Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#1026 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 18:17

a ne, kr ne morš verjet včasih... x:)x

(... da sm bla taka tečka x:Dx x:px)

aja ps: še nekaj: ima sonce v konjunkciji z mojim kironom. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1027 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 18:17

...ja, sam se se spremenila od takrat

(sad si još gora) x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1028 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 18:23

ojej!

sam pol nima smisla da se kej *trudim*, če je itak na slabš sam? x:px
pol najboljš da kar spet začnem terčnart. x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1029 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 23. november 2011, 18:26

:wOOt: :wOOt: :wOOt: smo se hecal...

..nemoj ženo, nemoj... ne zdaj stran metat 5 let osebnostne rasti, no... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1030 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. november 2011, 18:30

xsmx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1031 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 24. november 2011, 15:17

xsmx

Kje se dobijo tile smeškoti :inocent: ?

Drugače pa sem izvedela za enega luštnega rakca, da ima Marsa v ovnu, tako kot jaz :2src: ... Poznam pa ga že stopetdeset let- tako da je prošla baba s kolačima :o|o: ... x:o)x

#1032 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2011, 15:21

Kje se dobijo tile smeškoti :inocent: ?

tako da klikneš na okence z njimi na desni strani obrazca za komentiranje (morda na hitrem odgovoru ni tega) - imaš nanizane, morala bi jih videti na desni

- tako da je prošla baba s kolačima :o|o: ... x:o)x

kaj to pomeni?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1033 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 24. november 2011, 17:32

...drugač pa opažam, da se zadnje cajte dobr štekam z vagami... čeprav so mi šle včasih tako zelo na k... je pa res, da imam vladarja asc. (plutona) v vagi... na splošno ugotavljam, da je dostikrat tako, da se oseba zelo dobro razume z osebami, ki imajo znamenje asc (ali pa luno, sonce...), identično znamenju v katerem je vladar njihovega ascendenta...


se kr strinjam, k moj vladar asc je v devici in moram priznat, da so mi tako moški kot ženske rojene v znamenju device takoj všeč...pa tud zaštekamo se takoj vendar ta prijateljstva ne trajajo...
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1034 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 24. november 2011, 19:34

tako da klikneš na okence z njimi na desni strani obrazca za komentiranje (morda na hitrem odgovoru ni tega) - imaš nanizane, morala bi jih videti na desni


kaj to pomeni?


Thanks'.

Prošla baba s kolačima? A nisi ti mal črnogorske krvi :inocent: ? Pomeni pa,recimo v stilu priložnost zamujena, ne vrne se nobena, samo malo bolj sočno se sliši x;)x . A res ne poznaš tega rekla :irs: ?

#1035 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2011, 19:45

A nisi ti mal črnogorske krvi :inocent: ?

ja sem, si si prav zapomnila. x:)x

Pomeni pa,recimo v stilu priložnost zamujena, ne vrne se nobena, samo malo bolj sočno se sliši x;)x . A res ne poznaš tega rekla :irs: ?

aja seveda, sori...
sem bila na napačno besedo v stavku pozorna (ker reka ne poznam, nisem nikoli živela v ČG, doma smo vedno govorili slovensko.... kar poznam jezik, tud bolj sočnega, je od okol, ne od doma x:)x)... v glavnem mi je v uč padlo 's kolački' in ne 'prošla'.
ker kaj jaz vem, tud v sloveniji -al pa bogve odkod izvira- imaš rekla kot 'teta s cekarjem' in podobne neumnosti (neumnosti v smislu, kaj naj bi pomenilo)..
pa pol nisem poštekala fore.

ja, zoprno.
ko je priložnost zamujena.

no jaz mam tle eno svojo (sebi prijazno x;)x) filozofijo, se mi pa ne da ta hip zapričat okol tega...
v glavnem, če je priložnost zamujena, se vedno pojavi še ena.
če pa naj bi to bila ena, ki se ni zgodila, potem pa itak ni bila priložnost. ali pa vsaj ne D.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1036 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 24. november 2011, 19:52

Drugače pa sem izvedela za enega luštnega rakca, da ima Marsa v ovnu, tako kot jaz :2src: ... Poznam pa ga že stopetdeset let- tako da je prošla baba s kolačima :o|o: ... x:o)x


Uf.......Objavljena slika.........hvala bogu k nimam sonca v raku niti marsa v ovnu, niti una baba s kolači še ni šla mimo...... tk da so še šanse mogoče.....Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

#1037 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 24. november 2011, 20:32

v glavnem, če je priložnost zamujena, se vedno pojavi še ena.
če pa naj bi to bila ena, ki se ni zgodila, potem pa itak ni bila priložnost. ali pa vsaj ne D.

