Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Izkušnje z znamenji


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
1086 komentarjev na to temo

#1076 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. september 2012, 08:28

[quote name='sleepyka' date='14. september 2012, 04:42' timestamp='1347590553' post='1055643045']
Moje izkušnje:

Ovni - egocentrični, direktni, vedno se opravičujejo, čeprav večino časa sploh ne vejo kaj so narobe naredili, dobri šoferji, sočutni?
Biki - trmasti, dobri poslušalci XD, mogoče malo leni
Dvojčki - občutljivi, zahrbtni, manipulativni, dobri sogovorniki
Raki - občutljivi
Lev - v središču pozornosti, prijazni, dobrosrčni, pa mogoče na momente preveč skrivnostni
Devica - "jaz sem najpametnejša tukaj"
Tehnica - To znamenje je čist v kurcu, sam premišljuje o 1000 in eni kombinaciji, variaciji. What if? What if? v tem času pa mine cel dan.
Škorpijon - razgledani, pretkani, manipulativni, odlični sogovorniki <3
Strelec - to so pomoje najbolj zanimivi, razgledani, pametni, privlačni, zadrogirani moški ever pa hkrati največji "playerji"
Kozorog - Skoz rabi neko potrditev in hkrati hoče meti zadnjo besedo
Vodnar - ona: živi za trenutek (i like it, najboljši žuri), on: prijazen, zanimiv, ampak fizični izgled no go?
Ribi - Največji ********, ne poslušajo, ampak samo kimajo, odličen smisel za humor, žurerji (mogoče kar pijanci?) :)

Evoga to so pa moji "rezultati" :) Ker še ne razumem najbolj pomena vseh teh hiš, lun, ascendentov ali karkoli se pač že gleda, se nebi branila kakšne interpretacije. ;) tnx že vnaprej

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika si me mal nasmejala z izjavo jaz sem najpametnejša tukaj Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#1077 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. september 2012, 09:48

....
... to so pa moji rezultati...

Haj Sleepyka.
Zdaj sem iz posta izbrisala vse to, kar je nepreglednega. Če želiš, objavi ponovno na 'normalen' način (brez drugih fontov, sredinskih in drugačnih poravnav, sajzov in vsega tega).

Pozdravček.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#1078 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 14. september 2012, 21:33

Bom poskusila še jaz, tko za hec:

Oven: direkten, ampak obenem občutljiv, srčen. Ima karizmo (ponavadi samo moški), vse vzame z veseljem v svoje vajeti, korajžen.
Bik: tradicionalen, počasen, gurman, praktičen, zdrave pameti.
Dvojčka: jezikav, hitrih misli, iznajdliv, družaben, vse ga zanima.
Rak: občutljiv, len, intuitiven, otročji, gurman, vodljiv, dobrosrčen, umetnostno kreativen.
Lev: ponosen, ampak obenem dobrosrčen, vodja, melodramatičen, zelo umetnostno kreativen.
Devica: nadpovprečno pametna, finih manir, potrebuje rutino, čeprav se hitro prilagodi ob potrebi, preračunljivost, smisel za modo.
Tehtnica: cinca, ampak ko odcinca postane podobna tanku, ambiciozna, svetovljanska, družabna, simpatična, smisel za estetiko, skoraj do kiča, lepotica.
Škorpijon: ??? Bom poskusila. V njem je nekaj prvinskega ali primitivnega, v njegovem obnašanju opaziš kaj pomeni res smisel ali boj za preživetje, vse ali nič, življenje ali smrt, ljubezen ali sovraštvo, zmaga ali poraz. Težko opredelit kaj ponazarja to znamenje. Sigurno pa globino, kompleksnost, iskrenost čustev. Pogosti so živčni zlomi, odlična intuicija.
Strelec: zmagovalec, rojen pod srečno zvezdo, optimist, načitan, čeprav si razlaga po svoje kar prebere, ima ''svojo resnico'', izjemno ekstrovertiran, naiven, površen.
Kozorog: elitističen, deloven (nadnormalno), resen, odličen smisel za humor, egoist, zavisten, ambiciozen, alkoholik.
Vodnar: inteligenten, načitan, razumski, izumiteljski, avantgarden, čustveno hladen in površen, depresiven, pokvarjen.
Ribi: sanjaški, dobronameren, izkoriščevalski, zapit ali zafiksan, sam sebi se smili, pa tudi drugi se mu smilijo, iracionalen, lažnivec, dvojna morala, slabič, intuitiven.

