat na blond (!!!), se je to zgodilo v enem popoldnevu, kar je pomenilo dvakratni peroksid in totalno slamo! :sori:
Mislim! x:Dx x:Dx
Zdajle se spomnim vsega tega... saj niti ni placa, da bi nastevala vse tole... Pa tudi ne bom, kaksen grauz smo si dajali na lase x:Dx x:o)x x:Ix , sladkor pa vse, no, da so stali pokonci! x:Dx pa to ni res!
Da ne govorim o trajni!!!!!!! Halo? Jaz s trajno... no, in sem si celo flaso (frizerski salon varianta, imajo recimo za 5-10X) na lase... Hops, kar skocili so skupaj, tak puhek.... takrat sem se pa res ustrasila za lase... Uh...
No, in smo preziveli... kaksen medek sem, jajcek tja, pa olivec za povrh... pa potem oreh pac... pa ima marsica spet svoje lase lepo. x:)x

Da ne govorim, da je razrednicarka pred 20 leti (!!!!! x:Ix :madpro: ) me hotla s temi lasmi nekaj okregat, in ji ni prisla na misel nobena barva, ki je jaz se ne bi imela, in je jecljala in potem rekla kodrlajsasta! x:Dx
Matematicar (dbest prfoks, eden najbolj kvalitetnih) mi je pa itak pravil 'ta lila dama'.

Ej, kwa je bilo vsega res tam na moji ubogi majhni glavi! x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2003, 12:12

Hmm; premišljujem, na trajno si me spomnila Marsa...

Verjetno bom padla iz konteksta če si bom dala sedaj narest trajno???

A ni to že aut nekaj let???

Ideja ni slaba....sam mojga frizerja bo kap...

Trajna....mi je kar všeč ideja....ko ovčka bom... kodrlajsasta... x;)x

Hmm, treba dat na glasovanje v bajti...

#31 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 18. september 2003, 13:08

neč glasovat, ti kr nared; mam jst tut tuki tak blem, vsake tulko cajta bi, pa ne bi, ampak zdej
kakšno rahlo kodrasto trajno bi pa..

Opiš mi zakaj privoljenje?

#32 Gost_sanjalica_*

Gost_sanjalica_*
  • Gost

Objavljeno: 18. september 2003, 14:32

Pokowc...ti problem?
Hmmm...jah, no, zakaj pa ne... x:Xx

Privolenje? Ne gre za dovoljenje...gre za .... druge oči, drug pogled, poznajo me, vedo oceniti...kaj mi paše in kaj ne...nenavsezadnje...se jaz najmanj "vidim".... oni me tudi vidijo več in so kritični x;)x
Rada jim prisluhnem, ker so iskreni in objektivni...

Naredim pa tko ali tko po svoje x:Dx

#33 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 18. september 2003, 14:34

Moje ščetininice so tudi daljše.... :8): , ne posebno goste in niti ne posebno redke. najraje imam spuščene, sem in tja imam pa rada čop.

Ne da si ne upam, ampak si ne želim kakšnih divjih eksperimentov, ko bo želja pa :fool:

#34 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. september 2003, 15:02

Al je res to da, ko se ženska ostriže izgubi vero v lbezn?

vsekakor......

El nino...zelo močnega asc škorpijončka imam    . Hja pravo mučenje  za koga

hja v bistvu maš prav težko je nosit dolge lase, sam, že samo dejstvo da jih nekdo nosi, se trudi in to, ga naredi bolj privlačnega, ker veš da je tega sposobna ta oseba.... da zna potrpet.... in to

... če bi bla moški, bi me bolj prevzel pogled na lep, dolg vrat in ramena... se mi zdi veliko bolj ženstveno, erotično...kar dolgi lasje skrijejo...  

Seveda nisi.... hehe, show less show more, koncept..., pol pa lepo lase odmakneš in vidiš lep vrat... prijetno presenečenje... ki če ni dolgih las ne obstaja....

Se mi zdi, da kratko postriženim ženskam hitreje pripišemo moške atribute (ambicioznost, večjo agresivnost...), dolgolascem pa poženščenost (sploh ko si vrže lase čez ramena...)...čeprav se imajo nekateri za poosebljeno moškost, poznam pa tudi nekaj dolgolask, katere dobesedno zaudarjajo po testosteronu...

v bistvu ja, videz vara.... zgleda tko pa ni tko... kt bi si človek mislu....

Vedno nosila bolj ali manj dolge lase.Imam goste...močne in naravno blond..  

Nobeni kratki lasje ne bodo taki... :palec: :palec:

Pol drastična sprememba, pa čist na kratko (odrezano kito še hranim doma  )

točno jaz tudi mam še spravljene laske... :)


Matematicar (dbest prfoks, eden najbolj kvalitetnih) mi je pa itak pravil 'ta lila dama'.

