Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Odpiranje čaker


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
35 komentarjev na to temo

#1 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 16. oktober 2003, 10:00

Se je kdo že lotu servisa čaker?
Ste to delali sami ali ste se pustili obdelati?
Če prvo, a ste delali vaje, uporabljali zvoke ali barve, mogoče kristale ...
Ste čutli spremembe na fizičnem in duhovnem telesu? x;)x

#2 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 16. oktober 2003, 10:21

Laja, pozdravljena :palec: !

Morda bi si najprej prebrala knjigo, ki se meni zdi najbolj primerna za celovito in dobro predstavitev čaker:
SEDEMKRATNO POTOVANJE (prevedla jo je Bernarda Pavko, avtoric - sta dve - pa se zdajle ne spomnim).

x:)x :vio:

#3 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 16. oktober 2003, 10:39

precej knjig sem že prebrala

zdaj me pa zanimajo čisto konkretne individualne izkušnje

saj veš o nečem brati ni niti približno enako nekaj doživeti na lastni koži

sicer pa hvala za odziv Mateja :palec:

#4 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 16. oktober 2003, 20:06

Sem se pustila obdelati, ampak naj ti povem, da sem imela potem ful krizo,sem se izgleda zjokala za vse nazaj in to v enem tednu, potem sem se pa super počutila, ampak v tistem tednu mi pa tud krivega prsta ni smel nihče pokazat, najhujše pa je bilo, ko so solze kar nenadzorovano tekle,uf, brez razloga. sej sedaj mi je kakšna situacija, ko se jo spomnim ful smešna, ampak takrat pa :C: :C: :C:

#5 SmartyM

SmartyM
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 16. oktober 2003, 20:21

Zanimivo,Otožna točno to se mi je dogajalo po inicijaciji v reiki.Joka sploh nisem mogla kontrolirat in sama nase sem bila jezna ker nisem mogla prenehat.In to je trajalo nekaj ur! :eek: Tudi meni se je zdelo ko da bi se s tem sčistila za vse za nazaj.Potem pa je bilo vse dobro in počutila sem se odlično. xloveyx

#6 otožna

otožna
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 197

Objavljeno: 16. oktober 2003, 20:33

Pri tebi nekaj ur pri meni pa teden dni :xx!:
ampak končni rezultat je bil :palec:

#7 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 17. oktober 2003, 08:18

A sam solze so vama tekle? Ja pol pa super, da se ni telo čistilo šena kakšen drugačen način. Logično je da se po takih močnih stvareh začne dogajati marsikaj v telesu, ker je vse povezano z njim in se čisti.

TO so normalne stvari. SUper.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#8 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 17. oktober 2003, 09:20

http://www.eclectice.../chakratest.php
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2003, 09:37

Dbest, Anaconda! Itak obozujem teste... sem sla tole resit...
Pri nekaterih imam over-active... (rez.: 88 oz. pri eni celo 100%)... Cudno, da bi lahko imel prevec aktivne kaksne cakre... oz. kaj je harmonija po tej skali... nisem nikjer tocno tega zasledila... Dvomim, da bi to bilo 50%...
Skratka - dosti normalno, precej po predvidevanjih (vse so odprte, nobena ni under-active).

Tale tvoj link pa vtaknem se v Cakre, thanx, Anaconda - pa se kar kul vprasanja so, ceprav enega nisem tocno razumela, pa sem potem kar na blef oznacila. x:o)x

x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 17. oktober 2003, 10:03

Anaconda... :palec:

Astra
Per aspera ad astra

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. oktober 2003, 10:18

Anaconda - z linka, ki si ga podala, se prisrfas tudi na stran z vajami za odpiranje caker, pa ker je ravno taka tema, je kul, da imamo tudi direkten link.
http://www.eclectice...hakras/open.php

Res fina stran, Anaconda! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 laja

laja
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 68

Objavljeno: 17. oktober 2003, 12:51

dober test
so mi prišli zelo podobni rezultati kot z nihalom ...

jaz sem pa po neki meditaciji dobila izredno hud glavobol
pa so mi rekli, da je to znak čiščenja

#13 teja

teja
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 717

Objavljeno: 17. oktober 2003, 13:24

Moram napisat,čeprav vem da sem že pisala o tem zdavnaj.

Ko začneš delati na sebi, čistiti čakre, karkoli in kakorkoli, se začne fizično telo tudi čistiti in zato ni nič nenavadnega, bruhanje, driska, bolečile, kjerkoli. Slabo počutje, viroza, ker telo se čisti, fizično. Jaz osebno sem imela več kot en mesec izcedek iz nožnice, ki ni bil niti beli tok, niti menstruacija.

Tko, da, preden se podate v to morate vedeti, da razne vročine, telo se najprej upira, in popusti. TUdi od bioenergetika prideš včasih utrujen, pa te je kao nafilov z energijo. Ja, dokler se ne vspostavi ravnovesje.

