Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Barva mojih oblačil danes!


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
4567 komentarjev na to temo

#4451 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 14. december 2008, 16:55

In kaj pomeni leto bele vode za rojene v beli vodi (v enki?)

Lp

#4452 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 15. december 2008, 01:11

In kaj pomeni leto bele vode za rojene v beli vodi (v enki?)

Lp



Živijo Lilit

Hvala lepa za tvoje vprašanje.

Vabim te, da si prečitaš letni predvid, ki je objavljen na spletni strani pod rubriko - Predvidi (nekateri bi rekli, da je to Horoskop)
Tam imaš vsaj delni odgovor na tvoje vprašanje.

Seveda tam najdeš tudi predvide za posamezne mesece in tudi za druge energije.

- bela voda 1
- črna prst 2
- svetlozeleno drevo 3
- temnozeleno drevo 4
- rumena prst 5
- bela kovina 6
- rdeča kovina 7
- bela prst 8
- vijolični ogenj 9

In, če si prečitaš še mesečne predvide za nazaj (le za belo vodo 1) ti bo dokaj jasno,
kaj pomeni.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4453 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 16. december 2008, 12:50

Pozdravljen, Vojko!

Hvala za odgovor. Sem našla mesečni predvid za belo vodo (1). In tudi za nazaj - prej nisem vedela, kako to gre... Bom pogledala tudi za ostale mesece in malo "preštudirala".

Lepo se imej xDDx

Lilit

#4454 emmzi

emmzi
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 708

Objavljeno: 16. december 2008, 18:45

svetlo zelene nogavice, temno modre kavbojke, bela majica z dolgimi rokavi in čez črna kratka majica z belo-rumenim-zelenim-roza potiskom

Počutje: zjutraj mi je bilo slabo, zdaj sem uredu x:)x

št. : 647
"Remember when I told you how my
Kin is different in some ways?
And how you should not fall in love
With someone like me, anyway...
Between the lines, people see signs
When they feel the sear, every day's fear...
And one night their torches
Find the girl without a name...
And the one who has her
Love is no more safe..."

#4455 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 17. december 2008, 16:18

Pozdravljen, Vojko!

Hvala za odgovor. Sem našla mesečni predvid za belo vodo (1). In tudi za nazaj - prej nisem vedela, kako to gre... Bom pogledala tudi za ostale mesece in malo "preštudirala".

Lepo se imej xDDx

Lilit


Hvala, me veseli.

In, če ti je v redu, priporoči predvide še komu. Morda mu jih lahko celo natisneš....


Lep pozdrav, Vojko

svetlo zelene nogavice, temno modre kavbojke, bela majica z dolgimi rokavi in čez črna kratka majica z belo-rumenim-zelenim-roza potiskom

Počutje: zjutraj mi je bilo slabo, zdaj sem uredu x:)x

št. : 647


Hvala za tale podroben opis.

Tudi meni včeraj ni bilo najboljše, je pa zato lepše in boljše danes!

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4456 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 18. december 2008, 10:11

Živjo, Vojko!

Sem brala tvojo napoved za naslednje leto - leto bele vode (1) in me je kar malce zaskrbelo - čeprav sem rojena v letu bele vode (1). Napoveduješ nemirno leto - polno pretresov.
Saj jih je bilo že sedaj zadosti - pretresov namreč: vsaj v mojem življenju in ne vem, če bi prenesla še kakšen pretres več...

Prosim za tvoj komentar.

Moje Ki število je: 1 8 7

Lep dan x:)x
Lilit

#4457 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 18. december 2008, 17:49

Živjo, Vojko!

Sem brala tvojo napoved za naslednje leto - leto bele vode (1) in me je kar malce zaskrbelo - čeprav sem rojena v letu bele vode (1). Napoveduješ nemirno leto - polno pretresov.
Saj jih je bilo že sedaj zadosti - pretresov namreč: vsaj v mojem življenju in ne vem, če bi prenesla še kakšen pretres več...

Prosim za tvoj komentar.

Moje Ki število je: 1 8 7

Lep dan x:)x
Lilit



Živijo Lilit

Sedaj tudi meni nekaj ni čisto jasno. Ne vem namreč, Lilit, kje si čitala mojo 'napoved' za naslednje leto.

Napovedi namreč načelno ne pišem. Tu so predvidi, ki govorijo le o večjih možnostih določenih vrst dogodkov, načina dogajanja, itn....
Poleg tega še nisem nikjer objavil predvida za naslednje leto - le omenjam nekatere stvari v tekočih predvidih. Tako te prosim, da mi pošlješ povezavo na stran, kjer si čitala omenjeno napoved.