Matematičarji so pa itak dabest

najbrž sploh ni treba naprej komentirat da nam lasje precej pomenijo če toliko lepega vemo povedati o njih... res težko bi našli dosti kosov telesa o katerih bi lahko več našteli..... hehe, koža menja recimo sam dve barvi.... (svetla temna-- hhe no če pretiravaš včasih rdeča), mogoče nohti, ampak nohti so dost bolj majhni,..... sicer pa podoben material....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2003, 15:06

... res težko bi našli dosti kosov telesa o katerih bi lahko več našteli.....

Odvisno, kdo nasteva... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 18. september 2003, 15:07

hehe :palec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#37 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 27. september 2003, 19:05

LASJE&BRADA:pomen….

Dolgi redki:feminiziran moški,
Ravni lasje:neobstoječi duh,
Kratki in močni:močna volja in energija,
Črni,gosti,mastni:ljubezen do seksa,
Črni in tanki:občutljiva narava,
Ostri:svojeglavost,
Ostri in skodrani:trdoglavost,
Mehki in nemirni:nestabilen duh,
Tanki in sijajni:smisel za praktičnost,
Svetlo modri:značaj,ki rad sanjari,plemenitost,
Temno kostanjevi:radi komplicirajo z ljudmi,
Z opaznimi prameni:sumljiva vernost,
Črni:odličnost,surovost,včasih ljubosumnost,
Pepelnato modra pri ženskah:nagib k umetnosti….

To naj bi bil pomen za svoje naravne lase,ampak ne danes,jutri prilagojene….


#38 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 2. november 2003, 08:47

oh, to je pa čist ena tema zame x:Xx x:)x x:Ix :2src:
jaz mam svetlo rjave (naravno !!!) skodrane lase xsrcx . ko imam mokre mi sežejo skoraj do sredine hrbta, ko si jih pa posušim pa so malo nad rameni :inlove: :flower: med počitncami sem si jih mislila s peno na črno obarvat, pa sem pozabla.
ko se češem, me pa ful boli. pa konice si morem z neko kremo mazat, da se mi ne cepijo. umivam si jih enkrat na tedn, takrat porabim pol subrine in vsega boga, da mam pol lepo frizuro. :8):
najbojl grozno pa je, da kam pridem, pa me vsi šlatajo za moje lase in to mi gre ful na živce, ker po se mi kodri zmečkajo :vragec: :o|o:
mejte se radi....

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. november 2003, 10:50

Zadnjih sedem las človek nadvse skrbno češe.
Ruski

#40 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 10. november 2003, 13:09

Odkar pomnim bi rada imela dolge, dolge lase, pa mi nikakor ne rata, ker ko dobim škarje v roko, pa če je taprav dan...... (škarje moram zabrisat v smeti)
Kakšna je moja naravna barva sem pa že skoraj pozabila, ha, ha, ker se tud skoz nekej štriham (Kmal bom delala po zgornjem ruskem reku).
Trenutno sem rdeča, z narastkom (hi,hi) pa mal mam svetlih pramenov vmes.
Dolžina - do ramen. Rahel koder.
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#41 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 10. november 2003, 20:05

najbojl grozno pa je, da kam pridem, pa me vsi šlatajo za moje lase in to mi gre ful na živce, ker po se mi kodri zmečkajo  :vragec:  :o|o:

Po roki jih vsekaj! :vragec: x:px x:Dx

#42 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 10. november 2003, 20:29

jaz ne pretepam ljudi, ker sem prijazna :8):
pač malo potrpim :xx!: x:Ix x:Xx x:o)x x:o)x :vragec: x:)x :o|o: xrolleyesx
mejte se radi....

#43 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. november 2003, 20:55

CONTESA, nič se ne boj, saj po ikonci sodeč je ja vse v najlepšem redu....pa lep večer x;)x

#44 umetnica

umetnica
  • D član
  • Št. objav: 1 314

Objavljeno: 10. november 2003, 22:10

temno kostanjevi, že celo življenje nakodrani. v pubetreti mi je šlo to na živce, zdaj jih imam rada take kot so. vedno izgledajo nepočesani. saj so res nepočesani. redko se počešem, običajno samo pri frizerju, ko strižem konice. ker pa so skodrani, nikoli nočejo zgledati dolgi, ko so suhi
P. S. le kaj je hotel umetnik s tem povedat

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. november 2003, 08:25

Kako je zoprno strici skodrane lase! :xx!: xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. november 2003, 12:17

Temno kostanjevi, mehki in nemirni.. hm...... :unsure: :fiju:
Mushi

#47 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. november 2003, 12:18

Temno kostanjevi, mehki in nemirni.. hm......  :unsure:  :fiju:

Mushi, a takšni potem kot lastnica x?x

#48 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. november 2003, 12:20

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx , hm.. kaj vem... barva kože je drgačna.. hahahah...
Mushi

#49 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 11. november 2003, 12:25

Ne to, saj vem, da nisi črnka....saj sva ja v temi lasje (mehki, nemirni...), pa lep dan x;)x

#50 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. november 2003, 12:28

hecam te...... me zanima če te poznam na videz. x;)x
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0