Lep nasmejan dan ti želim

http://www.lunin.net...um/blog/mavlica


#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 2. marec 2004, 19:45

Razvoj čaker
Čakre se razvijajo iz lenobnega spečega - mirujočega stanja, v stanje popolne dejavnosti, čedalje hitrejše je vrtenje in s tem vedno močnejše žarčenje energij (luč je vedno močnejša).
ČAKRA (kolo)
Je energijsko središče, ki nastane ob presečiščih nadijev. Pet glavnih čaker je vzdolž hrbtenice in dve v glavi.
Med seboj so povezane preko susumne (glavni nadij), s fizičnim telesom pa preko sedem glavnih žlez z notranjim izločanjem.
Poleg teh sedem glavnih je še enaindvajset manjših, a tudi kar pomembnih: dve ob ušesih, tik ob mestu kjer se srečata čeljustne kosti, dve nad prsmi, ena nad prsnico, blizu sčitnice (zelvin nadij), dve na dlaneh, dve na podplatih, dve zadaj za očmi, ena blizu jeter, ena je povezana z želodcem, dve z vranico, dve zadaj za koleni, dve sta dodatno povezani s spolnimi žlezami in delujeta usklajeno s korensko prvo čakro, ena v blizini pleksusa (sončni pletež), ena blizu priželjca, je izredno močna energijsko (notranje srce ji pravijo - za razvoj srca) in je tesno povezana z vagusom - drobovnim živcem.

Poleg tega imamo še devetinštirideset manjših čaker, ki so od večjih odvisne in niso preveč pomembne.
Energijski vrtinci
Čakre so energijski vrtinci, podobni požiralnikom, ki zvrtinčijo etersko energijo - materijo v dejavnost, krožnega gibanja. Med angeli za njih skrbijo Kerubi (ognjena kolesa).
V fizično telo urejeno prevajajo energije principov (v abstraktnem umu jih doživljamo kot arhetipe) in tako omogočajo njihovo subjektivno doživljanje.
Čakre so neke vrste poslanci principov (arhetipi v ab. umu). Zaradi njihovega posredovanja se na tej ravni zavedamo sebe, smo sposobni čustvovanja, mišljenja in ostalih duhovnih dejavnosti, ki so izvorno doma v naših principih (matrici namena), na ustreznih ravneh in zapisani v kavzalnem telesu (vzročno telo ali kronika akaše).
iz weba

#15 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 5. marec 2004, 10:48

pišuka poki, si tole dobro napisu x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#16 vesna8

vesna8
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 26. junij 2004, 19:27

zanima me, ce je vedno potrebno delovati sosledicno na vseh (sedmih) cakrah, ali lahko vcasih delujes zgolj na eno, dve.

kar pa se tice ciscenja...vcasih imam glavobol, vendar se zaradi tega ne pocutim slabo. vec tednov sem imela tudi mocnejsi izcedek iz noznice, pa mocen vonj urina,... tako kot so se nekoc nabrali v meni vsi ti strupi, morajo sedaj tudi iz mene.

#17 VEČNOST

VEČNOST
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 234

Objavljeno: 26. junij 2004, 19:37

Pisateljica Barbara Ann Brennan je napisala prečudovito knjigo na to temo: Prebujajoča svetloba.
Čas prinese svoje.

#18 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 26. junij 2004, 20:17

Nino, kako si si že ti včeraj čakre odpiral :eek:

#19 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 26. junij 2004, 20:53

Točno ja včeraj sem vse na plus spravil...

heh prva je bla odprta, druga tud, tretjo sem spil en kozarec soli, četrta je bla odprta, peta je bla odprta, šesta sem vizualiziral ljubljeno osebo... sedma je bla odprta... najbol enostavno je pa da spiješ en kozarc morske vode pa ti jih odpre spodnje štiri ornk... pravzaprav vseh sedem se mal ojača.... najbolj zajebani sta pa 6 pa 7 6 sem lahko vplival 7 pa sploh ne :( očitno je to dolgotrajno
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#20 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2004, 11:47

Zanimivo, nejeverne Tomaže bo kap x:Dx

#21 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. junij 2004, 17:34

Hehe :D postajam tud sam skeptičen glede tele avre... najbrž edin pravi način je da se jo naučiš gledat, al pa kako bolj realnočasovno, ... :D hehe ajd tvoja je bla dokaj konstantna, moja se je pa rolala vsenaokrog...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#22 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2004, 17:44

Temu se pa ne smeš čuditi, jaz sem slan kot pršut, ti si še pa vedno malo manj, zato se po morski vodi pri meni ni nič spremenilo, pri tebi pa x;)x

#23 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 27. junij 2004, 17:46

:vragec:

chakro najprej uberemo z najblizhjega drecesa,
nato jo z macheto razpolovimo,
odstranimo peshke,
in jo svezho posrkamo.......mmmmmmmm...................osvezhujoche x:px

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#24 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 27. junij 2004, 17:51

Če jo še pa malo posoliš, pa dobiš Contesa shujševalni juice :eek: x;)x

#25 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 27. junij 2004, 20:43

hudicha :D hehe khdo bi si mishlu da lahko naredish tako oshvezhujoch napitek ki se chakre odpira kilograme podira.... hehe kot pravim hudicha :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0