In, če sem kje opisoval leto na način kot sedaj čitam od tebe je to seveda priložnost zame, da predvid napišem bolj jasno in da bo v njem več tistega, kar lahko izkoristimo za svoje bolj kvalitetno življenje in za boljše življenje nas vseh. Seveda pa je res, da sem zapisal, da v letu bele vode 1 (4. II 2008 - 3. II. 2009) (leto bele vode 1 se končuje) pogosto lahko pride do določenih preobratov v družbi, ki niso dobri.

No, zavedam se, da za mnoge ljudi, rojene v letih bele vode 1, letošnje leto ni vedno prijetno in je tudi zelo dinamično, bo pa naslednje leto leto rezultatov vsega tistega, kar ste VODE (vsaka zase) pridelale v zadnjih štirih letih (rezultati vašega dela in vašega nedela - nekdo je recimo uspešen v poslu pa je pozabil na zdravje, drugi pa obratno, tretji je ves čas bil pozoren do obojega in tako mu bo naslednje leto odlično).

Upam, Lilit, da me sedaj razumeš boljše. - Ja, pa ni čudno, da te ne razumemo - poglej v mesečni predvid, pa ti že tam piše, da te ljudje ta mesec ne razumemo vedno tako kot si vi želite ali mislite.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4458 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. december 2008, 11:41

vojko, zelo lepo povedano :vio: .....lilith, lahko se kr navadiš, da nas večinoma razumejo precej po svoje....... x:Dx x;)x

196
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4459 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. december 2008, 13:50

Zivjo! :vio:

long time no see... tko da, se posebej pozdravcek Vojku! :palec: x:Xx
fulkrat pomislim nate, no vcer sm pa glih mal bl *intenzivno* (k sem za stos izpolnila nekje, da se mi izpisejo tele cifre - ne ker jih ne bi vedla al pa kej, pac pa bl iz firbca, kaj in kok pa tile kej pravijo... no pa sm bla se kr razocarana in pomislila, kok 10x bolj(s) ma to nas Vojko izdelann in dodelan - ves tale sistemcek in vse to xokx)

prletela sm pa tud zato, k mi je zanimiv, k mam dons cist vse od a do zh crno. x:)x
sicer maram crno in jo nosim, a najveckrat recimo v kombinaciji z rdeco ali zeleno, skor nikol pa da je vse crno. no dons mam pa vse crno, razen nogavic (rdecih oz. crtastih, rdece/zeleno/oranznih -a najvec je rdece, rdeca ven tolce). xDDx
pa se mi je zdel *zanimivo* (pac zame x:o)x x;)x)

aja, sm sicer 9 4 1. :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4460 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. december 2008, 15:14

Zivjo! :vio:

long time no see... tko da, se posebej pozdravcek Vojku! :palec: x:Xx
fulkrat pomislim nate, no vcer sm pa glih mal bl *intenzivno* (k sem za stos izpolnila nekje, da se mi izpisejo tele cifre - ne ker jih ne bi vedla al pa kej, pac pa bl iz firbca, kaj in kok pa tile kej pravijo... no pa sm bla se kr razocarana in pomislila, kok 10x bolj(s) ma to nas Vojko izdelann in dodelan - ves tale sistemcek in vse to xokx)

prletela sm pa tud zato, k mi je zanimiv, k mam dons cist vse od a do zh crno. x:)x
sicer maram crno in jo nosim, a najveckrat recimo v kombinaciji z rdeco ali zeleno, skor nikol pa da je vse crno. no dons mam pa vse crno, razen nogavic (rdecih oz. crtastih, rdece/zeleno/oranznih -a najvec je rdece, rdeca ven tolce). xDDx
pa se mi je zdel *zanimivo* (pac zame x:o)x x;)x)

aja, sm sicer 9 4 1. :8):



Hoj Marsa

Vedno sem vesel, ko pokažeš pozornost tudi temu delu svojega foruma.
Hvala za priznanje. Ja, delam na tem, da bi bilo boljše in boljše, a ne!
To, da imaš danes vsa oblačila črna - ja. devetke imate tako ali tako rade črno, belo ali rdečo, druge manj.
Danes je dan 4 in tako je 9 v hiši bele vode 1 (bela je samo za blindiranje, drugač pa je značilna barva bele vode 1 - temno temno modra, pa tudi črna in nato tudi vse mavrične barve).

Po drugi strani je tudi devetletje še vedno 4. torej je zadeva takšnale

3 8 1
2 4 6
7 9 5

to je čas, ko si natančno ' v sredini svojih ciljev' čutiš jih tako, da ne veš več, kje se začnejo in kje končajo.
veš da so. In pomembno je ta občutek zapisati in zapisati tudi vse tisto, kar imaš v načrtih za prihodnje leto.