V bistvu sem hotela reči, da se s tipom poznava že cca.20 let in da je zmeraj bila elektrika v zraku, ampak nikoli ni nobeden od naju nič napravil, sedaj pa imava oba otroke, bivše, sedanje partnerje..., tako da ništa v tem lifu x;)x . Ampak če bi takrat vedela, kako mi je podoben v nekaterem smislu, bi mal tega štroma okoli naju priklopila na prave kable :fiju:

Uf.......Objavljena slika.........hvala bogu k nimam sonca v raku niti marsa v ovnu, niti una baba s kolači še ni šla mimo...... tk da so še šanse mogoče.....Objavljena slika
Objavljena slika


Objavljena slika

Jah no, saj ASC v strelcu pa ja ni za bacanje, kajne :mezik: ?

#1038 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. november 2011, 20:52

V bistvu sem hotela reči, da se s tipom poznava že cca.20 let in da je zmeraj bila elektrika v zraku, ampak nikoli ni nobeden od naju nič napravil, sedaj pa imava oba otroke, bivše, sedanje partnerje..., tako da ništa v tem lifu x;)x . Ampak če bi takrat vedela, kako mi je podoben v nekaterem smislu, bi mal tega štroma okoli naju priklopila na prave kable :fiju:

ja no, vidiš, direkt v živo *dokaz*, da nekaj ni (bilo) namenjeno. x:)x
teb je blo namenjeno met otroke s tem, njemu z drugo... itd.

no in zdaj veš in jih boš prihodnjič priklopila. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1039 Artemida_

Artemida_
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 15. december 2011, 03:55

Največji narcisoidi so Levi. Vse se mora vrteti okoli njih.
Najraje imam Rakce in Škorpijone. :D

#1040 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 15. december 2011, 09:12

Jaz pa imam zelo rada leve, rada sem obsijana z njihovo svetlobo in globokim mirom, ki ga pogosto nosijo. xsrcx

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#1041 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 11:01

jaz imam tudi rada leve. x:)x
se razumem z vsemi znamenji, zato morda lažje 'naštejem' tiste, s katerimi se najmanj (družim): to so ovni, raki in vodnarji.

(nekaj imam tud med dobrimi frendi ovnov, vendar imajo vsi ful v biku in/ali škorpijonu, tudi imam veliko stikov s folkom z Luno v raku ali vodnarju, ampak sončevih znamenj imam najmanj teh med frendi)

največ pa škorpijonov, bikov, devic, tudi dvojčkov (tudi asc in luno v teh znakih).
pa tudi kozorogi so kar pogosti in tehtnice (vendar slednje predvsem asc ali venera ipd. v tehtnici, ne pa sonce)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1042 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 11:37

x:)x

meni so tudi ribe pogosto preliksiraste. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1043 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 11:47

Riba rabi mal prizemljenosti (zemlje) ali pa vsaj ognja x:o)x
zate sem že pozabila, ma mislim, da zemlje imaš bolj malo, ane

ne boš verjela, ampak zemlje imam pravzaprav ful x:o)x xyesx
(venera, uran, pluton, mc, venera v 6., pluton v 10....)

pač pa imam pomanjkanje ognja. :V:
(samo 1 ogenj - jupiter v ovnu, ampak v 5. hiši in uran v 9.)

mene tudi neodločnost (počasnih rib pa ne poznam velik) pa večna vloga žrtve ponavadi pa pač ta liksirastost.
Tudi znajo bit nekako medle, vodEne ribe...
nj nj. xrolleyesx x:o)x x;)x

Jih imam pa vseen nekaj med dorbimi frendi (nekaj tud asc sco, bik ali dvojček)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1044 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 11:56

ja, ti imaš lepo vsega ravno prav. x:)x

meni pa manjka poleg ognja tudi zrak (prav tako imam samo enega - saturn. x:o)x zrak pa tak. xDDx)

ja sej tko počasna znam bit tud jaz. x;)x
(mars :8):)
ampak ne pa počasna..
'vleče se ko megla' in to.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1045 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 12:05

hehe...

kaj naj rečem... x:o)x

jaz ne bi v svoji karti nič menjala.
morda bi hotla kak kvadrat, da bi bla mal bolj podjetna. x:)x
(ssamo katerega? za kateri trigon bi menjala? xscratchx x;)x ok morda za kako konjunkcijo - pa bi imela kak džazen kvadrat in bi razturala v poslovnem smislu xokx x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1046 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. december 2011, 12:25

Ribe pa ... x:((x ... ne pa seveda vse. Itak je odvisno od drugih postavitev.