Objavljena slika

#1079 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 14. september 2012, 21:48

Jaz sem po horoskopu zadaj devica, spredaj pa strelec. xg:Dx

#1080 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 14. september 2012, 21:51

Jaz sem po horoskopu zadaj devica, spredaj pa strelec. xg:Dx


Objavljena slika

#1081 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 15. september 2012, 08:37

Bom poskusila še jaz, tko za hec:

Oven: direkten, ampak obenem občutljiv, srčen. Ima karizmo (ponavadi samo moški), vse vzame z veseljem v svoje vajeti, korajžen.
Bik: tradicionalen, počasen, gurman, praktičen, zdrave pameti.
Dvojčka: jezikav, hitrih misli, iznajdliv, družaben, vse ga zanima.
Rak: občutljiv, len, intuitiven, otročji, gurman, vodljiv, dobrosrčen, umetnostno kreativen.
Lev: ponosen, ampak obenem dobrosrčen, vodja, melodramatičen, zelo umetnostno kreativen.
Devica: nadpovprečno pametna, finih manir, potrebuje rutino, čeprav se hitro prilagodi ob potrebi, preračunljivost, smisel za modo.
Tehtnica: cinca, ampak ko odcinca postane podobna tanku, ambiciozna, svetovljanska, družabna, simpatična, smisel za estetiko, skoraj do kiča, lepotica.
Škorpijon: ??? Bom poskusila. V njem je nekaj prvinskega ali primitivnega, v njegovem obnašanju opaziš kaj pomeni res smisel ali boj za preživetje, vse ali nič, življenje ali smrt, ljubezen ali sovraštvo, zmaga ali poraz. Težko opredelit kaj ponazarja to znamenje. Sigurno pa globino, kompleksnost, iskrenost čustev. Pogosti so živčni zlomi, odlična intuicija.
Strelec: zmagovalec, rojen pod srečno zvezdo, optimist, načitan, čeprav si razlaga po svoje kar prebere, ima ''svojo resnico'', izjemno ekstrovertiran, naiven, površen.
Kozorog: elitističen, deloven (nadnormalno), resen, odličen smisel za humor, egoist, zavisten, ambiciozen, alkoholik.
Vodnar: inteligenten, načitan, razumski, izumiteljski, avantgarden, čustveno hladen in površen, depresiven, pokvarjen.
Ribi: sanjaški, dobronameren, izkoriščevalski, zapit ali zafiksan, sam sebi se smili, pa tudi drugi se mu smilijo, iracionalen, lažnivec, dvojna morala, slabič, intuitiven.

Objavljena slika



Fajn napisano :palec:


Moja opažanja:

OVEN: niti malo diplomatski, zelo iskren, hiter, eksploziven, zelo energičen.
BIK: materialist, počasen, nikamor se ne premakne.
DVOJČKA: blebetav, intelegenten, razgledan, zelo radoveden, lažniv, več govori kot pa naredi.
RAK: tih, pomembne so mu družinske vrednote, prijazen, ustrežljiv.
LEV: samozavesten, samovšečen, ego, zelo rad je opažen, rojen vodja.
DEVICA: komplicira, nikoli zadovoljna, težka v vseh pogledih, ni mi všeč...velik nevrotik.
TEHNICA: lepota, šarm, ne ve kaj bi rada, družabna
ŠKORPIJON: ravnodušen, skrivnosten, notranje zelo močan, izraziti individualist, uničevalen .
STRELEC: optimist, veseljak, zelo družaben, skoraj nikoli negativen, nagnjen k uživanju, razširjena obzorja, super sogovornik.
KOZOROK: discipliniran, samotar, nagnjen k depresijam in negativnim mislim, perfekcionist o moj bog PERFEKCIONIST v vseh pogledih..neopažen, nima želje biti opažen v bistvu.
VODNAR: prijateljsko bitje, individualist, odštekan, v vseh pogledih pred drugimi, drugačnost.
RIBI: neodločne, družabne, nagnjene k ugajanju vsem in vsakomur, rade so v vlogi žrtve, niso pokvarjene po defoltu, rade pomagajo, prijazne, hitro padejo pod vpliv drugih.