PO drugi strani pa je tvoja energija delovanja prišla med ljudi, v občutenje narave na drugačen način.
Ta narava (in ljudje) včasih ne dajejo le dobre občutke. Pa nič ne mari. Bo že.

Sicer pa se ti pravo, dolgo obdobje črne barve začenja s februarjem. To ne pomeni, da bi bila vedno
prevladujoča. Vedno pa bo našla svoje mesto med vsemi drugimi.

Hvala za to, da se javljaš. Ravno včeraj sem malo več gledal o tem, kaj počneš in kako izgledaš
na slikcah v osemdesetih in kako danes. Kul. Zmeraj boljše!

Lep pozdrav zate in za Mitjo.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4461 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 20. december 2008, 11:53

jeans in nežno roza majčka

energije mi nekot ne zmanjka, kljub kaosu okoli mene :)

822
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4462 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. december 2008, 11:59

Hoj Marsa

Vedno sem vesel, ko pokažeš pozornost tudi temu delu svojega foruma.
Hvala za priznanje. Ja, delam na tem, da bi bilo boljše in boljše, a ne!
To, da imaš danes vsa oblačila črna - ja. devetke imate tako ali tako rade črno, belo ali rdečo, druge manj.
Danes je dan 4 in tako je 9 v hiši bele vode 1 (bela je samo za blindiranje, drugač pa je značilna barva bele vode 1 - temno temno modra, pa tudi črna in nato tudi vse mavrične barve).

Po drugi strani je tudi devetletje še vedno 4. torej je zadeva takšnale

3 8 1
2 4 6
7 9 5

to je čas, ko si natančno ' v sredini svojih ciljev' čutiš jih tako, da ne veš več, kje se začnejo in kje končajo.
veš da so. In pomembno je ta občutek zapisati in zapisati tudi vse tisto, kar imaš v načrtih za prihodnje leto.

PO drugi strani pa je tvoja energija delovanja prišla med ljudi, v občutenje narave na drugačen način.
Ta narava (in ljudje) včasih ne dajejo le dobre občutke. Pa nič ne mari. Bo že.

Sicer pa se ti pravo, dolgo obdobje črne barve začenja s februarjem. To ne pomeni, da bi bila vedno
prevladujoča. Vedno pa bo našla svoje mesto med vsemi drugimi.

Hvala za to, da se javljaš. Ravno včeraj sem malo več gledal o tem, kaj počneš in kako izgledaš
na slikcah v osemdesetih in kako danes. Kul. Zmeraj boljše!

Lep pozdrav zate in za Mitjo.

Vojko

O Vojko, thanx za tako hiter in izcrpen pogled! :kiss:
(in za kompliment :8):)
((in za vse ostalo - pozdravcke nazaj in lepe praznike! xcheersx))

je pa zanimivo ko si opisal stanje vcerajsnjega dne in so prisle glih moje cifre, jaz pa v crnem.
ampak ves kaj se je pol zgodilo? polila sem se po hlacah in se preoblekla, pa se zazeblo me je, tko da sem nenadoma mela cist druge barve gor: zeleno (hlace, k sem si jih preoblekla), crno in rdeco (jopco k sem jo naknadno oblekla).
Tako da sem nekako *slucajno* prisla na svoje barve... pa mi je pasala crna. morda pa se je kaka energijica (al pa zame, individualno) kej zamenjala cez dan, skratka, se mi je prav hecno zdelo, k sem se kasnej spomnila, ze preoblecena, da sm pravzaprav cist v drugih barvah, kot sem prej tle pisala. x:)x

lepe dneve (vsem). xrosex
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4463 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 20. december 2008, 15:15

Hello... x:)x pozdravljena tudi Amis! x;)x

Hvala za odgovor. Jaz pravzaprav nimam navade jamrati, če nekje ne najdem odgovora, grem drugam. In ga zagotovo poiščem. Vidim Amis, da imaš podobno "energijo" bele vode kot jaz - vsaj začetno. Ampak drugo imaš močnejšo - 9 -ko ... vsaj jaz si tako razlagam...

Lepo se imej in lepe praznike... xDDx
Enako tudi vsem ostalim!

Lilit

187

#4464 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. december 2008, 01:56

Hello... x:)x pozdravljena tudi Amis! x;)x

Hvala za odgovor. Jaz pravzaprav nimam navade jamrati, če nekje ne najdem odgovora, grem drugam. In ga zagotovo poiščem. Vidim Amis, da imaš podobno "energijo" bele vode kot jaz - vsaj začetno. Ampak drugo imaš močnejšo - 9 -ko ... vsaj jaz si tako razlagam...