..ah to pa že nauš govorila...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#1047 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 12:27

x8Dx :palec:

(no viš Mystica, da spet nismo tolk slabe ribetine x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1048 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2011, 12:31

Riba rabi mal prizemljenosti (zemlje) ali pa vsaj ognja......... Objavljena slika


Kaj bi potem rekla šele za rakce...Objavljena slika...kaj pa če je ribica v znamenju kače (kitajski horoskop)...v ognjenem znamenju...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#1049 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 14:13

Hm, a sm rekla, da ste slabe? x8Dx

ne, kolikor se spomnim, never. x^x

Omeni folku Kozoroga, pa bo zviznil hitro stran

to sploh ni res, sem pa -to je res za razumet- po obdobju (blazotnem), ko so VSI (!), ki so vstopili, se pojavili (ponovno) itd. bili ali Kozorogi ali so imeli kaj v Kozorogu. xyesx Ne morš verjet!! Ampak vsi. x:o)x
Vključno z gazdarico, ki mi je požrla ful živcev.
ampak pustmo to. bilo je res grozno obdobje (sem imela hude scene, ki mi jih je ena kozoroginja naredila, potem še eno s strašnimi težavami...).
V glavnem, potem lep cajt sem morda res 'zviznila hitro stran'. x:o)x xDDx

ampak jih imam nekako skoz dost okol tudi... če imajo kaj vode ali zraka, se dobro razumemo. en frend je dbest, že več desetletij se poznava xDDx in nekako se vedno ponovno 'najdeva'... (kozorog/dvojček/vodnar).

pazi to:
zadnjič sem nekje obvisela in je blo ful enega folka... no in nekako je kar nekdo začel meni ful nekaj razlagati - kozorog, ki je uspel povedati v 10 minutah vse mogoče resnice in vse povezano, simboliko, vse, kot bi me poznal! - kar o barvi oči je najprej začel govort, pol o škorpijonih [rekla sem da sem riba], o 13-ici in aztekih in o RH negativnem faktorju! :eek: a štekaš? tip ki sem ga prvič vidla. Kozorog. aja in to v 7-12 minutah. vse lepo blazno povezano, tekoče in razumljivo. Tud slučajno nisem zviznila. xDDx
Mislila pa sem, da je tip tehtnica
(drugač bi pa zviznila x:Dx x;)x)

pa soseda (ex) je kozoroginja in se dbest štekamo, sta res oba (njen tip je pa bik) super človeka in se super ujamemo in štekamo...

tko da so se nekam poboljšal zadnje čase kozorogi, niso več tolk počasni. x:)x x;)x xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1050 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. december 2011, 14:33

ja, ti znaš bit zlo hitra, to je ful dobr, če ima kozorog dvojčka zraven, očitno.

niti ni bil vidt tolk intuitiven tip... bolj tak, da sem jaz uletela kot končno nekdo, ki se mu ga je dalo poslušat o točno tem. xDDx Glede tudi na odziv ostalih. češ on spet bluzi... se pravi morda se da sklepat da večkrat o čem takem govori.
In morda sem ga pritegnila s kakimi 'horoskopi' - k so me eni nekaj spraševali, pa je najbrž zraven prišel in pač ga je zazanimalo, pa še par stvari je imel za povedat. x:)x

s tem frendom ki ga omenjam sva imela ful hude fore včasih.
taka sporočilca sva imela in mi jih je metal v nabiralnik.
pa celodnevne telefonske pogogovore. pa muzko sva si predvajala po telefonu. pa tak.
enkrat ni našel pildka in ni imel na kaj napisat, pa mi je na pomarančni olupek napisal sporočilce, ki sem ga dobila v kaselcu. x:)x
in sem ga še leta imela za spomin, kljub temu da je popokal in se pol razlomil in vse.
no pol sem ga morala stran vržt.

tko da znajo/znate bit zlo zabavni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0