#1082 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 3. oktober 2012, 17:15

Največ z tehtnicami, vodnarji, strelci in devicami.

#1083 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. oktober 2012, 17:34

Kozorog: elitističen, deloven (nadnormalno), resen, odličen smisel za humor, egoist, zavisten, ambiciozen, alkoholik.

Objavljena slika

o moj Bog, od kod pa tole?

alkoholik?!

a si mislila mogoče deloholik?
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1084 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 3. oktober 2012, 18:19

mi je pol trofilo, da je mogoče res alkoholizem prisoten glede na pogosta depresivna razpoloženja :inocent: ampak jest se ne dam! x8Dx
mysti, mogoče se pa mi samo obremenjujemo tako močno, kot deloholiki delajo, pa zato rabimo eno sprostitveno protiutež v tekoči obliki x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#1085 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 3. oktober 2012, 19:08

o moj Bog, od kod pa tole?

alkoholik?!

a si mislila mogoče deloholik?


Smešno, da sem pomislila prej na alkoholika, kot na deloholika. Po resnici povedano, sem enkrat brala astrološko študijo. Močan Saturn je lahko vezan na zlorabo alkohola. Pa mi je ostalo v spominu.

#1086 shanyah

shanyah
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 773

Objavljeno: 3. oktober 2012, 21:17

... lahko pa kozorogi "deloholik + alkoholik" združmo in gremo (k bo ravno čas taprav) mošt pretakat Objavljena slika ...


Sem pa obdana privat in v službi predvsem z levi, ovni in ribami ....

***********************************************************************************************
Out beyond ideas of wrongdoing and rightdoing, there is a field.
I'll meet you there.
When the soul lies down in that grass, the world is too full to talk about.
Ideas, language -even the phrase "each other"- doesn't make any sense.
(mevlana jelaluddin rumi - 13th century )


#1087 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 4. oktober 2012, 19:13

mal za foro mal pa zares

Oven: vedno pove kar hoče, osredotočen sam nase, hiter, nestrpen, netoleranten, občutljiv, strasten
Bik: monoton, nefleksibilen, trmast, topel, gurman, verjame sam v tisto kar vidi, zanesljiv, aroganten
Dvojčka: zgovoren, ga je povsod dosti, več govori kot naredi, nezanesljiv, pameten, ženske so prave lepotice, pozna vse in vsakogar, nemiren
Rak: zaprt, živi v svojem oklepu, lahkovernež, izjemno občutljiv, materinski, hipohonder 1, skrben
Lev: egocentrik, se rad hvali, estet, topel, rad je opažen/viden, radodaren, pretirava, igralec
Devica: tihi manipulator, natančna, negotova, hoče vse po svoje, pametna, kritična, hipohonder 2, zelo družabna, nemirna, zunanji videz ji je pomemben
Tehtnica: nevrotična, diplomatska, estetska, da veliko nase, pedantna, stisne rep med noge, ko gre zares, opravljiva
Škorpijon: intenziven, nerazumljen, strasten, obseden, nemiren, skrivnosten, si zapomni vse "napake", izjemna intuicija, nezaupljiv
Strelec: hoče, da vsi živijo njegovo resnico, iskren, odkrit, športnik, materialist, rad pomaga, vsiljiv
Kozorog: resen, zelo zaprt, zamerljiv, trmast, tiha mravljica, osredotočen, materialist, poln dvomov in strahov, nenehno ga skrbi
Vodnar: hladen, nevsakdanji, ekscentričen, nima smisla za estetiko, poln idej, genij, inovator
Ribi: vsi so njegovi prijatelji, rad ima opojne substance, izjemno prilagodljiv, izjemna intuicija, razume vse in vsakogar - poln empatije, pride pa gre, večinoma je v oblakih, nesebičen

zdej pa Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0