Lepo se imej in lepe praznike... xDDx
Enako tudi vsem ostalim!

Lilit

187


Lilit

Amis ve, katera energija je kakšna!

Vsaka energija ima svoje lastnosti. Pomembno je tudi, katera s katero in kako deluje.

Tako vsaka kombinacija da drugačne rezultate. In 8 je tudi zelo 'močna' in tako skupaj dasta - kadar jih uspeš uskladiti - zelo nežno in zelo žensko energijo rdeče kovine 7 - zelo družabno, organizacijsko in zelo seksualno....

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4465 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. december 2008, 09:28

helou lilit...sorči....prvič sem narobe napisala tvoj nick name.....sicer pa čist res 8 nč ne manjka....veš kako je z 9-ko.....kot z ognjem v naravi....če mu ne dolagaš, se bo izgorel....in ugasnil..... x;)x

sicer sem se pa, vojko, prejšnji teden na tvoja predavanja spomnila.....dobila en dober mejl.....pravzaprav je ponazoritev kaj nardi 1, kadar ne more tečt, odtekat, se premikat......filmček, kjer kaže kako reka odnese cesto......no, to je sicer tak ekstremen primer, sam včasih so taki zelo nazorni........


sicer pa še vedno v darkerski fazi.....obožujem črno.....

196
:vio:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4466 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 22. december 2008, 08:45

Je prevladovala črna barva,
sedaj je že modra in zelena.
Grem na bolje.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#4467 Lilit

Lilit
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 25

Objavljeno: 24. december 2008, 07:56

Pozdravljena, Amis!

Ja voda je res en tak element, ki ga najdeš vsepovsod (tako pravi Vojko). Mislim pa da za vodo ni prav dobro, če dolgo stoji, ... potem zastaja in nastane močvirje... xrolleyesx


Živjo, Vojko!

Hvala za prejšnji komentar - zelo lep opis... mogoče sem ravno zaradi pretirano "ženskih" lastnosti brez partnerja, kaj praviš? No, pa saj to ni vse, kar človek pričakuje od življenja... mar ne?

Če lahko komentiram oblačilo:
danes sem v rdečih hlačah in v rdeči majici in se prav dobro počutim v njih.

Upam na odgovor in vam še enkrat zaželim lepe praznike! x:)x

Lilit

Dodajam še moj Ki:

187

Lp, Lilit

#4468 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 25. december 2008, 15:28

helou lilit...sorči....prvič sem narobe napisala tvoj nick name.....sicer pa čist res 8 nč ne manjka....veš kako je z 9-ko.....kot z ognjem v naravi....če mu ne dolagaš, se bo izgorel....in ugasnil..... x;)x

sicer sem se pa, vojko, prejšnji teden na tvoja predavanja spomnila.....dobila en dober mejl.....pravzaprav je ponazoritev kaj nardi 1, kadar ne more tečt, odtekat, se premikat......filmček, kjer kaže kako reka odnese cesto......no, to je sicer tak ekstremen primer, sam včasih so taki zelo nazorni........


sicer pa še vedno v darkerski fazi.....obožujem črno.....

196
:vio:



Hoj Amis

Ja, mogoče res ni pogosto, tako malokrat se pa tudi ne zgodi - posebej letos se to dogaja ves čas - ko se spomniš poročil, da so ves čas težave s plazovi in pretoki itn...

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4469 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 9. januar 2009, 11:09

Danes skoraj vsa v roza x:Dx

Počutje: polna energije :hepko:

187
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#4470 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. januar 2009, 00:59

Danes skoraj vsa v roza x:Dx

Počutje: polna energije :hepko:

187



Hvala za tole

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4471 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 13. januar 2009, 13:49

Malenkost Vojko :D

Sem mogla malo "spihati prah" s tele teme x;)x

Danes roza - siva kombinacija, počutje umirjeno, sproščeno

187
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika

#4472 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 20. januar 2009, 13:16

temno modra, zelena, roza.

počutje: polna energije.

858

#4473 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. januar 2009, 23:46

Malenkost Vojko :D

Sem mogla malo "spihati prah" s tele teme x;)x

Danes roza - siva kombinacija, počutje umirjeno, sproščeno

187



Le pihni kdaj pa kdaj! Hvala

Vojko

temno modra, zelena, roza.

počutje: polna energije.

858



Kul!

A je to tvoj popek?


Lep in prijazen dan ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#4474 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. januar 2009, 23:54

Rdece crna rjava

Navihana

8 6 7
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#4475 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 22. januar 2009, 08:09

ha xDDx včer sm bla pa tut jst v rdeče črni kombinaciji x^x

dons sm večinoma v črni (pulover ima še tanke srebrne črte).
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0